Týdenní horoskop 8.5.-14.5. Merkur se Saturnem fandí všem nezlomným

V pondělí 8. května podpoří potřebu odpočinku kvadratura Luny s Neptunem a trigon s Jupiterem.

 

V úterý 9. května připomene Luna vcházející do znamení Kozoroha všechny resty a důležité záležitosti. Bude potřeba více zabrat a pustit se do práce.

 

Ve středu 10. května přinesou nadějné vyhlídky a dobrou náladu trigon Luny s Uranem a Sluncem. Věci by mohly dopadnout lépe, než jste si mysleli. Drobné komplikace se mohou vyskytnout k večeru, kdy opozice Luny s Merkurem podpoří příliv únavy a vy už nebudete mít chuť cokoliv dělat a řešit.

 

Ve čtvrtek 11. května si hlídejte všechny důležité věci, neboť Luna vcházející do znamení Vodnáře v konjunkci s Plutem podpoří neklid a citové napětí. Možná se vám připomene něco, co vám sebere klid. Buďte hodní jak na sebe, tak i na své blízké.

 

V pátek 12. května vám může pomoci získat lepší pozici nejenom v práci, ale i v osobním životě sextil Merkuru se Saturnem. Konstelace podpoří všechny nezlomné lidi s ochotou (na sobě) pracovat a s vírou ve svoji šťastnou hvězdu.

 

V sobotu 13. května bude přát randění sextil Merkuru s Venuší. O zajímavá odhalení se postará Venuše v trigonu se Saturnem. Možná to podpoří nějaká vaše rozhodnutí. Luna vejde do znamení Ryb a vaše poznání mohou získat duchovnější rozměr.

 

V neděli 14. května zajistí příjemný den a dobrou náladu sextil Luny s Uranem a Sluncem. Dopřejte si rodinný oběd, nebo si zajděte někam do kavárny s přáteli.

 

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Ve vztahu dokáží ocenit láskyplné zacházení a jsou velmi přístupni k lichotkám. Můžete se na ně spolehnout, i když kvůli jejich smyslnosti nelze vyloučit občasnou nevěru. Manželství uzavírají obvykle dosti znenadání. Potřebují pociťovat důvěru nejbližších a jistotu pevného zázemí. Nejlépe se k nim hodí Beran, Lev a Střelec.

Býci, tento týden se nemusíte obávat třecích ploch s partnerem. Naopak se budete velmi dobře rozumět a vyjasníte si i dřívější neshody.

Blíženci, nenuťte se do ničeho, co by bylo proti vašemu přesvědčení. Raději si odpočiňte a věnujte se svým věcem.

Raci, oprostěte se od toho, že vše budete svádět na někoho jiného. Povzneste se nad to, udělejte si dobré jídlo a zajděte si do společnosti. Uvidíte, že vaše nálada se rázem promění k lepšímu.

Lvi, dejte přednost romantickým a zábavným činnostem, a snažte se upozadit jakékoliv problémy ve vztahu. Také se vyhýbejte jakýmkoliv rizikovým či adrenalinovým aktivitám. Mohlo by to skončit úrazem.

Panny, dávejte pozor na rodinné úspory. Máte chuť investovat do jistých předmětů, ale nápad to není dobrý. Naopak můžete sáhnout opravdu vedle a bude vás to později hodně mrzet.

Váhy, nepodceňujte nejrůznější cvičení, která vám pomohou udržet tělo v kondici. Začněte zlehka a nepřepínejte se. Důležitá je pravidelnost a vytrvalost.

Štíři, máte zřejmě na srdci spoustu starostí, co se týká vašeho partnerského vztahu. Svěřujte se ale pouze někomu důvěryhodnému.

Střelci, vyrazte do víru společenského dění a buďte hodně aktivní. Nezadaným totiž hvězdy slibují, že se jim do cesty připlete někdo sympatický. Dejte si tedy záležet na svém vzhledu i chování, ale nepřetvařujte se.

Kozorozi, váš milostný život bude jen vzkvétat. Můžete se těšit na příval romantiky a něžností, jako nikdy předtím. Věřte tomu, že se karta obrátila ve váš prospěch. Nemáte důvod pochybovat.

Vodnáři, bude nutné, abyste se věnovali také sami sobě, a to především vaší psychice. Musíte se dát do pořádku, čeká vás náročnější období a do letní dovolené je ještě daleko. Co třeba vyjet do nějakého wellness centra, kam vytáhnete partnera nebo kamarády.

Ryby, měli byste se rozhodnout, co všechno chcete tento týden stihnout. Podle toho se bude odvíjet ostatní. Nezapomeňte také na odpočinek při procházce na čerstvém vzduchu.

Berani, vaše energie je tento týden skoro nevyčerpatelná, ale i tak si dávejte pozor na přílišné vydávání sil, pravidelné pauzy na relaxaci jsou nutné.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články