Týdenní horoskop 28.2.-6.3. Co nese novoluní v Rybách?

Pojďme se podívat na to, co nás čeká první březnový týden.

V pondělí 28.2. si vyžádá kvadratura Luny s Uranem výkon na plné obrátky. Snažte se nepřehlédnout maličkosti a být pozorní, aby vaše úsilí přineslo výsledky. Večerní konjunkce Luny s Merkurem probudí zvědavost a chuť poznávat nové věci a informace.

V úterý 1.3. věští konjunkce Luny se Saturnem pilný začátek dne, jak v práci, tak i ve škole. Večerní Luna vejde do znamení Ryb. Bude trochu více silná a někteří lidé v okolí to mohou snášet lehce bláznivě.

2.3. na Popeleční středu slibuje sextil Slunce a Luny s Uranem, konjunkce Luny s Jupiterem, a hlavně novoluní v Rybách velkou chuť využít potenciály a skrývané talenty. Je to skvělý den pro odvážná rozhodnutí, zejména taková, která vyžadují vyjít z komfortní zóny a změnit staré vzorce a duševní vzory. Nese také potřebu udělat si pořádek v hlavě a vykonat nová rozhodnutí. Odhodit iluze a klamy věští konjunkce Merkur se Saturnem. Nemá smysl bagatelizovat problémy. Na stranu druhou novoluní v Rybách nese šanci u které se nevyplatí váhat příliš dlouho, nemusela by se opakovat. Při troše štěstí se na nás všechny usměje úspěch.

Ve čtvrtek 3.3. neztraťte hlavu. Vlivem konjunkce Marsu s Venuší a Plutem, Luny s Neptunem, sextilů Luny s Plutem, Venuše a Marsem přijde volání přírody. Vše vás bude lákat k milostným dobrodružstvím. Konjunkce však také může vyostřit různé spory jak v malém, tak i ve větším měřítku. Naštěstí je tu ještě uklidňující vliv Venuše a ta hledá vždy cestu, jak se domluvit.

V pátek 4.3. vejde Luna do znamení Berana a pomůže zmobilizovat vaše síly k práci, posílit tělo i psychiku a přemoci negativní myšlenky.

V sobotu 5.3. přinesou skvělou náladu sextily Luny se Saturnem a Merkurem a konjunkce Slunce s Jupiterem. Budete mít pocit, že můžete dosáhnout něčeho, co se zdálo nereálné. Mnozí promění své abstraktní cíle ve skutečnost.

V neděli 6.3. přinese Venuše s Marsem v konjunkci vcházejí do znamení Vodnáře výbuchy vášně a bušení srdce. Skvělá příležitost pro všechny, kteří žili dlouho sami a chyběla jim blízkost a objetí někoho druhého. Pro zadané je to příležitost příjemně oživit vztah. Konjunkce obou planet bude ve Vodnáři, a proto nepůjde pouze o erotickou zábavu. Stejně tak budou důležité porozumění a duševní hodnoty. Láska mívá hořkosladkou chuť. O vyváženost se postará Kvadratura Luny s Plutem, Marsem a Venuší, která přiměje lidi k vypuštění dlouho kumulovaných emocí, zvláště těch nepříjemných, bouřlivých a neklidných.

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Jejich silnou stránkou je víra v morální principy, kdy se k ostatním chovají ohleduplně a pozorně. Umí se přizpůsobit okolí, a přitom zůstat sami sebou. Pokud po něčem touží, jsou velmi cílevědomí.

Ryby, tento týden bude důležitým spojovacím prvkem mezi vámi a příbuznými humor. Díky tomu, že se i na současný svět umíte podívat s nadhledem, lépe zvládáte krizové situace, které přijdou čas od času na každého.

Berani, stále si nemusíte být jistí tím, co se odehrává mezi vámi a jistou osobou. Nevadí, nechte vše jít přirozenou cestou a uvidíte.

Býci, pokud byste se rádi v práci posunuli dál, musíte se začít dívat kolem sebe a vyhlížet tu nejlepší možnou nabídku.

Blíženci, kdosi z blízkého okolí se na vás obrátí s prosbou o radu. Máte dost odborných zkušeností, takže mu budete moci poradit.

Raci, nesmíte polevit ve smělosti, kterou jste v sobě nedávno objevili. Ta vám otevírá dveře do společnosti velmi zajímavých lidí.

Lvi, buďte opatrní na peníze. Umíte je totiž velmi rychle roztočit za nesmyslné nákupy. Do obchodu se vydejte pouze s přesným seznamem nutných věcí.

Panny, po dávných zkušenostech v lásce se nyní můžete obávat toho, že se budou opakovat. Bohužel navíc máte tendence si vytvářet takové domněnky, že jim skoro uvěříte. Měli byste si ale vše v klidu srovnat v hlavě a nepodléhat jim.

Váhy, jestliže už máte dost samoty a chcete do života toho správného parťáka, musíte pro to něco udělat. Alespoň se vydejte do víru zábavy. První krůčky jsou moc důležité. Díky nim získáte více sebevědomí.

Štíři, nepříjemné zprávy z médií mohou mít špatný vliv na vaši psychiku. Snažte se omezit jejich příjem. Raději se věnujte rodině.

Střelci, pomáhejte vašim blízkým vlídným slovem. Díky tomu jim dodáváte sebevědomí a povzbuzení. Nejvíc to funguje u dětí.

Kozorozi, nekupujte nic, co si osobně neprohlédnete a neprověříte. Nákupy po internetu pro vás nyní mohou být dost smolné.

Vodnáři, v rodině to může poněkud vřít. Nemusíte se však obávat dlouhodobého trvání rozepří a nesnadného řešení. Jen musíte navrhnout jistý kompromis.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

 

Víkendový horoskop: Kdo ucítí během novoluní lásku ve vzduchu a kdo bude zmatkovat?

Štíři, někdo vám způsobí nepříjemnost. Asi chudáček neví, s kým má tu čest. Pomsta vám sice nejvíce chutná za studena, ale proč v sobě v těžkých dobách nevykřesat milosrdnost a raději jej dořvat na místě? Ryby, Venuše vám nasadí růžové brýle, a dokonce ponuré předjaří pro vás bude nejkrásnějším ročním obdobím. Hvězdy vám přejí. Jednoduše budete sálat erotickým nábojem a skolíte každého, koho si vezmete na mušku…

 

V sobotu 13. března vejde novoluní do znamení Ryb a bude výjimečné. Ponese v sobě totiž neobyčejný náboj lásky.  Novoluní bude v konjunkci s Venuší a Neptunem a může navodit auru romantiky. Je to jeden z nejlepších dnů v roce pro milostný rituál. Můžeme si přitáhnout pozitivní náboj potřebný ke splnění našich snů.

V neděli 14. března bude pozitivní vliv novoluní působit dál. Můžeme pokračovat v magii lásky a štěstí. Rozhodnost posílí Luna vcházející do znamení Berana. Podpoří odvahu a víru v sebe i přesvědčení že si zasloužíme lásku, skutečné štěstí a naplněné vztahy.

Runa Fehu podporuje žár, vášeň a uvolňuje. Společně s runou Kenaz, která rozžehne sexuální jiskru, si je nakreslete do ložnice zevnitř na dveře, na noční stolek, na lísteček, do stínítka lampičky, nebo vložte pod matraci. Rychle začne působit a vytvářet dobrou sexuální energii. Nakreslené na kameni můžete tyto runy nosit s sebou a dotýkat se jich třeba v kapse. Podpoří vás svojí silou ochraňující lásku.

 

Berani, vypadá to, že ustupující zima dělá zázraky. I vy poněkud zchladnete ze své výbušnosti, a dokonce se budete schopni dohodnout, na který kanál přepnout a kam si naplánovat letní dovolenou.

 

Býci, Merkur si z vás bude dělat šprťouchlata. Může se vám stát, že napíšete někomu zprávu a někomu jinému se ta zpráva doručí. Také pak mohou ohluchnout telefony vybraných lidí.

 

Blíženci, Mars je nyní planetou, která má na vás vliv. Její barvou je červená a červená je barva, která vás teď bude bavit. Červený obal na telefon, červená čára za autem, červený lak na drápkách a rudé zatmění, když se vrhnete na svou sokyni. Naštěstí jen ve vaší fantazii. Ale pozor, chuť by byla.

 

Raci, pohltí vás nové přátelství. Pozor můžete se díky němu dostat do problémů. Pes se projde blátem a pak hupsne na gauč a kočka uvízne na stromě a nesleze, dokud tam budete stát. Hlavně nevolejte hasiče, leda byste měli slabost pro muže v uniformách. Nicméně ať se děje co se děje, dopadnete vždy na všechny čtyři a vaše kočka také. Hned, jak zmizí ten humbuk.

 

Lvi, stane se věc nevídaná. Možná vlivem planet a zejména Saturnu si uvědomíte, že nejste zrovna tou chodící reklamou na ideál. Nicméně vaše sebereflexe vyvolá vlnu solidarity a podpory u překvapených přátel. To vás nakopne. Brzy se opět dostanete do své formy.

 

Panny, zdá se, že na vás celý svět zapomněl. Nevadí. Naleznete poslední dostupná liduprázdná místa a abyste si to chytře pojistili, hned po ranní šesté se vydáte na procházku. Nezapomenete při tom udělat mraky úžasných fotografií a ty nasdílíte na sociální sítě. Ať všichni vidí, o co přišli.

 

Váhy, můžete přesvědčovat rodinu, že nejste bordeláři a jenom vám někdo náhodou hodil granát do ložnice, ale moc to nevyjde. Raději si ukliďte. A pokud by vám přišla nějaká ta koruna navíc, nejdřív vyrovnejte zaťatou sekyru a pak se vrhněte na výběr relaxačních pobytů. Pořádek dělá přátele.

 

Štíři, někdo vám způsobí nepříjemnost. Asi chudáček neví, s kým má tu čest. Pomsta vám sice nejvíce chutná za studena, ale proč v sobě v těžkých dobách nevykřesat milosrdnost a raději jej dořvat na místě?

 

Střelci, pohoda, klídek a pelíšek je to, co teď potřebujete ke štěstí nejvíc. Přátelé? Možná na on-line a docela si padnete do noty se svými starými známými.

 

Kozorozi, co takhle založit si falešný účet na seznamce a sledovat, kdo se chytne? To je zábava. Pluto má zvláštní smysl pro humor. Někoho jiného to napadne také, jde téměř na jisto a tentokráte naletíte vy. Ještě je to legrace? A co víc, je to někdo, koho máte doma a znáte. Pluto si může mnout ruce. To bude rodeo!

 

Vodnáři, poučeni z předchozích nezdarů se do internetových diskusí budete vrhat posíleni ne sklenkou vína, ale našprtaní a s encyklopedií v ruce. Myslíte to vážně? Nic se nemá přehánět. Zvedněte se od monitoru a jděte se projít. Udělá vám to dobře.

 

Ryby, Venuše vám nasadí růžové brýle, a dokonce ponuré předjaří pro vás bude nejkrásnějším ročním obdobím. Hvězdy vám přejí. Jednoduše budete sálat erotickým nábojem a skolíte každého, koho si vezmete na mušku.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...