Michaelova hvězdná předpověď 9.5.-15.5.

Druhý týden v květnu je zajímavý jednou důležitou nebeskou konstelací. Ve čtvrtek 12.5. vstoupí po 12ti letech planeta nebeské moci a síly Jupiter, která je vládcem tohoto roku, opět do bojového a válečnického znamení Berana. Co nás tedy čeká a nemine? No nebude to bohužel nic příjemného, ale i tak je dobré o tom vědět a být na vše připraven.

Témata nebeských planet a jejich sil, která se budou projevovat několik dalších let a měsíců do společnosti jsou bytostně Jupiterská (Střelec) tedy spojení náboženství a politiky  a zároveň Martická (Beran) tedy ideologie a potřeby boje. Nelze tyto vlivy rozdělit, vše se mísí spolu dohromady. Čeká nás stěhování a migrování lidí po celé planetě všemi směry. Budeme řešit to, co je nám opravdu blízké a také to, co už je cizí. Především téma: domácí versus cizina. Budeme bojovat za víru a svobodu. Otevřme oči a nenechme se vmanévrovat v rámci ideologie do propasti lepší budoucnosti. Ať nám ji nabízí kdokoliv a kdekoliv.  My sami a naši blízcí jsme naší jedinou jistotou.

Pro zamyšlení přidávám tři významné události z nedávné historie, které se odehrály za těchto podobných konstelací, které nadcházejí..

 

Co se stane letos až Jupiter vstoupí do znamení Berana brzo sami poznáme.  Držme se pevně. Jízda na vodním tygrovi teprve započne.

V pondělí 9.5. je Luna v ohnivém znamení Lva a přijímá napětí od Slunce v Býku, ale i Saturna ve Vodnáři.  Tento den je plný přímo ohnivého napětí, které se dá krájet.  Dávejme si tedy pozor na naše srdce a nenechme se zbytečně rozčílit.  Tento den je pro hádky v práci, ale i u nás doma jako stvořený. Zkusme naše vnitřní napětí od rána z těla propustit například ranní sprchou nebo drobným cvičením. Mějme na paměti, že máme druhé i chválit a umět je podpořit.  Tak můžeme, často předejít velkému nedorozumění.

V úterý 10.5 od ranních hodin cestuje Luna zemským znamením Panny. Bude zde i následující den ve středu 11.5.. Napětí z minulých dní už polevuje, ale i přesto hlavně v práci a pracovních záležitostech si dávejme pozor na to, co komu píšeme nebo říkáme. Právě kvadratura Luny a Merkura, může tento den přinést unáhlenou a zbytečně ukvapenou komunikaci všemi směry. Jinak jsou to dny vodné pro relaxaci a četbu dobré literatury nebo si dopřejme dobrou koupel či masáž.

Čtvrtek 12.5. je opravdu zvláštní a také významný den. Měli bychom si ho dobře zapamatovat. Být co nejvíce v klidu a pevně se držet při zemi. Planeta Jupiter, která vládne letošnímu roku, vstupuje po 12ti letech opět do bojovného a ohnivého znamení Berana. Luna ten den vstoupila do vzdušeného znamení Vah a vytváří s Jupiterem silnou opozici, roztáčí mocný vír událostí. Vrací se nám na přetřes téma MY a ONI, JÁ a VY a vše kolem našeho vlastního ega. Buďme prosím nohama pevně na zemi a mějme v mysli a na srdci to, že i my jsme jen pouzí herci a ne režiséři.

A na konec týdne tu máme pátek 13.5.. Ano zní to jako špatný vtip, ale tento den je opravdu tak trochu nešťastný i podle astrologie. Luna ve Vahách se dnes hádá nejen s Jupiterem, ale i se smyslnou Venuší.  Toto nebeské „kombo“ bude fičák, hlavně v lidských a mezinárodních vztazích. Dávejte na sebe pozor, kamkoliv se budete vydávat. Ti z vás, kdo si mohou vzít dovolenou a pátek prolenošit v posteli na ten den vyzrají. Sázet si „šťastné“ losy, a očekávat výhru může tento den jen blázen nebo génius.

Páteční zmatení či zatemnění a jízda doznívá ještě v sobotních dopoledních hodinách 14.5., kdy se Luna po poledni vydává na svoji spálenou cestu vodním znamením Štíra. Pokud počasí dovolí, vyražme si s rodinou do nějakého zábavního centra nebo aqvaparku, třeba i mimo hranice republiky. Můžeme se také vydat na pěší turistiku okolo řek či jiných vodních zdrojů nebo navštívit magická a posvátná místa, či klášterní komplexy spojená s vodou a prameny.

Počasí v neděli 15.5. už asi nebude tak dobré jako v sobotu. Pokud ano, využijme ho maximálně pobytem v přírodě. V horším případě se dospíme v posteli a načerpáme vydané síly. V neděli už je cítit vliv pondělního úplňku ve znamení Štíra, který se naplno projeví v pondělních dopoledních hodinách.

 

Pro Kartářky Astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 2.5.-8.5.

První pracovní týden v květnu, bude z počátku trochu náročný, ale vše nám v jeho druhé půlce vynahradí. Je důležité se starat o naše bydlení a domovy, tak jako o výběr naší stravy. Hlavně nesmíme zapomenout, že naše svaly se živí pohybem a naše srdce vztahy a citem. Ve středu vstoupí planeta lásky Venuše do ohnivého znamení Berana. Je máj – květen, lásky a milosti čas a tak i my lidé často uvězněni do šedi měst a betonu, bychom neměli nepřehlížet své blízké.  Nejednu ženu potěší květina a nejednoho muže krásně jarně oblečená žena. Fantazii se meze nekladou.

V pondělí 2.5. Luna v dopoledních hodinách putuje ještě koncem zemského znamení Býka a doznívá pohoda z předchozího nedělního dne. Okolo 14té hodiny se Luna přesune do vzdušného znamení Blíženců, kde se setká s planetou Merkur. Tento den bude pohodový a dodá nám hodně síly a optimismu. Můžeme se také dozvědět nové informace, které nás posunou zase o kousek dále v našem životě. Můžeme si přečíst nějakou pěknou knihu nebo se večer doma podívat na nějaký dobrý film.

V úterý 3.5. a středu 4.5. je pohoda pondělka ta tam. Luna přijímá napětí od ostatních planet a hlavně od planety Mars ve vodním znamení Ryb. Tím nás vrací zpět do reality všedních dní a běžných provozních problémů. Opět zde je potřeba zdůraznit, že právě umění komunikace je alfa i omega naše úspěchu. Dejme tedy na ni v tyto dny pozor. Přebytečné napětí pojďme pak odpoledne vysportovat do fitka nebo si zaběhat do přírody. Udělá nám to velmi dobře. Tento den – Venuše -planeta smyslnosti a touhy vstupuje do ohnivého znamení Berana a tak můžeme očekávat jiskření sexuality mezi lidmi všeho druhu.

Ve čtvrtek 5.4. se už Luna nachází ve vodním znamení Raka. Zaměřme se proto na stravování. Naše výživa by měla obsahovat plno zeleniny a jarních salátů, klíčky a další jarní plodiny. Jen tak můžeme dopřát našemu tělu plno životadárných a regeneračních sil, které budeme ještě tento rok potřebovat. Po pracovní stránce je tento den vhodné předcházet si svého vedoucího či šéfa. Doma dopřejme svému tělu teplou koupel s mořskou solí.

Pátek 6.4. je vcelku pozitivní a pohodový den. Luna je i nadále ve svém domově – v Raku a to je doba vhodná pro rodinné oslavy a setkání. Dopřejme si něco dobrého k jídlu a pití. Hvězdy nás v tento den podpoří. Také je pátek dobrý den pro jakékoliv investice a obchodování s pozemky, nemovitostmi a potravinářskými komoditami. Pod vládu znamení Raka patří i pivo, pokud tedy nevyjde rodinné setkání, vyrazte se pobavit se svým protějškem a s přáteli na dobré pivko a jídlo do restaurace.

Sobotní ráno 7.4. je jako stvořené k dospávání a nabírání sil pro předchozí veselé noci. Dopřejme tedy tělu, co potřebuje.  V odpoledních hodinách Luna přejde z vodního znamení Raka do ohnivého znamení Lva. To probudí z letargie nejednoho spáče. Je na čase se také, více věnovat svým partnerům / partnerkám. Pokud jste single tak se věnujte více svým koníčkům. Tento víkend (i  neděle 8.4.) je jako dělaný na vzájemné posílení vztahů, provozování her a objevování radostí. Naplánujme tedy dopředu na sobotní večer minimálně romantickou večeři či noční procházku městem. I lásce je třeba věnovat potřebný čas. Vydejme se na společný výlet nebo společné sportovní aktivity. Vím, že kdo poslechne hvězdy tento víkend, nemůže prohrát.

 

Pro Kartářky Astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 14.3.-20.3.

Třetí týden v březnu je velmi důležitý z hlediska naší bdělosti. Budou se odehrávat důležité změny jak na domácí půdě, tak i v celosvětovém měřítku. Saturnský rok nerad odevzdává svoji vládu planetě Jupiter, která nás bude provázet a zkoušet celý následující rok. Ještě je možnost se na poslední chvíli pokusit o svoji záchranu ( vnitřní svobodu), ale musíme vše stihnout do čtvrtka 17.3. před pátečním superúplňkem.

Pondělí 14.3. a Úterý 15.3. Luna putuje ohnivým znamením Lva. Tato doba přeje jakýmkoliv fyzickým aktivitám, které rozproudí naší krev a podpoří činnost našeho imunitního systému. Zvýšený příliv síly se tak může promítnout do lepších sportovních výkonů nebo smyslných milostných aktivit. Luna je v opozici na Venuši a Mars ve znamení Vodnáře a tím vytváří napěťové vazby ve společnosti. Komunikace mezi rodiči a dětmi se může snadno vyhrotit. Pro ty z nás, kteří mají komplikovaný postoj vůči autoritám, mohou být tyto dny velmi náročné. Bude moudřejší se držet stranou a příliš neventilovat svoji osobní zaujatost tímto směrem.

Středa 16.3. v dopoledních hodinách Luna vstoupí do zemského znamení Panny a aktivuje racionální složku naší mysli. Více než emoce nás bude provázet na našich cestách rozum a tím umožní dotáhnout do zdárného konce mnoho dřívějších projektů, které se nedařilo v minulosti dořešit. Stále ještě probíhá další fáze jarního úklidu našich duší i domovů. Na podpoření očisty organismu je dobré si dopřát horkou koupel s mořskou solí či kvalitní masáž na uvolnění napětí.

Čtvrtek 17.3. Luna i nadále putuje znamením Panny a dostává se do silné opozice vůči planetárnímu steliu – shluku několika planet ve znamení Ryb. Tato konstelace nás nutí jít s kůží na trh, abychom mohli vidět a poznat své stinné stránky a pochopit jejich význam. Jedině tehdy je možné doopravdy v našich životech něco změnit. Celé naše dosavadní (celoroční) snažení vrcholí posledním superúplňkem ve znamení Panny před příchodem nového roku, tj. okamžik kdy vstoupí Slunce do znamení Berana.

Pátek 18.3. nastává superúplněk na 28° znamení Panny, který zároveň představuje souboj mezi zajetím a svobodou, spoutáním a osvobozením. Projekty, které se nám nepodařilo do tohoto dne dotáhnout do zdárného konce, zmizí v propadlišti dějin a nebude již možné je znovu oživit. Tento den nastartuje novou revoluční změnu poměrů a sil.

Sobota 19.3. a Neděle 20.3. Luna putuje vzdušným znamením Vah a uvolňuje předchozí napětí v našich životech. Příroda je mocná čarodějka a pomůže nám tak doplnit vyčerpané síly z minulého týdne a dodává nám potřebnou životní sílu. V neděli nastává magický čas „ Jarní rovnodennost“ a tím se tedy své vlády ujímá planeta Jupiter. V řecké mytologii představovaná jako Zeus vládce všech bohů. Jupiter je planeta spravedlnosti, spirituality a milosti, moudrý hromovládce, který vše vidí. Kdežto Saturn je personifikace času a prostoru – Kronos, starozákonní oko za oko, zub za zub. Tato změna ze Saturna na Jupitera, proměna paradigmatu a kvality v tomto novém roce nás jako jednotlivce přinutí přijmout nové vnitřní nastavení, založené na morálce, čestnosti a víře.

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 28.2.-6.3. 2022

První březnový týden přináší nové revoluční myšlenky a podněty do našich životů. Je dobré se nechat tímto proudem unášet a staré nefungující vzorce chování a myšlení změnit.

Tento týden nás čeká nový začátek lunárního měsíce (Nov) na 12° ve znamení Ryb. Pokračujeme v očistě našich duší a emocí i našich těl. Je dobré si přitom pamatovat, že vše jednoduché je Božské a složité je cesta do pekel. Nový rozměr našemu duchovnímu snažení dodá také očista našich domácností. Pověstný jarní úklid můžeme pozvolna započít, abychom se nejen ve svém „novém“ lepším těle cítili lépe, ale také v prostředí kolem nás. Ať již nasměrujeme své síly k úklidu domácnosti či zahrady, k naleštění auta či motorky, mělo by nás to vše posunout ke šťastnějšímu vnímání a těšení se ze sebe sama.

 

Pondělí a úterý 28.2.-1.3. nás bude svádět k disciplíně, kterou každý z nás nejednou v životě zažil či provozoval. Co to může být? Domněnky… ať již vyřčené či vyposlechnuté nás budou provázet po oba dva dny. Propast mezi fikcí a skutečností bude velmi markantní. Proto pamatujte, že jen skutečnost podložená fakty nás může vyvést z míry. Ostatní považujte jen za hříčku osudu, který zkouší naše duševní síly. Není dobré si zahrávat se svými nadřízenými, nemuselo by to do budoucna mít šťastný konec.

 

Středa 2.3. s přicházejícím vlivem večerního novoluní, které nás bude provázet ještě ve čtvrtek 3.3. je dobré zaměřit svojí pozornost směrem k relaxaci, masážím, vonným koupelím, meditacím a četbě duchovní literatury. Určitě neuděláte chybu posezením s přáteli či rodinou u dobrého jídla a pití.

 

Pátek 4.3. nás Luna v ohnivém znamení Berana obdaří potřebnou silou a vůlí k realizaci všech projektů poslední doby, na které se nám v minulosti nedostávalo sil. Nejen tedy rozpracované projekty, ale zároveň ty nové budou mít v tento den více než kdy jindy „zelenou“. Nebojte se a uchopte hozenou rukavici vší silou, která se vám nabízí.

 

Sobota a neděle 5.- 6.3. kdo nespotřeboval veškeré své síly během pátečního dne, může je během víkendu uplatnit nejen v podobě fyzické síly, ale také v duševní oblasti. Takový rodinný teambuilding je více než vítaný. Ujasnění plánů nejen jednotlivce, ale celé rodiny má tento víkend plnohodnotný smysl. Kam a jakým směrem se budeme vydávat po celý následující rok, nás v tento víkend bude nastavovat. Nespoléhejte jen na vlastní síly a ego. Pamatujte, že ve dvou se to lépe táhne a pokud je vás v rodině víc, tak jenom dobře. Víc hlav víc ví a rozšíří nám to naše mnohdy omezené myšlení a vnímání světa o nové úrovně. Nebojte se s ostatním lidmi mluvit a naučte se druhým naslouchat. Každá poznámka ať už pozitivní či negativní vás posune dál.

 

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 14.2. – 20.2. 2022

V polovině třetího týdne se napětí ve společnosti a v přírodě opět přihlásí o slovo. Začátek týdne bude klidnější, ale nenechme se oklamat a ukolébat svoji pozornost. Poslední úplněk, tohoto roku ve znamení Vodnáře se rychle blíží. Úplněk nastane ve středu v podvečer a svoji sílu si protáhne i na celý čtvrtek 17.2.. Jeho síla vytáhne na povrch vědomí a do společnosti kostlivce z našich skříní a představy o nás samých a našeho okolí o nás. Bude nás to vést do situací, kdy bude potřeba volit, zvažovat a přemýšlet.

Rychlá a unáhlená rozhodnutí během tohoto týdne, nás pak budou strašit ještě hodně dlouho. Tématem a volbami tohoto týdne budou ego, pýcha, moc anebo radost a mír – klid v duši a srdci. Přeji každému, ať zvolí dobře. Plody setby pak sám bude sklízet. Nelepší volba je, tento týden zahájit detoxikaci a regenerace těla a vztahů.

V pondělí 14.2. se Luna bude přesouvat z vodního znamení Raka do ohnivého Lva.  Tento den bude celkem poklidný a je dobré se snažit o lásku k sobě samému/samé. Tento vliv Lva, sebe-lásky a srdečních věcí i větších osobních emocí často i pracovního emotivního nasazení se ponese i v úterý 15.2..

Od středy 16.2. bude, jak už bylo řečeno sílit vliv velkého Vodnářského úplňku (tento bude v ohnivém znamení Lva). Úplněk ukáže, kdo opravdu jsme a co chceme. Nám i našemu okolí.

Ve čtvrtek 17.2. se Luna bude nacházet v zemském znamení Panny. Je zde možné očekávat nějaké nepříjemnosti s nadřízenými v práci. Také možné zdravotní komplikace s jídlem, trávením či imunitou. Je třeba na sebe a své zdraví bedlivě dbát.  Pátek 18.2 už bude pohotovější.

Víkend 19. – 20. 2. bude klidný a pohodový. Je dobré si naplánovat akce s přáteli a v hojné míře navštívit přírodu.  Neméně důležité je věnovat se partnerským zálibám a vztahům.

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

 

Michaelova hvězdná předpověď 7.2. – 13.2. 2022

Druhý týden v únoru započne opět trochu silově a náročně. Vše se bude točit kolem financí, komunikace a majetku. Pondělek může přinést v těchto oblastech silné rozkolísání a náhlé změny, které budou doznívat celý zbytek týdne. Ani tento týden nebude pro politiky a podnikatele, burzu moc příjemný. Mnoho lidí bude sklízet, to co v minulých letech nebo měsících zaselo. Pro normálního člověka to bude doba, kdy se má držet „při zemi“ toho co mu je vlastní (práce, zaměstnání, domov) a pracovat na tom jak nelépe umí. Je třeba být hodně pozorný a vědomý. Složitost, mlžení a lži tento týden všemu jen přitíží. Mlčeti zlato.

V pondělí 7.2. se střetne Luna v zemském znamení Býka s planetou Uran, který je teď delší dobou v napěťovém vztahu s planetou Saturn putující ve znamení Vodnáře.  Tento náročný aspekt se může projevit rychlou a výraznou změnou, která bude mít destruktivní nebo rušivý bleskový účinek. Na vše v oblasti financí, majetku, politiky a hodnot společnosti. Tento disharmonický aspekt hvězd, se protáhne i na další dny. Až odpoledne ve středu 9.2 se situace začne uklidňovat.  Komunikace ale bude stejně náročná a je dobře umět volit správná slova nebo mlčet.

Čtvrtek 10.2. už bude klidnější. Luna putuje vzdušným znamením Blíženců a už umožňuje výrazně lepší komunikaci a pohodu.

Pátek 11.2. bude z větší části pohodový.

O víkendu 12. – 13.2. se bude Luna nacházet ve vodním znamení Raka. Je to doba, kdy je dobré navštívit rodinu, přátelé a přírodu. Po delší době dobrý víkend. Je více než vhodné relaxovat, spánkem načerpat nové síly a také si dopřát dobré jídlo.

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...