Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, Vaše domácí zázemí je harmonické. Drobné rozepře se vám podaří s nadhledem a šarmem vyřešit. Máte zkrátka šťastné období, které se projeví nejen v rodině ale i ve vztazích s přáteli. Kozorozi, nezapomínejte, že život není jen o práci a povinnostech. Srovnejte si priority a prožijte pár dnů jen se svými blízkými bez telefonu a počítače. Uvidíte, že to bude nejlépe strávený čas, jaký si vůbec umíte představit.

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Pozor na hádky s partnerem a rodiči. Uberou vám spoustu energie a pokazí předvánoční čas. Jeden z vás musí být rozumnější a měl by se začít starat o rodinnou pohodu. Udělejte vstřícný krok, naplánujte společné setkání, připravte večeři a pozvěte je. Zapomeňte na dlouhodobé plány a radujte se z maličkostí.

 

 

Býk 21. 4. – 20. 5.

Mezi blízkými se cítíte skvěle. Vaše rodina drží pohromadě, jeden spoléhá na druhého a užívá si pocitu sounáležitosti. Jediné, co může narušovat idylku, jsou občasné výkyvy nálad vašeho partnera. Buďte trpěliví a tolerantní. Věnujte se svému zdraví, choďte na dlouhé procházky, nebo cvičte. Utuží se vaše kondice a lépe zvládnete napětí, které můžete očekávat koncem měsíce.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Obvykle si docela dobře vystačíte sami, ale tentokrát je pro vás důležitá jistota, pocit životní opory a zázemí. Přiznejte si to a přestaňte se bát partnerovi svěřit. Uvidíte, že to váš vztah upevní. Oporu ale najdete i u svých přátel. Vyvarujte se nezdravých jídel a nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Jinak vám se neminou střevní potíže.

 

 

Rak 22. 6. – 22. 7.
Povídejte si více s dětmi a naslouchejte partnerovi. Pokud vám svěří své bolístky, nezklamejte jejich důvěru. Ne každý umí naslouchat druhým. Buďte však k jejich názorům a postojům tolerantní a citliví. Svoje komentáře vynechte. Příště by se vám už svěřit nemuseli. Nepodceňujte varovné signály počínajících nemocí a svoje zdravotní problémy řešte včas.

 

 

Lev 23. 7. – 23. 8.

Někoho z vašich blízkých sužují potíže a volá o pomoc. A vy byste se měli vzchopit a vytáhnout ho z problémů. Možná se budete muset trochu obětovat, ale vyplatí se to. Budete z toho mít skvělý pocit. Čas strávený o samotě s partnerem vám dodá novou energii.
Patříte k lidem vybaveným poměrně dobrou odolností proti nemocem, ale nesmíte zapomínat na pravidelný spánek a odpočinek.

 

 

Panna 24. 8. – 23. 9.
Doma to není úplně ideální, partner je přetažený a vy chcete konečně trochu klidu. Neztrácejte nervy. Zapomeňte na precizní vánoční úklid a udělejte si čas na rodinu. Procházka na čerstvém vzduchu vám vyčistí hlavu. Dejte pozor, ať neprostydnete, jste náchylnější k onemocnění. Melancholii z konce roku hoďte za hlavu a raději sportujte nebo se jděte bavit mezi lidi.

 

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Všichni vás trochu štvou a vy jim svou nespokojenost dáváte patřičně najevo. Mohli byste se tak dostat do začarovaného kruhu, ze kterého by se vám za pár týdnů jen těžko vystupovalo. Prospěje vám, když si od práce na pár dnů odpočinete. Naplánujte si mezi vánočními svátky dovolenou. Určitě vám to prospěje. Pozor na přepracovanost, fyzické vyčerpání, migrény a nedostatečnou hybnost páteře. Snažte se pravidelně hýbat.

 

Štír 24. 10. – 22. 11.
Vaše domácí zázemí je harmonické. Drobné rozepře se vám podaří s nadhledem a šarmem vyřešit. Máte zkrátka šťastné období, které se projeví nejen v rodině ale i ve vztazích s přáteli. Nezanedbávejte svůj zdravotní stav a nezapomeňte na přísun vitamínů. Prospěje vám plavání, sauna a solná jeskyně. Posílíte tak svoji imunitu.

 

 

 

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Začínáte se uvolňovat. Vaši blízcí to cítí a mají potřebu se vám svěřovat. Tentokrát nepotřebují jen vyslechnout, ale i poradit a povzbudit. Vzájemná důvěra mezi vámi upevní rodinné vztahy. Vyzkoušejte otužování, budete překvapeni, jak vám to prospěje i na duši.

 

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Věštírna Kartářek světla

Nezapomínejte, že život není jen o práci a povinnostech. Srovnejte si priority a prožijte pár dnů jen se svými blízkými bez telefonu a počítače. Uvidíte, že to bude nejlépe strávený čas, jaký si vůbec umíte představit. Nemusíte ani nikam jezdit. Nakonec nejšťastnější budete s rodinou doma. Nebojte se odstranit ze života vše, co vás zatěžuje. Konec roku je k tomu vhodná příležitost.

 

 

Vodnář 21. 1. – 19. 2.

Máte dar urovnat jakékoliv rozepře a krize. Jste přímo hojivým balzámem pro rozbouřené vztahy a nedělá vám potíže uklidnit a vyjasnit konfliktní situaci. Protentokrát se nebojte ve vztazích víc dávat než dostávat. Jednou se vám to vrátí. Během měsíce pocítíte přiliv nové energie. Vaše dobré duševní rozpoložení vám přinese úspěch, ale nezapomínejte na pohyb.

 

 

Ryby 20. 2. – 20. 3.

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

Pokud máte výhrady ke svému okolí, nenechávejte si to pro sebe a řekněte nahlas, co vám vadí. Budete překvapeni, jak se vše rychle vyřeší. Partner vás hýčká jako v bavlnce, tak proč si to neužít. Nechte se opečovávat a rozmazlovat. Vaše životní tempo se zklidní. Přesto dávejte pozor, abyste nezapomněli na své povinnosti a závazky.

 

 

 

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Runový horoskop a runy štěstí na březen 2024 vám prozradí, koho potkáte a co vás čeká

Beranům vyšla runa Hagalaz,  Blížencům ponese štěstí runa Anszusz a Rakům Othila. Jaká runa vyšla pro vaše znamení? Berani, runa štěstí pro vás je Hagalaz ...

Je první den v měsíci. Ideální čas udělat si rituál pro splnění přání

Peníze, láska, štěstí… Kdo by si to vše nebo alespoň něco z toho nepřál? A může se vám to splnit. Stačí správně provést rituál, ke kterému ...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Jupiterem káže znovu nalézt radost

V pátek 1. března vzbudí opozice Luny s Jupiterem a Uranem a kvadratura s Marsem a Venuší docela slušnou dávku rozladění, které může lehce přejít ...

Jak si vytvořit mocný talisman pro štěstí z tarotových karet

Karty umí více než ukazovat budoucnost. Některé z nich umí také chránit a přivanout kapku štěstí. Povíme si, které to jsou. Kdysi jsem ztratila ze ...

Tánin numerologický horoskop na březen 2024

Čas neúprosně běží vpřed a už tu je březen. Ale tento měsíc je pro nás symbolem naděje (přichází jaro), obnovy a znovuzrození. Je toho hodně, ...

Jaké je vaše alter ego? Tento test odhalí, jaká osobnost ve vás dříme

Přemýšleli jste někdy o jiné verzi sebe sama? Nebo jste si všimli, že v některých situacích z vás vychází úplně jiný, neznámý hlas? Zjistěte, co vám skutečně říká… ...

Co nám věští hvězdy v březnu?

Březen vás přivítá příjemným sextilem Slunce s Jupiterem mezi 1. a 3. březnem, kdy by vše mělo vycházet tak, jak si budete přát. Od 3. do ...

10 věcí, které potěší Ryby

Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu. Je to znamení vodní, ovládané planetou Neptun. Lidé narození v Rybách (od 20. února do 20. března) jsou pověstní svou ...

Horoskop na březen

Berani, splní se vám to, po čem již delší dobu toužíte. Býci, zamyslete se nad sebou a svými city k nejbližším osobám, trochu pokory a ...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...