Víkendový horoskop od 6.10. Venuše ve Lvu všechny okouzlí

Sextil Luny s Jupiterem vás vyladí do klidovějších energií. V sobotu si hlídejte, komu co říkáte. Kvadratura Luny s Marsem a opozice s Plutem utvoří agresivní půl kříž. Bude lepší předejít nedorozuměním a nic neřešit.

 

 

Venuše ve Lvu všechny okouzlí. Její  kvinkunx s Plutem, kvinkunx Marsu s Neptunem a Slunce s Jupiterem vzbudí dojem, že víkend utíká příliš rychle. Můžete mít pocit, že sice čas letí, ale nic konkrétního jste vlastně neudělali. Bude dobré se zaměřit na odpočinek. V neděli  vyrazte někam mezi lidi. Luna ve znamení Lva přinese příjemnou a přátelskou náladu.

 

 

Beran

Páteční Luna v kvadratuře zaměří vaši pozornost směrem domů. Nebudou vás příliš vzrušovat nové nápady ani výzvy, za to si uděláte pořádek ve svých věcech. Vyplatilo by se trochu si odpočinout a postarat se o své zdraví a kondičku. V sobotu vás čeká velká spousta dojmů.  Příležitosti nabádají k poznávání nových lidí a získávání si jejich přízně. Nedělní Luna v trigonu nese možnost strávit čas s někým milým.

Býk

V pátek budete plní síly a využijete to pro úspěch v práci. Jako odměnu si můžete dopřát zábavu s přáteli. Nemyslete na žádné starosti. Sobotu Luna v sextilu vám nastaví náladu tak, že se nebudete chtít nudit. K zábavě vám dopomůže sport, či svižná procházka. Pak už se rozmazlujete odpočinkem. V neděli odpočívejte od všeho a nabírejte sílu na příští týden. Dejte si záležet na své vizáži. Můžete zcela náhodou potkat lidi, které jste již dlouho neviděli.

Blíženci

V pátek si uvědomíte, že začíná víkend a je načase zvolnit. Vyhýbejte se lidem, které nemusíte a váš tlak se bude držet v normě. Večer je jako stvořený pro rande. V sobotu uděláte rychle vše potřebné včetně úklidu i nákupu, a pak můžete klidně odpočívat. Neberte si toho na sebe moc. Nedělní Luna v sextilu přeje milému setkávání a příjemné zábavě. Snažte se nemyslet na starosti a dopřejte si trochu více toho, co vám dělá dobře.

Rak

Díky páteční Luně v konjunkci ucítíte příliv odvahy a optimismu. Čekají vás plodné diskuze a flirty. Vaše správná předtucha, či vzpomínka vás přivede na dobrý nápad. V sobotu se pustíte do domácích povinností poněkud s nechutí. Vaše nálada bude více horší a můžete to chtít zajídat něčím sladkým. Myslete na svou linii a vzpomeňte si radši na své přátele a zavolejte jim. Zaručeně vám spraví náladu. V neděli zvolněte a udělejte něco pro své zdraví. Snažte se k sobě nebýt tolik kritičtí.

Lev

V pátek se snažte doma vyhýbat konfliktům a více se věnujte svému duchovnímu rozvoji. Odpolední aura bude přát odpočívání a randění. V sobotu si dopřejte ráno dlouhý spánek. Nikam se vám nebude chtít, ale odpoledne se rozhýbete. Přeje vám štěstí v lásce a svého partnera můžete poprosit o splnění nějakého přání. Nedělní Lina v konjunkci přeje odpočinku i magii. Také to bude příznivý pro vaše sebevědomí i kondici.

Panna

V pátek vás pohltí rodinné záležitosti. Může se stát, že se vám někdo svěří o svých snech, ale i problémech. V sobotu zatoužíte po špetce luxusu a odpočinku. Možná si uděláte seznam věcí, které byste si chtěli pořídit. Hlavně opatrně s půjčkami, splácení by mohlo být nepříjemné. V neděli se postarejte o rodinné záležitosti a příliš si neberte osobně to, co na vaši adresu uslyšíte. Procházka na pěkné místo je největší radostí, co vám může dnešní Luna v sextilu radí dělat spíše to, co máte rádi.

Váhy

V pátek se rozhlédněte po nových informacích a budete hladově studovat nové informace. Někdo zkušený vám pomůže s dobrou radou. V sobotu k vám může být okolí mimořádně milé, a to vás povzbudí do nějaké aktivity. Možná přijmete pozvání a navštívíte někoho, koho jste již delší dobu neviděli. V neděli se vyhýbejte dlouhé chvíli. Buďte aktivní, sportujte a radujte se ze života. Luna v slibuje miluje zábavu.

Štír

V pátek se snažte vymoci splnění slibů, ke kterým se vám někdo upsal. Sobotní Luna trigonu zvedne vaši náladu. Čerpejte z krásy pěkného dne a bavte se. Tento den máte velkou pravděpodobnost, že někoho okouzlíte. Ti svázaní rodinnými pouty budou mít také velmi příjemný den. V nedělní Luna v kvadratuře radí odpočívat. Procházejte se, kochejte se přírodou a hlavně to nepřehánějte s domácími povinnostmi.

Střelec

V pátek budete kreativní a plní nápadů. Ačkoliv vám vše půjde od ruky, nepřepínejte se. Až skončíte v práci, běžte se bavit. V sobotu ráno se vyhněte složitým diskuzím a rizikovějším rozhodnutím. Zato odpoledne přejí hvězdy kráse, umění a lásce. V neděli budete ve skvělé náladě a den strávíte nejlépe na procházce podzimní přírodou, či na výletě. Aura dne podpoří randění a bezstarostnou zábavu.

Kozoroh

Páteční den bude skvělý pro učení se novým věcem. Také přátelská setkání budou vyvedená a aura dne zve k zábavě. V sobotu se zlepší vaše zdraví a tím se vám zvedne nálada. Dopřejte si očistnou kúru, začněte cvičit a podniknete svižnou procházku. Luna v opozici přeje objevování nových chutí. Někomu možná rozmluvíte hloupý nápad. V neděli si najdete spojence a vyhnete se roztržkám.

Vodnář

V pátek buďte opatrní, protože hrozí nedorozumění. Může se stát, že vás někdo špatně pochopí, nebo něco zapomene. Raději si někde v klidu zameditujte. V sobotu můžete udělat něco milého pro ostatní. Když pomůžete někomu slabšímu, budete mít z toho dobrý pocit. V neděli sáhněte po dobré knize, či se podívejte na zajímavý film. Vám nakloněná planeta Uran vám spraví náladu a možná budete mít chuť zlepšit si svoji vizáž.

Ryby

Páteční Luna v trigonu vám ulehčí učení a zapamatování si důležitých věcí. V sobotu bude dobré pořádně se vyspat a pak se zabývat především rodinnými záležitostmi. Budete skvělými mentory, rádci i pomocníky. Hlavně nezapomeňte na případné rande. V lásce vám bude přát štěstí. V neděli odpočívejte a bavte se. Luna může způsobit neklidné spaní a trochu pocuchat nervy. Vyhýbejte se pak raději lidem, kteří mají potřebu kdykoliv a cokoliv kritizovat.

 

 

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, tak jako váš telefon.  Rády vám odpoví.

Magické rituály: Rituál na zradu

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Co s lidmi dokáže sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...

Valentýnské čarování 

Možná patříte k těm, které oslavy svatého Valentýna moc neberou. Pravda je, že tradice svátku zamilovaných není dlouhá, a že se z ní částečně stala komerční záležitost ...

10 věcí, které potěší Střelce

Střelec je devátým znamením zvěrokruhu, které je spojeno s elementem ohně a jehož vládnoucí planetou je Jupiter. Lidé narození ve znamení Střelce (mezi 23. listopadem a ...

Karta týdne 12.2.-18.2. je Slunce. Vše projasní

Býci, můžete hodně získat. Blíženci, váš intelekt i schopnosti budou budit pozornost okolí. Vodnáři, získáte oporu společenskou, materiální i duchovní. Důležitá bude pravda... Magická tarotová ...

10 věcí, které potěší Štíry

Znamení Štíra, které je spojováno s vodním živlem a vládnou mu hned dvě planety – Mars a Pluto, je považováno za jedno z nejintenzivnějších a nejzáhadnějších ...

Začíná rok dřevěného Draka. Jaký bude a co přinese?

Rok dřevěného Draka začal 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. A jisté je, že bude velmi neobvyklý. Předcházející, relativně klidný rok Králíka byl ...

Týdenní horoskop 12.2.-18.2. Mars s Plutem okoření Valentýna po svém

Pondělní ráno 12. února může být vlivem konjunkce Luny s Neptunem trochu melancholické, ale to nepotrvá dlouho. Příjemné sextily Luny vcházející do znamení Berana s Venuší, ...

 

Týdenní horoskop 5.6.-11.6. Venuše ve Lvu vás rozproudí

Slunce v Blížencích pomáhá navazovat nové známosti, které mohou být přínosná pro obě strany. Sbírejte informace a buďte otevření druhým lidem.

 

V pondělí 5. 6. vejde Venuše do znamení Lva a utvoří opozici s Plutem, což by mělo přinést příznivou situaci najít lepší práci. Okolí vás uvidí v lepším světle.

 

V úterý 6. 6. vnese příznivou auru Luna v trigonu a kvadratuře s Merkurem. Budete mít nasazené romantické brýle a vše bude růžové. Venuše ve Lvu a zklidní případné spory a pomine bouřlivá nálada a dost dobře možná i něco získáte.

 

Ve středu 7. 6. trochu uberte z plynu a než se pro něco rozhodneme, tak chvíli přemýšlejte. Konjunkce Luny s Plutem a kvadratura s Jupiterem vás mohou přivést do zmatků a nerozvážných rozhodnutí.

 

Ve čtvrtek 8. 6. bude dobré si naplánovat hodně práce, protože opozice Luny s Marsem může zjitřit emoce a bude dobré nahromaděnou energii někam odevzdat.

 

V pátek 9. 6. vejde Luna do znamení Ryb a sextily Luny s Jupiterem a Merkuru s Neptunem vás naladí na odpočinek a relaxaci.

 

V sobotu 10. 6. mějte všechno pod kontrolou, protože Luna v konjunkci se Saturnem může zkreslovat pojem o tom, kde leží jisté hranice. Může se to projevit třeba v přejídání a velké chuti na dobré pití.

 

V neděli 11. 6. ucítíte změnu. Retrográdní Pluto vejde do znamení Kozoroha a utvoří trigon s Merkurem. Budete mít potřebu chránit svůj dům a své blízké a zabezpečit vše tak, abyste mohli v klidu řešit letní dovolenou. Kvadratura Venuše s Jupiterem může přinést zajímavé zážitky, které vás příjemně pobaví. Merkur vejde do znamení Blíženců a zatoužíte poznat něco nového.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Jejich slabou stránkou je, že pro hodně různých zájmů nevydrží dlouho na jednom místě. Žijí život plný neplánovaných změn. Jsou roztěkaní a často i nervózní.

Blíženci, tento týden zřejmě ucítíte nejistotu ve vztazích, a tak se nebudete chtít na nic a na nikoho vázat. A děláte dobře, nechte tomu čas.

 

Raci, mezilidské vztahy tento týden pokvetou k vaší spokojenosti. Pokud máte zájem o jistou osobu, nechoďte zbytečně kolem horké kaše. Také začněte plánovat letní dovolenou, ať nic nezmeškáte.

 

Lvi, psychický přetlak je přesně to, co pocítíte na svém těle. Bolet vás může hlava a žaludek. Měli byste vypnout a dopřát si prodloužený víkend v přírodě bez signálu.

 

Panny, budete zřejmě chtít zabojovat na více frontách, ale nakonec si vystačíte s oblastí rodinných vztahů. Tam je zřejmě pořád něco k řešení.

 

Váhy, důležité pro vás bude, abyste se nenechali svést z cesty tím, že se budete zajímat o ostatní a jejich potřeby. Naopak, jste to nyní vy, kdo má právo na hezké zážitky a zkušenosti.

 

Štíři, dobře uděláte, pokud si dopřejete dostatek odpočinku. Nějak vaše tělo regenerovat po náročných pracovních dnech musí.

 

Střelci, máte plnou hlavu starostí v zaměstnání a nezbývá vám moc prostoru na nová dobrodružství v lásce. Budete se raději soustředit na své resty v práci a to, abyste se jich zbavili co nejrychleji.

 

Kozorozi, jakmile vás začnou bolet nohy, především chodidla, dopřejte jim teplou lázeň s vhodnou vonnou esencí nebo solí.

 

Vodnáři, kdosi z přátel se ve vaší blízkosti v poslední době vyskytuje dost často, až vám to může být podezřelé. Buďte opatrní, abyste do tohoto člověka nevkládali příliš mnoho energie, která vám později může chybět.

 

Ryby, inspirovat vás může svým přístupem k životu jistý člověk. Možná vás také přivede na myšlenky, jak váš život vylepšit nebo změnit. Do toho může vstoupit nápad, jak byste mohli využít svůj talent coby hlavní zdroj obživy.

 

Berani, opět se ukáže, že jste nepostradatelným článkem rodiny. Máte spoustu síly a schopností, jak vyřešit téměř nemožné.

 

Býci, máte velký talent dávat lidi dohromady. Ať už se jedná o pracovní oblast, nebo i partnerskou. V obou případech je dokážete natolik povzbudit a motivovat, že jsou všichni spokojení.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Magické rituály: Rituál na zradu

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Co s lidmi dokáže sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...

Valentýnské čarování 

Možná patříte k těm, které oslavy svatého Valentýna moc neberou. Pravda je, že tradice svátku zamilovaných není dlouhá, a že se z ní částečně stala komerční záležitost ...

10 věcí, které potěší Střelce

Střelec je devátým znamením zvěrokruhu, které je spojeno s elementem ohně a jehož vládnoucí planetou je Jupiter. Lidé narození ve znamení Střelce (mezi 23. listopadem a ...

Karta týdne 12.2.-18.2. je Slunce. Vše projasní

Býci, můžete hodně získat. Blíženci, váš intelekt i schopnosti budou budit pozornost okolí. Vodnáři, získáte oporu společenskou, materiální i duchovní. Důležitá bude pravda... Magická tarotová ...

10 věcí, které potěší Štíry

Znamení Štíra, které je spojováno s vodním živlem a vládnou mu hned dvě planety – Mars a Pluto, je považováno za jedno z nejintenzivnějších a nejzáhadnějších ...

Začíná rok dřevěného Draka. Jaký bude a co přinese?

Rok dřevěného Draka začal 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. A jisté je, že bude velmi neobvyklý. Předcházející, relativně klidný rok Králíka byl ...

Týdenní horoskop 12.2.-18.2. Mars s Plutem okoření Valentýna po svém

Pondělní ráno 12. února může být vlivem konjunkce Luny s Neptunem trochu melancholické, ale to nepotrvá dlouho. Příjemné sextily Luny vcházející do znamení Berana s Venuší, ...

 

Týdenní horoskop 12.-18.7. Venuše ve Lvu, Trigon Slunce s Neptunem, Luna ve Štíru; budeme se duchovně rozvíjet, milovat i hádat!

Venuše ve Lvu (do 16.7.) podpoří žhavé letní lásky a trigon Slunce s Neptunem (13.-17.7) dává šanci na klid. Také se podaří vyřídit většinu věcí, jako po drátkách a při letních západech slunce nabrat romantickou, konejšivou, klidnou náladu. Lidé se více ponoří do duchovního rozvoje a budou chtít proniknout do mystických tajemství a dotknout se něčeho, co je přesahuje. V neděli hned přijde zkouška, jak moc dokážou být ve svém středu a nad věcí.

 

 

Pondělí 12. července

  1. 7. přejde Merkur do znamení Raka. S přibývajícím dnem přijde příliv optimistické pozitivní energie a intelektuální regenerace. Mobilizující vliv trigonu Merkura s Jupiterem vnese lehkost, radost a nadhled. Konjunkce Luny s Marsem může hnát k někdy nepotřebné realizaci. Vlivem Merkura v Raku se také mohou řešit starší rodinné záležitosti, na něž je potřeba nahlédnout ještě jednou z jiného zorného pole a vyjasnit dlouho zaťatá nedorozumění. Asi nás nepřekvapí, že nás budou více zajímat děti a strávíme s nimi více času. Nejedna rodina se také rozroste.

 

Úterý 13. července

Dnes vejde Luna do znamení Panny, a i když jsou prázdniny a tudíž je sklon přistupovat ke všemu lehčeji, dnes nás to svede k větším starostem o zdraví či dietu.

 

Středa 14. července

 

Klidnější den vnese příjemný trigon Luny s Uranem. Bude se více dařit dát do pořádku úřední věci a také vyřídit všechny důležitější rozhovory. Příjemné setkávání se známými, či telefonát s kamarádkou jen tak, zpestří den.

 

Čtvrtek 15. července

 

Klidem se bude snažit zásobovat vliv trigonu Slunce se Saturnem a Luna vcházející do znamení empatických Vah. To, co nám obvykle zaručeně zvedalo tlak a stres, budeme brát, jako že je nám to jedno, a budeme si od toho držet distanc. Ideální den pro klidnou procházku ve voňavém lese, či houbaření.

 

Pátek 16. července

 

Je šance, že při výjezdu na výlet, či dovolenou zůstanou životní problémy, stres a strachy doma. Trigon Luny se Saturnem pomůže před odjezdem zařídit všechno, aniž bychom se oddávali nutkavému pocitu, že jsme na něco zapomněli nebo něco nedodělali.

 

Sobota 17. července

Sobotní zábavu může přerušit několik chvilek napětí. Luna v kvadratuře se Sluncem a Plutem ve znamení Štíra mohou lehce zmrazit humor.

 

Neděle 18. července

Pozor, pozor! Tento den je z celých prázdnin jeden z nejrizikovějších na všechny možné hádky a ostré výměny názorů. Bude to mít na svědomí výjimečně nepříznivá hvězdná souhra. Opozice Slunce s Plutem, Kvadratura Luny ve Štíru se Saturnem a opozice s Uranem činí tento den třaskavinou neklidných momentů. Často se tak bude dít na dovolených, kdy se má odpočívat a zdánlivě nic neřešit. To je tak trochu pastička, protože volný čas dovolí vytáhnout na povrch vše, co kde dře. Nejeden psycholog vám potvrdí, že volné dny dovolených nahrávají často různým konfliktům.

 

Co nás čeká v druhé polovině července?

Hvězdy jsou stále ve znamení Raka. Vytrvalost a stálost, to je jejich hlavním znakem. Jsou také starostliví a umějí zastupovat druhé, proto jsou pro ně vhodná povolání, v kterých tyto své vlastnosti využijí. Mají též vynikající cit pro chutě, jsou dobrými kuchaři, také vnímají dobře hudbu a grafiku, v tomto směru se ve velkém uplatňují. Pokud se do něčeho pustí, tak pokračují tak dlouho, dokud to nedodělají. Proto bývají úspěšnými šéfy a řediteli s více zaměstnanci.

Raci, tento týden máte energie opravdu na rozdávání a jste jako perpetuum mobile. Některé kolem vás může ale vaše neposednost rozčilovat, a tak mají k vašemu chování připomínky.

Lvi, nebojte se ve svém životě udělat radikální změny. Hlavně tehdy, máte-li nějaké zlozvyky a vyloženě špatné návyky.

Panny, snažte se lépe poznat člověka, se kterým se v poslední době vídáte. Je možné, že máte trošku zkreslené představy a růžové brýle.

Váhy, vaší chybou, i když ne z vlastního přičinění, je to, že jste idealisté. Máte vše zjednodušené a všechny možné překážky si nepřipouštíte. Pak snadno dochází k tomu, že jste zklamaní a frustrovaní. Když budete na vše pohlížet rozumněji, bude vám lépe.

Štíři, není na škodu si jen tak popovídat s někým z příbuzných, které jste dlouho neviděli. Nakonec to může být přínosný rozhovor pro všechny.

Střelci, vyhýbejte se tomu, abyste se nechali strhnout emocemi. Zbytečně byste se dostali do trapných situací, ze kterých je dost nesnadné se vykroutit bez újmy.

Kozorozi, každý má své slabší dny a vás to zastihlo právě v tyto dny. I když máte chuť a sílu to změnit, je vám dáno krizí projít a poučit se z ní. Jedná se hlavně o mezilidské vztahy, které projdou opravdovou zkouškou.

Vodnáři, co kdybyste si také konečně udělali čas jen sami na sebe a svého partnera? Buďte více sobečtí a dopřejte si soukromí.

Ryby, Neptun vám kryje záda. Před pocitem, že vám všechno padá na hlavu vás bude chránit romanticky zamilovaná nálada.

Berani, odložte stranou vše, co vás rozčiluje, ale netýká se to přímo vaší rodiny. S někým z příbuzných bude třeba přerušit kontakt.

Býci, v obtížnějších situacích, kdy se hůře spoří každá koruna, funguje osvědčená obálková metoda. Začněte si odkládat do obálky nějaký malý obnos a pokuste se ho neutratit. Uvidíte, že se vám za čas ušetřené peníze mohou velmi hodit.

Blíženci, sršíte energií, a je to na vás vidět široko daleko. Díky tomu se k vám stahují přátelé, kamarádi, ale i noví lidé.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Magické rituály: Rituál na zradu

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Jak by probíhalo ráno, kdyby všechna znamení žila společně?

Představte si, že by všech dvanáct znamení zvěrokruhu žilo společně v jednom velkém bytě. Společné soužití si vždy žádá notnou dávku tolerance, protože každý z nás je ...

Co s lidmi dokáže sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...

Valentýnské čarování 

Možná patříte k těm, které oslavy svatého Valentýna moc neberou. Pravda je, že tradice svátku zamilovaných není dlouhá, a že se z ní částečně stala komerční záležitost ...

10 věcí, které potěší Střelce

Střelec je devátým znamením zvěrokruhu, které je spojeno s elementem ohně a jehož vládnoucí planetou je Jupiter. Lidé narození ve znamení Střelce (mezi 23. listopadem a ...

Karta týdne 12.2.-18.2. je Slunce. Vše projasní

Býci, můžete hodně získat. Blíženci, váš intelekt i schopnosti budou budit pozornost okolí. Vodnáři, získáte oporu společenskou, materiální i duchovní. Důležitá bude pravda... Magická tarotová ...

10 věcí, které potěší Štíry

Znamení Štíra, které je spojováno s vodním živlem a vládnou mu hned dvě planety – Mars a Pluto, je považováno za jedno z nejintenzivnějších a nejzáhadnějších ...

Začíná rok dřevěného Draka. Jaký bude a co přinese?

Rok dřevěného Draka začal 10. února 2024 a skončí 28. ledna 2025. A jisté je, že bude velmi neobvyklý. Předcházející, relativně klidný rok Králíka byl ...

Týdenní horoskop 12.2.-18.2. Mars s Plutem okoření Valentýna po svém

Pondělní ráno 12. února může být vlivem konjunkce Luny s Neptunem trochu melancholické, ale to nepotrvá dlouho. Příjemné sextily Luny vcházející do znamení Berana s Venuší, ...