Ravenovy horoskopy pro všechna znamení od 15. srpna 2022 do 15. září 2022

BERAN
Druhá polovina léta s řízným podzimem za zády nedá spát Beranům, kteří stále ještě nebyli na dovolené, přestože na ni dlouho mysleli nebo ji vážně plánovali. Jinak se jim ale poměrně dobře nebo alespoň „dobře“ dařilo, pracovně bylo vše v harmonii a za nic zbytečného neutráceli. Řekněme to asi tak, že pokud nemáte rádi zimu, bude dobře, když se na probuzení do mrazivé reality připravíte co nejdříve, aby vás nic nepřekvapilo už během září. Podzim letos začíná 23. září, ale již v první polovině srpna se mohou objevit záležitosti, nažhavené k řešení v oblasti partnerské a zčásti také pracovní – i když tomu třeba zatím ještě nic nenasvědčuje. Ale známe to z praxe – štěstí přeje připraveným. Též bude dobré si zkontrolovat bankovní výpisy, jestli tam nejsou nějaké záhadné nesrovnalosti, popřípadě je srovnat.

BÝK
Cítíte se silní v kramflecích? Zdraví a neporazitelní? Určitě by nebylo od věci pročíst si pár pracovních inzerátů a jít na pár pohovorů, klidně jen tak, cvičně – prožíváte období, kdy se vám může podařit a to i zcela nečekaně najít lepší pracovní místo nebo zajímavější pracovní pozici. Jestli toho využijete nebo ne, záleží jen na vás.
Již dlouho jste byli trpěliví a zůstávali či dokonce přešlapovali na jednom místě, ale podle současných konstelací (použijeme-li zákon analogie) není letošní úspěšný pracovní rozvoj Býků zdaleka u svého konce.
Na přátele i na rodinu bude spolehnutí a zdraví též nenechá příslušníky býčího znamení na holičkách. Takže, jak už to řekl jeden slavný vojevůdce (nebo jsem to možná řekl i já, v dětství, při zápolení o místo na slunci na téměř obsazeném pískovišti), neporazitelnost se nejlépe pozná přímo v boji.

BLÍŽENCI
Poslední dobou se nalézáte ve vztahu, který by se i s nepatrnou dávkou znalosti lidové psychologie dal označit jako nevyhovující. Buď je příliš dlouhý nebo příliš krátký (stále mluvím o vztahu), ale ať už tak či onak, máte z oboustranné interakce dojem, že něco není v pořádku. Jako když v určitém rozměru či směru chybí na dokončené novostavbě pár nedostavěných metrů. V přítomnosti milované osoby se cítíte chvilku šťastně a uvolněně a chvilku zase ne, jako kdybyste při svižné chůzi najednou šlápli do prázdna. Nebo se vás místo pocitu partnerské rovnoprávnosti zmocní dojem, že vás milovaná osoba jen využívá jako lehce ovladatelnou loutku. Je přitom jedno, jestli se jedná o vztah ženy a muže nebo muže a ženy, jestli mi rozumíte. Zatím ještě prožíváte období, které se vám může hodit k nabrání či načerpání potřebných sil. Ale už to bude chtít, hlavně v oblasti partnerských vztahů, udeřit.

RAK
Ano, je to tady stále, Černá Luna, která ale neznamená, že by se i na Raky nemohla občas usmát i trocha štěstí. Máte vedle sebe moudrého rádce a spojence, čili by bylo dobré se na něho obrátit a požádat jej o radu, co a jak dělat, abychom se mohli ve svižném tempu poprat se všemi nesnázemi. Použitelná dobrá rada bývá v podobných situacích většinou k nezaplacení. Největší problém je v tom, že zajímavých dobrých rad uslyšíte na každou otázku celou rozpadovou řadu – ale podle čeho můžete spolehlivě poznat autora rad natolik cenných, že by se daly tesat do kamene? Rada, jak poznat dobrou radu je celkem jednoduchá – zpytujte praxi. Stačí se podívat, nakolik si ve svém vlastním životě dokázal poradit sám pan radil nebo vědma radilka a hned je všechno jasné. Když vám někdo poradí hodně cestovat, často měnit práci a každé dva roky se stěhovat a sám bude už dvacet let někde živořit z dědictví po rodičích a z invalidního důchodu v polorozpadlém domku nebo rozebrané maringotce na smetišti v Dolní Horní, vyplatí se jeho „rady“ spíše neposlouchat.

LEV
Vypadá to bohužel, což platí hlavně pro muže, že jste se ocitli pod vlivem dominantní ženy, která se chce těšit z výhod, které jste dosáhli díky svým pracovním úspěchům a z toho plynoucím společenským kontaktům. Ženy – Lvice budou mít od poloviny srpna do poloviny září mnoho příležitostí postarat se o slabší členy rodiny. Mohou počítat i s tím, že si někdo z příslušníků mladší generace přijde postěžovat na život, protékající skrz prsty a u té příležitosti se, jen tak mimochodem zeptá na možnost realizace menší půjčky nebo investice do vlastního, právě se rozebíhajícího podnikání. Všechno ostatní samozřejmě záleží na domluvě, ale bude dobré, když s tím budete počíat. Jinými slovy se dá říct, že Lvům teď hrozí, že budou zapřažení jak koně.
Naštěstí se ne nadarmo pyšníte astrologickou Lví silou a nezávislostí. Rychlé řešení je někdy nejlepší lék i na ty nejzamotanější vztahy. Pod označením „rychlé řešení“ samozřejmě myslím jakékoliv řešení, které rychle přinese výsledky.

PANNA
Delší dobu již toužíte po láskyplném a naplněném vztahu. Dosud jste řešili hlavně pracovní kariéru a na pohlazení a romantiku jaksi nezbyl čas. Nicméně, už to konečně vypadá tak, že se blíží doba, kdy se i na Panny usměje pořádný kus „pohlavního štěstí“. Snad se to tak dá nazvat. Přijde čas opustit pracovní bojiště a spočinout ve vlídné partnerské či milenecké náruči, v níž se lehce zapomíná na starosti všedních dnů.
Dovolenou máte, jak to tak vypadá už za sebou, možná vám zbývá už jen pár dní, které s nejvyšší pravděpodobností budete věnovat práci na zahradě nebo návštěvě kina. Je možné, že s něčím pomůžete kamarádovi nebo kamarádce, kteří vám potom budou až do smrti vděční. Což taky není pocit k zahození.

VÁHY
Rádi byste si zvelebili místo, kde trávíte svoje volné chvíle, ale měly byste si rozmyslet, komu si řeknete o pomoc, zejména finanční. Leckdy je to spojeno s tím, že když od někoho přijmeme pomoc, vzdáme se tím určité nezávislosti a možnosti rozhodovat, jak naložit se svým vlastním časem. Trochu to připomíná známé úsloví, čas, který máme, jsou peníze, které nemáme, což je docela vtipné, ale současně i trochu kruté. Přemýšliví lidé snadno přijdou k závěru, že nezáleží na zvolené cestě, protože, když na to nemáš, tak prostě nikam nedojedeš. I kdyby hned vedle čert na žebráku jezdil.
Každopádně se dočkáte nějaké dobré zprávy, která se bude týkat výhodné pracovní nabídky a současně by mohla i lehce upravit vaše postavení v rodině. Pokud jste měli nějaké delší zdravotní potíže, tak právě v tomto období, od poloviny srpna do poloviny září, přijde citelná úleva.

ŠTÍR
Poblíž Štírů se vyskytlo pár závistivých pracovních kolegů, kteří to většinou vůbec nemysleli dobře a celá, řekněme, lehce komplikovaná situace zřejmě dospěla k citelnému zdržení. Pokud jste si všimli nepříjemných poznámek a urážek, namířených proti vám, respektive proti vašim pracovním výkonům, víte o čem mluvím. Nejrozumnější věc, kterou můžete udělat, je přestat se bavit se svými supervtipnými kolegy a věnovat se pouze svým úkolům a své práci. Využijte toho, že prožíváte z hlediska zdraví a kondice velmi slušné období a že i z osudového hlediska vás v druhé polovině srpna a v první polovině září budou potkávat spíše šťastné náhody. Kdyby se přece jenom stalo něco negativního, tak si to musíte vyložit jako poselství nebo jako vzkaz od osudu, že nemáte něco dělat nebo nemáte někam jít nebo se nemáte s někým bavit. Chtěli jste jít na návštěvu a na poslední chvíli vám ujel autobus nebo vlak – nemáte tam chodit.

STŘELEC
Práce a zase práce, případně pracovní školení, to jsou nyní jediné věci, které řídí kroky Střelcova osudu. Naštěstí máte v práci příjemné spolupracovníky, na které je spolehnutí. Doma na vás čeká láskyplná partnerská souhra, takže Střelci mohou v klidu pracovat a přitom s pocitem seberealizace bilancovat pracovní i milostné úspěchy. Co se týká nejbližší budoucnost, na kterou by bylo dobré se připravit, je možné, že v pracovní oblasti se právě na vašem pracovišti začnou používat nové technologie, postupy nebo prostě nějaká zbrusu nová technika, které nebudete hned plně rozumět. Může vám to trochu pokazit náladu, protože je nebezpečí, že se dostanete do situace, kdy se budete muset naučit poměrně hodně nových věcí nebo vás to přinutí přemýšlet o změně zaměstnání.

KOZOROH
Kozorohům poslední dobou nedá spát představa pěkného bydlení a útulného domácího krbu. Je v tom určitá moudrost tohoto pilného a svědomitého znamení – kde jinde bychom se měli připravovat na každodenní povinnosti, než v hezkém a harmonickém prostředí? Finanční nezávislost a pohodlné hnízdečko jsou cíle, které si Kozoroh vytyčil a zrovna Kozoroh je ten, kdo má velkou naději si všechny své sny splnit. V podstatě by se dalo říct, že nejdůležitější věcí v životě Kozorohů je dát si do budoucnosti pevné cíle a stále si opakovat, že i když se říká, že cesta je často důležitější než cíl, v praxi tomu tak není, stačí si vzpomenout na řešení klasické otázky, kde je tady WC? V praxi to znamená, že není důležitý doprovod, který nás bude na cestě držet za ruku, i kdyby to byla sebespolehlivější pohádková nebo pohádkově ukecaná víla (třeba i politická), stále zůstává na prvním místě cíl. Rozumíme si?

VODNÁŘ
Poslední dobou neděláte nic jiného, než zápasíte sami v aréně zvané život a snažíte se po jakékoliv cestě vyběhnout ze stínu na výsluní. Nicméně cesta k úspěchu se konečně otevírá a nejeden Vodnář či Vodnářka bude mít konečně možnost sklízet plody svého snažení. Rodina bude stát po Vodnářově boku, i když Vodnáři došli k poznání, že hlavní osobou, na kterou se lze spolehnout jsou zejména oni sami. Pracovní oblast obecně vypadá pro Vodnáře hodně dobře, stručně se dá říct, práce bude, nějaké to životní minimum také bude, spíše se dají čekat trochu těžkosti v oblasti partnerské, zvláště pokud se setkají na jednom bojišti, zvaném partnerství, žena, milenka, děti, dva byty, zralé na rekonstrukci, práce a vedlejší pracovní brigády. Potom asi nebudete vědět, kam dříve skočit, což je ale stále lepší, než neskákat nikam nebo nemít ke skákání žádnou příležitost.

RYBY
Ryby zažívají milostné zklamání, poznaly, že opět vynaložily city pro někoho, kdo za to prostě nestál. Pár slz v koutku o samotě a nejedna Ryba povstane ze svého akvária jak bájný Fénix z popela a vyrazí do nového boje s větrnými a možná i vodními mlýny za čistou lásku. Něžné city jsou pro Ryby motorem, který je žene kupředu.
V práci a celkově v pracovní činnosti se poměry pomalu obracejí k lepšímu, je možné, že se v okolí nejedné Ryby objeví konečně spolupracovník, který bude oporou.
V široké oblasti zdraví se najde mnoho Ryb, které se rozhodnou začít na sobě trochu pracovat, budou odmítat nezdravý cholesterol, nebezpečnou fruktózu a možná budou odmítat i mořské ryby kvůli rtuti a radiaci, ale to zase nemusíte až do této míry přehánět, mírný kanibalismus s požíráním mořských ryb vám v tomto období rozhodně neuškodí.

Raven Argoni

Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

Horoskop na září

Ryby, čeká vás měsíc plný zážitků. Potkáte zajímavé lidi, ze kterých se můžou stát vaši přátelé. Vodnáři, neseďte doma. Raci, s nastávajícím podzimem si budete brát příliš osobně jednání druhých. Býci, vyřešíte rodinný spor…

 

 

 

Beran 21. 3. – 20. 4.

Přicházející podzim vám ubere energii. Budete potřebovat na všechno více času. Tím si můžete způsobit i problémy v pracovní oblasti. Tentokrát se však nebudete moci spolehnout na pomoc od okolí. Vše budete muset zvládnout sami. Nezadaní jedinci budou ohromeni člověkem, kterého potkají koncem měsíce. Nedejte na první dojem, dříve, než se bezhlavě zamilujete, nejprve si svého vyvoleného trochu otestujte.

 

Býk 21. 4. – 20. 5.

Vyřešíte rodinný spor, který se táhne již dlouho a přinesl vám několik bezesných nocí. Konečně najdete kompromis k spokojenosti všech zúčastněných. Najednou z vás spadne tíže a budete mít dobrou náladu. Po pracovní stránce bude září úspěšným měsícem. Podaří se vám dokončit to, na čem delší dobu děláte.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Setkáte se zajímavou nabídkou. Může se jednat o pozvání na schůzku či pracovní spolupráci. Na rozhodnutí budete mít krátký čas. Zkuste požádat o radu přítele, možná vám pomůže snadněji se rozhodnout. Během měsíce vás čeká společenská událost, pravděpodobně s nějakou oslavou. Vše se dozvíte na poslední chvíli. I když se vám nebude chtít jít, vaše účast je velmi žádoucí.

 

Rak 22. 6. – 22. 7.

S nastávajícím podzimem budete citlivější. Jednání druhých si budete brát příliš osobně. Pokud s někým nesouhlasíte, dejte mu to najevo hned. Nemá cenu v sobě cokoliv dusit. Vezme vám to jen energii a špatná nálada ovlivní vaše podrážděné chování k lidem, kteří s tím nemají nic společného. Myslete trochu více na sebe a poslechněte své tělo. Potřebujete se pořádně vyspat a zrelaxovat.

 

Lev 23. 7. – 22. 8.

Vaši potomci či rodinní příslušníci vám přivodí vrásky na čele. Budete muset řešit nepříjemné záležitosti. Koncem měsíce si budete moc vzít pár dnů volna a konečně někam odjet. Cestování a poznávání jiného ovzduší vám udělá dobře. Vrátíte se plni energie, nápadů a plánu na vylepšení vaší pracovní pozice. Pokud nejste spokojeni s vaším zevnějškem, svěřte se do rukou odborníků.

 

Panna 23. 8. – 22. 9.

Celý měsíc se vám bude dařit. Čeká vás stabilní období. To vám také pomůže pustit se do náročnějších úkolů. Čekají vás menší neshody s partnerem. Pokud nechcete tichou domácnost, je třeba si vše vyříkat hned. Později už ani jeden z vás nebude chtít ustoupit a bude trvat dlouho, než najdete společnou řeč.

 

 

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Všechno má svůj čas. Pokud partner nechce řešit rodinné záležitosti hned, nenuťte ho. Vedlo by to jen k hádkám. Brzy sám přijde s řešením. Koncem měsíce budete potřebovat větší finanční hotovost. Pravděpodobně bude nevyhnutelné pořízení nového domácího spotřebiče. V práci dostanete nového kolegu. Od začátku si padnete do noty a budete se skvěle doplňovat.

 

Štír 24. 10. – 22. 11.

Nastupující podzim vám nedělá dobře. V duchu jste pořád někde v teplých krajích. Pochmurné dny vám pomůže zvládnout jóga, masáž nebo sauna. Pokud budete mít více času, zajděte s přáteli do společnosti. Brzy budete v práci více zapřaženi a špatná nálada postupně zmizí. Znovu nabytá energie vás povede k dobrým pracovním výkonům. Nezapomínejte na své zdraví a preventivní prohlídky.

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Nevyhnete se drobným nesnázím po pracovní stránce. Je potřeba zatnout zuby a bojovat. Situace nebude jednoduchá, je potřeba si vše rozmyslet a připravit si silné argumenty. Na pomoc okolí se příliš nespoléhejte, tohle si budete muset obhájit sami. Stres a napětí ze sebe dostanete nejlépe sportem nebo manuální prací.

 

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Věštírna Kartářek světla

Začátek měsíce bude pracovně náročnější než obvykle, ale vše by se mělo velmi rychle vyřešit. Úspěšní budou ti, kteří si zachovají chladný rozum a nedají na rady kolegů. Ne každý to s vámi myslí dobře. Špatná nebo žádná komunikace může být začátkem nedorozumění. Celý měsíc budete mít lenošivou náladu, může se vám stát, že opomenete splnit slib daný partnerovi.

 

 

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Neseďte doma a nestavte vzdušné zámky. Pokud chcete něco dokázat, pusťte se do toho co nejdříve. To platí jak v soukromé, tak i v pracovní oblasti. Nezadaní se mohou zamilovat, ale nebude to mít dlouhého trvání. Na toho pravého partnera si budete muset ještě nějaký čas počkat. Zadaným Vodnářům se nevyhne menší partnerská bouřka. Chce to více tolerance a porozumění.

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

Ryby 21. 2. – 22. 3.

Čeká vás měsíc plný zážitků. Potkáte zajímavé lidi, ze kterých se můžou stát vaši přátelé. Získáte inspiraci, kterou budete moci využít ve své práci. Při řešení rodinných problémů dejte na radu starších. Potřebovali byste trošku více času jen pro sebe. Zbytečně řešíte okolní atmosféru, a to vás vysává.

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...

 

 

HOROSKOP ZÁŘÍ 2019

BERANI, po dovolené budete mít novou energii a s chutí se zapojíte do práce. BÝCI, tento měsíc jednejte pomalu a s rozvahou. BLÍŽENCI, držte  svá tajemství. Nezadaní RACI, chce to ještě jednou oslovit člověka, který dosud všechny vaše návrhy odmítal. LVI,  celý měsíc se vám bude dařit. Čeká vás stabilní období…

 

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Po dovolené budete mít novou energii a s chutí se zapojíte do práce. Vrátí se vám sebevědomí a přestanete se ohlížet na názory jiných. Půjdete svou cestou. Příležitost, jak ukázat svoje pracovní kvality, budete mít hned začátkem měsíce. Nezapomeňte se také věnovat rodině. Některý z vašich blízkých bude potřebovat pomoc. Buďte proto na blízku a zkuste být pevnou podporou.

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Tento měsíc jednejte pomalu a s rozvahou. Pokud nějaký problém vydržel nevyřešený až dosud, pár dní ještě počká. Je potřeba si pečlivě rozmyslet kroky k řešení. Doma počítejte s menšími spory se svým partnerem. Zatímco vy máte dojem, že byste si měli užívat a na peníze nekoukat, jeho názor je odlišný. Bude potřeba si promluvit o společných financích.

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

I vy máte právo na své tajemství. Zjistíte-li, že se někdo snaží prorazit vaši obrannou bariéru a dozvědět se něco, do čeho mu nic není, ozvěte se důrazně. Nenechte cizí lidi rozebírat vaše soukromí. Dejte si pozor na nepromyšlené finanční výdaje. Na konci měsíce by vám mohly peníze chybět na důležitější věci.

RAK 22. 6. – 22. 7.

Nezadaní Raci by měli ještě jednou oslovit člověka, který dosud všechny vaše návrhy odmítal. Pravděpodobně potřebuje více času vás poznat. Co třeba vyrazit na společný víkend. Chce to trpělivost a čas. S nastávajícím podzimem budete citlivější. Jednání druhých si budete brát příliš osobně. Pokud s někým nesouhlasíte, dejte mu to najevo hned. Nemá cenu v sobě cokoliv dusit.

LEV 23. 7. – 22. 8.

Celý měsíc se vám bude dařit. Čeká vás stabilní období. V práci si budete jistější, než kdy dříve. To vám také pomůže pustit se do náročnějších úkolů. Čekají vás menší neshody s partnerem. Pokud nechcete tichou domácnost, je třeba si vše vyříkat hned. Později už ani jeden z vás nebude chtít ustoupit a bude trvat dlouho, než najdete společnou řeč.

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Nevyhnete se drobným nesnázím po pracovní stránce. Je potřeba zatnout zuby a bojovat. Situace nebude jednoduchá, je potřeba si vše rozmyslet a připravit si silné argumenty. Nezadané Panny by mohli vyzkoušet internetovou seznamku. Pokud si s protějškem nesednete, už se s ním nikdy vidět nemusíte.

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Dejte si pozor na prostořekost. Budete mít silné nutkání říkat hned, co si myslíte. Bohužel ne každý vám to bude tolerovat. Někdy je lepší držet se stranou a vyčkat na vhodnější příležitost. V práci dostanete nového kolegu. Od začátku si padnete do noty a budete se skvěle doplňovat. Nesvěřujte se mu však s osobními záležitostmi. Je lepší si udržet vztah na pracovní úrovni.

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Dobře si rozložte síly a rozmyslete si, do čeho je vložíte. Je marné urovnávat rodinné spory, pokud o to druhá strana nestojí. Pozitivní změnu čekejte až koncem měsíce. Pokud budete mít více času, zajděte s přáteli do společnosti. Brzy budete v práci více zapřaženi a špatná nálada postupně zmizí. Už nebude čas na chmury.

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

Je na čase udělat něco nečekaného. Odkládáte-li již delší čas nějakou povinnost, měli byste ji hned vyřešit. Jedná se pravděpodobně o nějakou zkoušku či nedokončený kurz. Po splnění budete mít ze sebe dobrý pocit a tím získáte energii do další práce. Nezadaní Střelci mají šanci potkat spřízněnou duši. Musí však vyrazit někam do společnosti.

Věštírna Kartářek světla

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

S novými začátky neotálejte. Vše důležité a pozitivní se odehraje v první polovině měsíce. V tomto období budete se všemi vycházet v úžasné harmonii. Pokud potřebuje vyjasnit si s některým z kolegů nějaké neshody, pak je nejlepší čas. Převážně budete mít lenošivou náladu, může se vám tak snadno stát, že opomenete splnit slib daný partnerovi. Budete se muset hodně snažit, abyste si u něj zlepšili reputaci.

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Neseďte doma a přestaňte jen snít. Pokud chcete něco dokázat, pusťte se do toho co nejdříve. To platí jak o domácích pracích, tak i o profesních cílech. Už delší dobu chcete vyzkoušet nějaký sport, tak směle do toho. Objevíte tak novou zálibu. Zvedne vám to náladu a přilije chuť do života. Zadaným Vodnářům se nevyhne menší partnerská bouřka. Chce to více tolerance a porozumění.

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

RYBY 21. 2. – 22. 3.

S partnerem obvykle fungujete jako harmonický pár, dávejte si proto v těchto dnech pozor na jazyk. Starosti, které máte, tentokrát s ním neřešte. Zbytečně byste ho tím stresovali a k ničemu nedošli. Tu nejlepší radu vám dá některý z přátel. Potřebovali byste také trošku více času jen pro sebe. Zbytečně podléháte okolní atmosféře a to vás vysává.

 

 

 

Autor: Pet

 

Karta týdne 5.12 – 11.12. Blázen pomůže nacházet řešení

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.12. – 11.12. Co nese úplněk v Blížencích?

Na Mikulášské pondělí 5.12. se připravte na všechny možné změny plánů. Konjunkce Luny s Uranem může hodně věcí urychlit, možná potkáte staré známé a přehodnotíte ...
Kartářka píše...

Mikulášský speciál aneb proč přináší jmelí štěstí?

 Proč se věří, že je jmelí magická rostlina, která přináší do našich domovů štěstí, proč si doma postavit Betlém. Věděli byste kdy bylo stavění Betlémů ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na prosinec 2022. Zjistěte, koho potkáte!

Berani, runa pro vás je Perthro Perhro je symbol času a předurčení. Věci, které vidíme dnes, předurčují budoucnost. Co je vlastně ten osud? Je ...
Kartářka píše...

Vikendový horoskop: Venuše s Marsem vlijí život do žil

Venuše v opozici k Marsu 1. – 4. 12.  chystá divoké akce, přátelská setkání, různé výpravy, příhody a samozřejmě i románky. Slunce je ve znamení ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na prosinec aneb co nese prosincová devítka vám?

Posledním měsícem tohoto roku vládnou vibrace čísla devět. Je načase přestat drásat staré rány a řešit minulost. Nastal čas, kdy je potřeba odpustit sobě i ...
Kartářka píše...
/ Články

Hvězdy na prosinec

Poslední měsíc v roce nastartujeme s opozicí Venuše k Marsu 1. – 4. 12. Střelci, Váhy a Blíženci se mohou připravit na  hlučné akce, přátelská ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 28.11.- 4.12. Eso mečů nepřeje štěstí nesmělým

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený ...
Kartářka píše...