Týdenní horoskop 28.9.-4.10. Kdo nedá nohu z plynu a kdo bude aranžovat vázy stěstí?

Střelci, budete pod vlivem Luny v Beranu mistry volantu, opatrně na komentáře a posunky. Nedejte se vyprovokovat a nohu z plynu! Váhy se nebudou poznávat, jak moc budou tolerantní. Berani se budou učit být diplomaty.

 

V pondělí 28.9. se postará opozice Luny s Venuší o lenošivou náladu. Je to skvělý den na to, dát si pečenou kachnu a věnovat se domácím mazlíčkům.

 

Kdybyste chtěli podle starých tradic zakopat kachní kosti na zahradu, či pod práh, pamatujte, že ta kachna by neměla být sousedova.

Pokud si chcete vytvořit magnet na peníze, pořiďte si novou reprezentativní, velkou vázu. Ta bude takový pomyslný obří pohár požehnání. Stará váza by mohla nést energie někoho jiného a mohla by tudíž vyzařovat síly, které nyní nepotřebujete. Ideální by byly vázy dvě. Symbol dvou pohárů štěstí. Umístěte je do kuchyně a obýváku, nebo na chodbu. Starejte se, aby byly vždy plné květin daného ročního období a ony vám to oplatí. Peníze, štěstí a hojnost vám budou přitahovat v čistých energiích radosti.

A kdybyste chtěli ještě něco navíc, můžete si dát do koupelny, kde teče voda, čínskou žabičku sedící na mincích. Čas od času je dobré tento energetický zářič vyčistit ták, že ji obrátíte vzhůru nohama. Můžete si žabičky pořídit tři a pod ně dát, pod každou nějakou drobnou minci. Tu pak můžete věnovat  dobročinnému účelu. Třeba člověku na ulici, který na tom není tak dobře, jako vy. Nemá smysl se zabývat tím, na co to použije. To už by nebyla oběť.  Úlitba vyšším silám skrze tohoto člověka by postrádala svůj smysl. Pamatujte, že on mohl být kdysi také v lepší situaci a své štěstí už si vybral. Tím, že mu něco dáte zmenšujete lidskou bídu a v některém z jiných světů si to střádáte, jako dobrou investici.

 

V úterý 29.9. budou hrát prim touha po komfortu a péči o tělo. Trigon Venuše s Marsem vás bude nabádat dopřát si něco příjemného. Návštěvu kadeřnického, či kosmetického salonu, fitka, či wellness.

 

Ve středu 30.9. Vás nebude chtít pustit z postele konjunkce Luny s Neptunem. Ideálně by se chtělo někam se schovat a nalézt svůj klidný tichý kout, kde je teplo a klid. Navzdory podzimu ale den smutný nebude. Příznivé aspekty Luny s Jupiterem, Plutem a Saturnem pomohou všechny vaše záležitosti vyřešit rychle a efektivně.

 

 

Úplněk vstoupí ve čtvrtek 1.10. do znamení Berana, tento den nás potrápí bolest hlavy a zubů. Pomůže dostatek tekutin a delší procházka na čerstvém vzduchu. Zůstat doma by bylo trochu riskantní, protože ohnivé znamení Berana umí rozproudit silné emoce. Řidiči budou pospíchat, budou jadrnější a budou na sebe více gestikulovat a kdybyste chtěli zůstat doma, stejně vás donutí vyjít ven váš pes. Z nervozity může pomoci čaj s meduňkou.

 

V pátek 2.10. vejde Venuše do znamení Panny. To pro ni není moc ideální, a tak se může stát, že i vy ucítíte, jak nálady rozkoše a opojení krásou jsou ty tam, rozraženy praktickými povinnostmi.

V sobotu si budou muset nechat zajít chuť na zálety i veškeří vyznavači milostných dobrodružství. V neděli přijdete na to, že to, co vám udělá největší radost přichází spontánně.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vah. Jejich slabými stránkami je neochota rozhodovat, raději přenechávají iniciativu ostatním a sami se přizpůsobí. Někdy mohou mít sklon k pasivitě a lenosti. Naopak silnými stránkami jsou smysl pro spravedlnost a férovou hru. Umějí urovnávat konflikty.

Tento týden Váhy postřehnou ve svém chování velkou dávku tolerance k ostatním a chuti páchat bláznivé akce. Vše samozřejmě jen v dobrém. Takže se nebudou bránit ani neplánovaným výletům a akcím.

Štíři, abyste si udrželi dobrou náladu, je vhodné vyhnout se všem riskantním a pochybným krokům. To se především týká finanční a pracovní oblasti.

Střelci, konečně začínáte cítit určitou stabilitu ve svých názorech a činech. Tento týden se vám vcelku vydaří, a tak se budete moci uchýlit také k péči o svůj vzhled. Opatrně na jadrnější vyjadřování. Luna v Beranu umí své.

Kozorozi, nezadaní jedinci budou přemýšlet, kde by se mohli seznámit. Vypadá to, že spřízněnou duši mohou nalézt při setkání s přáteli.

Vodnáři, nabýváte pomalu, ale jistě stability a jistoty ve svých rozhodnutích. Máte také více odvahy nahlas projevit svá přání a nemyslet jen na ostatní, i když je máte rádi.

Ryby, týden bude pro vás opravdu náročný, dopřejte si proto v jeho závěru opravdový odpočinek. Budete si muset také rozmyslet, jestli chcete setrvat v současném vztahu. Partnerská hádka je na obzoru.

Berani, zásadním způsobem se zasadíte o vyřešení dlouhodobé a velmi nepříjemné finanční záležitosti, která se týká celé rodiny. Velký podíl na tom budou mít vaše zkušenosti a diplomatické jednání.

Býci, i když se snažíte nechat věci volně plynout, může se stát, že jistá záležitost nesnese odkladu. Naštěstí se vám to podaří elegantně vyřešit a vy můžete pokračovat v tolik potřebném klidu.

Blíženci, týden můžete klidně začít nějakou oblíbenou formou sportovní aktivity. Krásně vás probudí k životu a dodá energii. Když si navyknete na určitou pravidelnost, brzy pocítíte zlepšení vaší fyzičky.

Raci, prioritní bude pro většinu z vás rodina a její zabezpečení. Bude potřeba vymyslet, jak vylepšit rodinný rozpočet. Naléhat na vás navíc budou blízcí kvůli jisté investici.

Lvi, aktivity pro tento týden budou spíše dle nálady a dané situace. Nic naplánovaného nemáte, a to je občas ta nejlepší věc. Využijte výzev, které přinesou následující dny, určitě se nudit nebudete. Možná si vyzdobíte dům novými vázami a o tom, že jsou kouzelné budete vědět jenom vy.

Panny, čekají vás dny plné nových poznatků a zážitků. Věnujte pozornost jednáním na úřadech, kde vám může pomoci bystrý úsudek.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 26.10.-1.11. Kdo vybuchne a kdo si dopřeje horkou vanu vonného tymiánu?

Kozorozi, opatrně s citovými experimenty. Berani, hýčkejte se. Panny, budete mít práci navíc. V pondělí 26.10. podzimu navzdory může být i méně melancholický. Spíše naopak.  Příznivé aspekty ...
Kartářka píše...

2021: Rok, ve kterém se vyplatí pracovat na svém štěstí. Co nese vám?

Numerologický horoskop na rok 2021 Po těžkém roce 2020, který měl vibraci 4 a vyžadoval těžkou práci a zároveň velkou opatrnost, přijde rok s vibrací ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Kdo objeví nový svět a kdo bude mít pocit, že si ho s někým spletli?

Ryby, proč si vás pořád někdo s někým plete? Lvi, budete hledat pravdu ve hvězdách. Blíženci obletíte svět - v kuchyni. Kozorozi, Saturn zahraje blues ...
Kartářka píše...

KARMICKÉ SLUNCE VE ŠTÍRU

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Úkoly pro zrozence ve Štíru nepatří k těm nejjednodušším. Mezi hlavní patří postavit se výzvám strachů ze ...
Kartářka píše...

Sny, které varují: Co znamená být nahým, jíst sušenky, potkat učitele, vidět drogy, nebo dým?

Nahým býti ve snu – neumíte přiznat vlastní chyby. Zkoušíte za každou cenu hodit odpovědnost na druhé za kaši, kterou jste si navařili. Napadení – ...
Kartářka píše...

Váš talisman štěstí pro tento týden jsou stromy

Bříza chrání, jeřáb pomůže s věštbou, kaštan nás nabádá k otevření se novým věcem, byť zprvu v drsné slupce nakonec objevíte hebké jádro... A víte, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 19.10.-25.10. Vůz; ukazuje cestu k vítězství. Ne darem z nebe, ale správným rozhodnutím a vytrvalostí

Štírům přichází štěstí v neštěstí. Raci budou altruisty. Lvům jde popularita. Blíženci mohou začít psát, lidé je budou číst a ještě to ocení. Co čeká ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 19.10.-25.10. Kdo bude lítat v podzimích oblacích a kdo zastřihávat růže?

Štíři budou mít čsu dost, Střelcům nic neuteče, Váhy budou zaskočené... Co čeká vás? V pondělí 19. října vám nadělí Luna ve Střelci ambiciózní plány ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 18. 10. do 17. 11.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel. Budete chtít zvládnout moc věcí najednou, ale okolnosti vás donutí ke změně plánů. PANNA - ...
Kartářka píše...

Zjistětě, jak vám může pomoci kouř!

Kouř - posel bohů Kdysi býval dým rádcem, který přinášel poselství bohů. Dým je symbolem spojení nebe a země. Je beztvarý a proto zachycuje to, ...
Kartářka píše...