Týdenní horoskop 31.5.-6.6. Čeká nás období nových lásek, rozchodů i usmiřování. Které dny si dát pozor?

Sdílejte nás

Blíženci, tento týden uděláte rozhodující krok správným směrem. Váhy, štěstí přeje připraveným. Panny, rozmyslete si, zda si opravdu chcete v tyto dny vyříkat se svým partnerem nesrovnalosti ve vztahu….

Pondělí 31.5. „zpříjemní” kvadratura Luny s Uranem a konjunkce se Saturnem. I ti odpočatí budou mít tendenci zívat a na nic jako by nebyl čas. Trigon Marsu s Neptunem bude zase zveličovat všechny možné problémy. Chce to klid. Bude to spíše v unavené mysli než v reálu. 😞

 

V úterý 1.6., na Dětský den dostaneme od hvězd malý dárek všichni. V každém z nás se probudí kus dítěte a příjemnou náladu umocní příznivé vlivy trigonů Luny s Merkurem a s Venuší. Luna vejde do znamení romantických Ryb a konjunkce s Jupiterem rozpustí napětí jako starý sníh. Spontánní nálada bude provázet celým dnem.

 

Ve středu 2. 6. vejde Venuše do znamení Raka. Budeme mít potřebu řešit vše mile a příjemné kolem rodiny, zajít si s dětmi, či přáteli na něco dobrého, také se budeme chtít líbit, a tak se bude investovat do oblečení. Den bude přát i randění. 😀

 

Čtvrtek 3.6. bude již od poledních hodin vybízet k plánům všeho druhu a hlavně těm se vztahem k dovoleným. Příznivé aspekty Luny s Marsem a Plutem a Luna vcházející do znamení Berana i trigon Slunce se Saturnem budou chtít směřovat naši pozornost již ke konkrétním plánům a upřesněním. Nápady mohou být malým preludiem blížících se dovolených.

 

 

V pátek 4.6. bude trigon Venuše s Jupiterem přát všem láskám nebeským a svatému klidu. ❤️

 

V sobotu 5.6. važte svá slova! Den může být poněkud ostřejší. Mars a Pluto budou díky opozici v bojové náladě a kvadratura Merkura s Neptunem může věci hrotit. Hrozí rozchody!

 

Nedělní ráno 6.6. odplaví včerejší nervozitu a Luna vcházející do znamení Býka přispěje s pomocí uspořádat věci tam, kde mají být.

 

 

Co nás čeká první červnové dny?

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Zrozenci tohoto vzdušného znamení jsou ve vztazích pozorní a romantičtí. Jejich otevřenost nemá problém s jakoukoliv komunikací. Obvykle nežárlí a partnerovi dává plnou důvěru. Nejvhodnějšími partnery k Blížencům jsou Váhy a Vodnáři.

Blíženci, tento týden uděláte rozhodující krok správným směrem. Konečně se vyřeší to, co vás trápilo. Buďte velkorysí, vše se vám vrátí, až přijde ten správný čas.

Raci, uvědomíte si, že pesimistický pohled na svět vám vůbec nedělá dobře. Náladu si můžete spravit pouze v kruhu svých blízkých.

Lvi, výrazně se vám uleví v pracovní oblasti, hlavně ve vztahu s kolegy. Najdete konečně společnou řeč a budete se snažit přenést přes nedávné nedorozumění.

Panny, rozmyslete si, zda si opravdu chcete v tyto dny vyříkat se svým partnerem nesrovnalosti ve vztahu. Nemáte totiž dost trpělivosti, abyste rozhovor udrželi v klidném duchu.

Váhy, štěstí přeje připraveným. Jestli se vám do cesty připlete výhodná koupě nebo investice, o které jste dlouho přemýšleli, měli bystě ji velmi rychle využít.

Štíři, konečně se vzpamatujete a začnete naslouchat své intuici. Pomůže vám to v každém ohledu. Jakmile si uvědomíte, co se opravdu děje a co vlastně chcete, bude vše v jasných barvách.

Střelci, dobré bude, když si půjdete svou cestou a nebudete se angažovat v cizích záležitostech. Může to být akorát medvědí služba a vy z toho vyjdete jako ti nejhorší.

Kozorozi, nedávejte ostatním možnost, jak se na vás zchladit hlavu. Jste vždy otevření komunikaci, ale vše má své meze. Někteří to mohu už zneužívat.

Vodnáři, nejde popřít, že jste nadaní ve svém oboru. Nebojte se přemýšlet o vyšších pracovních metách. Je načase se posunout dál.

Ryby, místo pochůzek po obchodech a nakupování si vyjděte na pořádně dlouhou túru. Nejenže ušetříte, ale uděláte také něco pro své tělo.

Berani, neotálejte s odpověďmi na zajímavé nabídky, které by vám mohly změnit život. Nezáleží, z jaké oblasti budou.

Býci, je nevyhnutelně nutné začít provozovat alespoň nějakou pohybovou aktivitu. Je na vás, co si vyberete, ale začněte s tím co nejdříve. Prospěje to hlavně vaší psychické kondici.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...
Kartářka píše...

Pavouk v domě

Potkat pavouka v ložnici je předzvěstí hádky. V kuchyni nese naopak skvělé zprávy! Každý doma někdy natrefí na pavouka i pavučinku. S tím, jak se ...
Kartářka píše...
/ Články