Víkendový horoskop od 21.6. Co nám nese červnový úplněk v Kozorohu?

Víkendový horoskopV pátek 21. června přinese sextil Merkuru s Marsem náladu na letní lenošení a cestování.

V sobotu 22. června nastane úplněk ve znamení Kozoroha v opozici s Venuší a Merkurem a v kvadratuře s Neptunem. Budeme mít větší potřebu být pohromadě se svými blízkými.

Někdo z okolí může mít potřebu vás mít pod kontrolou. Buďte také opatrní a vyhněte se slibům, které nemyslíte vážně. I kdyby to bylo myšleno vtipem, protistrana vás může chytit za slovo a vzít to opravdově. Úplňkový den si nejvíce užijí ti z nás, kteří budou trpěliví a dokážou se ovládat. Všechno hravě zvládnou a ještě na tom mohou dokonce i hodně vyzískat. Úplněk bude zářivým, majákem, který nás bude provázet na cestě ke splnění našich přání. Ukáže na začátek cesty plné transformací. Dá nám příležitost vyznačit si jasný cíl. V příštím měsíci nastane další úplněk a bude také v Kozorohu a tady se naše ambice budou rýsovat ještě výrazněji.

 Můžeme mít potřebu postarat se ještě více o klid, pohodu a bezpečí svého domu a rodiny

V neděli 23. června slibuje příjemný den Luna v sextilu se Saturnem a v trigonu s Uranem. Napětí povolí a přijde úleva.

Beran

V pátek se vám podaří zvládnout hodně věcí, a ještě ostatní přesvědčíte o svých dobrých nápadech. V sobotu si kromě úklidu stihnete i něco dobrého uvařit. Najděte si čas na své blízké. Úplněk v kvadratuře vám pomůže odetnout se od starých vzorců. V neděli buďte ohleduplní vůči svému zdraví a nepřetěžujte se příliš namáhavou prací, či cvičením. Tento den se doporučuje klid a uchování si nadhledu.

Býk

V pátek vám pomůže Uran v konjunkci něco změnit, či napravit. Nebudete dělat dvě stejné chyby po sobě. V sobotu vám bude přát i Merkur v sextilu. Můžete tak natrefit na zajímavé nabídky. Zvládnete všechno, co jste měli v plánu. V neděli bude ještě doznívat včerejší úplněk a ten přeje klidu a střídmosti. Běžte na procházku, nebo se věnujte svým koníčkům, či zahrádce. Jsou dny, kdy je lepší odpočívat.

Blíženci

V pátek můžete získat užitek z každé příležitosti i známosti. Dozvíte se, jak využít svých výhod. Přijdete na báječné nápady. Sobotní úplněk bude přát rozvoji nových dovedností. Dobře se operete i se všemi svými povinnostmi. Den přeje randění i zábavě. V neděli máte šanci dozvědět se hodně zajímavých informací a zamilovat se.

Rak

Budete chtít udělat něco pro druhé. Také se věnujte své umělecké duši. V sobotu si nebudete moci stěžovat na nedostatek zábavy Slunce ve vašem znamení vám přeje. Přátelé vám možná zavolají dobré zprávy. Bude vám přáno v rodinných záležitostech i v lásce. Nedělní Luna v opozici usnadní domluvu s lidmi, kteří vám nejsou příliš nakloněni. Večer bude vhodný čas k duchovní práci a meditaci.

Lev

Páteční den přinese nové nápady a odhalí nové možnosti, které budou velmi zajímavé. Nebojte se je sdělit svým blízkým. V sobotu můžete počítat s lepší náladou a lidé vám budou přát. V  sobotu vám Slunce v sextilu podpoří začínající známost a milostná rozhodnutí. V neděli se vám podaří někoho uklidnit zodpovězením složité životní otázky. Snažte se nechlubit se svými známostmi a nepodléhat prosbám.

Panna

V pátek máte možnost vlivem Venuše v sextilu šanci někoho přesvědčit o věcech, na kterých vám záleží. Bude to pro vás důležitý člověk. V sobotu si dovolte věnovat se jen sami sobě. Luna v kvadratuře může způsobit, že někteří lidé budou v šoku z vašich nápadů. Odsuňte uklízení, žehlení a odpočinete si, zabývejte se uměním nebo si dopřejte relaxaci. Máte šanci rozuzlit různá milostná dilemata. V neděli se příliš nezajímají o to, co na vaše návyky řeknou druzí lidé. Důležité je, aby vám bylo dobře a pohodlně.

Váhy

Páteční Luna v sextilu vám pomůže domluvit se s ostatními lidmi a nabrat sílu a optimismus. Povede se vám docílit většiny z vašich záměrů. V sobotu buďte ohleduplní nejenom k druhým, ale i k sobě. Úsměv a dobrá nálada mohou vykonat zázraky. V neděli od vás bude rodina vyžadovat důležité rozhodnutí. Mohlo by se vám podařit s nadhledem vybruslit z této prekérní situace.

Štír

V pátek je skvělý čas pro novátorská předsevzetí týkající se vaší práce Mars v opozici a Venuše v trigonu vám přinesou více štěstí. V sobotu se vám bude zamlouvat všechno to, co je nové a neprobádané. V neděli využijte volný čas, abyste oživili své vztahy. Zorganizujte rande, nebo běžte na procházku na nějaké pěkné místo.

Střelec

V pátek si naplánujte důležitá setkání a snažte se nepropásnout informaci ohledně vaší práce. Můžete vykonat i milostnou magii. Luna v konjunkci jí posílí.  Pod vlivem nových informací změníte v sobotu názor o jisté osobě. Sobotní  Luna v úplňku zajistí, že strávíte den příjemně. V neděli uvidíte jiným pohledem dosavadní záležitosti a přesvědčení. Odpočiňte si a zapomeňte na práci.

Kozoroh

V pátek můžete ukázat druhým svoji skutečnou povahu, protože budete bránit vlastní názor i teritorium. Nebojte se říct nahlas své názory Slunce v opozici posílí vaše řečnické nadání. V sobotu nastane úplněk ve vašem znamení. Počítejte s tím, že budete v centru pozornosti více lidí. Někteří vás vidí jako oběť svých milostných tužeb. V neděli se vám možná nebude chtít příliš brzy vstát. Až teprve po pozdní snídani začnete myslet na své plány.

Vodnář

V pátek nebude nouze o nějaký ten omyl, či hledání ztracených věcí. Luna v sextilu vám však pomůže rychle nabrat síly a vy se pak budete moci věnovat svým potřebám. Sobotní úplněk předpovídá zajímavé nápady setkání a diskuse. Ty mohou nabrat nečekaný směr. Přátelé vám prozradí historku, která vám dá sílu ke změnám. V neděli vám intuice ukáže nový způsob, jak se vyhnout potížím. Nedáte se donutit k odpovědím, když je nemáte dokonale promyšlené. Budete se koukat na svět s odstupem.

Ryby

V pátek buďte více asertivní. Luna v kvadratuře vám může postavit do cesty hysterické lidi. Odpoledne se zabývejte duchovními věci, nebo uměním. V sobotu, pokud nechcete trávit den uklízením, či vařením, neslibujte svým blízkým příliš mnoho. Povedené menší nákupy vám zlepší náladu. V neděli je ideální čas pro vaše koníčky. Také se vám podaří zařídit si soukromé záležitosti. Pokud půjdete na rande, čekají vás sladké chvíle, ale nebudete se chtít bavit o komplikovaných záležitostech.

Víkendový horoskop.

Pro Kartářky světla  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Staňte se bohyní sexu

Sex je obrovský fenomén. Můžeme si ho užívat a někteří se mohou snažit ho i zneužívat. Sex má také svou specifickou magii. Magie spodního ...

Týdenní horoskop 15.7.-21.7. Co přinese úplněk v Kozorohu?

V pondělí 15. července přinese různá překvapení konjunkce Marsu s Uranem. Změna plánů vás nezaskočí, pokud budete připraveni a nebude vám chybět powerbanka, pumpička, minimax ...

Partnerský horoskop: Býk. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje trpělivý, konzervativní, upřímný, klidný ...

Kameny pro štěstí

Kameny mají kouzelnou moc ochránit nás před negativními energiemi a zlými silami. Přinášíme přehled těch nejúčinnějších. Selenit neboli měsíční kámen Podporuje životní změny, čistí rozum, ...

Víkendový horoskop od 12.7. S Venuší a Plutem v opozici stěží odoláme vábení léta

V pátek si budeme chtít užívat a Venuše v opozici s Plutem posílí vášeň tak, že bude těžké odolávat, nebo si dát odstup. Budeme si ...

Magické rituály: Rituál na zjištění, co je vaším osudem

Připravte si klíč, prstýnek, kytici voňavého kvítí s výhonky vrby, drobek koláče, kůrku chleba a z karet Desítku kár (nebo Mariášových kulí, či Tarotových pentaklů), ...

Po rozchodu zůstaneme přáteli: Co tím můžete získat nebo naopak ztratit?

Rozešli jste se, ale on by rád zůstal kamarád. A vy v sobě nemáte jasno a nevíte, jestli ho vůbec chcete ještě někdy vidět. Kdybyste ...

Život bez dětí

Dobrovolné rozhodnutí nemít dítě. Dobrovolná bezdětnost. Co ve vás tato slova vyvolávají…? Zlobu, nesouhlas, hluboký protest? Většinou se bezdětnost setkává s odsouzením a nepochopením od ostatních ...

Partnerský horoskop: Beran. Která znamení se k němu nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak miluje aktivní, nezávislý, odvážný a ...

Zdál se vám sen o číslech?

Možná se vám někdy zdálo o andělech, třeba jste ve snu hráli na harfu, která měla hodně strun. Možná byl váš sen o stromech, čtyřlístcích, ...