Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či dobrá práce. Nápady budete mít skvělé.

Saturn vám připomene staré známé a dovolí oživit si vzpomínky staré několik let. Postarejte se, abyste vypadali k světu a ukažte jim, že jste stále skvělými přáteli.

V pondělí 8. 8. vejde Luna do znamení Kozoroha a vy si budete chtít odpočinout od všeho někde v klidu přírody. Citlivější lidé mohou vnímat vrchol otevření takzvané Lví brány, která má vždy přinést jisou úroveň transformace a možná nové pohledy na dosavadní život. Osmičky v datu jsou slibné, protože mají rády vyrovnanost a harmonii. Někdy to však vyžaduje menší oběti pro větší klid. Vliv této spíše mystické konsteace by měl ustupovat do úplňku 12.8.

V úterý 9. 8. buďte opatrní, protože opozice Venuše s Plutem varuje před špatnými nabídkami a nebezpečím nechat se ošidit. Pokud vám někdo dluží peníze, připomeňte se.

Ve středu 10. 8. věští trigon Luny s Uranem a Marsem a sextil s Neptunem užívat si naplno prázdninových radostí. Konjunkce Luny s Plutem a opozice s Venuší vás může přivést na duchovní myšlenky. Večer vejde Luna do znamení Vodnáře a uklidní rozbouřené vlny citů a vášní.

Ve čtvrtek 11. 8. může vyvolat kvadratura Slunce s Uranem potřebu něčemu se vzbouřit, nebo alespoň něco změnit. Rozhodně nebudete chtít být ve stagnaci. Tvůrčí aspekty posílí Venuše vcházející do znamení Lva a sextil Marsu s Neptunem a tak se může z této bouře narodit něco pěkného, co nadcházející úplněk silně podpoří. Venuše ve znamení Lva se chce líbit a vám se tak bude chtít vypadat co nejlépe. Možná to nastartuje zdravou dietu, nebo budete chtít, aby vypadal pěkně i váš dům a vše s čím se pojíte.

Nezadaní jedinci mohou prožít skvělé chvíle na rande s někým milovaným. Zmíněná kvadratura Slunce s Uranem pomůže v koncentraci na všechno, co chcete zrealizovat.

Avšak pozor, Saturn je nyní velmi silný a vyřčená slova mohou začít působit, jako mocná zaklínadla. A vliv úplňku tomu pomůže. Hozená slova stylu – vše mne unavuje a mám toho dost, chci jinou práci, nebo jsem tlustá a začnu běhat a hubnout … Vaše sny se vám budou o úplňkové noci plnit. Říkejte tedy jen to, co myslíte vážně.

V pátek 12. 8. nemohou s příliš velkým klidem počítat lidé, kteří mají citlivou duši a reagují na neviditelné energie. Úplněk ve Vodnáři (3:35) v kvadratuře s Uranem udělá své. Rozhodně budete mít potřebu vyjít z rutinny. Mimo jiné přinese chuť na setkání s přáteli a lidmi kolem. Budete více nakloněni svému okolí. Tento den se vyplatí věnovat se kosmetice, protože kůže bude skvěle vstřebávat výživné krémy. S přihlédnutím na aspekt Venuše ve Lvu se budou chtít lidé blýsknout, stát se vyjímečnými a také někoho vyjímečného po svém boku mít.

V sobotu 13. 8. přinese vcelku příjemnou zábavu opozice Luny s Merkurem. Nebude nouze o přátelská setkávání, či návštěvy příbuzných, které jste již delší dobu neviděli. Rozhodně bude o čem hovořit.

Nedělní den s datem 14. 8. bude pod aurou opozice Slunce se Saturnem a to přeje spíše soustředění se na vlastní nitro. Budete se více soustředit na nová předsevzetí. Třeba začít se zdravěji stravovat. Trigon Marsu s Plutem vás zmobilizuje k vytrvalému cvičení. Vyplatí se to a pravidelný pohyb bude mimořádně efektivní.

Hvězdy jsou ve znamení Lva. Lidé narození v tomto znamení jsou vášniví, zároveň milují pohodlí a krásné věci a udělají pro to všechno. Ideálními partnery jsou pro ně Beran, Střelec či Vodnář.

Lvi, tento týden se příliš neupínejte k představám a tajným fantaziím. Raději svůj milostný život žijte takový, jaký momentálně je.

Panny, i když to pro vás nebude snadné, projevíte více trpělivosti v lásce, a to se vám začne vyplácet téměř ihned. Důvěřujte svým pocitům a neposlouchejte nepodložené rady kamarádů.

Váhy, pokud v mezilidských vztazích, nejen v lásce, přestanete tlačit na pilu, vše se dá samovolně do pohybu. A překvapivě s tím můžete být více spokojení. Zkuste se tedy ovládat a pustit některé věci z dohledu.

Štíři, neslevujte ze svých nároků. Nejsou totiž vůbec neoprávněné. Pokud ustoupíte opět zpátky, těžko si stejnou pozici budete příště získávat znovu.

Střelci, vaší psychice může ulevit jen relaxace. Takže se vydejte na masáže, do vířivky nebo do sauny. Nejenže si myšlenky utříbíte, ale také získáte na některé záležitosti jiný pohled.

Kozorozi, tento týden vám bude naprosto chybět trpělivost. Nejraději byste si vše dělali podle sebe a svým vlastním tempem. To ale nepůjde.

Vodnáři, s absolutně novým člověkem můžete objevit mnoho společného a zřejmě přeskočí pověstná jiskra. Čeká vás dobrodružství.

Ryby, využijte letního počasí a rozhýbejte své tělo. Možná bude fajn připojit k tomu zbytek rodiny. Nebo alespoň jednoho člena.

Berani, dělejte vše, jak nejlépe dovedete, ale hlavně buďte věrní tomu, co vás opravdu baví, v tom je největší síla.

Býci, pomáhejte vašim blízkým vlídným slovem. Díky tomu jim dodáváte sebevědomí a povzbuzení. Nejvíc to funguje u dětí.

Blíženci, tento týden budete řešit rodinné spory. Naštěstí dokážete bouřlivou atmosféru zvládnout tak, aby se nikdo necítil uražený a naštvaný.

Raci, upusťte od radikálních kroků, později byste jich mohli litovat. Máte teď sklon vidět věci horší, než skutečně jsou. Dopřejte si relaxaci v přírodě.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Rok 2023 bude pod vlivem vibrací čísla sedm. Co nese?

Již v říjnu začne nový numerologický rok sedmičky. Následujících dvanáct měsíců na nás bude mít vliv vibrace čísla 7. Sedmička je sama o sobě velmi záhadná ...
Kartářka píše...
/ Články

Kameny podle horoskopu. Vyberte si krystal pro své znamení

Znamení zvěrokruhu: většina lidí slyšela o kamenech, které jsou pro ně vhodné podle svého data narození.  Ví se, že  každý měsíc je svázaný s drahokamem, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 26.9.-2.10. Svět hlásí ve všech směrech příchod nové etapy. Co nese vám?

Panny, máte šanci porazit zlo a nemoc. Štíři, vaše pozitivní vizualizace se mohou naplnit. Kozorozi, pokud se vám děje cokoliv, čísi dobrá rada vám pomůže ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 26.9.-2.10. Venuše pomůže v divokých začátcích

V novém týdnu nám Venuše pomůže v komplikovaných a divokých začátcích V pondělí 26.9. větší opozice Slunce s Jupiterem vcelku příznivý den pro zařizování různých důležitých věcí. Hvězdy přejí ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 22. 10. 2022

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 22.10. 2022 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Jak si získat Váhu?

Venuše bude od 29.9.2022 do 22.10.2022  ve znamení Vah a své chráněnce otvírá láscce. Váhy budete mít díky Venuši láskobraní. Když je Slunce ve Vahách, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Co přinese Mabon a novoluní ve Vahách?

V pátek 23.9. začíná astronomický podzim. Slunce opustí znamení Panny a vejde do znamení Vah. Slunce ve Vahách, přivede vaši pozornost k partnerským vztahům, smlouvám ...
Kartářka píše...

Podzimní rovnodennost

Víte, čím začíná podzim? Ano, samozřejmě, tím, že se ochladí, řeknou vtipálci… A ten astronomický? Kdo uhodl bez dívání do kalendáře 23. září v 03:05, ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Váhy (23.9.-23.10)

Možná se budete celý měsíc cítit vyčerpaní a líní. Momentálně nemáte energii dělat na někoho dojem. Raději se věnujete sami sobě. Pokud vám ale na ...
Kartářka píše...

Víte, na co se ptát a proč se kartářce neděkuje?

Kolem profesionální věštkyně vyzařuje přirozená aura – vycítíte to. Nepotřebuje být ověšena pentagramy, diplomy, či být hvězdou internetových diskuzí. Zpravidla na to ani nemá čas ...
Kartářka píše...