Karta týdne 3.7. – 9.7. Blázen zve do světa

Karta Blázna je o záblesku osvícení ve změti křižovatek cest. Začíná nová etapa ve vašem životě. Blázen jde po své cestě někdy naivně a bezelstně důvěřivě a v nůši si nese svá poznání. Dobré i špatné zkušenosti. Jednou šílený svými myšlenkami, uzavřenými v hlavě a jindy drásán starostmi a také svými pudy. Nakonec však broušen životem jako diamat proniká k poznání, že všechno má svůj smysl.

V mantickém významu je Blázen o posunu, novém začátku, cestách, nečekaných zprávách, novinkách, změnách v citech, neřádu a také o ideách. Je o mysli v procesu transformace, o změnách postojů, nacházení řešení. O intervenci z vnějšího prostředí, která dobře ovlivní průběh věcí, jež řešíte. Blázen také ohlašuje nový cyklus.

Blázen může být velmi proměnlivých názorů. Bude tvořivý snílek. Nestálý, obdařený slabou vůlí, vymlouvá se, těžko se rozhoduje. Se svými sliby si hlavu neláme. Zato bude mít šílené nápady. Hnacím motorem bude nejenom jeho instinkt, ale i pudy. V pozitivním významu karta Blázna může znamenat člověka, který nezná hranice, jde hlavou proti zdi a bourá jen pro zábavu zaběhlé zvyklosti. Nachází neotřelé cesty ke svým cílům. Někdy může působit nelogicky. Blázen činí svojí přítomností život barevnějším a tím, že neuznává míru, dokáže vytočit do běla.

Někdy nekouká, kam jeho noha šlápne, a proto upadne. Dokáže si však vyvodit důsledky do budoucna se stává vnímavější i ostražitější.

Bláznova cesta je jeho zasvěcením. Nezbývá než se učit z vlastních chyb.

 

V lásce a partnerském vztahu se můžete cítit chvílemi osamělí.

Ve finanční sféře jsou na cestě náhlá překvapení.

 

Ve zdravotní sféře ukazuje vliv vyšších okolností na celý vývoj.

 

Vliv a zkoušky Blázna pro jednotlivá znamení. Tyto zkoušky je potřeba zvládnout s nadhledem. Mohou to být vlastní pocity, nálady, nebo vliv, či dění v okolí.

 

Beran

 

Můžete udělat spoustu chyb, ale nakonec získáte to, po čem toužíte.

Začíná vám nový díl života. Můžete podléhat tendenci bagatelizovat různé důležité věci. Projdete si zkouškou vaší OBJEKTIVITY.

 

Při negativním nastavení můžete být pod vlivem svých instinktů.

 

Býk

Vaše situace se může zlepšit jenom díky vaší vlastní píli. Dáte si pozor na sliby, které nemůžete dodržet. Víte, že by mohly vyjít draho. Čekají vás i zajímavé IMPULSY.

V negativním nastavení můžete mít tendence plést si své sny se skutečností.

 

Blíženci

Váš každodenní život bude plný různých překvapení ve všech oblastech. Za všech okolností volte diplomatický přístup. Přinese vám to podporu a sympatie. Můžete často měnit místa, kde se budete pohybovat. Blázen vás podrobuje zkouškou nedělat zbytečné CHYBY.

V oslabení na vás dolehne povrchnost některých lidí.

 

Rak

Energii vrhnete na organizaci svého rodinného života. Možné je i stěhování (i krátkodobé – dovolená) do nového prostředí, či bydlení. Blázen vás zkouší, jestli dokážete uspořádat ZMATEK.

V případě negativního nastavení, či oslabení můžete mít pocit děsného nepořádku, ze kterého se vám bude chtít utéct.

 

Lev

 

Chystají se vám zajímavé radosti. Něco si začnete, ale opatrně na to, abyste to dokázali správně uchopit. Pak vám to přinese hodně vnitřní radosti. Vaše děti budou hledat své místo v životě. Blázen vás zkouší jak zvládnete NEDBALOST.

 

V negativním nastavení budete bojovat s nedůvěrou. Nebo se můžete zamilovat do někoho, kdo je tak trochu blázen.

 

Panna

Čekají vás skvělé změny v práci. Máte možnost odhalit falešné lidi. Budete se snažit uspořádat svůj soukromý život. Vaše plány budou realizovány. V případě nemoci se vyléčíte.

V negativním nastavení budete mít strach o své zdraví.

 

Váhy

Upřednostněte raději obchodní spolupráci, než lásku. Může vám jít vztah s někým bohatým, nebo zajímavá a přínosná spolupráce. Partner však může mít vysoké ego. Nemůžete si ale hrát na nedostupné princezny. Muži by se zase neměli považovat za nepostradatelné. Jde vám zkouška LHOSTEJNOSTI.

V oslabení můžete mít tendenci podceňovat své protivníky.

 

Štír

Do klína vám může spadnout nečekané dědictví (duševní, citové, materiální). Bude to kulantní, jak s novým závazkem naložíte. Budete mít tendenci někdy upadat do DISHARMONIE.

 

V oslabení můžete mít málo pochopení pro druhé lidi.

 

Střelec

Vytrvalost v přání může vést k jeho realizaci. Pokud rádi jezdíte a živí vás to, změny místa pobytu vám ponesou výhody. V opačném případě si dejte pozor, abyste nepropadli nemoci věčného cestovatele. Tam byste mohli bojovat až s OBSESÍ. To bude zkouška, kterou vás Blázen může potrápit.

 

V oslabení můžete být v nerovnováze mezi tím, jak se vidíte vy, a svou skutečnou fyzičkou.

 

Kozoroh

Pokud dokážete vnést řád do svého života, můžete triumfovat nad vším, co křížilo vaši dráhu. Úspěch je blízko, či dál, ale je. Můžete rozjet novou kariéru, zaujmout nové postoje, změnit profesi. Je nejvyšší čas vzít do rukou svoji životní dráhu. Jinak můžete litovat. Pozor na sexuální vášně, které bude těžké uspokojit. Blázen vás postaví před zkoušky, které budete muset zvládnout, aby na vás nedolehla BÍDA.

 

Při nedostatku diplomacie přijdou překážky a nic nebude jisté. Také si nedokážete odepřít své neřesti.

 

Vodnář

Blázen vám přináší štěstí, pokud se však dokážete uvolnit od svých vášní a instinktů. Udržte si své přátele. Pak vám půjde ÚSPĚCH

Při negativním nastavení budete jako mezi mlýnskými kameny. Když vyhovíte jedněm, budete křivdit druhým a naopak. Pozor na nebezpečné známosti.

 

Ryby

Nemusíte válčit tam, kde není šance. V citovém životě může přijít menší omyl. Nebude mít následky. Těm, kteří prochází bolestnými zkouškami, přichází konečně štěstí. Blázen vás bude zkoušet pocitem OPUŠTĚNOSTI. Máte přijít na to, že to tak není.

 

Při negativním myšlení se můžete chvílemi cítit bezmocně.

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak vám pomůže Zadkiel, andělský ochránce Ryb

Milé Ryby, vaším ochráncem jsou andělé Rasamasa, Vocabiel, Barchiel, Pasiel a Zadkiel. O posledně jmenovaném si povíme trochu více. Jméno Zadkiel pochází z perštiny a označuje božskou spravedlnost, ztělesněnou ...

Krása v jednoduchosti

Představte si svět, ve kterém bude všechno jednoduché. Vztahy, žití, bytí, finanční spletitosti a tak dále. Nebylo by to krásné…? V jednoduchosti je síla. Platilo to ...

Karta týdne 4.3.-10.3. Dvojka disků mění status quo

Panny, připravte se, budete opět středem zájmu pomluv! Hlavně se nenechte vyvést z rovnováhy. Ani fyzické, ani psychické. Býci, konkurence vás nebude příliš podporovat. Co ...

Partnerský horoskop: Blíženci. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují zvídaví, komunikativní, neposední a ...

Pozvánka na výcvik kartářky a vědmy Helen Stanku: Jak si plnit svá přání a jak se chránit před negativními energiemi

Host: Miroslav Musil Společně s Helen a Miroslavem Vás čeká na praktickém jednodenním výcviku: práce s energií - jak dobít sebe a druhé lidi, nabíjení ...

Týdenní horoskop 4.3.-10.3. Co nese novoluní v Rybách?

V pondělí 4. března vás Merkur v sextilu s Uranem nabije přílivem energie, která pomůže nastartovat všechny vaše mozkové závity. Bude to skvělý den pro ...

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...