Víkendový horoskop 18.8.-20.8. Mars vám protáhne tělo a Luna usmíří rozbouřené vody

Někteří si mohli představovat poklidný a lenošný víkend, z toho je ale probere Luna v konjunkci s Marsem. Vlna aktivní energie vás potáhne dobývat svět, sportovat, výletovat a žít.

Nedělní Luna ve Vahách zaostří vaši pozornost na vše krásné kolem sebe a touhu to dělat ještě hezčím. Také si můžete nezávazně povídat se svými přáteli, či usmiřovat dříve rozbouřené vody.

Beran

V pátek se můžete do všeho bezhlavě hnát. Bylo by ale dobré řídit se heslem dvakrát měř a jednou řež. Sobotní Luna v opozici nese skvělou náladu a úlevu od potřeby všechno dohánět. V neděli si dopřejte dobrý oběd s rodinou, či přáteli, a hlavně se nehádejte.

Býk

Páteční výlet se vydaří pouze tehdy, pokud se vyvarujete udělování nevyžádaných rad vašemu okolí. Sobota přinese dobrou náladu, pouze si hlídejte své chutě, abyste se nepřejídali. V neděli budete za anděly pro celé své okolí.

Blíženci

Páteční Luna v kvadratuře vás ovlivní natolik, že budete souhlasit s navýšením pracovních povinností. V sobotu se snažte využít volného času a dopřát si nějakou dobrou četbu, či kulturní zážitek. V neděli budete řešit něčí názor, který na vás bude mít vliv.

Rak

Pátek je ideální den zajít si někam s přáteli a případně zažehnat staré spory. Večerní Luna v sextilu přeje lásce. V sobotu by vám to mělo mimořádně slušet a díky tomu budete zářit i na dálku. Neseďte proto doma. Neděle vás vrhne do domácích povinností, které však budete dělat s radostí.

Lev

V pátek se vám nebude do ničeho chtít, a tak si naplánujte co nejvíce odpočinku. Sobotní Luna v sextilu přeje lásce a vydařeným výletům, či schůzkám. V neděli se budete chtít i nadále bavit. Luna v sextilu vám k tomu dopřeje hodně příležitostí.

Panna

Páteční Luna v konjunkci přeje zábavě, ale i učení se novým věcem. Energie vám chybět nebude. V sobotu myslete na sebe a dopřejte si nějakou zkrášlující proceduru, či návštěvu wellness. V neděli vám udělá radost setkání s milými lidmi.

Váhy

V pátek se můžete dozvědět hodně zajímavých informací, a přitom zvládnout dost užitečné práce. Možná si inspirujete nějakým zajímavým podcastem. Sobotní Luna v konjunkci přeje lásce a milé zábavě. Snažte se neřešit cizí spory, sebralo by vám to hodně energie, kterou nikdo neocení. V neděli se budete všem líbit, jakási tajemná jiskra z vás vyzařující okouzlí celé okolí. Neseďte proto doma a vyrazte za zážitky.

Štír

Páteční Luna v sextilu přeje lásce. Pokud jste si poslední dobou nesplnili žádné přání, nazrál na to teď ten správný čas. V sobotu prožijete příjemný letní den, hlavně se nepouštějte do nějakých složitějších činností. V neděli se vám otevře svět, a tak by bylo lepší nesedět doma a jít objevovat.

Střelec

V pátek si nenechte zkazit náladu nářky lidí z okolí. Sobotní Luna v sextilu podpoří dobrou zábavu a setkání s přáteli. Pouze si hlídejte svá tajemství. V neděli se můžete dozvědět zajímavé novinky, které ovlivní některé vaše plány.

Kozoroh

V pátek by bylo dobré věnovat se svému duševnímu zdraví a oživit si informace na téma asertivního postoje k nadřízeným. Jedině tak si zachráníte zdravý rozum, a i nějaký čas pro sebe. V sobotu se budete dobře bavit a možná přijdete na to, po čem vaše srdce doopravdy touží. V neděli se snažte neřešit dalekosáhlá rozhodnutí. Raději se věnujte svým koníčkům.

Vodnář

V pátek možná zatoužíte někomu říci dost. Měli byste se k tomu odhodlat a naučit se to říkat i do budoucna. Některým lidem je prostě potřeba ukázat hranice vaší trpělivosti. Sobotní Luna v trigonu přinese čas pro lásku a romantické výlety. Nedělní Luna v trigonu pomůže získat zajímavé informace od zcela nových lidí.

Ryby

Páteční Luna v opozici radí nesedět doma a vyrazit někam s přáteli. Budete mít větší nadhled a dokážete jim i v něčem poradit. V sobotu máte šanci odhalit nějaké tajemství. V neděli budete mít štěstí na výhodné nákupy. Akorát se nenechte rozptylovat, když vám bude někdo volat a zaplétat vás do nejnovějších společenských drbů.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...