Víkendový horoskop: Komu bude našeptávat ďáblík, komu anděl a kdo si najde fackovacího panáka?

Sdílejte nás

Střelci se vydají na cestu a společně s Jupiterem prozkoumají své nitro. Lvům bude podrážet nohy Merkur, Vodnáři půjdou na houby a Raci si zaboxují. Co čeká tento týden vás?

Lehká melancholie v sobotu dopadne na lidi, kteří zanedbávali sami sebe. Tvrdé aspekty Luny vcházející do znamení Štíra se Saturnem a Uranem silně rozehrají emoční stavy různých pochyb a dilemat. Večerní konjunkce Luny s Merkurem pomůže nalézt nový pohled na věc, nová řešení.

Neděle je ideální den pro odpočinek. Pomůže zvednout náladu a k tomu se přidají příznivé aspekty Luny s Venuší, Neptun s Jupiterem, Plutem a Saturnem dovolí nám na chvíli se odreagovat. Aby to všechno nebylo tak jednoduché, Venuše s Neptunem budou připomínat staré šrámy jak na poli pracovním, tak soukromém.

 

Sobota bude ideální den pro pečení chleba. Tento den se má ukázat hojnost a velkodušnost.  Babičky dávaly do misky před dům oběť pro lesní skřítky a gnómy. Uvařily jim ovesnou kaši se sušenými lesními plody.

 

Berani, o víkendu přijdete na to, že máte hodně volného času, tak se vrhnete na další bohulibé činnosti, jako je uklízení, nebo hrabání listí. Celou sobotu budete mít úsměv na tváři, večer vás možná čeká rande on-line.

 

Býci, budete probírat všechny teorie o neznámých planetách s divnými tvory a hledat možnost koupě pozemku na Měsíci. Přitom se nehnete z domu a uděláte si pořádek v šuplíku s ponožkami.

 

Blíženci, můžete být náměsíční, unavení a zapomětliví. Chtělo by to si odpočinout. Pouvažujte nad věcmi, které máte rádi. Procházka, kolo a pak teplou koupel a pěkný seriál, nebo kniha.

 

Raci, pod vlivem Marsu budete podráždění a budete mít potřebu něco rozmístit pěstmi. Možná by se vyplatilo pořídit si boxovací pytel, nebo fackovacího panáka. Také můžete vyhodit nějakou starou nepotřebnou skříň a při té námaze se můžete odreagovat.

 

Lvi, můžete se podívat tam i jinam, akorát si hlídejte kola, nebo nohy. Nepříznivě nakloněný Merkur vám může metat nástrahy do cesty a podrážet nohy.

 

Panny, z jedné strany vám bude našeptávat ďáblík a z druhé anděl. Ačkoliv se řídíte svým rozumem, nyní vám začne srdce vysílat signály, které budete velmi těžko ignorovat.

 

Váhy, najdete způsob, jak vyjít z problémů ven. Při procházce mate šanci přesvědčit někoho důležitého o věcech, na kterých vám záleží. Pak už se budete starat o krásný výhled na podzimní listí a nebudete se zabývat tím, co o vás říká tchýně, nebo sousedky.

 

Štíři, přesvědčíte se, že podzim má hodně příjemných podob. Singles Štíři se poohlédnou po nových známostech a v lásce jim jde štěstí.

 

Střelci, milujete výlety. Tentokráte ale společně a Jupiterem podniknete výpravu do hloubi sebe. Budete prozkoumávat tajemství minulosti, zapomenuté vzpomínky a skrývané talenty. Z výpravy se vrátíte moudřejší, bohatší, a právě tak akorát na dobrou večeři.

 

Kozorozi, milujete experimenty v kuchyni? Nápaditý Uran vám pomůže připravit nejedno fantastické jídlo a vy objevíte nové využití surovin a la co dům dal.

 

Vodnáři, kdyby to tak šlo, utéct někam do lesa. Usednout někde uprostřed stromů a nadechnout se čerstvého vzduchu. Za chvilku to u vás doma bude vonět po sušených houbách.

 

Ryby, víkend vám uplyne rychle v síti vábení. Venuše vám připraví romantickou večeři ve dvou. Můžete si doma udělat humra, krevetky nebo i candáta. Znáte dobře všechny dary vod a moří?

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...

Začít si věřit…

Nevěříte si? Proč vlastně…? Kromě svých mínusů, ve které sveřepě věříte, máte také kupu úžasných vlastností a dozajista umíte něco, co ti druzí ne. Jen ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur v sextilu s Venuší oživí lásku, randění a nápadité atrakce

Beran Luna v sextilu zvýší vaši citlivost. Emoce půjdou do extrému. Bylo by moudré raději v těchto energiích druhé nehodnotit a vyhnout se přílišným diskusím. Vyhněte se ...
Kartářka píše...