Týdenní horoskop 28.9.-4.10. Kdo nedá nohu z plynu a kdo bude aranžovat vázy stěstí?

Střelci, budete pod vlivem Luny v Beranu mistry volantu, opatrně na komentáře a posunky. Nedejte se vyprovokovat a nohu z plynu! Váhy se nebudou poznávat, jak moc budou tolerantní. Berani se budou učit být diplomaty.

 

V pondělí 28.9. se postará opozice Luny s Venuší o lenošivou náladu. Je to skvělý den na to, dát si pečenou kachnu a věnovat se domácím mazlíčkům.

 

Kdybyste chtěli podle starých tradic zakopat kachní kosti na zahradu, či pod práh, pamatujte, že ta kachna by neměla být sousedova.

Pokud si chcete vytvořit magnet na peníze, pořiďte si novou reprezentativní, velkou vázu. Ta bude takový pomyslný obří pohár požehnání. Stará váza by mohla nést energie někoho jiného a mohla by tudíž vyzařovat síly, které nyní nepotřebujete. Ideální by byly vázy dvě. Symbol dvou pohárů štěstí. Umístěte je do kuchyně a obýváku, nebo na chodbu. Starejte se, aby byly vždy plné květin daného ročního období a ony vám to oplatí. Peníze, štěstí a hojnost vám budou přitahovat v čistých energiích radosti.

A kdybyste chtěli ještě něco navíc, můžete si dát do koupelny, kde teče voda, čínskou žabičku sedící na mincích. Čas od času je dobré tento energetický zářič vyčistit ták, že ji obrátíte vzhůru nohama. Můžete si žabičky pořídit tři a pod ně dát, pod každou nějakou drobnou minci. Tu pak můžete věnovat  dobročinnému účelu. Třeba člověku na ulici, který na tom není tak dobře, jako vy. Nemá smysl se zabývat tím, na co to použije. To už by nebyla oběť.  Úlitba vyšším silám skrze tohoto člověka by postrádala svůj smysl. Pamatujte, že on mohl být kdysi také v lepší situaci a své štěstí už si vybral. Tím, že mu něco dáte zmenšujete lidskou bídu a v některém z jiných světů si to střádáte, jako dobrou investici.

 

V úterý 29.9. budou hrát prim touha po komfortu a péči o tělo. Trigon Venuše s Marsem vás bude nabádat dopřát si něco příjemného. Návštěvu kadeřnického, či kosmetického salonu, fitka, či wellness.

 

Ve středu 30.9. Vás nebude chtít pustit z postele konjunkce Luny s Neptunem. Ideálně by se chtělo někam se schovat a nalézt svůj klidný tichý kout, kde je teplo a klid. Navzdory podzimu ale den smutný nebude. Příznivé aspekty Luny s Jupiterem, Plutem a Saturnem pomohou všechny vaše záležitosti vyřešit rychle a efektivně.

 

 

Úplněk vstoupí ve čtvrtek 1.10. do znamení Berana, tento den nás potrápí bolest hlavy a zubů. Pomůže dostatek tekutin a delší procházka na čerstvém vzduchu. Zůstat doma by bylo trochu riskantní, protože ohnivé znamení Berana umí rozproudit silné emoce. Řidiči budou pospíchat, budou jadrnější a budou na sebe více gestikulovat a kdybyste chtěli zůstat doma, stejně vás donutí vyjít ven váš pes. Z nervozity může pomoci čaj s meduňkou.

 

V pátek 2.10. vejde Venuše do znamení Panny. To pro ni není moc ideální, a tak se může stát, že i vy ucítíte, jak nálady rozkoše a opojení krásou jsou ty tam, rozraženy praktickými povinnostmi.

V sobotu si budou muset nechat zajít chuť na zálety i veškeří vyznavači milostných dobrodružství. V neděli přijdete na to, že to, co vám udělá největší radost přichází spontánně.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vah. Jejich slabými stránkami je neochota rozhodovat, raději přenechávají iniciativu ostatním a sami se přizpůsobí. Někdy mohou mít sklon k pasivitě a lenosti. Naopak silnými stránkami jsou smysl pro spravedlnost a férovou hru. Umějí urovnávat konflikty.

Tento týden Váhy postřehnou ve svém chování velkou dávku tolerance k ostatním a chuti páchat bláznivé akce. Vše samozřejmě jen v dobrém. Takže se nebudou bránit ani neplánovaným výletům a akcím.

Štíři, abyste si udrželi dobrou náladu, je vhodné vyhnout se všem riskantním a pochybným krokům. To se především týká finanční a pracovní oblasti.

Střelci, konečně začínáte cítit určitou stabilitu ve svých názorech a činech. Tento týden se vám vcelku vydaří, a tak se budete moci uchýlit také k péči o svůj vzhled. Opatrně na jadrnější vyjadřování. Luna v Beranu umí své.

Kozorozi, nezadaní jedinci budou přemýšlet, kde by se mohli seznámit. Vypadá to, že spřízněnou duši mohou nalézt při setkání s přáteli.

Vodnáři, nabýváte pomalu, ale jistě stability a jistoty ve svých rozhodnutích. Máte také více odvahy nahlas projevit svá přání a nemyslet jen na ostatní, i když je máte rádi.

Ryby, týden bude pro vás opravdu náročný, dopřejte si proto v jeho závěru opravdový odpočinek. Budete si muset také rozmyslet, jestli chcete setrvat v současném vztahu. Partnerská hádka je na obzoru.

Berani, zásadním způsobem se zasadíte o vyřešení dlouhodobé a velmi nepříjemné finanční záležitosti, která se týká celé rodiny. Velký podíl na tom budou mít vaše zkušenosti a diplomatické jednání.

Býci, i když se snažíte nechat věci volně plynout, může se stát, že jistá záležitost nesnese odkladu. Naštěstí se vám to podaří elegantně vyřešit a vy můžete pokračovat v tolik potřebném klidu.

Blíženci, týden můžete klidně začít nějakou oblíbenou formou sportovní aktivity. Krásně vás probudí k životu a dodá energii. Když si navyknete na určitou pravidelnost, brzy pocítíte zlepšení vaší fyzičky.

Raci, prioritní bude pro většinu z vás rodina a její zabezpečení. Bude potřeba vymyslet, jak vylepšit rodinný rozpočet. Naléhat na vás navíc budou blízcí kvůli jisté investici.

Lvi, aktivity pro tento týden budou spíše dle nálady a dané situace. Nic naplánovaného nemáte, a to je občas ta nejlepší věc. Využijte výzev, které přinesou následující dny, určitě se nudit nebudete. Možná si vyzdobíte dům novými vázami a o tom, že jsou kouzelné budete vědět jenom vy.

Panny, čekají vás dny plné nových poznatků a zážitků. Věnujte pozornost jednáním na úřadech, kde vám může pomoci bystrý úsudek.

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Tři starodávná kouzla na lásku

Stále dostávám dotazy na kouzla lásky. Tak tady jsou hned tři. Jsem zvědavá, kdo umí čarovat. Krásnou lásku si nejspíše přivábí ta, která má v ...
Kartářka píše...

Třetí aneb Láska bez pozvání

Na výklad karet volala paní Romana. Romaně se stalo to, co i mnohým jiným ženám (muže nevyjímaje). Jste žena středního věku a máte v životě vše ...
Kartářka píše...

Karta týdne 14.6.-20.6. Královna disků; jděte si za svým!

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky, nebo dokonce kurtizány. Některé jsou povoláním ...
Kartářka píše...

Jste připraveni slyšet pravdu?

O svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů. Chtít vědět víc! Před lety mě požádala o výklad ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 14.6.-20.6. Co nese úterní kvadratura Saturna s Uranem?

V úterý nastane jedna z nejdůležitějších astrologických událostí v roce. Leckdo se po ní bude koukat na svět jinak. První odraz kvadratury Saturna s Uranem ...
Kartářka píše...

Andělé jsou…

Z očí se vám koulí jedna slza za druhou… Proč zase já? zoufáte si. A není nikdo, kdo by mi pomohl, bleskne vám hlavou. V tom zpozorníte ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: hvězdy chystají geniální nápady i úspěchy v lásce

V pátek vejde Mars do znamení Lva. Bude mít vliv na snahu ukotvit v sobě pocit bezpečí a také péci o svůj dům, blízké i ...
Kartářka píše...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...
Kartářka píše...

Vě-do-má

Slovo VĚDMA, jakou má pro vás příchuť? Koho si představíte…? Kdo je, podle vás, vědma? Vrásčitá stařena v černém, která člověka provrtá pohledem a vidí skrz ...
Kartářka píše...

Co nás ještě čeká v (magickém) červnu? 

Červen je pro hodně lidí začátek léta. Ve vzduchu visí pradávná síla magie života. Tu umí využít, a hlavně krásně prožít ti, kteří vnímají věci ...
Kartářka píše...

 

Sdílejte!