Týdenní horoskop 20.11.-26.11. Slunce ve Střelci rozsvítí světélka naděje

V pondělí 20. listopadu si dopřejte něco příjemného, co vám dodá kuráž zvládnout kvadratury Luny vcházející do znamení Ryb s Marsem a Sluncem a konjunkcí se Saturnem. Sextil Slunce s Plutem posílí vnitřní sílu a odmění příjemnou energií všechny, kteří si dokáží uchovat nadhled.

V úterý 21. listopadu se snažte příliš neponocovat. Kvadratura Luny s Merkurem bude svádět ke sledování nekonečného seriálu, či k dočtení knihy. Každopádně by bylo dobré nepodceňovat dostatečný a klidný spánek.

Ve středu 22. listopadu si vlivem konjunkce Luny s Neptunem připomenete některé své nesplněné touhy a přání. Sextil Marsu s Plutem dodá sílu. V 15:02 přejde Slunce do znamení Střelce a rozpustí melancholické stavy. Začne období radosti a lásky. Hvězdy nastaví optimistické plány, jak se ke svým snům dobrat i v reálném světě. Trigony Luny s Marsem a Sluncem dodají sebedůvěru.

Ve čtvrtek 23. listopadu radí Kvadratura Slunce se Saturnem příliš nepřeceňovat své síly. Večer si budete chtít s požehnáním opozice Luny s Venuší dopřát nějakou malou radost.

V pátek 24. listopadu vám prožene Mars vcházející do znamení Střelce tělo. Nějaká sportovní aktivita, či návštěva fitcentra tak není od věci. Luna vejde do znamení Býka. Budete chtít strávit čas v příjemné společnosti a dobré zábavě. Jak, to je na vás, snažte se však nikde nepřejídat.

V sobotu 25. listopadu povzbudí veškeré přátelské aktivity konjunkce Luny s Jupiterem. Kvadratura Marsu a Saturnu připomene, kolik máte ještě nesplněných povinností.

V neděli 26. listopadu budete řešit neobvyklé nápady. Luna v konjunkci s Uranem si dá záležet, aby byly patřičně originální. Některé mohou být až tolik šílené, že nemohou minout úspěch. Příjemný večer v dobrém rozpoložení slibuje sextil Luny s Neptunem a trigon s Plutem.

Hvězdy budou od 23. listopadu ve znamení Střelce. Toto ohnivé znamení představuje nespoutanost a intenzivní vitalitu. Oheň je symbolem chaosu a zmaru. Stejně jako u skutečného ohně i u nich záleží, jak se s nimi zachází. Dokážou být stejně dobří v ničení jako v tvoření.

Střelci, tento týden bude velmi důležité používat dobré komunikativní dovednosti. Kamkoliv se dostanete, budete muset používat správné argumenty, volit slova a účinné přesvědčovací metody. Jedině to bude zabírat.

Kozorozi, dejte si pozor, aby nové příležitosti nepřekazila vaše lenost. V pracovní oblasti se vám otevírají nové možnosti. Máte čas na rozmyšlenou, jak se k tomu postavit.

 

Vodnáři, máte šanci poznat někoho, kdo ve váš vzbudí obrovské nadšení a chuť se více, a hlavně upřímně odevzdat do rukou osudu.

 

Ryby, potřebujete radu v milostné oblasti. Hledejte mezi přáteli toho, komu nejvíc důvěřujete. Měl by to někdo, kdo umí naslouchat a už vás delší dobu zná.

 

Berani, zásadní zásahy do domova nedělejte a dejte si čas na to, abyste si vše dobře rozmysleli a připravili, hlavně finance.

 

Býci, užíváte si nových známostí s vyhlídkou pevnějšího vztahu. Cizí vám ovšem není zatím ani flirtování, protože tušíte, že právě z toho může vzejít něco zajímavého. Chovejte se přirozeně a nehrajte si na někoho jiného.

 

Blíženci, možná s vámi dost cloumají emoce a přenášíte je napříč všemi oblastmi svého života. Kvůli tomu ale můžete napáchat docela dost škody ve svých vztazích. Dávejte si proto pozor na jakékoliv výkyvy nálad a ostrá slova.

 

Raci, můžete na sebe nakládat příliš mnoho a tím se dostávat zbytečně pod tlak. Zkuste nebýt na sebe příliš nároční a přísní.

 

Lvi, někdo, koho jste měli za velice blízkého kamaráda, vám ukáže svou pravou tvář. Budete se hodně divit, co se v něm skrývá za povahu. Nedávejte své emoce příliš najevo.

 

Panny, mohou se vás dotknout slova některých blízkých lidí, kteří berou vaši obětavou podporu jako samozřejmost a mají k tomu navíc spoustu připomínek. Bude třeba je usměrnit, protože vaše pomoc byla upřímná a stálá vás hodně energie.

 

Váhy, s partnerem si musíte promluvit, sami víte, o čem. Problém či nedorozumění nepůjde vyřešit tak snadno. Dejte si tedy čas na odpovědi, které musí být klidné a rozumné.

 

Štíři, nemusíte váhat ani minutu nad tím, zda se máte zúčastnit nějakého nového kurzu nebo školení. Je jasné, že vám to jen prospěje.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

10 věcí, které potěší Střelce

Střelec je devátým znamením zvěrokruhu, které je spojeno s elementem ohně a jehož vládnoucí planetou je Jupiter. Lidé narození ve znamení Střelce (mezi 23. listopadem a ...

Pětice osvědčených adventních způsobů, jak zjistit, co vás čeká a nemine

Šťastná mince Připravte si minci a v myšlenkách řekněte přání a potom hoďte minci do větsí nádoby naplněné vodou (velikosti kýblu). Musí od vás být ...

Víkendový horoskop od 8.12. Merkur s Jupiterem najdou společnou řeč a Venuše uvolní náladu

Merkur s Jupiterem v trigonu jistí, že se domluvíte snad s každým. Luna ve Štíru posílí i řeč těla. Venuše v opozici s Jupiterem uvolní ...

Vánoční svátky … s ním, či bez něj?

Ta otázka se vkrádá do mysli čím dál neodbytněji. Blíží se vánoční svátky a jste dva. Nově dva. Vlastně ne tak docela. ON, VY a ...

Jak si ozdobí svůj stromek jednotilví zrozenci zvěrokruhu?

Každý si vybírá a zdobí stromeček podle svého vkusu a tak, aby vytvořil to pravé kouzlo domova, kde se bude cítit šťastně. Podívejme se na ...

Karmické Slunce a úkoly zrozenců ve Střelci

Střelci chtějí spasit svět, stávají se psychologové, lékaři, kněží, sociální pracovníci, profese pomáhající druhým... Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost ...

Po čem vaše srdce touží?

Objevte, co je podle numerologie smyslem vašeho života a co vás motivuje Všichni máme touhy, které si chceme v životě splnit, a tyto touhy se mohou ...

O čem sní jednotlivá znamení

Beran bude se svojí sobě vlastní obrazotvorností  snít o dobrodružstvích a zážitcích. S přáteli prubne skok padákem, zdolání osmitisícovky - samý adrenalin. Obrazotvorností překoná moře a ...

Nejlepší talisman na rok 2024 podle znamení zvěrokruhu

Kdo by ve světě plném nejistot nechtěl něco, co mu přinese v následujícím roce alespoň kapku štěstí? Klíčem k tomu, aby se k vám pozitivita a štěstí obrátily ...

Andělský ochránce Střelců je Advachiel. Jak pomůže i vám?

Toužíte po lásce, opravdická lásce, nebo se chcete uvolnit z toxického vztahu? Jste psychicky na dně? Schází vám energie? Tento anděl vám pomůže. Pro podporu ...