Týdenní horoskop 16.1.-22.1. Slunce s Plutem rozšíří obzory

V pondělí 16.1. bude potřeba začít více uvažovat logicky. Luna v opozici Uranu a v kvadratuře s Venuší vás buď hodně uzemní, nebo naopak přinese zajímavý nápad, jak vyřešit něco, s čím jste si nevěděli rady.

V úterý 17.1. přijde vhodná příležitost probrat vše, co je důležité. Nicméně kvadratury Luny s Venuší a Marsem říkají, abyste se měli na pozoru, nečekají vás vždy milé rozhovory.

Ve středu 18.1. konjunkce Slunce s Plutem pomůže získat zajímavé informace prostřednictvím různých odborných diskuzí.

Ve čtvrtek 19.1. vás může konjunkce Slunce s Plutem nabádat k úvahám o Božích mlýnech, karmě, odplatách a podobných tématech. Neztrácejte svůj nadhled.

V pátek 20.1. vejde Slunce do znamení Vodnáře. Přistihnete se, že už plánujete letní dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend.

V sobotu 21.1. novoluní ve znamení Vodnáře dá zapomenout na každodenní starosti a umožní nastavit si nové plány. Udržte si nezávislost ve svých názorech.  Novoluní ve Vodnáři přeje snům o změnách, přátelství a zbavuje iluzí. Snažte se k sobě nebýt příliš kritičtí.

V neděli 22.1. se o dobrou náladu a úsměv na tváři postará trigon Luny s Marsem. Vlivem kvadratury Luny s Uranem a konjunkcí Venuše se Saturnem budete možná chtít řešit nějaké staré záležitosti, rozčarování a city. Nebojte se jít do toho, tato konstelace vám pomůže něco vyřešit a urovnat.

Do 20. ledna jsou hvězdy ve znamení Kozoroha. Pro tohle zemské znamení je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Kozorozi jsou praktičtí, zdrženliví, důkladní, vytrvalí a vážní, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle.

Kozorozi, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Vodnáři, můžete očekávat splněná přání a dořešení některých záležitostí. Nic vám ale jen tak samo nespadne do klína. Bude potřeba si ujasnit, se kterými lidmi se chcete obklopovat a které vztahy bude lepší ukončit.

Ryby, pokud partner po nedávné hádce nemluví a vy byste se rádi udobřili, vezměte to do svých rukou. Dá to sice trochu námahy, ale podaří se vám domácí dusno nahradit romantickou atmosférou.

Berani, v nejlepším se má přestat, platí to i pro výsledky vaší práce. Nesnažte se stále vylepšovat to, co je dokonalé už teď.

Býci, tento týden nemáte potřebu vyrážet ven za zábavou. Raději se budete držet domácího krbu. Klidné zázemí vám přinese pocit jistoty.

Blíženci, budete se cítit plni energie. Tam, kde ostatní začnou odpadávat, vy se teprve budete rozjíždět. Jen při všem tom shonu nezapomínejte kvalitně jíst, abyste se cítili dobře.

Raci, celý týden budete mít dobrou náladu, která vás neopustí ani při důležitých jednáních. Potvrdí se vám zkušenost, že s úsměvem jde všechno líp.

Lvi, schůzka s dávným známým se může nečekaně zvrhnout v něco víc. Možná vás to dost zaskočí. Pokud city neopětujete, měli byste to sdělit citlivě a co nejdříve.

Panny, zdravé sebevědomí vám určitě neschází. Vzbuzujete respekt. Budete se zcela samozřejmě prosazovat a hájit své zájmy.

Váhy, pochmurné zimní večery vám prosvětlí povídání s milými lidmi. Může jít i o známé, které jste neviděli pěknou řádku dní. Bude to pro vás taková duševní terapie.

Štíři, radost vám přinesou tento týden kreativní činnosti. Budete vyhledávat úkoly, které patřičně zaměstnají váš intelekt či šikovné ruce. Můžete přijít na nové, objevné postupy.

Střelci, někdo vám přislíbí pomoc v jisté záležitosti, ale je možné, že z toho na poslední chvíli vycouvá. Najednou se budete muset spolehnout jen sami na sebe. Bude to výzva, ale vy se odmítnete vzdát předem a zvládnete to.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co věští podle numerologie vaše datum svatby a seznámení?

Stačí pouze spočítat všechny cifry z data. Počítejte tak dlouho, až získáte součet ne větší než 9. Například svatbu jste měli 17.12.2000. Tedy 1 + ...
Kartářka píše...

Karta týdne 6.2.-12.2 je Čtyřka mečů. Zvyšuje odolnost

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se ...
Kartářka píše...

Jaká kouzla nese dnešní úplněk ve Lvu?

Dnes v 19:28 budeme mít možnost vidět na noční obloze krásný, výjimečný jev, kdy temné nebe ozáří Luna v ohnivém znamení Lva. Tomuto úplňku se ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 25. 3. 2023

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.3. 2023 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak ...
Kartářka píše...

Je vůbec možné uvěřit muži, který slibuje, že vás nikdy nezradí?

Proč muži podvádějí? Pokud se bavíme o něčí nevěře, častěji jsme připraveni přijmout fakt, že byl nevěrný muž, než žena. Různými studiemi bylo dokázáno, že ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na únor aneb co nese únorová devítka vám?

Numerologický horoskop na únor říká: co má odejít, to právě teď odejde. Měsíc únor bude pod vlivem vibrace čísla 9, které našeptává, že přišel čas ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na únor 2023 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani, vaše runa je Tiwaz Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění ...
Kartářka píše...

Hvězdy na únor

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v únoru. Období mezi 2. a 6. únorem přinese náhlé změny, nečekaná setkání a překvapující zážitky. Slunce ve ...
Kartářka píše...