Víkendový horoskop: Merkur s Neptunem posílí intuici

Merkur v sextilu s Neptunem posílí intuici. Budete nacházet sami sebe. V neděli vejde Merkur ve znamení Blíženců a a spolu s ním zatoužíte objevovat celý svět.

 

Beran

V pátek si dávejte pozor, než někoho zkritizujete. Raději si předem rozmyslete, co řeknete. V sobotu udělejte něco milého pro druhé lidi. Získáte tak jejich uznání.

Nedělní den bude jako stvořený pro vaše koníčky a práci kolem domova, případně pořizování věcí do domácnosti. Merkur a Pluto v sextilech pomohou odhalit vaše skryté talenty.

 

Býk

 

Pátek vám chystá několik překvapení a nečekanou nabídku. V sobotu je ještě pořád Merkur ve vašem znamení a tak můžete vyrazit mezi lidi a navazovat nové kontakty. Hlídejte si však svá tajemství. V neděli máte možnost vyvázat se z nějakého nepříjemného úkolu.

 

Blíženci

 

V pátek se berte o své věci a neustupujte nepřátelům. V sobotu dělejte všechno, co chcete, ale hlavně se nenechte vyprovokovat k unáhleným rozhodnutím. Od neděle bude Merkur ve vašem znamení a to posílí váš pocit nezávislosti.

 

Rak

 

Páteční Luna v trigonu umožní věnovat se více sobě a svým věcem. Sobotní Luna v trigonu slibuje dobrou náladu, ale ne všechno se vám povede stihnout, protože ostatní budou myslet hlavně na zábavu. Nedělní Luna k vám bude vábit peníze a úspěch.

 

Lev

 

V pátek odhalíte něčí tajemství a možná bude těžké udržet si ho jen pro sebe. Buďte opatrní, lidé mohou být tento den velmi citliví a raději je příliš nehodnoťte. V sobotu se možná někdo, na koho čekáte, opozdí, či změní názor na společné setkání. Nedělní Merkur v sextilu přeje promyšleným akcím a vy můžete získat to, po čem toužíte.

 

Panna

 

V pátek se můžete přistihnout, že vám dělá dobře uklízení a dělání pořádku ve svých věcech. V sobotu si od sebe držte dál lidi divného charakteru, poslouchání jejich nářků vám může zkazit náladu. V neděli vás podpoří Merkur a stálo by za to myslet pozitivně a představit si svou budoucnost plnou úspěchů a pevně tomu věřit. Zjistíte, že případné možné komplikace tím oslabíte.

 

Váhy

 

V pátek budete mít štěstí při zařizování složitějších věcí. S ostatními lidmi se snadněji domluvíte, to přinese více užitku než soupeření. Buďte klidní a uspějete. V sobotu vám někdo může podat informace, které se nebudou zakládat na pravdě. Snažte se je dál nešířit. Nedělní Merkur v trigonu přeje zajímavým informacím i diskuzím. Klidně si na to vymezte dostatek času, domácí práce počkají.

 

 

 

Štír

 

V pátek se možná dokážete odpoutat od všeho, co již nepotřebujete. Dopřejte si odpočinek, který vám dodá sílu, abyste mohli ukončit různé věci, které se táhnou delší dobu, než by měly. V sobotu budete plni energie a vaši blízcí to budou kvitovat. V neděli můžete uvažovat o nějakém výletu, či schůzce s někým, koho máte rádi.

 

Střelec

 

V pátek nasaďte úsměv a uvědomte si, že si takto můžete přitáhnout úspěch. Stačí, abyste neporovnávali sebe a druhé lidi a dělali věci vlastním tempem. V sobotu čarujte a přitáhněte si štěstí. V neděli přinese Merkur v opozici zajímavé výzvy a vy budete přemýšlet o věcech ohledně vaší práce.

 

Kozoroh

 

V pátek k vám přichází dobré nápady a štěstí v lásce. Hledejte příležitosti, jak se bavit a postarejte se o svůj duchovní rozvoj. Vaše nápady budou nadčasové. V sobotu budete dobře naladěni na své přátele. Luna v sextilu nese štěstí i v lásce. V neděli poslouchejte intuici, pomůže vám vyhnout se zbytečným potížím, pokud se budete věnovat vlastním věcem.

 

Vodnář

 

V pátek se snažte více dbát na svůj vzhled, nasaďte úsměv a udělejte si nejlepší make-up. Někdo pro vás významný obrátí pozornost vaším směrem a učiní vám zajímavou nabídku. Chyťte svou šanci. V sobotu přichází aktivní energie, pouze se vyhněte potřebě dělat několik věcí naráz. V neděli vás podpoří Merkur v trigonu a možná přijdete na nějaký zajímavý nápad, jak si přilepšit v práci.

 

Ryby

 

V pátek máte možnost získat uznání, pouze myslete na to, že se nevyplácí odkládat na později důležité věci. Sobotní Luna v Rybách přinese neotřelý pohled na důležité věci a možná k vám přijdou zajímavé nápady. Nedělní hvězdy slibují štěstí na lidi a úspěch v lásce. Buďte vlídní k druhým lidem a sami zaznamenáte pozitivní vibrace ve svém okolí.

 

 

 

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...