Jak si získat Blížence?

 Slunce vešlo do znamení Blíženců  a všem se chce mluvit o lásce, vztazích a sexu.

Blíženci jsou vzdušné znamení. Jsou proměnliví a nedají si do ničeho jen tak mluvit, leda, že by se zamilovali. Tehdy se umí přizpůsobit. Můžeme se od nich učit radosti z žití.

 

Merkur, vládce Blíženců, jim dal do vínku velký smysl pro humor, brilantní intelekt a většinou mladost ducha. Když je Slunce ve znamení Blíženců, rodí se lidé, kteří touží poznávat něco nového, prožít nové zkušenosti, mluvit, žít, smát se a bavit. 

Merkur se již od pradávna spojil s vědou, obchodem mluvou i klepy. Je velmi proměnlivý a i jeho chráněnci se umí přizpůsobit okolnostem a dění kolem. Budou většinou talentovaní na jazyky a nejenom to. S právníky budou hovořit stejně, jako by jimi byli i oni a zároveň najdou společnou řeč i s opravářem, či hudebníkem. U jakýchkoliv zkoušek dokážou vždycky nalézt odpověď.

Tak, jako je blízko Merkur ke Slunci, tak i Blíženci jsou také blízko všemu, co se děje, mají přehled o módě, vědí čeho si všimnout, že před jejich očima probíhají důležité děje a jejich uši slyší ty správné informace.

Naštěstí si to Blíženci nenechávají pro sebe, ale předávají dále. A přitom pořád hledají něco, co bude ještě zajímavější.

K problému přistupují Blíženci většinou s chladnou hlavou, protože Merkuru astrologie připisuje schopnost využít intelekt a plánovat. Že by s vámi něco prožívali od rána do večera, na to zapomeňte. Merkur všechno obléká do slov. Od Blíženců nečekejte přílišné objímání, ale dobrou radu ano.

Merkur je planetou, která se pojí se starodávným Hermem, který byl řecký bůh obchodu, cest, ale i zlodějů. Možná právě díky němu budou mít Blíženci pořád pocit, že je něco honí a musí se přemisťovat z místa na místo, stejně tak musí obměňovat své myšlenky a stále mají potřebu hledat své místo na světě.

Blíženci nebudou chtít nic zabetonovat napořád, protože život je změna a na světě jsou pro to, aby posbírali zkušenosti.

Podle mínění jiných znamení zvěrokruhu se Blíženci chovají někde jako děti, ale věčné mládí je vlastně zvědavost, otevřenost, radost z jednoduchých věcí i z toho, co vidí. Západu slunce, a hezky ustlané postele, zajímavého obrazu…

 

Toto vzdušné znamení si vybírá život jaký miluje Merkur. Uprostřed lidí, hovorů, změn nekončících cest, také v lásce a hledání sebe sama.

Když se zamilují Blíženci, budou to nejspíše vytrubovat do celého světa. Také umí svádět, lichotit a líbat. Společný život s Blížencem? To je sice jiná píseň, zato se ale nikdy se nebudete nudit. Výhodou je, že vás nebude omezovat.

Blíženci, lidé živlu Vzduchu jsou vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Jsou idealisté, milují filosofii a zkoumání názorů druhých lidí. Sami mívají široký okruh zájmů a žijí činorodým a aktivním životem. Jejich myšlenky a pocity se pohybují závratnou rychlostí a mají vynikající komunikační schopnosti.

 

Pro vzdušné znamení Blíženců jsou nejdůležitější slova, otázky, legrace a flirtování. Čím více milují, tím více chtějí vědět o objektu svých citů. Zasypávají ho tak lavinou otázek. Za chvíli zapomínají na to, nad čím hloubali předtím. Někdy se ptají poněkud nešikovně. Pokud rádi nakupujete, což Blíženci milují a rádi celé dny hovoříte, je to vztahová trefa.

 

Blíženci jsou také nejvíce přátelským znamením zvěrokruhu. Dokážou být celé dny na telefonu. S chutí probírají i různé klípky.

Rádi se budou chlubit. Papouškem, telefonem, či novými reproduktory.

Čas od času mohou provádět svým přátelům i blízkým různé lampárničky, či scénky. Chce to klid. Pouze testují. Chtějí zjistit, jak moc vám na nich záleží. 😉

Denní rutina a opakování toho samého je naštěstí neskutečné nudí.

 

Jak získat Blížence? Čarujte – tedy mluvte! 

 

Blíženci jsou něco jako Všudybýlci a zajímá je vše, co se dá poslechnout a vidět. Zajímají je lidé, kteří mají nějaké zajímavé příběhy a umí zaujmout svým vyprávěním. Muže to být o cestování, znalostech, přátelích, nápadech a postřezích. Co čtete, s kým se znáte. Čím více spolu mluvíte, tím více je zajímáte. Pokud se upřímně zasmějete Blíženčiným povedeným vtipům a dáte mu pozornost a uznání k jeho příběhům bude váš. Slibte mu, že se spolu půjdete příště podívat na nějaké zajímavé místo a nemá kam utéct. Proste se nebude moci dočkat.

Na seznamkách ho zaujmete, svými slovy o zajímavých knihách, či zajímavými příhodami.  Zaujmou ho fotky z cest, vaše znalosti cizích jazyku i kultur. Ptejte se ho na to samé. Na jeho zkušenosti a zajímavé historky. Když začne psát, zamiloval se.

Pokud přestal psát, něco mu nesedlo. Počkejte měsíc a vyzkoušejte znovu. Blíženci příliš neřeší minulost, často mění své zájmy a obvykle rychle zapomínají. Blížence si musíte hlídat a mít na očích. Vztahy na dálku s Blíženci vám mohou pasovat tehdy, pokud chcete cosi zvláštního mezi přátelstvím a láskou.

 

Pokud už ve vztahu s Blížencem jste…

 

Snažte se ho nekritizovat a srážet z oblak na zem. Blíženec potřebuje život plný příhod a dobré zábavy ale přitom není naivní. Moc dobře ví, že život není pohádka. Pokud bude v úterý ráno ve stejné náladě, jako kdyby byla neděle není potřeba ho srážet.

 

Bylo by dobré nebrat jeho auto (motocykl, kolo), leda že byste ho někam vezli, kde bude potřebovat šoféra.

 

Také nepočítejte každý halíř za palivo. A hlavně – pokud mu budete na každý z jeho šílených nápadu vymlouvat, najde si někoho jiného.

 

Také stejné destinace pro dovolenou nejsou nic pro Blížence. Potřebují změnu a stále něco poznávat.

 

Co Merkur přináší?

Důležitá období pro Blížence

 

Pokud jste narození 21.5. – 31.5.

 

7.3.2023 – 1.3.2024 – významná rozhodnutí na věci pro další čas pomůže uzrát Saturn v kvadratuře k vašemu znamení.

 

11.6.2023 – 17.6.2023 – dobré nabídky i zprávy vnese Merkur v konjunkci k vašemu znamení.

 

24.11.2023 – 8.12.2023 – buďte opatrní, Mars v opozici radí více o sebe dbát a příliš neriskovat.

 

Pokud jste narození 1.6. – 10.6. – Merkur v konjunkci dopřeje šťastné ruce na peníze, příznivé zprávy a štěstí na cestách.

 

9.12.2023 – 21.12.2023 – touto dobou se raději příliš nehádejte a na cestách zvolněte.

 

Je-li váš datum narození vaše datum narození v rozmezí 11.6. – 21.6.

 

23.6.2023 – 28.6.2023  můžete čekat etapu nových známostí o které se zaslouží harmonický aspekt který vám pomůže nalézt Merkur v konjunkci k vašemu znamení.

 

27.11.2023 – 4.12.2023 –  s Venuši v trigonu můžete očekávat štěstí v lásce.

 

22.12.2023 – 4.1.2024 – buďte na sebe opatrní a zejména si dejte pozor na dobré vztahy s druhými lidmi.

 

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články