Víkendový horoskop od 14.6. Slunce s Merkurem nás vezmou ven

V pátek 14. června pomůže nejenom v učení a zkouškách, ale také hodně věcí zařídit konjunkce Slunce s Merkurem a Luna vcházející do znamení Vah. Konjunkce Slunce s Merkurem v Blížencích také podporuje cestování, dlouhé procházky, rodinná setkání a plánování na prázdniny.

V sobotu 15. června se o příjemnou náladu a optimismus postará trigon Luny s Jupiterem. Budeme mít chuť učit se nové věci a užívat života.

V neděli 16. června se můžeme těšit na klidný den bez větších astrologických událostí.

Beran

V pátek je vhodný čas pro důležitá setkání. Braňte se, pokud by se někdo pokoušel zasahovat do vašich záležitostí. Podaří se vám tak zařídit více věcí, než jste si mysleli. Sobota je ideální pro zahradní párty, u které si krásně odpočinete. Luna v opozici vám přinese chuť mít vše pod kontrolou.  V neděli můžete změnit svůj názor na složitější záležitosti. Ideálně strávíte čas se svojí rodinou.

Býk

V pátek nevynecháte jedinou příležitost, jak zvýšit svůj příjem. Sobota může být trochu chaotická, ale přesto šťastná. Naučíte se důvěřovat vlastní intuici. V neděli budete mít pocit, že se bez vás nikdo neobejde, Mars ve vašem znamení vám však dodá sílu.

Blíženci

Páteční Luna v kvadratuře příliš nepodpoří váš klid. Okolo může zavládnout zmatek a chaos. Bylo by dobré nepouštět se do větších změn zevnějšku. Barevná variace nového účesu by nakonec mohla být víc moderní, než by se vám líbilo. V sobotu odpočívejte a najděte si čas pro svoji duši. V neděli budete udávat tón dne a ostatní se vám přizpůsobí.

Rak

Páteční Luna v sextilu vybízí k výletům a nákupům.  V sobotu se příliš nepouštějte do zbytečných diskuzí, akorát vás to může rozhodit. Radši si vytvořte něco dobrého k snědku. Luna v kvadratuře radí zaměřit se na vše, co vám dává pocit pohody a klidu. Nenechte se využívat lidmi, kteří se budou chtít vetřít k vám domů a nechat si od vás dělat cateringový servis zdarma.   V neděli vás čeká nějaká práce okolo domova. Až se večer rozhlédnete kolem sebe, budete moci být spokojeni.

Lev

V pátek si najděte čas na své přátele, společně se pobavíte a zlepší vám to náladu. Sobota s podporou Luny v sextilu přináší mimořádně příjemnou atmosféru a chuť nakupovat. Zamilované čeká romantický zážitek. V neděli je možné, že vás někdo někam narychlo pozve.

Panna

Páteční Luna ve vašem znamení přinese hodně energie a skvělé podmínky pro získání nových informací od vašich známých. V sobotu někomu pomůžete. Neděle vás zastihne v dobré náladě a nese štěstí v lásce. Počítat můžete i s dobrými zprávami.

Váhy

V pátek si možná splníte nějaký svůj sen. Bylo by dobré dopřát nějaký čas sami sobě a starosti nechat za zdmi svého bytu. Sobotní Luna v konjunkci přeje dobré zábavě a vy si teď rozmazlování zasloužíte. V neděli se do ničeho nenuťte. Pokud se vám nebude chtít nikam chodit, přečtěte si dobrou knihu, nebo si pusťte pěkný film.

Štír

V pátek se sejděte s přáteli a proberte nejnovější věci a postřehy. Někdo vám dobře poradí. Luna v sextilu přeje lásce. V sobotu zvládnete lehce to, co ostatním dělá vrásky na čele. Neděle bude skvělá, pokud se vyhnete všem klepům z okolí. Zbytečně si budete ubírat energii nějakým vysvětlováním a obhajováním.

Střelec

V pátek budete mít štěstí na lidi. Slunce a Venuše v opozici pomohou vše dobře pozařizovat. V sobotu vám nese Luna v sextilu ideální den pro lásku. V neděli s vámi zatouží navázat kontakt a připomenout dávný slib. Luna v sextilu rozehřeje city.

Kozoroh

Páteční Luna v trigonu podpoří jakýkoliv úspěch. Stůjte si na svém a získáte mnohem víc. Mohou to být peníze, ale i vliv. Všechny své oponenty strčíte do kapsy u vesty. V sobotu, pokud nebudete vlivem Luny v kvadratuře zmatkovat a zapomínat, zařídíte důležité věci pro svoji rodinu a pak už můžete myslet jen na samé radosti. V neděli přijdou dobré zprávy od vašich příbuzných.

Vodnář

Vypadá to, že se v pátek nezastavíte. Štěstí bude na vaší straně a vy pocítíte, že život je vlastně fajn. Buďte i tak opatrní, Mars v kvadratuře může nabádat pokoušet své štěstí riskantními počiny.  V sobotu se snažte nebrat si na sebe cizí starosti a řešit jen ty své. Kdy jste naposledy měli čas na své zájmy? V neděli se možná někdo zachová natolik tajemně, že o tom budete dlouze přemýšlet. Venuše v trigonu podpoří lásku. Možná pochopíte i něco sami o sobě.

Ryby

V pátek si dopřejte čas pro sebe a pro odpočinek. Zvedne vám to náladu. Luna v opozici může sice vnášet zmatky ale vynahradíte si to v oblasti lásky, kde bude pořádně horko.  V sobotu se držte dál od lidí, kteří si na něco soustavně stěžují. Místo toho se věnujte něčemu příjemnému. V neděli vám prospěje společnost milých a zábavných lidí a den uteče jako voda.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...