Týdenní horoskop 31.5.-6.6. Čeká nás období nových lásek, rozchodů i usmiřování. Které dny si dát pozor?

Blíženci, tento týden uděláte rozhodující krok správným směrem. Váhy, štěstí přeje připraveným. Panny, rozmyslete si, zda si opravdu chcete v tyto dny vyříkat se svým partnerem nesrovnalosti ve vztahu….

Pondělí 31.5. „zpříjemní” kvadratura Luny s Uranem a konjunkce se Saturnem. I ti odpočatí budou mít tendenci zívat a na nic jako by nebyl čas. Trigon Marsu s Neptunem bude zase zveličovat všechny možné problémy. Chce to klid. Bude to spíše v unavené mysli než v reálu. 😞

 

V úterý 1.6., na Dětský den dostaneme od hvězd malý dárek všichni. V každém z nás se probudí kus dítěte a příjemnou náladu umocní příznivé vlivy trigonů Luny s Merkurem a s Venuší. Luna vejde do znamení romantických Ryb a konjunkce s Jupiterem rozpustí napětí jako starý sníh. Spontánní nálada bude provázet celým dnem.

 

Ve středu 2. 6. vejde Venuše do znamení Raka. Budeme mít potřebu řešit vše mile a příjemné kolem rodiny, zajít si s dětmi, či přáteli na něco dobrého, také se budeme chtít líbit, a tak se bude investovat do oblečení. Den bude přát i randění. 😀

 

Čtvrtek 3.6. bude již od poledních hodin vybízet k plánům všeho druhu a hlavně těm se vztahem k dovoleným. Příznivé aspekty Luny s Marsem a Plutem a Luna vcházející do znamení Berana i trigon Slunce se Saturnem budou chtít směřovat naši pozornost již ke konkrétním plánům a upřesněním. Nápady mohou být malým preludiem blížících se dovolených.

 

 

V pátek 4.6. bude trigon Venuše s Jupiterem přát všem láskám nebeským a svatému klidu. ❤️

 

V sobotu 5.6. važte svá slova! Den může být poněkud ostřejší. Mars a Pluto budou díky opozici v bojové náladě a kvadratura Merkura s Neptunem může věci hrotit. Hrozí rozchody!

 

Nedělní ráno 6.6. odplaví včerejší nervozitu a Luna vcházející do znamení Býka přispěje s pomocí uspořádat věci tam, kde mají být.

 

 

Co nás čeká první červnové dny?

Hvězdy jsou ve znamení Blíženců. Zrozenci tohoto vzdušného znamení jsou ve vztazích pozorní a romantičtí. Jejich otevřenost nemá problém s jakoukoliv komunikací. Obvykle nežárlí a partnerovi dává plnou důvěru. Nejvhodnějšími partnery k Blížencům jsou Váhy a Vodnáři.

Blíženci, tento týden uděláte rozhodující krok správným směrem. Konečně se vyřeší to, co vás trápilo. Buďte velkorysí, vše se vám vrátí, až přijde ten správný čas.

Raci, uvědomíte si, že pesimistický pohled na svět vám vůbec nedělá dobře. Náladu si můžete spravit pouze v kruhu svých blízkých.

Lvi, výrazně se vám uleví v pracovní oblasti, hlavně ve vztahu s kolegy. Najdete konečně společnou řeč a budete se snažit přenést přes nedávné nedorozumění.

Panny, rozmyslete si, zda si opravdu chcete v tyto dny vyříkat se svým partnerem nesrovnalosti ve vztahu. Nemáte totiž dost trpělivosti, abyste rozhovor udrželi v klidném duchu.

Váhy, štěstí přeje připraveným. Jestli se vám do cesty připlete výhodná koupě nebo investice, o které jste dlouho přemýšleli, měli bystě ji velmi rychle využít.

Štíři, konečně se vzpamatujete a začnete naslouchat své intuici. Pomůže vám to v každém ohledu. Jakmile si uvědomíte, co se opravdu děje a co vlastně chcete, bude vše v jasných barvách.

Střelci, dobré bude, když si půjdete svou cestou a nebudete se angažovat v cizích záležitostech. Může to být akorát medvědí služba a vy z toho vyjdete jako ti nejhorší.

Kozorozi, nedávejte ostatním možnost, jak se na vás zchladit hlavu. Jste vždy otevření komunikaci, ale vše má své meze. Někteří to mohu už zneužívat.

Vodnáři, nejde popřít, že jste nadaní ve svém oboru. Nebojte se přemýšlet o vyšších pracovních metách. Je načase se posunout dál.

Ryby, místo pochůzek po obchodech a nakupování si vyjděte na pořádně dlouhou túru. Nejenže ušetříte, ale uděláte také něco pro své tělo.

Berani, neotálejte s odpověďmi na zajímavé nabídky, které by vám mohly změnit život. Nezáleží, z jaké oblasti budou.

Býci, je nevyhnutelně nutné začít provozovat alespoň nějakou pohybovou aktivitu. Je na vás, co si vyberete, ale začněte s tím co nejdříve. Prospěje to hlavně vaší psychické kondici.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop na únor

Býci, pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a možná také poznáte nové lidi, kteří vám padnou do noty. Raci, nečekejte na zázrak a ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...