Týdenní horoskop 9.5.-15.5. Jupiter v Beranu radí konat

V pondělí 9.5. může Luna v kvadratuře se Sluncem a v opozici k Saturnu znepříjemnit jinak pěkný den. Snažte se nalézt nějakou nenáročnou pracovní činnost, abyste se uvolnili od napětí.

Úterý 10.5. Luna ve znamení Panny pomůže uklidnit chaos kolem vašich plánů. Merkur vejde na tři týdny do retrogradu. Může se tím oslabit plynulá domluva. Buďte opatrní na cestách i při finančních machinacích. Dávejte si pozor na podvodníky.

Ve středu 11.5. vejde Jupiter do znamení Berana (do 28.10.) Podpoří odvážně kroky, rozhodnost i bojového ducha. Intelektuálové se upozadí a zelenou dostanou hrdinové. Jupiter má rád hojnost. Neleňte a využijte příznivé energie. Můžete si finančně polepšit.

Ve čtvrtek 12.5. vejde Luna do znamení Vah v opozici k Jupiteru a v trigonu Merkuru. To všechno nasměruje vaši mysl k věcem, které se pojí s odpočinkem, lehkostí a jemností. Rozmazlujete se, dopřejte si kávu s přáteli, zkrášlovací procedury, nebo wellness.

V pátek 13.5. vám od rána poběží hlavou myšlenky dopřát si něco milého a příjemného. Opozice Luny k Venuši nabádá utratit peníze za něco milého, ale nepraktického, co nutně potřebujete. Dopřejte si to.

Sobota 14.5. vám poskytne díky Luně vcházející do znamení Štíra možnost zaměřit se na své pochybnosti. Dopřejte si čas pro sebe, meditaci, nebo umění.

V neděli 15.5. překvapí opozice Luny s Uranem a k tomu kvadratura Slunce se Saturnem. Přijdete na to, že určité věci již v sobě dlouho dusit a držet nechcete. Může z toho vyjít něco velmi konstruktivního. Sextil Slunce s Neptunem vás utvrdí, že jste udělali dobře. Načerpejte sílu na příští týden.

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Tomuto zemskému znamení vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. Býci jsou velice citově založeni a těmto citům silně podléhají. Charakteristická je jejich vytrvalost, se kterou sledují své cíle.

Býci, tento týden nemusíte skrývat své emoce. Partner vás zná stejně do morku kostí, tak si podobné hry už můžete odpustit.

Blíženci, hlídejte si dobře svůj pitný režim. Hrozí vám bolesti hlavy, problémy s ledvinami či srdcem a únava. Dopřejte si minerálky.

Raci, v práci to nebude zdaleka tak snadné, jak si zpočátku budete myslet. Možná vás dokonce pohltí natolik, že zapomenete na čas. Vaši nejbližší nebudou spokojeni, že domů přijdete opět pozdě.

Lvi, vaše atraktivita přinese pocit zamilovanosti a úspěchy v sexuální oblasti. Budete si užívat bezstarostného života a zapomenete na veškerá pravidla.

Panny, pokud jste už unaveni ze stereotypu, ale i z obyčejných věcí, najděte si více času jen pro sebe. Věnujte se koníčkům a sportu.

Váhy, obklopte se v soukromí milými lidmi a dobrými přáteli či kolegy. Toxické lidi raději hned ze svého okolí vylučte. Zabráníte tak špatným myšlenkám a chmurným náladám.

Štíři, buďte trpělivým posluchačem. Někdo ve vašem blízkém okolí může mít problémy a bude potřebovat pomoc.

Střelci, zjistíte, že vaše životní tempo není tak závratné, jak si myslíte, a že ztrácíte spoustu času zbytečnostmi.

Kozorozi, pokud vás bude přemáhat přehnaný pesimismus, nechte si své názory pro sebe. Jedině tím své okolí vyděsíte.

Vodnáři, dejte si pozor na nečekaná okouzlení. Hrozí, že se na první pohled zblázníte do někoho, kdo umí krásně mluvit, a ještě lépe lhát.

Ryby, starost o zdravotní stav někoho blízkého je oprávněná. Zkuste ho přemluvit k návštěvě lékaře.

Berani, vyvarujte se arogance, buďte trpěliví a dostane se vám odměny. Snažte se krotit i nespokojené brblání, zbytečně tím proti sobě popuzujete lidi.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...