Týdenní horoskop 31.5.-6.6. Čeká nás období nových lásek, rozchodů i usmiřování. Které dny si dát pozor?

Blíženci, tento týden uděláte rozhodující krok správným směrem. Váhy, štěstí přeje připraveným. Panny, rozmyslete si, zda si opravdu chcete v tyto dny vyříkat se svým partnerem nesrovnalosti ve vztahu….

Pondělí 31.5. „zpříjemní” kvadratura Luny s Uranem a konjunkce se Saturnem. I ti odpočatí budou mít tendenci zívat a na nic jako by nebyl čas. Trigon Marsu s Neptunem bude zase zveličovat všechny možné problémy. Chce to klid. Bude to spíše v unavené mysli než v reálu. 😞

 

V úterý 1.6., na Dětský den dostaneme od hvězd malý dárek všichni. V každém z nás se probudí kus dítěte a příjemnou náladu umocní příznivé vlivy trigonů Luny s Merkurem a s Venuší. Luna vejde do znamení romantických Ryb a konjunkce s Jupiterem rozpustí napětí jako starý sníh. Spontánní nálada bude provázet celým dnem.

 

Ve středu 2. 6. vejde Venuše do znamení Raka. Budeme mít potřebu řešit vše mile a příjemné kolem rodiny, zajít si s dětmi, či přáteli na něco dobrého, také se budeme chtít líbit, a tak se bude investovat do oblečení. Den bude přát i randění. 😀

 

Čtvrtek 3.6. bude již od poledních hodin vybízet k plánům všeho druhu a hlavně těm se vztahem k dovoleným. Příznivé aspekty Luny s Marsem a Plutem a Luna vcházející do znamení Berana i trigon Slunce se Saturnem budou chtít směřovat naši pozornost již ke konkrétním plánům a upřesněním. Nápady mohou být malým preludiem blížících se dovolených.

 

 

V pátek 4.6. bude trigon Venuše s Jupiterem přát všem láskám nebeským a svatému klidu. ❤️

 

V sobotu 5.6. važte svá slova! Den může být poněkud ostřejší. Mars a Pluto budou díky opozici v bojové náladě a kvadratura Merkura s Neptunem může věci hrotit. Hrozí rozchody!

 

Nedělní ráno 6.6. odplaví včerejší nervozitu a Luna vcházející do znamení Býka přispěje s pomocí uspořádat věci tam, kde mají být.

 

 

Co nás čeká první červnové dny?

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Zrozenci tohoto vzdušného znamení jsou ve vztazích pozorní a romantičtí. Jejich otevřenost nemá problém s jakoukoliv komunikací. Obvykle nežárlí a partnerovi dává plnou důvěru. Nejvhodnějšími partnery k Blížencům jsou Váhy a Vodnáři.

Blíženci, tento týden uděláte rozhodující krok správným směrem. Konečně se vyřeší to, co vás trápilo. Buďte velkorysí, vše se vám vrátí, až přijde ten správný čas.

Raci, uvědomíte si, že pesimistický pohled na svět vám vůbec nedělá dobře. Náladu si můžete spravit pouze v kruhu svých blízkých.

Lvi, výrazně se vám uleví v pracovní oblasti, hlavně ve vztahu s kolegy. Najdete konečně společnou řeč a budete se snažit přenést přes nedávné nedorozumění.

Panny, rozmyslete si, zda si opravdu chcete v tyto dny vyříkat se svým partnerem nesrovnalosti ve vztahu. Nemáte totiž dost trpělivosti, abyste rozhovor udrželi v klidném duchu.

Váhy, štěstí přeje připraveným. Jestli se vám do cesty připlete výhodná koupě nebo investice, o které jste dlouho přemýšleli, měli bystě ji velmi rychle využít.

Štíři, konečně se vzpamatujete a začnete naslouchat své intuici. Pomůže vám to v každém ohledu. Jakmile si uvědomíte, co se opravdu děje a co vlastně chcete, bude vše v jasných barvách.

Střelci, dobré bude, když si půjdete svou cestou a nebudete se angažovat v cizích záležitostech. Může to být akorát medvědí služba a vy z toho vyjdete jako ti nejhorší.

Kozorozi, nedávejte ostatním možnost, jak se na vás zchladit hlavu. Jste vždy otevření komunikaci, ale vše má své meze. Někteří to mohu už zneužívat.

Vodnáři, nejde popřít, že jste nadaní ve svém oboru. Nebojte se přemýšlet o vyšších pracovních metách. Je načase se posunout dál.

Ryby, místo pochůzek po obchodech a nakupování si vyjděte na pořádně dlouhou túru. Nejenže ušetříte, ale uděláte také něco pro své tělo.

Berani, neotálejte s odpověďmi na zajímavé nabídky, které by vám mohly změnit život. Nezáleží, z jaké oblasti budou.

Býci, je nevyhnutelně nutné začít provozovat alespoň nějakou pohybovou aktivitu. Je na vás, co si vyberete, ale začněte s tím co nejdříve. Prospěje to hlavně vaší psychické kondici.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 14.6.-20.6. Královna disků; jděte si za svým!

Lvi, jste šikovní a věci vám půjdou nebývale dobře v obchodní sféře. Opatrně však na nákladné milence, či milenky, nebo dokonce kurtizány. Některé jsou povoláním ...
Kartářka píše...

Jste připraveni slyšet pravdu?

O svém osudu každý rozhoduje sám za sebe. Toto je jeden z mnoha příběhů mých klientů. Chtít vědět víc! Před lety mě požádala o výklad ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 14.6.-20.6. Co nese úterní kvadratura Saturna s Uranem?

V úterý nastane jedna z nejdůležitějších astrologických událostí v roce. Leckdo se po ní bude koukat na svět jinak. První odraz kvadratury Saturna s Uranem ...
Kartářka píše...

Andělé jsou…

Z očí se vám koulí jedna slza za druhou… Proč zase já? zoufáte si. A není nikdo, kdo by mi pomohl, bleskne vám hlavou. V tom zpozorníte ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: hvězdy chystají geniální nápady i úspěchy v lásce

V pátek vejde Mars do znamení Lva. Bude mít vliv na snahu ukotvit v sobě pocit bezpečí a také péci o svůj dům, blízké i ...
Kartářka píše...

Je vám povědomá kouzelná síla moře?

Posilte pomocí moře ve svém životě to dobré Chystáte se k moři? Něco vás tam vábí? Cítíte se dobře v šepotu blankytných vln a křiku ...
Kartářka píše...

Vě-do-má

Slovo VĚDMA, jakou má pro vás příchuť? Koho si představíte…? Kdo je, podle vás, vědma? Vrásčitá stařena v černém, která člověka provrtá pohledem a vidí skrz ...
Kartářka píše...

Co nás ještě čeká v (magickém) červnu? 

Červen je pro hodně lidí začátek léta. Ve vzduchu visí pradávná síla magie života. Tu umí využít, a hlavně krásně prožít ti, kteří vnímají věci ...
Kartářka píše...

Karta týdne Devítka pohárů. Ten, kdo má zálibu ve štěstí, může doufat

Střelce čeká návrat lásky, Berany flirt, Lvy satisfakce, Raci budou diplomaté, Štírům se vrátí víra v sebe, Vodnářům se zklidní vztahy, Rybám přijde pomoc od neznámých ...
Kartářka píše...
/ Články, Karta týdne

Poselství včel

Už se opět bzučivě míhají vzduchem. Včely, včelky, včeličky… Jak je krásné vidět tyto malé tvorečky neúnavně létat z květu na květ. Člověk má po ...
Kartářka píše...

 

Sdílejte!