Týdenní horoskop 5.6.-11.6. Venuše ve Lvu vás rozproudí

Slunce v Blížencích pomáhá navazovat nové známosti, které mohou být přínosná pro obě strany. Sbírejte informace a buďte otevření druhým lidem.

 

V pondělí 5. 6. vejde Venuše do znamení Lva a utvoří opozici s Plutem, což by mělo přinést příznivou situaci najít lepší práci. Okolí vás uvidí v lepším světle.

 

V úterý 6. 6. vnese příznivou auru Luna v trigonu a kvadratuře s Merkurem. Budete mít nasazené romantické brýle a vše bude růžové. Venuše ve Lvu a zklidní případné spory a pomine bouřlivá nálada a dost dobře možná i něco získáte.

 

Ve středu 7. 6. trochu uberte z plynu a než se pro něco rozhodneme, tak chvíli přemýšlejte. Konjunkce Luny s Plutem a kvadratura s Jupiterem vás mohou přivést do zmatků a nerozvážných rozhodnutí.

 

Ve čtvrtek 8. 6. bude dobré si naplánovat hodně práce, protože opozice Luny s Marsem může zjitřit emoce a bude dobré nahromaděnou energii někam odevzdat.

 

V pátek 9. 6. vejde Luna do znamení Ryb a sextily Luny s Jupiterem a Merkuru s Neptunem vás naladí na odpočinek a relaxaci.

 

V sobotu 10. 6. mějte všechno pod kontrolou, protože Luna v konjunkci se Saturnem může zkreslovat pojem o tom, kde leží jisté hranice. Může se to projevit třeba v přejídání a velké chuti na dobré pití.

 

V neděli 11. 6. ucítíte změnu. Retrográdní Pluto vejde do znamení Kozoroha a utvoří trigon s Merkurem. Budete mít potřebu chránit svůj dům a své blízké a zabezpečit vše tak, abyste mohli v klidu řešit letní dovolenou. Kvadratura Venuše s Jupiterem může přinést zajímavé zážitky, které vás příjemně pobaví. Merkur vejde do znamení Blíženců a zatoužíte poznat něco nového.

 

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Jejich slabou stránkou je, že pro hodně různých zájmů nevydrží dlouho na jednom místě. Žijí život plný neplánovaných změn. Jsou roztěkaní a často i nervózní.

Blíženci, tento týden zřejmě ucítíte nejistotu ve vztazích, a tak se nebudete chtít na nic a na nikoho vázat. A děláte dobře, nechte tomu čas.

 

Raci, mezilidské vztahy tento týden pokvetou k vaší spokojenosti. Pokud máte zájem o jistou osobu, nechoďte zbytečně kolem horké kaše. Také začněte plánovat letní dovolenou, ať nic nezmeškáte.

 

Lvi, psychický přetlak je přesně to, co pocítíte na svém těle. Bolet vás může hlava a žaludek. Měli byste vypnout a dopřát si prodloužený víkend v přírodě bez signálu.

 

Panny, budete zřejmě chtít zabojovat na více frontách, ale nakonec si vystačíte s oblastí rodinných vztahů. Tam je zřejmě pořád něco k řešení.

 

Váhy, důležité pro vás bude, abyste se nenechali svést z cesty tím, že se budete zajímat o ostatní a jejich potřeby. Naopak, jste to nyní vy, kdo má právo na hezké zážitky a zkušenosti.

 

Štíři, dobře uděláte, pokud si dopřejete dostatek odpočinku. Nějak vaše tělo regenerovat po náročných pracovních dnech musí.

 

Střelci, máte plnou hlavu starostí v zaměstnání a nezbývá vám moc prostoru na nová dobrodružství v lásce. Budete se raději soustředit na své resty v práci a to, abyste se jich zbavili co nejrychleji.

 

Kozorozi, jakmile vás začnou bolet nohy, především chodidla, dopřejte jim teplou lázeň s vhodnou vonnou esencí nebo solí.

 

Vodnáři, kdosi z přátel se ve vaší blízkosti v poslední době vyskytuje dost často, až vám to může být podezřelé. Buďte opatrní, abyste do tohoto člověka nevkládali příliš mnoho energie, která vám později může chybět.

 

Ryby, inspirovat vás může svým přístupem k životu jistý člověk. Možná vás také přivede na myšlenky, jak váš život vylepšit nebo změnit. Do toho může vstoupit nápad, jak byste mohli využít svůj talent coby hlavní zdroj obživy.

 

Berani, opět se ukáže, že jste nepostradatelným článkem rodiny. Máte spoustu síly a schopností, jak vyřešit téměř nemožné.

 

Býci, máte velký talent dávat lidi dohromady. Ať už se jedná o pracovní oblast, nebo i partnerskou. V obou případech je dokážete natolik povzbudit a motivovat, že jsou všichni spokojení.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...