Víkendový horoskop: Komu bude našeptávat ďáblík, komu anděl a kdo si najde fackovacího panáka?

Střelci se vydají na cestu a společně s Jupiterem prozkoumají své nitro. Lvům bude podrážet nohy Merkur, Vodnáři půjdou na houby a Raci si zaboxují. Co čeká tento týden vás?

Lehká melancholie v sobotu dopadne na lidi, kteří zanedbávali sami sebe. Tvrdé aspekty Luny vcházející do znamení Štíra se Saturnem a Uranem silně rozehrají emoční stavy různých pochyb a dilemat. Večerní konjunkce Luny s Merkurem pomůže nalézt nový pohled na věc, nová řešení.

Neděle je ideální den pro odpočinek. Pomůže zvednout náladu a k tomu se přidají příznivé aspekty Luny s Venuší, Neptun s Jupiterem, Plutem a Saturnem dovolí nám na chvíli se odreagovat. Aby to všechno nebylo tak jednoduché, Venuše s Neptunem budou připomínat staré šrámy jak na poli pracovním, tak soukromém.

 

Sobota bude ideální den pro pečení chleba. Tento den se má ukázat hojnost a velkodušnost.  Babičky dávaly do misky před dům oběť pro lesní skřítky a gnómy. Uvařily jim ovesnou kaši se sušenými lesními plody.

 

Berani, o víkendu přijdete na to, že máte hodně volného času, tak se vrhnete na další bohulibé činnosti, jako je uklízení, nebo hrabání listí. Celou sobotu budete mít úsměv na tváři, večer vás možná čeká rande on-line.

 

Býci, budete probírat všechny teorie o neznámých planetách s divnými tvory a hledat možnost koupě pozemku na Měsíci. Přitom se nehnete z domu a uděláte si pořádek v šuplíku s ponožkami.

 

Blíženci, můžete být náměsíční, unavení a zapomětliví. Chtělo by to si odpočinout. Pouvažujte nad věcmi, které máte rádi. Procházka, kolo a pak teplou koupel a pěkný seriál, nebo kniha.

 

Raci, pod vlivem Marsu budete podráždění a budete mít potřebu něco rozmístit pěstmi. Možná by se vyplatilo pořídit si boxovací pytel, nebo fackovacího panáka. Také můžete vyhodit nějakou starou nepotřebnou skříň a při té námaze se můžete odreagovat.

 

Lvi, můžete se podívat tam i jinam, akorát si hlídejte kola, nebo nohy. Nepříznivě nakloněný Merkur vám může metat nástrahy do cesty a podrážet nohy.

 

Panny, z jedné strany vám bude našeptávat ďáblík a z druhé anděl. Ačkoliv se řídíte svým rozumem, nyní vám začne srdce vysílat signály, které budete velmi těžko ignorovat.

 

Váhy, najdete způsob, jak vyjít z problémů ven. Při procházce mate šanci přesvědčit někoho důležitého o věcech, na kterých vám záleží. Pak už se budete starat o krásný výhled na podzimní listí a nebudete se zabývat tím, co o vás říká tchýně, nebo sousedky.

 

Štíři, přesvědčíte se, že podzim má hodně příjemných podob. Singles Štíři se poohlédnou po nových známostech a v lásce jim jde štěstí.

 

Střelci, milujete výlety. Tentokráte ale společně a Jupiterem podniknete výpravu do hloubi sebe. Budete prozkoumávat tajemství minulosti, zapomenuté vzpomínky a skrývané talenty. Z výpravy se vrátíte moudřejší, bohatší, a právě tak akorát na dobrou večeři.

 

Kozorozi, milujete experimenty v kuchyni? Nápaditý Uran vám pomůže připravit nejedno fantastické jídlo a vy objevíte nové využití surovin a la co dům dal.

 

Vodnáři, kdyby to tak šlo, utéct někam do lesa. Usednout někde uprostřed stromů a nadechnout se čerstvého vzduchu. Za chvilku to u vás doma bude vonět po sušených houbách.

 

Ryby, víkend vám uplyne rychle v síti vábení. Venuše vám připraví romantickou večeři ve dvou. Můžete si doma udělat humra, krevetky nebo i candáta. Znáte dobře všechny dary vod a moří?

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Čarovné bylinky pro bohatství

Pokud vám stále chybí v kapse pár peněz navíc a hledáte v magii návod, jak je rozmnožit, vzpomeňte si na rostliny. Nemusíte zaklínat magickými formulemi ...
Kartářka píše...

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!