Jak si získat Blížence?

 Slunce vešlo do znamení Blíženců  a všem se chce mluvit o lásce, vztazích a sexu.

Blíženci jsou vzdušné znamení. Jsou proměnliví a nedají si do ničeho jen tak mluvit, leda, že by se zamilovali. Tehdy se umí přizpůsobit. Můžeme se od nich učit radosti z žití.

 

Merkur, vládce Blíženců, jim dal do vínku velký smysl pro humor, brilantní intelekt a většinou mladost ducha. Když je Slunce ve znamení Blíženců, rodí se lidé, kteří touží poznávat něco nového, prožít nové zkušenosti, mluvit, žít, smát se a bavit. 

Merkur se již od pradávna spojil s vědou, obchodem mluvou i klepy. Je velmi proměnlivý a i jeho chráněnci se umí přizpůsobit okolnostem a dění kolem. Budou většinou talentovaní na jazyky a nejenom to. S právníky budou hovořit stejně, jako by jimi byli i oni a zároveň najdou společnou řeč i s opravářem, či hudebníkem. U jakýchkoliv zkoušek dokážou vždycky nalézt odpověď.

Tak, jako je blízko Merkur ke Slunci, tak i Blíženci jsou také blízko všemu, co se děje, mají přehled o módě, vědí čeho si všimnout, že před jejich očima probíhají důležité děje a jejich uši slyší ty správné informace.

Naštěstí si to Blíženci nenechávají pro sebe, ale předávají dále. A přitom pořád hledají něco, co bude ještě zajímavější.

K problému přistupují Blíženci většinou s chladnou hlavou, protože Merkuru astrologie připisuje schopnost využít intelekt a plánovat. Že by s vámi něco prožívali od rána do večera, na to zapomeňte. Merkur všechno obléká do slov. Od Blíženců nečekejte přílišné objímání, ale dobrou radu ano.

Merkur je planetou, která se pojí se starodávným Hermem, který byl řecký bůh obchodu, cest, ale i zlodějů. Možná právě díky němu budou mít Blíženci pořád pocit, že je něco honí a musí se přemisťovat z místa na místo, stejně tak musí obměňovat své myšlenky a stále mají potřebu hledat své místo na světě.

Blíženci nebudou chtít nic zabetonovat napořád, protože život je změna a na světě jsou pro to, aby posbírali zkušenosti.

Podle mínění jiných znamení zvěrokruhu se Blíženci chovají někde jako děti, ale věčné mládí je vlastně zvědavost, otevřenost, radost z jednoduchých věcí i z toho, co vidí. Západu slunce, a hezky ustlané postele, zajímavého obrazu…

 

Toto vzdušné znamení si vybírá život jaký miluje Merkur. Uprostřed lidí, hovorů, změn nekončících cest, také v lásce a hledání sebe sama.

Když se zamilují Blíženci, budou to nejspíše vytrubovat do celého světa. Také umí svádět, lichotit a líbat. Společný život s Blížencem? To je sice jiná píseň, zato se ale nikdy se nebudete nudit. Výhodou je, že vás nebude omezovat.

Blíženci, lidé živlu Vzduchu jsou vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Jsou idealisté, milují filosofii a zkoumání názorů druhých lidí. Sami mívají široký okruh zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti.

 

Pro vzdušné znamení Blíženců jsou nejdůležitější slova, otázky, legrace a flirtování. Čím více milují, tím více chtějí vědět o objektu svých citů. Zasypávají ho tak lavinou otázek. Za chvíli zapomínají na to, nad čím hloubali předtím. Někdy se ptají poněkud nešikovně. Pokud rádi nakupujete, což Blíženci milují a rádi celé dny hovoříte, je to vztahová trefa.

 

Blíženci jsou také nejvíce přátelským znamením zvěrokruhu. Dokážou být celé dny na telefonu. S chutí probírají i různé klípky.

Rádi se budou chlubit. Papouškem, telefonem, či novými reproduktory.

Čas od času mohou provádět svým přátelům i blízkým různé lampárničky, či scénky. Chce to klid. Pouze testují. Chtějí zjistit, jak moc vám na nich záleží. 😉

Denní rutina a opakování toho samého je naštěstí neskutečné nudí.

 

Jak získat Blížence? Čarujte – tedy mluvte! 

 

Blíženci jsou něco jako Všudybýlci a zajímá je vše, co se dá poslechnout a vidět. Zajímají je lidé, kteří mají nějaké zajímavé příběhy a umí zaujmout svým vyprávěním. Muže to být o cestování, znalostech, přátelích, nápadech a postřezích. Co čtete, s kým se znáte. Čím více spolu mluvíte, tím více je zajímáte. Pokud se upřímně zasmějete Blíženčiným povedeným vtipům a dáte mu pozornost a uznání k jeho příběhům bude váš. Slibte mu, že se spolu půjdete příště podívat na nějaké zajímavé místo a nemá kam utéct. Proste se nebude moci dočkat.

Na seznamkách ho zaujmete, svými slovy o zajímavých knihách, či zajímavými příhodami.  Zaujmou ho fotky z cest, vaše znalosti cizích jazyku i kultur. Ptejte se ho na to samé. Na jeho zkušenosti a zajímavé historky. Když začne psát, zamiloval se.

Pokud přestal psát, něco mu nesedlo. Počkejte měsíc a vyzkoušejte znovu. Blíženci příliš neřeší minulost, často mění své zájmy a obvykle rychle zapomínají. Blížence si musíte hlídat a mít na očích. Vztahy na dálku s Blíženci vám mohou pasovat tehdy, pokud chcete cosi zvláštního mezi přátelstvím a láskou.

 

Pokud už ve vztahu s Blížencem jste…

 

Snažte se ho nekritizovat a srážet z oblak na zem. Blíženec potřebuje život plný příhod a dobré zábavy ale přitom není naivní. Moc dobře ví, že život není pohádka. Pokud bude v úterý ráno ve stejné náladě, jako kdyby byla neděle není potřeba ho srážet.

 

Bylo by dobré nebrat jeho auto (motocykl, kolo), leda že byste ho někam vezli, kde bude potřebovat šoféra.

 

Také nepočítejte každý halíř za palivo. A hlavně – pokud mu budete na každý z jeho šílených nápadu vymlouvat, najde si někoho jiného.

 

Také stejné destinace pro dovolenou nejsou nic pro Blížence. Potřebují změnu a stále něco poznávat.

 

Co Merkur přináší?

Důležitá období pro Blížence

 

Pokud jste narození 21.5. – 31.5.

 

7.3.2023 – 1.3.2024 – významná rozhodnutí na věci pro další čas pomůže uzrát Saturn v kvadratuře k vašemu znamení.

 

11.6.2023 – 17.6.2023 – dobré nabídky i zprávy vnese Merkur v konjunkci k vašemu znamení.

 

24.11.2023 – 8.12.2023 – buďte opatrní, Mars v opozici radí více o sebe dbát a příliš neriskovat.

 

Pokud jste narození 1.6. – 10.6. – Merkur v konjunkci dopřeje šťastné ruce na peníze, příznivé zprávy a štěstí na cestách.

 

9.12.2023 – 21.12.2023 – touto dobou se raději příliš nehádejte a na cestách zvolněte.

 

Je-li váš datum narození vaše datum narození v rozmezí 11.6. – 21.6.

 

23.6.2023 – 28.6.2023  můžete čekat etapu nových známostí o které se zaslouží harmonický aspekt který vám pomůže nalézt Merkur v konjunkci k vašemu znamení.

 

27.11.2023 – 4.12.2023 –  s Venuši v trigonu můžete očekávat štěstí v lásce.

 

22.12.2023 – 4.1.2024 – buďte na sebe opatrní a zejména si dejte pozor na dobré vztahy s druhými lidmi.

 

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...