Máme pro vás horoskopy Ravena Argoniho od 14.10. – 14.11. 2022

Beran

Podzimní nálady mnoha Beranů se budou točit kolem práce a současně i nalezení rovnováhy mezi  rodinným životem a zápasem o přežití v kolotoči zaměstnání. V práci se budou odehrávat různé intriky, boj o místa na výsluní a Berani se až do poloviny listopadu vynasnaží zůstat spíše v pozadí a budou trpělivě čekat na svou šanci či příležitost.

V lásce se vyskytnou pokusy získat vysněného či vyhlédnutého Berana na svou stranu, protože Beran, neboli Skopec bude pro ostatní vyzařovat jistotu a současně i schopnost být nad věcí. Být Beranem nyní znamená projevovat sílu a umět si se vším poradit. Pokud se však na Zemi vyskytujete v roli astrologického Skopce, musíte si dávat pozor, aby se na vás právě teď nepřilepil nějaký chytrák, který by se po vás rád svezl, načež by se opět tiše vytratil a už byste o něm neslyšeli.

Zdraví bude v pořádku, pozor si dávejte na přetažení a následné prochladnutí. Podzimní plískanice dokáží letos potrápit i hodně otužilé berany.

 

Býk

Býčí podzim, neboli podzim klasického Býka se bude odvíjet podle toho, jestli se jako Býk rozhodnete pokračovat v započaté cestě nebo zvolíte jinou, často i životní cestu. Nemusí to být polovina Býků, ale může to být hodně Býků, kteří se pokusí změnit zaměstnání nebo něco důležitého v zaměstnání, popřípadě i partnera nebo bydliště. To jsou všechno hodně velké změny, které mohou zasáhnout do života klasického Býka takovým způsobem že i Býk, který je a bude silný a odhodlaný, může na pár dní ztratit v očích ostatních životní rovnováhu. Nebude nic divného na tom, když se dáte do řeči s Býkem, který si bude právě promýšlet různá důležitá životní rozhodnutí, ale stále si nebude jistý, jestli se rozhodl správně nebo jestli bude svého rozhodnutí zítra litovat. Pravdou zůstává, že v současné situaci mnoho Býků ve svém životě „velkou změnu“ prostě potřebuje.

Může se samozřejmě stát i to, že rozvážný Býk žádnou změnu neudělá – a také to bude dobře – rozhodnout se musí podle toho, jak to bude cítit. Říjen je prostě pro Býky nejistý v rozhodování v maličkostech, ale v rozhodování o velkých věcech se paradoxně ukáže jako „měsíc stability“. Zdraví poslouží, na to jediné se můžete v celkově vrtkavém říjnu spolehnout.

 

Blíženci

Už dlouho trápí Blížence vztahy s životním partnerem, popřípadě vás trápí i partnerské vztahy jako takové. Jste-li  řádný a státem uznaný Blíženec, tak bytostně cítíte, že vás pomyslná miska vah spíše nadnáší, jako kdyby vaše argumenty neměly žádnou sílu a žádnou hmotnost. Druhá strana vás už delší dobu spíše využívá ve svůj prospěch, což se vám nemusí líbit. V případě, že jako Blíženec jste ve vztahu rovněž s Blížencem, může se stát i to, že budete myslet na ukončení vztahu a rozchod. Někteří Blíženci se budou snažit najít radost v mileneckém vztahu nebo v nezávislé existenci stranou všech. Nejlepší řešení by přitom bylo, kdybyste se v partnerské oblasti dohodli se svými partnery, manžely, manželkami, spolubydlícími, milenci a milenkami, že až do poloviny listopadu nebudete nic řešit, maximálně tak se můžete snažit o různé konstruktivní změny v oblasti pracovní a finanční a emocionální záležitosti budete uklidňovat až v druhé polovině listopadu.

V rodině často řešíte péči o druhé a nic z toho nemáte, nenechte se zneužívat a nepřeceňujte své vlastní schopnosti a zdraví. Mohlo by to rušivě působit na vaši náladu.

 

 

Rak

Je pravda, že vliv Černé Luny na vodní, račí znamení je již únavný, ale na druhou stranu to pro mnohé Raky již znamenalo alespoň to, že začali více přemýšlet o své úloze na tomto světě a stejně tak se hodně Raků snažilo odhalit příčinu svých potíží a možná i zjistili, že se nedá všechno házet na vrub astrologické Černé Luny, že jsou v životě překážky a potíže, za které si můžeme sami, ale které se dají odstranit (občas i s jejich nositeli, popřípadě i s jejich příčinou, ale dají).

Raci si v tomto období budou velmi dobře uvědomovat, kdo, co a proč je škodlivé pro jejich další vývoj, co přesně potřebují a co naopak nepotřebují k další šťastné existenci.

Nedá se přesně prognostikovat, jak se který Rak zachová ke svému okolí, ke své rodině, popřípadě ke kolegům z práce, ale je možné očekávat, že jim najednou bude docela jasné, kdo se k nim choval bezdůvodně špatně a kdo je pro ně užitečný.

Zdraví by mohlo potrápit zejména ženy, dejte si pozor na ženské orgány a dbejte na dostatečný přísun tekutin. Přece jenom jste vodní znamení (člověk je ze 60 % tvořený vodou, Rak ze 70 %), takže jakékoliv vysoušení, popřípadě dehydratace by byly zábavy, takříkajíc zbytečně škodlivé.

 

 

Lev

 

Pro Lvy začíná příjemný podzim, kdy jako Lvi mohou zazářit nejen na poli pracovním, ale i vztahovém. Pokud si budou chtít ještě před příchodem zimy trochu odpočinout nebo naopak se trochu zamyslet nad změnou v partnerství, nadchází příhodný čas. Samozřejmě se to nemusí týkat všech Lvů, může tyto řádky číst Lev – egomaniak, stejně jako Lev – duchovně založený vegetarián či vegan, každý se potom zachová podle toho, která myšlenka v něm nakonec zvítězí. V obecných horoskopech se dočtete hlavní myšlenkové proudy, které se jednotlivých znamení s velkou pravděpodobností budou v průběhu určitého času zmocňovat, jak to kdo individuálně zpracuje, to už není otázkou astrologie, ale spíše, zvláště v dnešní době, psychiatrie. Doufám, že si rozumíme.

Zdraví Lvů vypadá sice neohroženě, bylo by ale dobré, nezatěžovat zbytečně pohybové ústrojí. Zvláště pasivní pohybový aparát by mohl dát najevo, že je vybavený mnoha zajímavými klouby, které občas mohou o sobě dát vědět tisícero zajímavými způsoby.

 

 

Panna

 

Panny se stále nemohou vymanit ze začarovaného kruhu pracovního ruchu, některé Panny ani nekrouží v kruhu, ale létají v pomyslné osmičce, nezastaví se v práci a když končí směna čekají na ně už další adepti na panenskou útěchu v rodinném prostředí. Ale pozor – nastavení osobních hranic je velmi důležité. Konstelace napovídají, že je to zřejmě vyšší cíl či úkol pro příslušníky znamení Panny – najít  si občas chvilku pro sebe a snažit se v klidu načerpat další síly do boje s chladnými podzimními dny. Říká se, že zdraví máme jednom jedno, jsou ale mezi námi lidé nadaní zvláštní schopností rychle se uzdravovat, takže podobně jako si o kočkách myslíme, že mají devět životů, tak tito jedinci na nás působí dojmem, že mají devět zdraví (zdraví snad ani nemá množné číslo, ale rovnou je pomnožné). I když je pravda, že jsem nikdy o nikom neslyšel, že má zbytečně mnoho zdraví. Na to by se člověk asi musel stát upírem, což je zrovna věc, které Pannám zatím nehrozí, ale mnohá Panna se může stát – a možná i proti své vlastní vůli, samaritánem.

Takže se milé Panny šetřete, nejste tady proto, abyste se udřely k smrti nebo rozdávaly radost do bezvědomí, raději se až do poloviny listopadu vyhýbejte paradoxům.

 

 

Váhy

 

Podzim zastihne Váhy při rozjímání nad tím, jak si zvýšit kvalifikaci a možnost se uplatnit na trhu práce. Dobrá zpráva je, že pro většinu astrologických Vah se jejich rozjímání ukáže jako užitečné, takže, pokud jste Váhy a nemáte práci, ale hledáte práci nebo pracovní uplatnění, tak by se vám to mělo do poloviny listopadu podařit a budou z vás „spokojené Váhy“. A když jsou Váhy spokojené, tak vám klidně ukáží i lepší váhu, například místo 110 kg jen 105, to už záleží na dalších okolnostech.

Jinak pro Váhy platí pravidlo, zdraví si hlídejte a hlídejte si i váhu, je jasné, že se mezi vámi dají najít lehké Váhy, ale na druhou stranu i Váhy, které slyší na slova „morbidní obezita“ a na tu si dávejte pozor. Pokud máte k nabírání na váze genetické sklony, připravte se na to, že právě nyní, na podzim se genetika bude projevovat ve vší své údernosti.

Když se ptáme, na co by si Váhy měly dávat pozor, ukazuje se, že podle všech konstelací, které mají na Váhy určitý dopad, nejvíce k zamyšlení stojí oblast vztahů – takže pozor na vztahy, pokud jste v situaci, kdy musíte své vztahy řešit nebo na ně zbytečně moc a dlouho denně myslet, vymyslete si něco jiného, čemu se budete věnovat, začněte třeba hrát golf nebo se potápějte s batyskafem, to už vám přesně neřeknu, ale dělejte prostě něco jiného.

 

Štír

 

Štíři budou mít tak trochu srdeční problémy. A to nejenom obrazně, možná by bylo dobré začít se preventivně lehce šetřit, i když na doktora to ještě nebude, ale srdíčko občas zabolí, ale samozřejmě to bude takříkajíc z nešťastné lásky nebo díky nenaplněné touze, což by se nemělo přehánět. Píši horoskopy už nějaký ten pátek a často při sestavování horoskopů tipuji znamení, které bude mít nejvíce práce s nějakým problémem, například se vztahem na pracovišti. A jsme u jádra problému. Když budeme tipovat, které znamení bude mít starosti s fenoménem „sexuální vztah na pracovišti“, tak to až do poloviny listopadu 2022 vypadá na znamení Štíra. Zpočátku se může vše projevovat jako nezávazná hra, dva veselí jedinci se setkají na jednom pracovišti, slovo dá slovo, občas mezi nimi přeskočí neviditelná jiskra, bude následovat pozvání na kafe po pracovní době a už jsme v situaci, kdy by měly začít zvony bít na poplach, protože – opakuji to při podobných příležitostech stále, zas a znovu, vztahy na pracovišti nebo na pracoviště nebrat. V drtivé většině končí takový vztah naprostou katastrofou a často i podlomeným zdravím, protože všechno v našem životě funguje psychosomaticky. Takže se nakonec může stát, že opravdu skončíte v čekárně u doktora. A v posteli skončíte taky, ale s nachlazením nebo s nějakou svižnou virózou.

 

Střelec

 

Zrozenci střeleckého řemesla delší dobu zápasili v pracovním kolektivu o svou pozici. Nyní je dobrý čas napravit vztahy s blízkými a také je čas projevit vstřícnost, která ostatně bude na obou stranách.

Zdraví bude v pořádku, jen si lépe hlídejte rovnováhu mezi tím, za co je třeba bojovat a co je třeba řešit a tím, co se bez námahy uspokojivě vyřeší samo.

Ve vztazích můžete zažít takovou zajímavost – pokud zjistíte, že si vás partnerka nebo partner začali hlídat, budete se muset začít bránit, protože jinak by to vedlo k tomu, že byste se najednou ocitli ve vztahu s duševně nemocným člověkem nebo s psychopatem, který rovněž není duševně zcela vyrovnaný či normální. Hlídání partnera je takový zvláštní jev, kterému lidé z okolí nevěnují moc pozornost, ale dokáže to dokonale a většinou i navždy zničit i dlouho budovaný vztah. Byli jste na někoho zvyklí, že se objevuje na ulici, v hospodě, v obchodě, v supermarketu nebo se svou oblíbenou elektrickou koloběžkou, pozdravili jste se, prohodili pár slov a život šel dál. Od určité doby jste si ale mohli všimnout, že dotyčný se přestane objevovat ve svém okolí sám, ale od rána do večera je na něho či na ni přilepený partner, partnerka, manžel, manželka, není možné s ním prohodit slovo o samotě. V tom případě vězte, že se pravděpodobně chystá nějaká partnerská průtrž mračen, popřípadě jiná menší či větší partnerská tragedie. Řešit ale musí každý sám za sebe.

 

 

Kozoroh

 

Většina Kozorohů bude pracovat na svém bydlení, možná si budou dělat zásoby na horší a nejhorší časy, ale budou to dělat takříkajíc samotářsky, bez spoluúčasti rodiny či partnera. Hodně Kozorohů, kteří mají zahrady, budou sklízet plody své práce a potom je najdeme u zavařovacích hrnců nebo prostě v kuchyni.

Dá se říct, že Kozoroh se bude obecně snažit být pro sebe a pro ostatní užitečný a udělá pro to prakticky cokoli. Individuální práce bude pro Kozorohy až do poloviny listopadu na prvním místě, potom bude na řadě spolupráce s ostatními lidmi nebo s rodinou. Kdybyste chtěli s typickým Kozorohem začít na něčem spolupracovat nebo byste měli nápad, jak společně začít podnikat, tak máte skoro jistotu, že to nevyjde. Nejsou teď dobré konstelace na spolupráci s jakýmkoliv Kozorohem, jedině snad za použití speciálních donucovacích prostředků jako je mimořádná pracovní odměna nebo jakýkoliv finanční bič, na který jsou citlivá i ostatní znamení.

Z pracovního hlediska budou Kozorozi (nebo Kozorohové?) zdraví, čili práceschopní, odolní proti jakýmkoliv horším pracovním podmínkám a neobyčejně vytrvalí. Pozor si musí Kozoroh dávat pouze na lehčí klasické nachlazení.

 

Vodnář

 

Vodnáři pokročili v hledání pracovního místa, popřípadě v menší či větší úpravě současného pracovního místa. Bude se jim dařit dobře, z čehož též plyne, že se většina Vodnářů bude snažit o dosažení vedoucí pozice. Nejeden Vodnář se bude snažit o získání a zajištění dvou nebo i tří pracovních příležitostí. A z toho plynoucích pracovních a finančních výhod. Nebude výjimkou v příštích týdnech potkat Vodnáře, který poběží z jedné práce do druhé a v duchu se již bude chystat na třetí práci, ale bude spokojený, viditelně téměř obklopený svatozáří dokonalé seberealizace.

To přivede celou řadu Vodnářů k zamyšlení nad změnou bydlení, budou i řešit možnosti bydlení v přírodě nebo na statku, blíže přírodě a stranou ruchu velkoměsta.

Dá se očekávat, že klasický Vodnář bude v tuto dobu řešit partnerský vztah, o kterém sám nebude vědět, jestli v něm chce pokračovat nebo již nikoliv, ale to vše se bude řešit až v první polovině příštího roku 2023, do té doby nemá cenu věnovat nezbednému vztahu ani minutu.

 

 

Ryby

Ryby se potýkají a ještě se budou potýkat se vztahovými nesrovnalostmi, pořád neví a nejsou si jisté, jestli vyhlédnutý partner opravdu je ten, na koho se v budoucnu lze spolehnout. Osten pochybnosti trápí Ryby již delší dobu, využijí tedy zamyšlené podzimní počasí ke svému soukromému rozjímání na téma, co by jim vysněné partnerství mělo přinášet.

V procesu hledání se Ryby budou též skoro až utápět hledáním nových možností na poli pracovním a finančním, možná by stálo za úvahu, zpočátku snížit požadavky a celková očekávání. Dá se říct, že Ryby jdou správným směrem, jediné, co by se mohlo řešit je rychlost pohybu vpřed, u Ryb nemůžeme ani mluvit o chůzi, letu nebo běhu, je to s nimi docela složité, ale podle konstelací dosáhnou svého. Věřme jim.

Zdraví vypadá celkově v pořádku, jen začátkem listopadu si dejte pozor na prochladnutí. Kašlající nebo smrkající Ryba není dobré znamení.

 

Raven

Raven Argoni

Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

 

Máme pro vás horoskopy Ravena Argoniho od 15.9. – 15.10. 2022

BERAN
U Beranů se v nadcházejícím podzimním období  projeví úspěch, vzápětí však následovaný něčím, co se úplně nepodaří dle původních představ. Jako kdyby se pilní Berani snažili o získání lepšího místa a najednou se objevila nečekaná překážka, s níž se původně nepočítalo. Podobně to bude se vztahy, vydáte se na schůzku se slibnou osobou a vtom se jako na potvoru ozve starší rodinný příslušník, že potřebuje přeladit televizi. Jinak se zdá, že podzim přečkáte bez výrazných nesnází a dokonce si někdy uvědomíte domácí pohodu v harmonickém vztahu.

BÝK

V životě Býků se ukazuje, že se jejich plány dočkají úspěchu a podzim se bude odehrávat ve znamení sklizně plodů usilovné práce. Na druhou stranu se ovšem nevyplatí usínat na vavřínech a je tedy znovu čas si dopředu vybrat cestu vedoucí k dalšímu cíli. Jakému? To už je čistě na býčím uvážení. Je třeba mít na paměti, že důležitá je spolupráce s ostatními příslušníky zvěrokruhu, což někdy činí Býkům potíže. Můžeme se tedy těšit na zajímavé změny, které z povšechného hlediska povedou, obrazně řečeno nahoru.

BLÍŽENCI

V okolí Blíženců se pohybuje bytost ženského pohlaví, u níž nejsou dobré úmysly, ani upřímnost hlavními přednostmi. Nastal zřejmě čas jednat, leckdy je lépe člověku samotnému než se nechat dusit někým, kdo to s námi sice myslí dobře, ale to je asi tak všechno. Myslím, že Blížencům nastává období, kdy seberealizaci a radost naleznou spíše v nějaké příjemné činnosti, která se stane jejich únikem před nepříliš dobrou nebo nepříliš šťastnou partnerskou souhrou.

RAK

Raci se budou pomalu ale jistě dostávat ze začarovaného kruhu, delší dobu už cítí v kostech partnerskou krizi, zadaní se možná zmítají v partnerském trojúhelníku. Nyní to vypadá, že konečně najdou v sobě sílu, aby nevyhovující vztah posunuli k rozchodu. Zezačátku to bude působit jako studená sprcha, ale lehké osvěžení leckdy zapůsobí tak, že se síly na chvíli vyrovnají a Raci přestanou být onou tichou a skromnou Popelkou, co si nechá všechno líbit.

LEV

Lvi se v létě místo dovolené zabývali pracovními úspěchy i neúspěchy. Vypadá to, že pomocí vlivných přátel konečně naleznete odpovídající pracovní místo, které bude vyhovující i po finanční stránce.

Vztah se po bouřlivém létě také vrátil do bezpečných zátočin a vy si vychutnáváte podzim v příjemné náladě. Žádné zvláštní negativní překvapení na vás nečíhá, spíše přichází období tiché inspirace.

PANNA

Skromné znamení panny má po letních chmurách konečně před sebou pár chvil, kdy si odpočine od povinností, které je svazují již několik měsíců. V práci máte pěkné postavení, a tak by možná stálo za uvážení, jestli byste se neměli opět pustit na další stupínek k vysněné pracovní pozici. Panny by si měli uvědomit, že tvořivost je to, co vede k dobrému pocitu a tím pádem i pevnému zdraví.

VÁHY

Podzim pro Váhy bude tak trochu ve znamení lehčích depresí. Jakoby osud naznačoval, že je třeba udělat si konečně pořádek v přátelích a začít myslet na sebe. Zrada od blízkého člověka leckdy dost zabolí. Ruku na srdce však, podali jste i vy pomocnou ruku pokaždé, když vás někdo potřeboval?

Situace se s koncem podzimu uklidní a vy pohlédnete na svět s trochu s optimističtějším okem.

ŠTÍR

Štíři se budou těšit zájmu opačného pohlaví a rovněž na poli práce i studia zaznamenají jisté úspěchy. Jen si dejte pozor na závistivé jedince, vaše píle by mohla leckomu zvednout mandle.

Lstiví štíři si však hravě poradí se soupeřem skutečným i domnělým. Jediné, na co si musíte dávat pozor, je držet a udržet si pozornost přesně v té oblasti života, kterou budete potřebovat. Nenechat se rozptýlit.

STŘELEC

Po dlouhém zápasu o místo na slunci se v pracovním kolektivu ukazuje, že ten kdo se  může pochlubit vlivem a znalostmi jste vy. Jen pozor na to, aby se díky tomu, že se vám honí hlavou čísla, tabulky, nevyřízená pošta a pracovní porady, nezačala odstrčeně cítit vaše rodina, partneři či známí.

KOZOROH

Podzimní nálada Kozorohů pokračuje v zajetých kolejích.

Vylepšujete nejen svoje bydlení, ale také stále vymýšlíte nové projekty, které by mohly přinést perly i do životů jedinců ve vašem okolí. Jen si dejte pozor na osoby, které by nemuseli vašim radám naslouchat a mohli by narušit vaše nadšení.

 

VODNÁŘ

Vodnáři nyní prožívají situaci, kdy si uvědomili, že dlouho se táhnoucí rozchod s bývalým partnerem či partnerkou konečně přinesl úlevu. Je tu najednou čas, který můžou využít pro sebe. Takže si možná vyrazí na houby, do přírody a mladší ročníky také navštíví nějaký zábavní podnik. Poznáte, že i v samotě se dá občas najít ta správná zábava.

 

RYBY

Podzim pro Ryby znamená jisté uklidnění situace, léto bylo náročné na poli vztahů i práce. U některých jedinců vstoupilo do osudu i přestěhování na nové působiště. Vypadá to, že Ryby budou muset vybudovat nový vztah i bydlení. Pozor jen na to, abyste si do nového místa v životě nepřinesli staré zvyky a dbejte na zachování takzvané slušné pověsti.

Raven Argoni

Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články

Ravenovy horoskopy pro všechna znamení od 15. srpna 2022 do 15. září 2022

BERAN
Druhá polovina léta s řízným podzimem za zády nedá spát Beranům, kteří stále ještě nebyli na dovolené, přestože na ni dlouho mysleli nebo ji vážně plánovali. Jinak se jim ale poměrně dobře nebo alespoň „dobře“ dařilo, pracovně bylo vše v harmonii a za nic zbytečného neutráceli. Řekněme to asi tak, že pokud nemáte rádi zimu, bude dobře, když se na probuzení do mrazivé reality připravíte co nejdříve, aby vás nic nepřekvapilo už během září. Podzim letos začíná 23. září, ale již v první polovině srpna se mohou objevit záležitosti, nažhavené k řešení v oblasti partnerské a zčásti také pracovní – i když tomu třeba zatím ještě nic nenasvědčuje. Ale známe to z praxe – štěstí přeje připraveným. Též bude dobré si zkontrolovat bankovní výpisy, jestli tam nejsou nějaké záhadné nesrovnalosti, popřípadě je srovnat.

BÝK
Cítíte se silní v kramflecích? Zdraví a neporazitelní? Určitě by nebylo od věci pročíst si pár pracovních inzerátů a jít na pár pohovorů, klidně jen tak, cvičně – prožíváte období, kdy se vám může podařit a to i zcela nečekaně najít lepší pracovní místo nebo zajímavější pracovní pozici. Jestli toho využijete nebo ne, záleží jen na vás.
Již dlouho jste byli trpěliví a zůstávali či dokonce přešlapovali na jednom místě, ale podle současných konstelací (použijeme-li zákon analogie) není letošní úspěšný pracovní rozvoj Býků zdaleka u svého konce.
Na přátele i na rodinu bude spolehnutí a zdraví též nenechá příslušníky býčího znamení na holičkách. Takže, jak už to řekl jeden slavný vojevůdce (nebo jsem to možná řekl i já, v dětství, při zápolení o místo na slunci na téměř obsazeném pískovišti), neporazitelnost se nejlépe pozná přímo v boji.

BLÍŽENCI
Poslední dobou se nalézáte ve vztahu, který by se i s nepatrnou dávkou znalosti lidové psychologie dal označit jako nevyhovující. Buď je příliš dlouhý nebo příliš krátký (stále mluvím o vztahu), ale ať už tak či onak, máte z oboustranné interakce dojem, že něco není v pořádku. Jako když v určitém rozměru či směru chybí na dokončené novostavbě pár nedostavěných metrů. V přítomnosti milované osoby se cítíte chvilku šťastně a uvolněně a chvilku zase ne, jako kdybyste při svižné chůzi najednou šlápli do prázdna. Nebo se vás místo pocitu partnerské rovnoprávnosti zmocní dojem, že vás milovaná osoba jen využívá jako lehce ovladatelnou loutku. Je přitom jedno, jestli se jedná o vztah ženy a muže nebo muže a ženy, jestli mi rozumíte. Zatím ještě prožíváte období, které se vám může hodit k nabrání či načerpání potřebných sil. Ale už to bude chtít, hlavně v oblasti partnerských vztahů, udeřit.

RAK
Ano, je to tady stále, Černá Luna, která ale neznamená, že by se i na Raky nemohla občas usmát i trocha štěstí. Máte vedle sebe moudrého rádce a spojence, čili by bylo dobré se na něho obrátit a požádat jej o radu, co a jak dělat, abychom se mohli ve svižném tempu poprat se všemi nesnázemi. Použitelná dobrá rada bývá v podobných situacích většinou k nezaplacení. Největší problém je v tom, že zajímavých dobrých rad uslyšíte na každou otázku celou rozpadovou řadu – ale podle čeho můžete spolehlivě poznat autora rad natolik cenných, že by se daly tesat do kamene? Rada, jak poznat dobrou radu je celkem jednoduchá – zpytujte praxi. Stačí se podívat, nakolik si ve svém vlastním životě dokázal poradit sám pan radil nebo vědma radilka a hned je všechno jasné. Když vám někdo poradí hodně cestovat, často měnit práci a každé dva roky se stěhovat a sám bude už dvacet let někde živořit z dědictví po rodičích a z invalidního důchodu v polorozpadlém domku nebo rozebrané maringotce na smetišti v Dolní Horní, vyplatí se jeho „rady“ spíše neposlouchat.

LEV
Vypadá to bohužel, což platí hlavně pro muže, že jste se ocitli pod vlivem dominantní ženy, která se chce těšit z výhod, které jste dosáhli díky svým pracovním úspěchům a z toho plynoucím společenským kontaktům. Ženy – Lvice budou mít od poloviny srpna do poloviny září mnoho příležitostí postarat se o slabší členy rodiny. Mohou počítat i s tím, že si někdo z příslušníků mladší generace přijde postěžovat na život, protékající skrz prsty a u té příležitosti se, jen tak mimochodem zeptá na možnost realizace menší půjčky nebo investice do vlastního, právě se rozebíhajícího podnikání. Všechno ostatní samozřejmě záleží na domluvě, ale bude dobré, když s tím budete počíat. Jinými slovy se dá říct, že Lvům teď hrozí, že budou zapřažení jak koně.
Naštěstí se ne nadarmo pyšníte astrologickou Lví silou a nezávislostí. Rychlé řešení je někdy nejlepší lék i na ty nejzamotanější vztahy. Pod označením „rychlé řešení“ samozřejmě myslím jakékoliv řešení, které rychle přinese výsledky.

PANNA
Delší dobu již toužíte po láskyplném a naplněném vztahu. Dosud jste řešili hlavně pracovní kariéru a na pohlazení a romantiku jaksi nezbyl čas. Nicméně, už to konečně vypadá tak, že se blíží doba, kdy se i na Panny usměje pořádný kus „pohlavního štěstí“. Snad se to tak dá nazvat. Přijde čas opustit pracovní bojiště a spočinout ve vlídné partnerské či milenecké náruči, v níž se lehce zapomíná na starosti všedních dnů.
Dovolenou máte, jak to tak vypadá už za sebou, možná vám zbývá už jen pár dní, které s nejvyšší pravděpodobností budete věnovat práci na zahradě nebo návštěvě kina. Je možné, že s něčím pomůžete kamarádovi nebo kamarádce, kteří vám potom budou až do smrti vděční. Což taky není pocit k zahození.

VÁHY
Rádi byste si zvelebili místo, kde trávíte svoje volné chvíle, ale měly byste si rozmyslet, komu si řeknete o pomoc, zejména finanční. Leckdy je to spojeno s tím, že když od někoho přijmeme pomoc, vzdáme se tím určité nezávislosti a možnosti rozhodovat, jak naložit se svým vlastním časem. Trochu to připomíná známé úsloví, čas, který máme, jsou peníze, které nemáme, což je docela vtipné, ale současně i trochu kruté. Přemýšliví lidé snadno přijdou k závěru, že nezáleží na zvolené cestě, protože, když na to nemáš, tak prostě nikam nedojedeš. I kdyby hned vedle čert na žebráku jezdil.
Každopádně se dočkáte nějaké dobré zprávy, která se bude týkat výhodné pracovní nabídky a současně by mohla i lehce upravit vaše postavení v rodině. Pokud jste měli nějaké delší zdravotní potíže, tak právě v tomto období, od poloviny srpna do poloviny září, přijde citelná úleva.

ŠTÍR
Poblíž Štírů se vyskytlo pár závistivých pracovních kolegů, kteří to většinou vůbec nemysleli dobře a celá, řekněme, lehce komplikovaná situace zřejmě dospěla k citelnému zdržení. Pokud jste si všimli nepříjemných poznámek a urážek, namířených proti vám, respektive proti vašim pracovním výkonům, víte o čem mluvím. Nejrozumnější věc, kterou můžete udělat, je přestat se bavit se svými supervtipnými kolegy a věnovat se pouze svým úkolům a své práci. Využijte toho, že prožíváte z hlediska zdraví a kondice velmi slušné období a že i z osudového hlediska vás v druhé polovině srpna a v první polovině září budou potkávat spíše šťastné náhody. Kdyby se přece jenom stalo něco negativního, tak si to musíte vyložit jako poselství nebo jako vzkaz od osudu, že nemáte něco dělat nebo nemáte někam jít nebo se nemáte s někým bavit. Chtěli jste jít na návštěvu a na poslední chvíli vám ujel autobus nebo vlak – nemáte tam chodit.

STŘELEC
Práce a zase práce, případně pracovní školení, to jsou nyní jediné věci, které řídí kroky Střelcova osudu. Naštěstí máte v práci příjemné spolupracovníky, na které je spolehnutí. Doma na vás čeká láskyplná partnerská souhra, takže Střelci mohou v klidu pracovat a přitom s pocitem seberealizace bilancovat pracovní i milostné úspěchy. Co se týká nejbližší budoucnost, na kterou by bylo dobré se připravit, je možné, že v pracovní oblasti se právě na vašem pracovišti začnou používat nové technologie, postupy nebo prostě nějaká zbrusu nová technika, které nebudete hned plně rozumět. Může vám to trochu pokazit náladu, protože je nebezpečí, že se dostanete do situace, kdy se budete muset naučit poměrně hodně nových věcí nebo vás to přinutí přemýšlet o změně zaměstnání.

KOZOROH
Kozorohům poslední dobou nedá spát představa pěkného bydlení a útulného domácího krbu. Je v tom určitá moudrost tohoto pilného a svědomitého znamení – kde jinde bychom se měli připravovat na každodenní povinnosti, než v hezkém a harmonickém prostředí? Finanční nezávislost a pohodlné hnízdečko jsou cíle, které si Kozoroh vytyčil a zrovna Kozoroh je ten, kdo má velkou naději si všechny své sny splnit. V podstatě by se dalo říct, že nejdůležitější věcí v životě Kozorohů je dát si do budoucnosti pevné cíle a stále si opakovat, že i když se říká, že cesta je často důležitější než cíl, v praxi tomu tak není, stačí si vzpomenout na řešení klasické otázky, kde je tady WC? V praxi to znamená, že není důležitý doprovod, který nás bude na cestě držet za ruku, i kdyby to byla sebespolehlivější pohádková nebo pohádkově ukecaná víla (třeba i politická), stále zůstává na prvním místě cíl. Rozumíme si?

VODNÁŘ
Poslední dobou neděláte nic jiného, než zápasíte sami v aréně zvané život a snažíte se po jakékoliv cestě vyběhnout ze stínu na výsluní. Nicméně cesta k úspěchu se konečně otevírá a nejeden Vodnář či Vodnářka bude mít konečně možnost sklízet plody svého snažení. Rodina bude stát po Vodnářově boku, i když Vodnáři došli k poznání, že hlavní osobou, na kterou se lze spolehnout jsou zejména oni sami. Pracovní oblast obecně vypadá pro Vodnáře hodně dobře, stručně se dá říct, práce bude, nějaké to životní minimum také bude, spíše se dají čekat trochu těžkosti v oblasti partnerské, zvláště pokud se setkají na jednom bojišti, zvaném partnerství, žena, milenka, děti, dva byty, zralé na rekonstrukci, práce a vedlejší pracovní brigády. Potom asi nebudete vědět, kam dříve skočit, což je ale stále lepší, než neskákat nikam nebo nemít ke skákání žádnou příležitost.

RYBY
Ryby zažívají milostné zklamání, poznaly, že opět vynaložily city pro někoho, kdo za to prostě nestál. Pár slz v koutku o samotě a nejedna Ryba povstane ze svého akvária jak bájný Fénix z popela a vyrazí do nového boje s větrnými a možná i vodními mlýny za čistou lásku. Něžné city jsou pro Ryby motorem, který je žene kupředu.
V práci a celkově v pracovní činnosti se poměry pomalu obracejí k lepšímu, je možné, že se v okolí nejedné Ryby objeví konečně spolupracovník, který bude oporou.
V široké oblasti zdraví se najde mnoho Ryb, které se rozhodnou začít na sobě trochu pracovat, budou odmítat nezdravý cholesterol, nebezpečnou fruktózu a možná budou odmítat i mořské ryby kvůli rtuti a radiaci, ale to zase nemusíte až do této míry přehánět, mírný kanibalismus s požíráním mořských ryb vám v tomto období rozhodně neuškodí.

Raven Argoni

Foto: Shutterstock
PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články