Horoskop na prosinec

Střelci, máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Štíři, Vaše domácí zázemí je harmonické. Drobné rozepře se vám podaří s nadhledem a šarmem vyřešit. Máte zkrátka šťastné období, které se projeví nejen v rodině ale i ve vztazích s přáteli. Kozorozi, nezapomínejte, že život není jen o práci a povinnostech. Srovnejte si priority a prožijte pár dnů jen se svými blízkými bez telefonu a počítače. Uvidíte, že to bude nejlépe strávený čas, jaký si vůbec umíte představit.

 

Beran 21. 3. – 20. 4.
Pozor na hádky s partnerem a rodiči. Uberou vám spoustu energie a pokazí předvánoční čas. Jeden z vás musí být rozumnější a měl by se začít starat o rodinnou pohodu. Udělejte vstřícný krok, naplánujte společné setkání, připravte večeři a pozvěte je. Zapomeňte na dlouhodobé plány a radujte se z maličkostí.

 

 

Býk 21. 4. – 20. 5.

Mezi blízkými se cítíte skvěle. Vaše rodina drží pohromadě, jeden spoléhá na druhého a užívá si pocitu sounáležitosti. Jediné, co může narušovat idylku, jsou občasné výkyvy nálad vašeho partnera. Buďte trpěliví a tolerantní. Věnujte se svému zdraví, choďte na dlouhé procházky, nebo cvičte. Utuží se vaše kondice a lépe zvládnete napětí, které můžete očekávat koncem měsíce.

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.
Obvykle si docela dobře vystačíte sami, ale tentokrát je pro vás důležitá jistota, pocit životní opory a zázemí. Přiznejte si to a přestaňte se bát partnerovi svěřit. Uvidíte, že to váš vztah upevní. Oporu ale najdete i u svých přátel. Vyvarujte se nezdravých jídel a nezapomínejte na dostatečný pitný režim. Jinak vám se neminou střevní potíže.

 

 

Rak 22. 6. – 22. 7.
Povídejte si více s dětmi a naslouchejte partnerovi. Pokud vám svěří své bolístky, nezklamejte jejich důvěru. Ne každý umí naslouchat druhým. Buďte však k jejich názorům a postojům tolerantní a citliví. Svoje komentáře vynechte. Příště by se vám už svěřit nemuseli. Nepodceňujte varovné signály počínajících nemocí a svoje zdravotní problémy řešte včas.

 

 

Lev 23. 7. – 23. 8.

Někoho z vašich blízkých sužují potíže a volá o pomoc. A vy byste se měli vzchopit a vytáhnout ho z problémů. Možná se budete muset trochu obětovat, ale vyplatí se to. Budete z toho mít skvělý pocit. Čas strávený o samotě s partnerem vám dodá novou energii.
Patříte k lidem vybaveným poměrně dobrou odolností proti nemocem, ale nesmíte zapomínat na pravidelný spánek a odpočinek.

 

 

Panna 24. 8. – 23. 9.
Doma to není úplně ideální, partner je přetažený a vy chcete konečně trochu klidu. Neztrácejte nervy. Zapomeňte na precizní vánoční úklid a udělejte si čas na rodinu. Procházka na čerstvém vzduchu vám vyčistí hlavu. Dejte pozor, ať neprostydnete, jste náchylnější k onemocnění. Melancholii z konce roku hoďte za hlavu a raději sportujte nebo se jděte bavit mezi lidi.

 

Váhy 24. 9. – 23. 10.
Všichni vás trochu štvou a vy jim svou nespokojenost dáváte patřičně najevo. Mohli byste se tak dostat do začarovaného kruhu, ze kterého by se vám za pár týdnů jen těžko vystupovalo. Prospěje vám, když si od práce na pár dnů odpočinete. Naplánujte si mezi vánočními svátky dovolenou. Určitě vám to prospěje. Pozor na přepracovanost, fyzické vyčerpání, migrény a nedostatečnou hybnost páteře. Snažte se pravidelně hýbat.

 

Štír 24. 10. – 22. 11.
Vaše domácí zázemí je harmonické. Drobné rozepře se vám podaří s nadhledem a šarmem vyřešit. Máte zkrátka šťastné období, které se projeví nejen v rodině ale i ve vztazích s přáteli. Nezanedbávejte svůj zdravotní stav a nezapomeňte na přísun vitamínů. Prospěje vám plavání, sauna a solná jeskyně. Posílíte tak svoji imunitu.

 

 

 

Střelec 23. 11. – 21. 12.
Máte za sebou náročné období, ale na to brzy zapomenete s příchodem vánočních svátků. Do vašich dnů se pomalu vrací láska a klid. Začínáte se uvolňovat. Vaši blízcí to cítí a mají potřebu se vám svěřovat. Tentokrát nepotřebují jen vyslechnout, ale i poradit a povzbudit. Vzájemná důvěra mezi vámi upevní rodinné vztahy. Vyzkoušejte otužování, budete překvapeni, jak vám to prospěje i na duši.

 

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Věštírna Kartářek světla

Nezapomínejte, že život není jen o práci a povinnostech. Srovnejte si priority a prožijte pár dnů jen se svými blízkými bez telefonu a počítače. Uvidíte, že to bude nejlépe strávený čas, jaký si vůbec umíte představit. Nemusíte ani nikam jezdit. Nakonec nejšťastnější budete s rodinou doma. Nebojte se odstranit ze života vše, co vás zatěžuje. Konec roku je k tomu vhodná příležitost.

 

 

Vodnář 21. 1. – 19. 2.

Máte dar urovnat jakékoliv rozepře a krize. Jste přímo hojivým balzámem pro rozbouřené vztahy a nedělá vám potíže uklidnit a vyjasnit konfliktní situaci. Protentokrát se nebojte ve vztazích víc dávat než dostávat. Jednou se vám to vrátí. Během měsíce pocítíte přiliv nové energie. Vaše dobré duševní rozpoložení vám přinese úspěch, ale nezapomínejte na pohyb.

 

 

Ryby 20. 2. – 20. 3.

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

Pokud máte výhrady ke svému okolí, nenechávejte si to pro sebe a řekněte nahlas, co vám vadí. Budete překvapeni, jak se vše rychle vyřeší. Partner vás hýčká jako v bavlnce, tak proč si to neužít. Nechte se opečovávat a rozmazlovat. Vaše životní tempo se zklidní. Přesto dávejte pozor, abyste nezapomněli na své povinnosti a závazky.

 

 

 

Pro Kartářky světla Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co věští podle numerologie vaše datum svatby a seznámení?

Stačí pouze spočítat všechny cifry z data. Počítejte tak dlouho, až získáte součet ne větší než 9. Například svatbu jste měli 17.12.2000. Tedy 1 + ...
Kartářka píše...

Karta týdne 6.2.-12.2 je Čtyřka mečů. Zvyšuje odolnost

Tato karta vám má říct, že za všech okolností je čas na udržení vlastní rovnováhy a také na zažehnání konfliktů ve svém okolí, zejména se ...
Kartářka píše...

Jaká kouzla nese dnešní úplněk ve Lvu?

Dnes v 19:28 budeme mít možnost vidět na noční obloze krásný, výjimečný jev, kdy temné nebe ozáří Luna v ohnivém znamení Lva. Tomuto úplňku se ...
Kartářka píše...

VIP Intenzivní kurz vykládání karet s kartářkou a vědmou Helen Stanku 25. 3. 2023

Srdečně Vás zveme na seminář Helen Stanku, který bude probíhat 25.3. 2023 od 10h do 17h (s hodinovou pauzou na oběd) v Nerudově ulici 33 na Malé ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 6.2.-12.2. Mars v Blížencích nese šance

V pondělí 6. února může být po ránu poněkud unavenější. Sextil Merkuru s Neptunem odnesou vaši pozornost do světa vnitřních snů. Intuice může napovědět, jak ...
Kartářka píše...

Je vůbec možné uvěřit muži, který slibuje, že vás nikdy nezradí?

Proč muži podvádějí? Pokud se bavíme o něčí nevěře, častěji jsme připraveni přijmout fakt, že byl nevěrný muž, než žena. Různými studiemi bylo dokázáno, že ...
Kartářka píše...

Numerologický horoskop na únor aneb co nese únorová devítka vám?

Numerologický horoskop na únor říká: co má odejít, to právě teď odejde. Měsíc únor bude pod vlivem vibrace čísla 9, které našeptává, že přišel čas ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop. Jaké vášně vzbudí úplněk ve Lvu?

V pátek 3. února bude sršet vlivem opozice Luny s Merkurem sarkasmus a ironie ze všech stran. Nic si z toho nedělejte, asi nebudete pozadu ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na únor 2023 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani, vaše runa je Tiwaz Rozhodně se vám nebude chtít odhodit svoji ostražitost. Nyní se soustředíte zejména na své vlastní síly a odhad. Všechno dění ...
Kartářka píše...

Hvězdy na únor

Pojďme se podívat na to, co nás čeká v únoru. Období mezi 2. a 6. únorem přinese náhlé změny, nečekaná setkání a překvapující zážitky. Slunce ve ...
Kartářka píše...