Týdenní horoskop 27.3.-2.4. Venuše s Uranem zatouží po lásce

Slunce v Beranu vybízí udělat si pořádek v partnerských vztazích. Můžete překonat těžkosti, které vás brzdí cestou k cíli.

 

Uran ve znamení Býka zajistí dostatek energie a empatie k mladším příbuzným, či dětem v okolí. Nevyhýbejte se aktivním lidem, jejich pozitivní přístup k životu vás nakazí.

 

V pondělí 27. března přinesou dobrou formu i dostatek síly sextily Luny s Merkurem a Jupiterem. Konstelace přeje diskuzím a cestování. Luna ve znamení Panny pomůže soustředit se na práci a napravit různé chyby. Je to skvělý den pro zvládnutí zkoušek.

 

V úterý 28. března přeje konjunkce Merkuru s Jupiterem plánování a snadné komunikaci. Je to příznivý den pro důležité pohovory a přípravy ke zkouškám. Odpoledne vejde Luna do konjunkce s Marsem a vy budete hledat větší klid.

 

Ve středu 29. března může být vlivem kvadratury Luny se Sluncem náročnější vstávání. Naštěstí odpoledne a večer přijde na pomoc sextil Luny s Venuší a Uranem a přinese potřebu přátelských kontaktů a příjemného setkání s někým blízkým.

 

Ve čtvrtek 30. března si stanovte ambiciózní plány. Vlivem trigonu Marsu se Saturnem sice uvidíte chyby na chování druhých a možná to povede i k výměně názorů, ale Venuše v konjunkci s Uranem přeje obnovování kontaktů s lidmi, ke kterým vás pojí dávné sympatie. Lépe zapomenete na to horší a den přeje milostným schůzkám, které mohou být výjimečné.

Mars v trigonu se Saturnem v Rybách nenese jednoduché energie, ale v harmonickém trigonu mohou přinést něco dobrého. Saturn zklidní emoce kypícího Marsu a naučí ho správně hospodařit s energií. Je to skvělý den i pro náročnější práci.

 

V pátek 31. března budete toužit po lásce, něčí blízkosti i sexu. Konjunkce Venuše s Uranem a Luna vcházející do znamení Lva vás možná poněkud vyženou z vaší komfortní zóny a izolace. Překonáte strach z odmítnutí a porážky. Vliv Uranu doslova vsugeruje, že se vyplatí vsadit na přízeň, souznění, společnou ideu a také na špetku spontánnosti a šílenství.

 

Prvního dubna dělejte všechny možné legrácky a smějte se. Nicméně buďte obezřetní. Kvadratura Luny s Uranem a Venuší může přehánět uštěpačností a vy se někoho můžete snadno dotknout. Naštěstí vám odpoledne pomůže trigon Luny s Jupiterem nebrat se tak vážně.

Co dělat? Važte svá slova. Beranovi raději nezmiňujte, že vypadá, jako by měl slabou kondici a jeho nápady nejsou příliš dobré. Býk by nerozdýchal vaše spontánní konstatování, že něco přeplatil. Blíženec nesmí slyšet, že něčemu špatně rozumí a příliš mnoho mluví. Rakovi se neopovažujte vtipkovat na adresu jeho rodiny. Lvu nehaňte jeho nápaditost a smysl pro krásu. Panna nemůže slyšet, že něco stále kontroluje. Váha se urazí, když jí řeknete, že jí něco nesluší nebo, že příliš nevoní. Štíra se neopovažujte dirigovat. Střelec nesmí být svázaný, Kozoroha zkuste nazvat žihadlem a už s vámi nepromluví a Vodnáři s Rybami se budou zlobit, pokud si budete dělat legraci z jejich meditací a duchovních hodnot.

 

V neděli 2. dubna budete mít nutkání pořád něco uklízet, společně s Lunou vcházející do znamení Panny by se mohl tento úklid týkat zejména vaší hlavy. Protože je neděle, vyplatí se odpočívat. Opozice Luny se Saturnem bude potřebovat zbavit se různých starých vzorců myšlení. Myslete na své zdraví a naplánujte si spíše lehčí činnosti.

 

Hvězdy jsou ve znamení Berana. Mezi jejich kladné vlastnosti patří upřímnost, otevřenost a velká dávka tolerance. Za to, o čem jsou přesvědčeni, dokáží vytrvale bojovat.

Berani, tento týden se vám začalo dařit naplňovat své pracovní i osobní záměry tak, abyste se mohli posunout o několik kroků vpřed. Budete mít z toho dobrou náladu.

Býci, partner vám může svým chováním usnadnit rozhodování o dalším směru vašeho vztahu. Sice vám to může trochu překvapit, ale na druhou stranu získáte informace, se kterými naložíte po svém.

Blíženci, věnujte se jen činnostem, které mají prospěch pro vás a vaše nejbližší. Vše ostatní nechte být tento týden bez povšimnutí.

Raci, vaše vize a nápady jsou skvělé, ale máte velký problém je dotáhnout do konce. Snažte se na nich více zapracovat a posunout je dál.

Lvi, nemusíte dlouho přemýšlet nad tím, nakolik vás partner miluje. Raději se uvolněte a začněte si více všímat jeho láskyplných gest, která vám projevuje. Pak si uvědomíte, že všechny vaše obavy jsou liché.

Panny, dejte přednost pohodovým aktivitám a nenechte se zbytečně zlákat k něčemu, na co nemáte síly nebo zkušenosti. Byli byste z toho jen otrávení.

Váhy, problémy se přenesou i do zaměstnání, a tak se může klidně stát, že si naprosto neporozumíte s kolegy v banálních záležitostech a vznikne z toho konflikt. Bude vás to mrzet. Situace by se měla zlepšit až další týden.

Štíři, nesmutněte, jestliže se vám stále nedaří navázat lepší komunikaci s vaším partnerem. Situace není jednoduchá ani pro něj. Chce to čas a toleranci.

Střelci, vaše trpělivost bude mít své hranice, protože toho sami máte dost a nezbývá vám prostor na nářky ostatních. Bohužel se nemusíte ovládat natolik, abyste nebyli jízliví a jedovatí na ty, které máte na druhou stranu rádi a potřebujete je.

Kozorozi, ve společnosti nezůstávejte stranou, ale buďte aktivnější a seznamujte se. V práci se věnujte svým záležitostem a na ostatní se neohlížejte, ztratíte tak spoustu času.

Vodnáři, v rodině to může trochu vřít a ani vy nezůstáváte pozadu. Jste vztahovační a nenecháte si vůbec nic líbit. Spory to jen vyostří.

Ryby, nevyplatí se vám dělat rychlá a zbrklá rozhodnutí, která se sice nabízejí, ale nejsou vůbec vhodná. Kompenzovat problémy osobního charakteru si můžete v práci, kde máte tendence se doslova strhnout.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Jak moc podvádí jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Jsou lidé, kterých se nevěra netýká. Nicméně všude číhá pokušení. Jedni o záletech pouze sní a druzí si nemohou pomoct a využijí každé příležitosti. Najdou ...
/ Články

4 nejatraktivnější znamení zvěrokruhu: Ženy v nich narozené oplývají nestárnoucí krásou

Každá žena získává s věkem specifickou krásu. Nejen tu, kterou vidíme navenek, ale především tu vnitřní. A ženy, které měly štěstí a narodily se v ...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Dávejte si pozor na prostořekost, nemůžete vždy říkat, co si myslíte. Mohlo by se lehce stát, že se ...

Která mytická bohyně se ve vás ukrývá?

Jejich příběhy většina z nás zná a ani po tisících letech nepřestávají inspirovat. Mnohé z nich jsou navíc spojeny s určitými znameními zvěrokruhu.  Zjistěte, se kterou bohyní ...

Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

V pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování. V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v ...

Jak si získat Raka?

Lidem narozeným ve znamení Raka astrologie připisuje velkou vnímavost a intuici. Co ještě? Říká se, že tichá voda břehy mele. Rak je znamení vodního živlu ...

Již v sobotu nás čeká úplněk v Kozorohu. Jaké dary nese?

Držte si klobouky a připravte se na kouzelnou jízdu, plnou cílevědomých plánů, úspěchů, duchapřítomnosti a špetky romantiky. 22. června v 03:07  rozzáří nebe jahodový úplněk v ...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...

Tři kouzla na lásku

Rituál na přivolání lásky u vody Hledáte-li lásku a jste zrovna u potoka, řeky, jezera, či moře, vyzkoušejte tento rituál. Bude se vám hodit prstýnek ...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...