Týdenní horoskop 4.3.-10.3. Co nese novoluní v Rybách?

V pondělí 4. března vás Merkur v sextilu s Uranem nabije přílivem energie, která pomůže nastartovat všechny vaše mozkové závity. Bude to skvělý den pro vyřízení veškerých úředních, či komplikovaných záležitostí. Aspekt může vést i k jiným řešením věcí, než na jaká jste si zvykli. Každopádně nebude problém nalézt s lidmi v okolí společnou řeč.

 

V úterý 5. března slibuje příjemné odpoledne sexstil Luny se Saturnem a trigon s Jupiterem. Je vhodná doba udělat i něco pro sebe, budete mít z toho dobrý pocit.

 

Ve středu 6. března přinesou příznivé sextily Luny se Sluncem, Merkurem a Neptunem a trigon s Uranem osvěžení kontaktů starých přátelství. Štěstí budete mít i v lásce.

 

Ve čtvrtek 7. března připraví Luna vcházející do znamení Vodnáře v konjunkci s Plutem překvapení. Postaví vám do cesty něco, čemu jste se chtěli intuitivně vyhnout. Vypořádáte se s tím a budete se cítit silnější.

 

V pátek 8. března na Mezinárodní den žen přinese konjunkce Luny s Marsem a kvadratura s Uranem napjatější ráno. Odpoledne z vás ale všechno spadne a vy si můžete dopřát nějakou malou oslavu, dobrou zábavu, nebo rande. Romantickou náladu podpoří konjunkce Merkuru s Neptunem a Luny s Venuší. Ta také posílí vaši intuici. Zrozenci vodních znamení v Raku, Štíru a v Rybách budou mít zvláštní předtuchy a těmi se nejspíš budou i řídit. Ostatní znamení se mohou naopak chvílemi cítit jako ve snu.

 

V sobotu 9. března vejde Luna do znamení Ryb a naladí vás na potřebu být chvíli sami se sebou a možná i na nějakou meditaci. Po celém týdnu, kdy jste měli naloženo si dopřejte trochu klidu. Luna v konjunkci se Saturnem a kvadratura Marsu s Uranem varuje před možným oslabením organismu, bylo by dobré posílit svoji imunitu.

 

V neděli 10. března nastane novoluní ve znamení Ryb. Slunce a Luna se setkají s vládcem znamení Ryb – Neptunem. Výjimečný nebeský úkaz zanechá silný otisk v duši a srdci všem, kteří touží poznat odpovědi na téma smyslu života. Novoluní v Rybách nese obrození vašich sil.

V lidech se probudí dřímající duchovní potřeby. Vnímavější lidé mohou zažít zvláštní emocionální stavy a hledat odpovědi na to kým jsou,  kam kráčí a co chtějí dělat. Život přeci musí mít hlubší smysl. Některé to bude instinktivně táhnout na jejich silová místa, kde se cítí dobře. Jiní budou hledat dávné i současné svatyně. Budou také více empatičtí a soucitnější vůči slabším. To jim pomůže nalézt své lepší já. Příliv pozitivní energie věští sextily Slunce s Uranem a Merkuru s Plutem. Merkur přejde ze znamení Ryb do znamení Berana a vás přestanou trápit různé chmurné myšlenky.

 

 

Hvězdy jsou ve znamení Ryb. Lidé tohoto znamení mají rádi klidné rodinné zázemí. Fascinuje je umění, literatura a duchovní nauky. Jako partneři bývají romantičtí a velmi pozorní. Zároveň jsou dost zranitelní a neodpouští nevěru či lež. Z duše nesnáší hádky a vypjatou atmosféru.

 

Ryby, v osobním životě hvězdy nepřejí romantice, spíše bude dobré si partnera trochu předcházet. Zapomeňte na negativní témata k rozhovoru. Pochvala nebo kompliment vezmou protějšku vítr z plachet.

 

Berani, více se zaobíráte problémy druhých než tím, co potřebujete k zajištění existence vy. Klidně byste se rozdali. Myslete také na sebe.

 

Býci, pracovně se bude dařit všem, kteří působí ve zdravotnictví nebo tvůrčích oborech. Mohli byste si finančně přilepšit či získat lepší pracovní podmínky.

 

Blíženci, vaše srdce zaplaví sentiment. Nával emocí vás požene k rodině a přátelům, které jste dlouho neviděli. Oprášíte staré vztahy a budete se cítit skvěle.

 

Raci, tento týden vám přinese možnost upevnit dosavadní vztahy a najít ztracenou důvěru. Rozhádaná partnerství dostanou novou šanci na lásku.

 

Lvi, nesete stěží tíhu vlastního svědomí. Pravděpodobně se budete chtít někomu svěřit se svými milostnými zálety či minulostí, na niž nejste zrovna pyšní. Dobře si to rozmyslete, následky nemůžete jen tak zamést pod stůl.

 

Panny, partner a rodina ve vás vidí vrbu, které se mohou vypovídat. Přestože na rozhovory nemáte náladu, neodmítejte je.

 

Váhy, partner nebo přátelé vás vytáhnou z nevalné nálady. Mají pro vás dost vtipných informací a zajímavostí, kterými vás dostanou do pohody.

 

Štíři, mějte na paměti, že s plným žaludkem se problémy řeší snáz. Nejdřív proto partnera nakrmte, a až pak vybalte problém.

 

Střelci, jste plni nápadů, jak obšťastnit své blízké. Pokud vám to finance dovolí, zrealizujete bláznivou dovolenou nebo jim kupte nečekaný dárek. I zdánlivá maličkost potěší.

 

Kozorozi, je potřeba více myslet na své zdraví, od bolesti zad vám spolehlivě pomůže pravidelná návštěva bazénu. Navíc si naordinujete odpočinek a načerpejte nové síly.

 

Vodnáři, najednou přesně uvidíte to, co chcete, a jak toho dosáhnout. Navíc se nemusíte bát nedorozumění. Partner se postaví na vaši stranu.

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články