Týdenní 8.7.-14.7. Venuše ve Lvu přeje výhrám i lásce

V pondělí 8. července slibuje krásný den plný zajímavých informací sextil Venuše s Uranem a Merkuru s Jupiterem. Ulehčí se cestování, zejména tomu dalekému a to se může stát zdrojem radosti a tvůrčí inspirace. Je možné, že se ozve někdo, koho jste dlouho neviděli a sdělí vám zajímavé zprávy.

V úterý 9. července vejde Luna do znamení Panny. Dobře se budete cítit na procházce lesem, při houbaření, ale i někde u vody. Pozornost byste měli věnovat péči o svou duši.

Ve středu 10. července nám ubere energii kvadratura Luny s Uranem. Pokud můžete, je nejlepší užívat si krásy léta a bez výčitek svědomí odpočívat a lenošit.

Ve čtvrtek 11. července nám pomohou nalézt různé zdroje radosti a štěstí trigon Slunce se Saturnem a Venuše vcházející do znamení Lva v trigonu s Neptunem a také trigony Luny s Marsem a Uranem. Najdeme sílu napravit různé chybky a udělat všechno to, co musíme, staneme se kapitány na své lodi a budeme mít své záležitosti více pod kontrolou. Nebude chybět kreativní a originální nálada.

V pátek 12. července nemá smysl něco si odepírat. Stejně nás to bude táhnout k soukromým radostem. Dařit se bude prázdninovým láskám a flirtování. Mars v opozici Luny s Neptunem a Venuše v opozici s Plutem přinesou silné argumenty pro užívání si prázdninové pohody.

V sobotu 13. července se vyplatí vyrazit někam do společnosti. Trigony Luny s Jupiterem přinesou dobrou atmosféru. Bude se dařit v lásce i vztazích a sextil Luny s Merkurem přímo vybízí navazovat nové známosti.

V neděli 14. července radí kvadratura Luny vcházející do znamení Štíra se Sluncem a Plutem nastavit střídmější způsob stravování, abychom se vyhnuli zkaženému žaludku. Někdy chutná až příliš.

Hvězdy jsou ve znamení Raka. Toho vodní znamení není příliš nakloněno změnám a dobrodružství, má spíše konzervativní povahu. Někdy mu proto mohou uniknout zajímavé příležitosti.

Raci, tento týden si uvědomíte, že si vážíte podobně smýšlejících lidí, které vás obklopují. Víte, že jsou vaší opravdovou životní oporou v krizových momentech.

Lvi, nesnažte se přeceňovat své fyzické možnosti. Vyjížďka na kole nemusí znamenat desítky ušlapaných kilometrů, horská túra v horkém dni má také své limity. Abyste se kvůli jednomu sportovnímu dni neodrovnali na několik dalších.

Panny, projevy lásky ze strany vašeho partnera si dokážete vychutnat na maximum. Stanou se i věci, kterými vás mile překvapí, protože byste je od něj nečekali.

Váhy, tento týden jste v dobré fyzické i duševní pohodě, což vám dovolí naplno se věnovat a užít si program, který jste si naplánovali. Nic vás nezastaví.

Štíři, pro některé lidi okolo sebe jste motivace, která jim často dodává chuť do života. Umíte své okolí nadchnout a lidem dodat pocit jistoty a sebedůvěry.

Střelci, jistá osoba by se s vámi ráda dohodla po dobrém. Stojí ji to dost přemáhání, tak jí to neztěžujte a oceňte dobrou vůli.

Kozorozi, nejste si příliš jistí sami sebou, pokud jde o pracovní výkony. Měli byste sami sobě opravdu věřit a přestat pochybovat, jedině tak se vám začne dařit a práce půjde snadněji od ruky.

Vodnáři, hvězdy vás inspirují k činnostem, které souvisejí s estetikou. Lákají vás umělecké práce všeho druhu. Těší vás, že můžete sami něco vytvářet.

Ryby, bude na vás čekat jedna příležitost za druhou. Pokud se chcete posunout dál, měli byste šanci využít i na úkor odložení dovolené.

Berani, ve vztazích budete mít silnou potřebu harmonie. Tento týden nemáte problém slevit ze svých nároků, když to povede ke shodě.

Býci, následující dny vám přinesou vnitřní vyrovnanost. Zatoužíte odhodit dospělou masku a chovat se bezstarostně. Vypadá to na nějakou spontánní akci, kam pozvete své přátele a společně si to pořádně užijete.

Blíženci, budete se cítit velmi spokojeně. Dokážete se radovat ze všeho, co vás potká, a s překážkami si hravě poradíte.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...