Týdenní horoskop 20.11.-26.11. Slunce ve Střelci rozsvítí světélka naděje

V pondělí 20. listopadu si dopřejte něco příjemného, co vám dodá kuráž zvládnout kvadratury Luny vcházející do znamení Ryb s Marsem a Sluncem a konjunkcí se Saturnem. Sextil Slunce s Plutem posílí vnitřní sílu a odmění příjemnou energií všechny, kteří si dokáží uchovat nadhled.

V úterý 21. listopadu se snažte příliš neponocovat. Kvadratura Luny s Merkurem bude svádět ke sledování nekonečného seriálu, či k dočtení knihy. Každopádně by bylo dobré nepodceňovat dostatečný a klidný spánek.

Ve středu 22. listopadu si vlivem konjunkce Luny s Neptunem připomenete některé své nesplněné touhy a přání. Sextil Marsu s Plutem dodá sílu. V 15:02 přejde Slunce do znamení Střelce a rozpustí melancholické stavy. Začne období radosti a lásky. Hvězdy nastaví optimistické plány, jak se ke svým snům dobrat i v reálném světě. Trigony Luny s Marsem a Sluncem dodají sebedůvěru.

Ve čtvrtek 23. listopadu radí Kvadratura Slunce se Saturnem příliš nepřeceňovat své síly. Večer si budete chtít s požehnáním opozice Luny s Venuší dopřát nějakou malou radost.

V pátek 24. listopadu vám prožene Mars vcházející do znamení Střelce tělo. Nějaká sportovní aktivita, či návštěva fitcentra tak není od věci. Luna vejde do znamení Býka. Budete chtít strávit čas v příjemné společnosti a dobré zábavě. Jak, to je na vás, snažte se však nikde nepřejídat.

V sobotu 25. listopadu povzbudí veškeré přátelské aktivity konjunkce Luny s Jupiterem. Kvadratura Marsu a Saturnu připomene, kolik máte ještě nesplněných povinností.

V neděli 26. listopadu budete řešit neobvyklé nápady. Luna v konjunkci s Uranem si dá záležet, aby byly patřičně originální. Některé mohou být až tolik šílené, že nemohou minout úspěch. Příjemný večer v dobrém rozpoložení slibuje sextil Luny s Neptunem a trigon s Plutem.

Hvězdy budou od 23. listopadu ve znamení Střelce. Toto ohnivé znamení představuje nespoutanost a intenzivní vitalitu. Oheň je symbolem chaosu a zmaru. Stejně jako u skutečného ohně i u nich záleží, jak se s nimi zachází. Dokážou být stejně dobří v ničení jako v tvoření.

Střelci, tento týden bude velmi důležité používat dobré komunikativní dovednosti. Kamkoliv se dostanete, budete muset používat správné argumenty, volit slova a účinné přesvědčovací metody. Jedině to bude zabírat.

Kozorozi, dejte si pozor, aby nové příležitosti nepřekazila vaše lenost. V pracovní oblasti se vám otevírají nové možnosti. Máte čas na rozmyšlenou, jak se k tomu postavit.

 

Vodnáři, máte šanci poznat někoho, kdo ve váš vzbudí obrovské nadšení a chuť se více, a hlavně upřímně odevzdat do rukou osudu.

 

Ryby, potřebujete radu v milostné oblasti. Hledejte mezi přáteli toho, komu nejvíc důvěřujete. Měl by to někdo, kdo umí naslouchat a už vás delší dobu zná.

 

Berani, zásadní zásahy do domova nedělejte a dejte si čas na to, abyste si vše dobře rozmysleli a připravili, hlavně finance.

 

Býci, užíváte si nových známostí s vyhlídkou pevnějšího vztahu. Cizí vám ovšem není zatím ani flirtování, protože tušíte, že právě z toho může vzejít něco zajímavého. Chovejte se přirozeně a nehrajte si na někoho jiného.

 

Blíženci, možná s vámi dost cloumají emoce a přenášíte je napříč všemi oblastmi svého života. Kvůli tomu ale můžete napáchat docela dost škody ve svých vztazích. Dávejte si proto pozor na jakékoliv výkyvy nálad a ostrá slova.

 

Raci, můžete na sebe nakládat příliš mnoho a tím se dostávat zbytečně pod tlak. Zkuste nebýt na sebe příliš nároční a přísní.

 

Lvi, někdo, koho jste měli za velice blízkého kamaráda, vám ukáže svou pravou tvář. Budete se hodně divit, co se v něm skrývá za povahu. Nedávejte své emoce příliš najevo.

 

Panny, mohou se vás dotknout slova některých blízkých lidí, kteří berou vaši obětavou podporu jako samozřejmost a mají k tomu navíc spoustu připomínek. Bude třeba je usměrnit, protože vaše pomoc byla upřímná a stálá vás hodně energie.

 

Váhy, s partnerem si musíte promluvit, sami víte, o čem. Problém či nedorozumění nepůjde vyřešit tak snadno. Dejte si tedy čas na odpovědi, které musí být klidné a rozumné.

 

Štíři, nemusíte váhat ani minutu nad tím, zda se máte zúčastnit nějakého nového kurzu nebo školení. Je jasné, že vám to jen prospěje.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...