Týdenní horoskop 16.1.-22.1. Slunce s Plutem rozšíří obzory

V pondělí 16.1. bude potřeba začít více uvažovat logicky. Luna v opozici Uranu a v kvadratuře s Venuší vás buď hodně uzemní, nebo naopak přinese zajímavý nápad, jak vyřešit něco, s čím jste si nevěděli rady.

V úterý 17.1. přijde vhodná příležitost probrat vše, co je důležité. Nicméně kvadratury Luny s Venuší a Marsem říkají, abyste se měli na pozoru, nečekají vás vždy milé rozhovory.

Ve středu 18.1. konjunkce Slunce s Plutem pomůže získat zajímavé informace prostřednictvím různých odborných diskuzí.

Ve čtvrtek 19.1. vás může konjunkce Slunce s Plutem nabádat k úvahám o Božích mlýnech, karmě, odplatách a podobných tématech. Neztrácejte svůj nadhled.

V pátek 20.1. vejde Slunce do znamení Vodnáře. Přistihnete se, že už plánujete letní dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend.

V sobotu 21.1. novoluní ve znamení Vodnáře dá zapomenout na každodenní starosti a umožní nastavit si nové plány. Udržte si nezávislost ve svých názorech.  Novoluní ve Vodnáři přeje snům o změnách, přátelství a zbavuje iluzí. Snažte se k sobě nebýt příliš kritičtí.

V neděli 22.1. se o dobrou náladu a úsměv na tváři postará trigon Luny s Marsem. Vlivem kvadratury Luny s Uranem a konjunkcí Venuše se Saturnem budete možná chtít řešit nějaké staré záležitosti, rozčarování a city. Nebojte se jít do toho, tato konstelace vám pomůže něco vyřešit a urovnat.

Do 20. ledna jsou hvězdy ve znamení Kozoroha. Pro tohle zemské znamení je typická ambiciózní a cílevědomá povaha. Kozorozi jsou praktičtí, zdrženliví, důkladní, vytrvalí a vážní, protože vědí, že bez práce a námahy ničeho nedosáhnou. Mají smysl pro povinnost a jsou to lidé práce a vůle.

Kozorozi, tento týden nevkládáte energii do hledání nových cest. Raději se držte vyzkoušených postupů, které jsou sázkou na jistotu.

Vodnáři, můžete očekávat splněná přání a dořešení některých záležitostí. Nic vám ale jen tak samo nespadne do klína. Bude potřeba si ujasnit, se kterými lidmi se chcete obklopovat a které vztahy bude lepší ukončit.

Ryby, pokud partner po nedávné hádce nemluví a vy byste se rádi udobřili, vezměte to do svých rukou. Dá to sice trochu námahy, ale podaří se vám domácí dusno nahradit romantickou atmosférou.

Berani, v nejlepším se má přestat, platí to i pro výsledky vaší práce. Nesnažte se stále vylepšovat to, co je dokonalé už teď.

Býci, tento týden nemáte potřebu vyrážet ven za zábavou. Raději se budete držet domácího krbu. Klidné zázemí vám přinese pocit jistoty.

Blíženci, budete se cítit plni energie. Tam, kde ostatní začnou odpadávat, vy se teprve budete rozjíždět. Jen při všem tom shonu nezapomínejte kvalitně jíst, abyste se cítili dobře.

Raci, celý týden budete mít dobrou náladu, která vás neopustí ani při důležitých jednáních. Potvrdí se vám zkušenost, že s úsměvem jde všechno líp.

Lvi, schůzka s dávným známým se může nečekaně zvrhnout v něco víc. Možná vás to dost zaskočí. Pokud city neopětujete, měli byste to sdělit citlivě a co nejdříve.

Panny, zdravé sebevědomí vám určitě neschází. Vzbuzujete respekt. Budete se zcela samozřejmě prosazovat a hájit své zájmy.

Váhy, pochmurné zimní večery vám prosvětlí povídání s milými lidmi. Může jít i o známé, které jste neviděli pěknou řádku dní. Bude to pro vás taková duševní terapie.

Štíři, radost vám přinesou tento týden kreativní činnosti. Budete vyhledávat úkoly, které patřičně zaměstnají váš intelekt či šikovné ruce. Můžete přijít na nové, objevné postupy.

Střelci, někdo vám přislíbí pomoc v jisté záležitosti, ale je možné, že z toho na poslední chvíli vycouvá. Najednou se budete muset spolehnout jen sami na sebe. Bude to výzva, ale vy se odmítnete vzdát předem a zvládnete to.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak vám pomůže Zadkiel, andělský ochránce Ryb

Milé Ryby, vaším ochráncem jsou andělé Rasamasa, Vocabiel, Barchiel, Pasiel a Zadkiel. O posledně jmenovaném si povíme trochu více. Jméno Zadkiel pochází z perštiny a označuje božskou spravedlnost, ztělesněnou ...

Krása v jednoduchosti

Představte si svět, ve kterém bude všechno jednoduché. Vztahy, žití, bytí, finanční spletitosti a tak dále. Nebylo by to krásné…? V jednoduchosti je síla. Platilo to ...

Karta týdne 4.3.-10.3. Dvojka disků mění status quo

Panny, připravte se, budete opět středem zájmu pomluv! Hlavně se nenechte vyvést z rovnováhy. Ani fyzické, ani psychické. Býci, konkurence vás nebude příliš podporovat. Co ...

Partnerský horoskop: Blíženci. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují zvídaví, komunikativní, neposední a ...

Pozvánka na výcvik kartářky a vědmy Helen Stanku: Jak si plnit svá přání a jak se chránit před negativními energiemi

Host: Miroslav Musil Společně s Helen a Miroslavem Vás čeká na praktickém jednodenním výcviku: práce s energií - jak dobít sebe a druhé lidi, nabíjení ...

Týdenní horoskop 4.3.-10.3. Co nese novoluní v Rybách?

V pondělí 4. března vás Merkur v sextilu s Uranem nabije přílivem energie, která pomůže nastartovat všechny vaše mozkové závity. Bude to skvělý den pro ...

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...