Víkendový horoskop: trigon Merkuru s Neptunem připomene dávnou známost, úplněk ve Vodnáři překvapí

Sdílejte nás

Úplněk ve Vodnáři může překvapit a Trigon Merkuru s Plutem nenechají nikoho zahálet, když je kolem tolik možností se bavit.

 

Beran

 

V sobotu se můžete cítit ospale. Ani domácí práce vás nezvábí. Tak si raději přečtěte dobrou knihu. V neděli se snažte krotit, protože můžete být více podráždění.

 

Býk

 

Můžete čekat zajímavé zprávy od známých, kteří jsou z jiného města, nebo jsou v zahraničí.

 

Blíženci

 

Sobota bude přát randění a poznávání nových lidí, či věcí. V neděli budete roztržití. Hlídejte se. Hrozí, že něco ztratíte. Na oplátku zase můžete nalézt něco, co bylo ztraceno.

 

Rak

 

Luna v úplňků ve vás vzbudí chuť do života. Budete si chtít splnit nějaké přání, byť třeba malé. Snažte se ale neutrácet příliš. Lidé v okolí k vám budou mimořádně přátelští.

 

Lev

 

O víkendu pocítíte, jak se vám životní energie vlévá do žil. Dokážete se poprat s každým problémem. Pak bude na řadě odpočinek, nebo rande, či nějaká oslava. Luna v úplňků přeje ve vašem případě zajímavým známostem.

 

Panna

O víkendu vás nikdo nedonutí dělat něco, co by se vám nechtělo. Úplněk ve vás vzbudí větší jistotu sebe sama. Půjdou vám nákupy i péče o domov. Díky svému osobnímu kouzlu, máte šanci udělat dobrý dojem a hodně získat.

 

Váha

 

Vyplatí se vám postarat se o své zdraví, uvařit si něco dobrého a meditovat. Úplněk ve vašem případě přeje vašemu seberozvoji i lásce.

 

Štír

 

Duchovní rozvoj a s ním věci svázané si přitáhnou vaši pozornost. Luna v úplňku v kvadratuře přeje nápadům. Do hlavy se vám vetře vzpomínka na někoho z dávné minulosti. Jak se asi má? Díky správnému vcítění uniknete sporům.

 

Střelec

 

Luna v úplňků v sextilu věští příjemný den. Hodně získáte díky známostem a přátelským vztahům. V neděli budete kromě volného dne řešit i závazky na přátelském poli.

 

Kozoroh

 

Vaše nápady vám přinesou zisk, ale nepřehánějte to s tou prací. Dny budou přát randění a oslavám. Máte šanci něco získat tam, kde se jiní trápí, nebo hádají. Snažte se vypustit z hlavy staré problémy.

 

Vodnář

 

Úplněk ve vašem znamení znamená, že neutečete před známými, ani se neschováte před kolegy z práce, a tak vás možná čeká dodatečná nadílka úkolů a práce.

 

Ryby

 

Luna v úplňků vám radí abyste nespěchali, a hlavně si nebrali příliš mnoho závazků. Máte šanci přijít na zajímavý nápad, nebo se naučit něco užitečného. Během dne si dopřejte šlofíka. Asi zatoužíte po odpočinku na příjemném místě. Dojem ve vás zanechá umění. Možná navštívíte nějakou výstavu, či koncert, nebo si poslechnete dobrou hudbu.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Andělský horoskop od 18. 9. do 17. 10.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Díky tomu, že jste dost empatičtí, rodina si vás vybere do role smírčího soudce. Existuje zřejmě ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuši se Saturnem v kvadratuře pocítíme hlavně v citové oblasti

Kvadratura Venuše se Saturnem povede vaši pozornost ke vztahům. Snažte se vyhnout komentářům, jinak Slunce s Plutem věští problémy. Uran vás k tomu všemu potáhne ...
Kartářka píše...

Když se nedaří… aneb den D

Všichni to čas od času známe. Ráno vstaneme, opaříme se čajem, došly vločky a koupelna je nedobytná… To je zas den, říkáme si. Může být ...
Kartářka píše...

Jakou sílu mají schůzky pod kaštany?

Kromě toho, že vás stromy provází na vašich procházkách cely rok, nyní můžou pomoci. Svojí energií mohou posílit zamilované, anebo hledající životního partnera. Stromy mohou ...
Kartářka píše...

Naučit se říkat NE

Pohlídáš mi zítra dcerku? Ano. Budeš místo mě ve středu v práci? Ano. Oslavu uděláme u tebe? Ano. Ve dvě máš čas? Ano… Opravdu? Co takhle ...
Kartářka píše...

Karta týdne 13.09.-19.09. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 13.9.-19.9. Mějte se rádi!

Panny, poslední dny máte na své okolí dost vysoké nároky. Vodnáři, jsou před vámi nové výzvy v milostné oblasti. Váhy, neotálejte s odpověďmi na zajímavé ...
Kartářka píše...

Nevyžádaná rada…

„Myslím to s tebou dobře“, tuto de facto nesmyslnou větu jako tečku za delším či kratším monologem plným rad zřejmě znáte. Od své matky, tety, babičky… ...
Kartářka píše...

Staré duše

Už jste slyšeli pojem stará duše? A jste starou, nebo mladou duší, či zralou? Na tom jestli se vidíte starou, či mladou duší, váš věk ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna bude v opozici s Uranem (11.9.) a plány vyjdou, jenom jinak!

V pátek se octnou dvě planety, mající vliv na naše blaho ve Štíru. Co dodat? Raději se nehádat, neprovokovat, neplánovat a počkat, až to přejde. V sobotu ...
Kartářka píše...

 

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.