Týdenní horoskop 21.11.-27.11. Co nese novoluní ve Střelci?

Venuše ve znamení Střelce zajistí hodně společenských aktivit. Bavte se, navazujte nové známosti a plánujte cesty. Můžete být víc zahlceni informacemi různého typu, včetně pomluv a klepů. Merkur a Venuše jdou ruku v ruce přes znamení Střelce, a to přinese dobrou a přátelskou náladu. Dokonale se domluvíte s každým, navážete zajímavé kontakty a získáte mnoho nových přátel. Pravděpodobně se vám dostane srdečných slov od okolí. Využijte pozitivní nálady, a pokud se zúčastníte nějaké akce, či oslavy, může vám to kompletně změnit vaše myšlení. Vyplatí se také udělat větší nákupy, protože vám půjde dobře všechno související s obchodem a financemi. Můžete mít také štěstí v lásce, hlavně ti, kteří lásku zrovna hledají. Chce to však opatrnost, protože Střelec bere lásku docela povrchně a nelze počítat, že vydrží do konce života. Spíše půjde o vášnivý a fascinující flirt.

V pondělí 21.11. přeje trigon Slunce s Jupiterem počátku nových věcí, zakládání firem, nakupování, založení bankovního konta, ale i setkání, které má přinést rychlé zisky. Konjunkce Merkuru s Venuší přeje randění, psaní povídek, či pamětí, nebo alespoň milostné korespondenci. Tento týden můžete mít i zajímavé sny, které nebudou obyčejné, protože z nich budete moci čerpat inspiraci.

V úterý 22.11. vejde Slunce do znamení Střelce a přinese chuť cestovat a poznávat a něco změnit. Cestujte, poznávejte svět, učte se nové užitečné věci, plňte předsevzetí a ucítíte, že žijete naplno.

Novoluní ve Střelci ve středu 23.11. (23.57) bude nejlepší dobou pro odpoutání se od těžkostí minulosti a stanovení si nových plánů. Tentokrát to může být spíše rovný skok do hluboké vody, protože vás může pohltit nadšení typické pro Střelce.

Vyplatí se sepsat si věci, které ještě do konce roku potřebujete zařídit. Skvělé aspekty podpoří trigony Luny s Neptunem a Jupiterem a sextil s Plutem.

Novoluní ve Střelci je skvělé pro věštění, magii,  ochranné rituály a vyhánění temných energií. Dopřejte si chvilku v klidu a sněte s otevřenýma, či zavřenýma očima. Představte si to, čeho chcete dosáhnout. Příznivá hvězdná konstelace vám pomůže rozšířit vaše vědomí, poznat pravdu a tvořit svou budoucnost. Střelec vidí daleko do budoucna a vaše konání tak bude smysluplné. Zapalte si k tomu červenou svíčku, kterou však nenechávejte bez dozoru. Pomůže vám vypořádat se se strachy z budoucnosti a dodá potřebnou sílu. Na uhlík do vykuřovací misky můžete přisypat santalové dřevo. Bude to úlitba ohnivým salamandrům za věštění. Kolem můžete rozsypat rozmarýnu, která bývá použita pro splnění snad jakéhokoliv přání a hřebíček, aby jako bylina ohně váš osud rozproudil. Nyní pozorujte plamen svíčky a položte si otázku na kterou se dá odpovědět ano, nebo ne. Pokud hoří více na pravé straně, odpověď bude ano, pokud na levé, pak je odpovědí ne.

Ve čtvrtek 24.11. vyjde Jupiter v Rybách z retrogradu a urychlí hodně věcí zejména ve finanční oblasti. Zároveň připomene staré plány a sny, které jste odložili do říše snů. Nyní to můžete přehodnotit. Budou odhaleny skryté talenty a rozjedou se obchody. Rýsuje se také příznivá změna ve finanční sféře. Je však dobré myslet na ostatní lidi. Když nezištně pomůžete někomu jinému, vesmír vám to vrátí v jiné formě.

 

Pátek 25.11. nebude ideálním dnem pro velké přátelská akce. Luna v opozici s Marsem v kvadratuře s Neptunem a Jupiterem a Luna vcházející do znamení Kozoroha mohou přinést velkou únavu. Najděte si pohodlné křeslo, uvařte teplý čaj a připravte si dobrou knížku nebo film.

V sobotu 26.11. můžete prožít klidný den. Nebe bude bez důležitějších astrologických konstelací. Je to skvělý den pro dělání pořádku, nákupy a drobné radosti i přátelské setkávání.

V neděli 27.11. předvídá konjunkce Luny s Plutem nepříjemné debaty s partnerem a potřebu vyjasnit si různé věci s lidmi, kteří jsou pro vás důležité. Ponuré myšlenky naštěstí rozeženou příznivé sextily Luny s Neptunem a Jupiterem. Večer vejde Luna do znamení Vodnáře a dovolí vidět vztahy více racionálním pohledem.

 

Hvězdy budou od 23.11. ve znamení Střelce. Toto ohnivé znamení představuje nespoutanost a intenzivní vitalitu. Oheň je symbolem chaosu a zmaru. Stejně jako u skutečného ohně i u nich záleží, jak se s nimi zachází. Dokážou být stejně dobří v ničení jako ve tvoření. Střelci bývají velmi často choleričtí a mají problém s podřizováním se pravidlům a nařízením. Zároveň ale disponují velkou vřelostí, štědrostí a empatií. Dokážou svému okolí předávat energii, které mají vždy více než dost.

Střelci, tento týden se vám dostává nevyžádaných rad od přátel, které vás jenom vytočí doběla. Neberte je prozatím vážně. Možná vám chtějí jen otevřít oči. Za nějaký čas se na to budete dívat jinak.

Kozorozi, máte stále černé myšlenky na mezilidské vztahy, a především pak na lásku. Osud s vámi má ale stejně své plány, budete možná překvapeni, že se váš pohled na svět brzy změní.

Vodnáři, nenechte se rozhodit tím, že se dopustíte malé chyby. Není to katastrofa, jak se vám zdá. Věřte svým schopnostem.

Ryby, hlavu plnou nápadů budete mít i tento týden. Sepište si je, protože některé ještě musejí uzrát a později přijde jejich doba.

Berani, vyčistěte si hlavu sportováním. Uvidíte, že se vám báječně uleví i po těle. Potřebujete se odreagovat od starostí.

Býci, pomalu vám končí horší období v práci, ale i tak buďte stále pečliví. Ještě pár dní a budete mít naprosto jiné pocity.

Blíženci, pokud jste nezadaní, využijte energii, kdy vám hvězdy do života pošlou někoho, kdo z vás nespustí oči a bude vámi naprosto okouzlen. Nenechte se dlouho přemlouvat ke schůzce. Je dobře tohoto člověka blíže poznat.

Raci, nenechte se rozhodit a dohnat do situace, kdy budete vulgární. Později byste litovali toho, že jste se neovládali.

Lvi, vaše nápady jsou neuvěřitelně originální a hodně přínosné. Bohužel v lásce propadáte velkým fantaziím, které mohou být na škodu. Věřte své intuici, ale nepodléhejte nereálným představám.

Panny, více tolerance budou vyžadovat mezilidské vztahy a partnerský život. Tentokrát ale není vina pouze na vaší straně. Naučte se jeden druhého více respektovat, hned to bude lepší.

Váhy, stanovte si hranice, za které už nepustíte kohokoliv, aby vám ubližoval. Bude třeba být důslední, abyste to ustáli.

Štíři, bude nutné, abyste více hleděli na své pocity a odstranili ze svého života to, co vás dělá smutnými. Tento radikální řez bude důležitý pro vaši duševní pohodu a konečně se přestanete zbytečně stresovat.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 29.11.-5.12. Jaké změny přinese novoluní a zatmění Slunce? 

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten čas jen pro sebe a svého partnera. Ryby, pokud se necháte ovládat emocemi pouze na milostném poli, uděláte dobře…

Zatmění (4.12.) umí někdy pozlobit. A ačkoliv od nás viditelné, na rozdíl od Antarktidy, nebude, vyvolává škálu rozporuplných pocitů. Návaly pláče, nebo zlost. A hlavně strach. Pokud byste měli pocit, že vámi tyto pocity procházejí, podívejte se pozorně na to, před čím utíkáte a čeho se nejvíce bojíte. Kdysi se lidé tohoto jevu obávali, protože měli za to, že se jedná o projev nepřízně bohů.

Dnes to můžeme vidět jinak. Nadcházející zatmění Slunce ve Střelci (Luna bude také ve Střelci) dává popud ke změnám a k vykročení na novou cestu. Je to trochu o vyjití ze své komfortní zóny. Může sice přidat vrásky, ale zase vede k tomu, dělat něco se sebou a věnovat si péči.

4. prosince 8:43 se konečně budete cítit o něco lépe, získáte rovnováhu a víru že kontrolujte svůj život a emoce.

Tip:

Zapalte malou čajovou svíčku a napište na lísteček čeho se bojíte, co se bojíte udělat, po čem toužíte, o čem sníte tak, jako kdybyste se to psali někomu, o kom víte, že vám pomůže. Lístek spalte a popel pošlete živlu (spalte, nebo rozfoukejte).

Tento den se vyhněte důležitým rozhodnutím. Je jenom o vás a vaší duši.

 

Pondělí 29.11.

Týden začne na vysokých obrátkách v dynamickém stylu. Konjunkce Merkuru se Sluncem, Luna ve Vahách a trigon Marsu s Neptunem pomůže překonat ranní ospalost. Dobré výsledky v práci by mohly být postavené na hravosti.

 

Úterý 30.11

Svatoondřejské věštby budou patřit k těm šťastným. Dobrou náladu podpoří sextil Merkuru se Saturnem a Venuše s Neptunem. Den bude jako stvořený pro milostné schůzky. Tradiční věštění nemusí být zaměřeno jenom na to, kdy se kdo vdá a koho si vezme. Vztahy procházejí transformací. Také se dá podívat na budoucnost i v jiných sférách života.

 

Středa 1.12. 

Sextil Slunce se Saturnem se postará o zvládnutí návalu práce a starostí. Luna ve Štíru může trochu poškádlit milostné i přátelské vztahy. Lidé mohou mít sklon k přecitlivělosti. Neptun vychází z retrográdu a ti, kdož se utápěli ve zmatcích, nejistotách a depresích se z tohoto bludného kolečka konečně zase vymaní.

 

Čtvrtek 2.12.

Kvadratura Luny se Saturnem a opozice s Uranem mohou nést znepokojivé vtíravé myšlenky, ale právě pro to, aby se snáze zpracovaly. Bylo by dobré si vyčlenit čas na meditaci.

 

Pátek 3.12.

Konjunkce Luny s Marsem bude svádět k sezení dlouho do noci nad knížkou, u seriálu, či u internetových diskusí. Tedy spánku ze čtvrtku na pátek bude poskrovnu, a to se v pátek přes den může docela projevit. Odpoledne vejde Luna do znamení Střelce a poněkud přidá na aktivitě.

 

Sobota 4.12.

Novoluní vstoupí v sobotu 4.12. do znamení Střelce. Zatmění Slunce nebývají ničím výjimečným a stávají se ročně čtyři až šestkrát. To dnešní je ale výjimečné svými dalekosáhlými dopady. Čeká nás celkové zatmění Slunce při novoluní. Kdysi se lidé zatmění báli a mysleli si, že Slunce, nebo Lunu požírá obří démon, či drak. A i když se od té doby lidé na tento jev dívají odlišně, stále tu je něco, co má přesah. To je hromadění neskutečného množství síly. Bylo by dobré se tou silou nechat pohltit a raději se tento den vyhnout vážným rozhodnutím. Mohly by vyjít draho. Není moudré podléhat pokusům tvořeným na zjeveních. Lepší bude tuto zvláštní energii využít na potřeby duše, pocitech a emocích které ukrýváme pod maskou. Tento den můžeme pocítit problémy s vyprazdňováním. Chtělo by to lehčí detoxikační kúru, aby se střeva pročistila. Jinak novoluní je ideálním časem, kdy můžete využít energii Luny a zkusit nové věci, započít něco nového.

 

Neděle 5.12.

S čerty přichází poněkud tvrdší aspekty. Ti, kteří se spoléhali na něco, co neměli pevně v rukou, může Luna v Kozorohu postavit nohama na zem.

 

Pomalu nastupuje poslední měsíc v roce. Pojďme se podívat, co nás čeká.

Hvězdy jsou ve znamení Střelců, kteří disponují velkou vřelostí, štědrostí a empatií. Dokážou svému okolí předávat energii, které mají vždy více než dost. Jsou to lidé tvořiví, nemají rádi nudu a stereotypy. Jsou rádi středem pozornosti.

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Ať už jste zadaní, nebo nikoliv, tento člověk na vás udělá hluboký dojem. Můžete v něm získat dobrého přítele.

Kozorozi, máte na víc, než si dokážete možná uvědomit. Zamyslete se nad tím, jaké máte ještě další možnosti v pracovní sféře.

Vodnáři, kdosi vás může trochu zvednout ze židle svými štiplavými poznámkami. Nejde sice o nic hrozného, ale pozor na reakci.

Ryby, pokud se necháte ovládat emocemi pouze na milostném poli, uděláte dobře. V práci si zatím musíte počkat. Nic není ztraceno.

Berani, buďte obezřetní při nákupech a investicích. Jednáte zbrkle a skoro nepřemýšlíte nad tím, jestli se vám zboží vyplatí nebo jestli se bude druhým líbit. Chce to chladnější uvažování.

Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten čas jen pro sebe a svého partnera. Máte spolu totiž co dohánět. Pokud byste toto neudělali, zůstala by ve vás zbytečná frustrace a nespokojenost.

Blíženci, sice budete pociťovat menší vyčerpání, ale to vám nedovolí, abyste své povinnosti nedotáhli do konce. Máte rádi čistý stůl.

Raci, dejte si dobrý pozor na to, co a komu prozrazujete ze svého soukromí. Také sdělování nejrůznějších podrobností na sociálních sítích není dobrý nápad. Mohli byste být velmi nemile překvapeni, kdo se na vás bude snažit nalepit a dotírat na vás.

Lvi, uspokojit by vás mohl spíše milostný život než práce. Na to sice nejste úplně zvyklí, ale snadno se nastalé situaci přizpůsobíte.

Panny, vaše úspěchy tento týden nejsou sice obrovské, ale jsou stálé. A to je mnohdy daleko lepší. Nemáte se opravdu za co stydět.

Váhy, nedovolte, aby se vám do domu vloudila špatná nálada. To, co se děje venku, nevnímejte a věnujte se svým blízkým.

Štíři, nebudete mít dostatek elánu honit se v práci za uznáním, a tak raději ponechávejte věcem volný průběh. Ušetříte si tak mnoho stresu.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...