Týdenní horoskop 2.8.-8.8. Trigon Venuše s Uranem vám zajistí výbuchy vášně. Hlavně Býkům

Sdílejte nás

Váhy, dejte šanci novým zítřkům. Střelci, vyhýbejte se adrenalinovým sportům…

Pondělí 2. srpna

Opozice Slunce se Saturnem a kvadratury Luny s Jupiterem a Marsem – připravte se na silné emoce, silné touhy a bohužel i smutek. Luna ale vchází do znamení Blíženců. Napětí odreagujete s někým blízkým, s někým, kdo si vás vyslechne.

 

V úterý 3. srpna

Trigon Venuše s Uranem: budete kreativní a otevřete se lásce a starým, i novým vztahům. Bude s kým hovořit někdo nese inspiraci. Většina Býků budou mít silnou potřebu sexu.

 

Středa 4. srpna

Kvadratura Merkuru s Uranem nabádá, abyste se připravili na příliv zkreslených informací a pomluv. Bude problém rozpoznat, co je pravda a co lež. Dopřejte si informační detox. A projděte se přírodou.

 

Čtvrtek 5. srpna

Luna v sextilu s Marsem zařizujte věci, které se vlečou, a do kterých se nechce. Líne tempo klidného dne je pro ne ideální. Tak, pokud to půjde, taky trochu lenošte.

 

Pátek 6. srpna

Příjemné aspekty Luny s Uranem, Venuší a Neptunem zařídí, že vyjde vám rande, nebo příjemné setkání příteli.

 

Sobota 7. srpna

Opozice Luny s Plutem a kvadratura Slunce s Uranem nabádají ke zdravému životnímu stylu. Luna vchází do znamení Lva. Podpoří hezky večer ve dvou, nebo společně chvíle na parketu.

 

Neděle 8. srpna

Novoluní ve Lvu bude v opozici k Saturnu a v kvadratuře s Uranem. Tento den se bude dát krájet atmosféra, jak bude hustá.

 

Pojďme se podívat na to, co nás čeká začátkem srpna. Novoluní vstoupí v neděli 8.8. do znamení Lva. Tento den nás potrápí špatná termoregulace. Vyzkoušejte proto čaj na posílení jaterní činnosti, např. odvar z lékořicového kořene.

Hvězdy jsou ve znamení Lva. Šťastným dnem je pro ně neděle. Je to den radosti, lásky a tvůrčí aktivity, kdy jme pány svého času. Slunce nám umožňuje, abychom kolem sebe viděli alespoň na okamžik jen to hezké. Lvi, tento týden se nemusíte zákonitě s každým shodnout. Jde o to umět udělat kompromis. Na takové věci jsou ale zapotřebí chladná hlava a dostatek času.

Panny, následující dny vás udrží v pohodovějším tempu a bez stresu. Díky tomu vše budete vnímat intenzivněji a nebude třeba vyhledávat příliš akční, až bláznivé aktivity.

Váhy, dejte šanci novým zítřkům a nezatracujte lásku jen kvůli tomu, že jste zatím neměli štěstí na partnery. Váš čas přijde.

Štíři, budete si muset projít nepříjemnou situací, která se týká vašich peněz. Hlídejte vše, co by vás mohlo v této chvíli ohrozit.

Střelci, vyhýbejte se adrenalinovým sportům a také tomu, abyste ostatním dokazovali, jak dobře na tom jste. Opak je pravdou a vy jste přetížení. Náročnější aktivity by vás tak přivedly do těžkých situací.

Kozorozi, zaměstnat vás mohou starší příbuzní, kteří si vyžádají vaši pomoc. Není to nic, s čím byste měli mít větší problémy.

Vodnáři, hledejte pro sebe to nejlepší, co půjde. Nezapomínejte pořádně odpočívat, jinak se vaše vyčerpání projeví ve všech oblastech života.

Ryby, jistě máte tajná přání, kam byste chtěli postoupit. Pokud se budete vzdělávat, je to jen dobře.

Berani, měli byste se naučit pár meditačních technik. Chce to o něco více zvolnit ve vašem ohnivém životním rytmu.

Býci, nenechte si dovolenou kazit dozvuky stresu, který jste zažívali v posledních dnech. Změna prostředí je zásadním krokem, který byste měli co nejdříve podniknout. Raději si užijte v klidu příliv láskyplné a vášnivé síly.

Blíženci, bude se vám dařit především v milostné oblasti. Nenechte se vázat konvencemi a připravte pro svého partnera něco neobvyklého. Váš vztah se tím může jen upevnit.

Raci, nebojte se pustit do něčeho nového, co vás delší dobu zajímá. Čím více členů rodiny k tomu přemluvíte, tím zábavnější to bude.

 

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...