Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání. Jestliže jste se až do teď topili ve vlnách pochybností a nedůvěry v sebe a druhé a váhali jste co je pravda, teď nastává změna. Nejlépe zkouškou. Jdete do období, kdy se budete cítit být nad věcí.

Budete se muset rozhodovat. A rozhodovat se je dobré s nadhledem. Začnete tak objevovat nové a nepoznané. K tomu všemu vám přichází oporou i vaše nově objevená fantastická sebedisciplina. Kde se vzala? No ona je podmínkou toho, abyste tuto lekci osudu zvládli na výbornou. Někdo se pustí do diety, někdo do reparátu, jiný do rekonstrukce bytu a ještě jiný bude bojovat s pokušením na milostném poli. Zní vám to povědomě?

 

 

V lásce ukazuje Dvojka holí pokušení, vášeň a také spor ve svém nitru. Budou se ve vás pravděpodobně třískat dva postoje a dvě možné cesty. Důležité však je pro jednu se rozhodnout a za tou si jít.

 

 

Ve finanční sféře vás čeká jste rozhodování, které by snad mohlo zlepšit vaši situaci. Jako byste se museli něčemu přizpůsobit. Máte naději, že si pomůžete, avšak záruku žádnou. Nelze však přešlapovat na jednom místě. Potřebná bude také velká sebedisciplina.

 

Ve zdravotní oblasti můžete být nerozhodní a chtít se dogmaticky držet zajetého. Všimli jste si někdy mouchy narážející do skla tak dlouho dokud se nevyčerpala a nepadla, namísto toho aby pouze sklo (překážku) obletěla?  Někdy je člověk chycen tak silně ve své představě, že odmítá vidět i jiná řešení. To může natolik vysílit, že již pak není schopen cestou vedoucí k východisku jít.

 

Beran

 

Vaše případná nerozhodnost by se mohla prodražit. Některé diskuse budou absolutně bezvýsledné. Chraňte si svůj čas pro užitečnější věci.

Buďte také opatrní na možné komplikace vzhledem ke zdravotnímu stavu.

 

Býk

 

Musíte se připravit na to, že vaše konkurence k vám přílišnou loajalitou oplývat nebude. V práci mohou čas od času vybuchnout ataky zlosti. Snažte se udržet si dobrou náladu, ani nevíte, jak to na druhé lidi někdy působí. Vám to však pomůže udržet si svoji energii a o to jde.

 

Blíženci

 

Dávejte si pozor, ne všechny rady je dobré přijmout. Můžete být v tendenci akceptovat svou podřízenost, nebo ochotu podléhat něčím názorům. Díky svému zdraví se můžete vypravit na jakousi cestu.

 

Rak

 

Někdy je poněkud náročné, když se potkají různorodé povahy a charaktery. Čas od času to pak může v rodině zaskřípat. Když už jsme u té rodiny, někdo ve vašem okolí může mít zdravotní komplikace. Tato karta také často ukazuje na dědičné zatížení. Je dobré si uvědomit, že každý má právo jednou za čas vstávat špatnou nohou.

 

Lev

 

Ať se bude dít cokoliv, berte to z té lepší stránky. Jde o to, co s tím podniknete. Do cesty se vám mohou stejně tak, jako klacky klást nástrahy a možná tak bude v ohrožení nějaká ta vaše ambice. Je také potřeba připravit se na kritiku okolí. Můžete ji vnímat jako útok na vaši prestiž. U dětí hlídejte zdraví.

 

Panna

 

Může se u vás projevit nedostatek fyzické i psychické rovnováhy. K tomu mohou přispět  řeči sousedů a šťourání druhých lidí ve vašem soukromém i profesním životě. Opět je to o tom, co se k sobě pustíte a dovolíte, aby vás to ovládalo.

 

Váhy

 

Některé řeči nebudou mít konce. Některá přátelství mohou dojít až na samé hranice. Někdy se tak může přidat špetka melancholie a pocit samoty a člověk si myslí, že si ho ostatní přestávají vážit. Je to opět o tom, jak si to v sobě nastavíte. Buď podlehnete těmto emocím, nebo se vzchopit a ještě více budete pracovat na sobě a svém štěstí. S přáteli, či bez. Protože o ty dobré přátele a opravdové ve skutečnosti nikdy nepřijdete.

 

 

Štír

 

Hlídejte si tento týden svojí psychickou rovnováhu. Může se stát, že se stanou věci, které vám připomenout něco bolavého a to otevře staré a hluboké rány. Hlídejte si svoji fyzickou kondičku a dopřejte si zdravou dietu s přísunem vitaminů a hodně pohybu, ať smutné myšlenky nemají šanci.

 

Střelec

 

Může se stát že propásnete možnost povýšení a k tomu budete mít pocit, jako by vás někdo pokořil. Pamatujte si, že někdy je lepší – a to už zpíval Jan Werich: „ …počíhat si na situaci. Bez ohledu na cit však do všeho bavit, pak se vše v dobré obrací”.

 

Kozoroh

 

Někdy se sklidí to, co se zaselo. Ne vždy však taková úroda potěší. Potom se může dostavit rozčarování prakticky ve všech oblastech. Saturn dává znát, že za chyby se platí. Moudrý se poučí. Někomu se to bude vracet tak dlouho, dokud něco nepochopí.

 

Vodnář

 

Tato karetní konstelace není ideální pro lidi, kteří touží být vidět a mají sny o sobě a své  cestě k politickému nebi. A je zcela vedlejší, jestli se to týká něčeho menšího, či většího. Princip je stejný. Ukazuje na různé spory, nepřijetí, vypouzení a pomluvy. Vše, čím si čas od času každý ctižádostivý člověk projde. Brousí to charakter a dává jistý výcvik zdarma. To, co vás nezabije, to vás posílí. Je na vás, co se na tom naučíte. Budete se litovat, nebo to bude skvělá lekce, která vás posune o několik úrovni výš.

 

Ryby

Potřebujete si odpočinout. Také přímluvu a uznání někoho váženého. Zaměřte se na to první, protože čím více budete hledat u druhých, tím více vás to bude oslabovat. Toto období přejde a vy budete zase plni síly.

Pro Kartářky světla  Helen Stanku

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Rok 2023 bude pod vlivem vibrací čísla sedm. Co nese?

Již v říjnu začne nový numerologický rok sedmičky. Následujících dvanáct měsíců na nás bude mít vliv vibrace čísla 7. Sedmička je sama o sobě velmi záhadná ...
Kartářka píše...
/ Články

Kameny podle horoskopu. Vyberte si krystal pro své znamení

Znamení zvěrokruhu: většina lidí slyšela o kamenech, které jsou pro ně vhodné podle svého data narození.  Ví se, že  každý měsíc je svázaný s drahokamem, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 26.9.-2.10. Svět hlásí ve všech směrech příchod nové etapy. Co nese vám?

Panny, máte šanci porazit zlo a nemoc. Štíři, vaše pozitivní vizualizace se mohou naplnit. Kozorozi, pokud se vám děje cokoliv, čísi dobrá rada vám pomůže ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 26.9.-2.10. Venuše pomůže v divokých začátcích

V novém týdnu nám Venuše pomůže v komplikovaných a divokých začátcích V pondělí 26.9. větší opozice Slunce s Jupiterem vcelku příznivý den pro zařizování různých důležitých věcí. Hvězdy přejí ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 22. 10. 2022

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 22.10. 2022 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Jak si získat Váhu?

Venuše bude od 29.9.2022 do 22.10.2022  ve znamení Vah a své chráněnce otvírá láscce. Váhy budete mít díky Venuši láskobraní. Když je Slunce ve Vahách, ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Co přinese Mabon a novoluní ve Vahách?

V pátek 23.9. začíná astronomický podzim. Slunce opustí znamení Panny a vejde do znamení Vah. Slunce ve Vahách, přivede vaši pozornost k partnerským vztahům, smlouvám ...
Kartářka píše...

Podzimní rovnodennost

Víte, čím začíná podzim? Ano, samozřejmě, tím, že se ochladí, řeknou vtipálci… A ten astronomický? Kdo uhodl bez dívání do kalendáře 23. září v 03:05, ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Váhy (23.9.-23.10)

Možná se budete celý měsíc cítit vyčerpaní a líní. Momentálně nemáte energii dělat na někoho dojem. Raději se věnujete sami sobě. Pokud vám ale na ...
Kartářka píše...

Víte, na co se ptát a proč se kartářce neděkuje?

Kolem profesionální věštkyně vyzařuje přirozená aura – vycítíte to. Nepotřebuje být ověšena pentagramy, diplomy, či být hvězdou internetových diskuzí. Zpravidla na to ani nemá čas ...
Kartářka píše...