Jste spřízněné duše? Horoskop napoví!

Sdílejte nás

Beran chce všechno hned. Býk si umí život vychutnat. Lev by rád nasával něco z toho, co je vlastní Váhám, učil by se jejich eleganci a diplomacii i nadhledu. Berani nepochopí to, co fascinuje Býky. To Blíženci už jsou pro ně jiná káva. Víte, které duše budou více spřízněné?

 

 

Berani jsou v neustálém spěchu. Klidný a rozvážný Býk je bude nudit. Beran chce všechno hned. Býk si umí život vychutnat. Dá si čas zkoumat krásu a dopřávat si pohodlí. To, co se líbí Býkovi, pro Berana příliš není. To u Blíženců Berani ocení jejich pronikavý intelekt, radost z cestování i bystrý jazyk. To je něco, v čem by bylo dobře i Beranům.

 

Býci jsou gurmáni a milovníci svého pohodlí. Vše kolem musí být dokonale sladěno a na svém místě. To by byla pro Blížence nuda. Býk pro Blížence, coby chodící encyklopedie a překladač z cizích jazyků na baterky v jednom, nemusí cítit slabost. Sice jsou schopni se domluvit v jakékoliv řeči, rukama, nohama, lámavě, ale Býk musí mít svoji úroveň.

To Raci budou jiná. Raci Býka zaujmou svým smyslem pro sentiment a nostalgii, znalostí o různých památkách a procítěním té originality místa a věcí a ty rodinné vztahy, jak si hlídá… No, to je něco, co táhne Býky.

 

Blíženci asi nepřekvapí tím, že si budou střílet z nesmělých Raků, kteří potřebují být v bezpečí své skrýše. Mohou je považovat za uvězněné ve svých limitech. To už pro ně může zavánět zakomplexovaností a berou roha k pro ně třeba atraktivnímu Lvu. Ten je sebevědomý a ví, jak si omotat druhé kolem prstu a být středem pozornosti.

 

Rakům, jemným a citlivým duším, zase nebude příliš sedět Lev, který se stále potřebuje cpát do světel reflektorů, což Rakům zavání pozérstvím, ale taková Panna, to je panečku jiná. Tu bude Rak vnímat jako pořádkumilovnou, dokonalou, rozhodnou, tedy bude na piedestalu.

 

Lvi možná Panny ani nezaregistrují. Lev je výrazný, majestátně vystavující na obdiv své dokonalé já. Zatímco Panna bude zpravidla dobře ukrytá za svojí prací, funkcí, řemeslem. Lvům by více imponovaly diplomatické, elegantní a světoběžné Váhy.

 

Panny asi u Vah neuvidí nic až tak zvláštního. To, co dokážou Váhy, by se Panny určitě naučily dřív, než napočítáš do deseti… Ale Štír? Ta rozhodnost, síla, zásadovost a to, jak se nedá vyhodit ze sedla…

 

Váhám drsný Štír dvakrát nezavoní, ale s bezstarostným a nespoutaným Střelcem, to je jiná.

 

Štíři na svět pohlíží bez příkras a filtrů. Vábí je vše tajemné. Střelci, jak prosté, vidí všechno jasně. Věci jsou buď takové, nebo onaké. Co na nich má rébusy milující Štíry zaujmout?

 

Štíři si budou ladit s Kozorohy. Kozoroh je skvělý učitel i vůdce. Řekne mu, když půjdeš po malých krůčcích za hvězdou, nemůžeš minout velkolepé nebe. A Štíři jej následují.

Střelci nebudou muset Kozorohy, takoví suchaři nejsou jejich gusto. To novátorští Vodnáři se svými širokými záběry a velkou fantazií jim sednou dokonale.

 

Kozorozi tedy budou zase brát Vodnáře s jejich vzlety a vizemi futuristické budoucnosti, jako lidi mrhající čas v honbě za podivnými ideály, kterých se nikdo tady a teď nenají. Vodnáře může zase iritovat, jak rychle je umí Kozoroh vrátit na zem a suše oddělit zrno od plev.

 

Kozorozi či cení toho, na co je reálné a na co si mohou sáhnout. Vodnáři jsou pro ně snílci bez opory ve faktech. Nebo s chybně uspořádanými fakty. Pro Váhu bude zajímavé poslouchat tyto pře.

 

Jsou to Ryby, které mohou Kozorohům přinést to, po čem touží. Soucit s druhými, jejich pochopení, umění s druhým proplouvá v dobrém i zlém a v jejich umění lidem druhým pomoci.

A jak to budou mít s Rybami Vodnáři? Zdálo by se, že když obě znamení disponují výjimečnou fantazií, že si budou rozumět. To by se opravdu jenom zdálo. I když budou mít Vodnáři také sklon k fantazírovaní, je tu velký rozdíl. Ryby jsou citové. To je něco, co Vodnář až tolik neuchopí. Pro něho jsou city cosi někde ztraceného v mlze. Vodnář k tomu všemu přistupuje vědecky. Už někdy někdo, když pitval žábu, nalezl něco, jako cit?

 

Rybám, že by imponovali Berani? Něco zvláštního tam je, co jim radí se stáhnout. Že by ta jejich prudkost, ráznost a rozhodnost se kterou otřásají celým jejich světem, kam jen vkročí?

 

Ryby si raději počkají na Býka. Ten je tak statečný, udatný, ochrání je ve své náruči před celým světem. Zklidní jejich emocionální bouře, svým jasným pohledem na věc rozpustí pocity nejistot a se smyslem pro materiální zabezpečení zajistí dokonalý přístav.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...

11 znamení, že nás andělé chrání

Rádi věříme tomu, že nad námi kdosi bdí. Někteří hovoří o andělech strážných, jiní o duchovních průvodcích, nebo o spřízněných duších zemřelých blízkých. Lidé se ...
Kartářka píše...

Pavouk v domě

Potkat pavouka v ložnici je předzvěstí hádky. V kuchyni nese naopak skvělé zprávy! Každý doma někdy natrefí na pavouka i pavučinku. S tím, jak se ...
Kartářka píše...
/ Články