Víkendový horoskop; kdo bude hvězda Instagramu, kdo objeví přítele a komu budou mrznout uši?

Blíženci, budete mít inspiraci k novému make-upu.  Nové líčení a la Painting z vás udělá hvězdy Instagramu. Pak k smrti vyděsíte sousedku venčící psa, když si cestou ven zapomenete umýt obličej. Raci, venku nepříjemně, chladno, doma teplíčko a stejně vás bude Mars hnát prověřit si své skrovné síly sportem. V podstatě zatoužíte po opravdické svobodě. Klid. Dočkáte se. Za měsíc, za dva… Panny, budete se vzpouzet a vztekat pro samé vztekání již z principu. Budete kolem všechny nas…at a ven si nevezmete schválně čepici, ať babička vidí, jak vám mrznou uši! O čeká vás?

 

V sobotu bude lépe postavit se vztahovým výzvám čelem než zvolit klid mrtvého brouka. Konjunkce Venuše se Saturnem bude vytahovat staré bolístky. Nicméně sextily Luny s Venuší, Saturnem a Jupiterem pomohou nalézt společný bod.

 

V neděli můžete zdánlivě zapadnout do stereotypní nálady, která je tichým zabijákem vztahů pouze na oko. Pod povrchem čekejte erupci energie vzpoury nudě. Kvadratura Venuše s Uranem nese zajímavá překvapení. Můžete udělat něco neobvyklého, čímž zaskočíte okolí.

Tento den se zbavte zlých snů, zlých přání a různých vědomých, či nevědomých energetických prográmků, které na vás někdo uvrhl, či uhranutí.  Hned ráno po probuzení spalte ve svém kotlíku následující sušené bylinky: hyacint, chmel, svlačec, náprstník, blatouch a ostropestřec.

 Celý den by měla být doma zapálená svíce. Hlavně ji ale nespouštějte z očí, abyste nevyhořeli.

No, a nakonec je dobré si tento den dopřát jídlo, kde jsou fazole, nebo hrách. Pomůže vám to udržet se v následujícím předjarním období nad věcí.

 

Berani, budete nahánět sníh a bláznit stejně, jako sněhové vločky.

 

Býci, s údivem přijdete na to, že i ve vlastním domě máte přítele. Stačí se jenom rozhlédnout. Uděláte si domácí oběd, domácí společnou večeři, dáte kino – také domácí.

 

Blíženci, budete mít inspiraci k novému make-upu.  Nové líčení a la Painting z vás udělá hvězdy Instagramu. Pak k smrti vyděsíte sousedku venčící psa, když si cestou ven zapomenete umýt obličej.

 

Raci, venku nepříjemně, chladno, doma teplíčko a stejně vás bude Mars hnát prověřit si své skrovné síly sportem. V podstatě zatoužíte po opravdické svobodě. Klid. Dočkáte se. Za měsíc, za dva…

 

Lvi, již za ranního úsvitu vezmete hadr do ruky a budete vytírat a  leštit a už v poledne u vás bude vše zářit jako slunce. Pak se podíváte z okna ven a zahlédnete HO! Tak honem rychle, ať vám neuteče.

 

Panny, budete se vzpouzet a vztekat pro samé vztekání již z principu. Budete kolem všechny nas…at a ven si nevezmete schválně čepici, ať babička vidí, jak vám mrznou uši!

 

Váhy, no a co, že je zima, když kolem sebe máte pár opravdových přátel. I kdybyste si nic neplánovali, stejně vás vytáhnou ven. Budete se cítit lehce, jako ve snu. Ze zimní euforie vás nic nevytáhne.

 

Štíři, to, co si nyní potřebujete nejvíce hlídat, je vaše peněženka. Leda byste se přihlásili na online kurz Jak zacelit díru v kapse.

 

Střelci, Luna vám dá nejeden důvod k radosti. I z maličkostí. Dokonce můžete vyhrát i na stírací los. Sice desátý, ale je to hra, a stejně, kdo to počítá. Starost vám může dělat pouze jeden balvan, ale ten stejně vy nevyřešíte.

 

Kozorozi, Pluto nebude moc laskavý a uvězní vás doma. Chtělo to vzít si čepici a větší šálu! Začněte tím, že nasadíte růžový filtr na výhody toho ležet na gauči. Můžete začít u police s knížkami.

 

Vodnáři, budete se cítit jako hrdinové. Nicméně v crazy komedii plné omylů. Chvilkama to bude zábavné, ale v jistých momentech už tak ne. Všechno dobře skončí, protože nad vámi bdí Slunce. Dokonce můžete objevit i nečekanou hotovost a tak vzhůru znova na další nákupy.

 

Ryby, vaše neskonale moudrá slova budou rychlejší než vaše neskonale moudré myšlenky. Můžete tak mít problémy doma a také poztrácet pár přátel na internetu, kde, jak známo nic neumírá. Poslechněte si radu Merkura: nejdřív myslete a potom teprve mluvte, nebo pište!

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

Karta týdne 22.2.-28.2. Hvězda. Kdo se zasní o nové lásce a naději?

Lvi si budou užívat pozemských radovánek, Panny se vyléčí, Vahám jde protekce z nebe a tak konečně dotáhnou staré resty…. Hvězda je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře ...
Kartářka píše...

 

Sdílejte!