Ve středu 11. května překvapí Jupiter v Beranu svou nadílkou

Ve středu 11. května vejde Jupiter do znamení Berana a svět bude přát odvážným.

Na každého čeká malý hvězdný dáreček. Jaký bude ten váš?

 

Jupiter je planeta velkých ambicí a to k znamení rychlého Berana patří. Kdo čekal na vhodný moment něco zásadního udělat, má právě teď příležitost. Jupiter podpoří vůli konat a navíc nese štěstí. Podle astrologů dodá velkou změnu nálad. Místo, abyste čekali, až se něco samo spraví, musíte vzít věci do svých rukou. Svět začne patřit těm více odvážným. Jupiter bude ve znamení Berana do 28. října.

 

Berani, přichází k vám šance, která je tu jednou za 12 let. Potíže, které vás poslední dobou oslabovaly, se ukáží řešitelnými. Buďte opatrní na to, co slíbíte, protože to budete muset dodržet. Přeje vám štěstí, tak využijte šance a realizujte to, k čemu jste neměli dříve odvahu.

 

Býci, věřte svým předtuchám a hlavně se nepouštějte do nesmyslných sporů. Jupiter se postará o to, abyste získali, co vám patří. Hlídejte své tělo a duši a nic neztratíte. Jupiter zklidní vyhrocené situace, pomůže vydechnout a vyřídit důležité věci.

 

Blíženci, přichází čas pro nezávislost. Ucítíte, že se musíte rozhodnout sami za sebe. Snili jste o nové práci, či o dovolené? Jupiter vám nese příležitost ke splnění přání. Přátelé vám dokážou pomoci. Budete se cítit jako děti štěstěny.

 

Raci, získáte víru sami v sebe. Je čas přestat stát v koutě a vrhnout se do budování kariéry. Jupiter podpoří vaši víru ve vlastní síly. Můžete se postarat o více peněz a nedat příležitost žádné konkurenci. Skvělá doba přichází také pro osobní rozvoj.

 

Lvi, nuda končí. Jupiter vám otevře nové možnosti a perspektivy. Vytrhne vás ze zaběhnutého schématu. Pokud máte před sebou důležité zkoušky, zvládnete je s přehledem.

 

Panny, zaměřte se více na sebe, Jupiter posílí vaše zdraví. Získáte konečně kondici a zúročíte svoji krásu. Je vhodný čas na relaxační procedury, diety a zdravý životní styl. O práci se nebojte, jistě se objeví nabídka za zajímavé peníze.

 

Váhy, Jupiter se vám postará o dobrou společnost. Je příhodný čas na urovnání milostných nedorozumění. Budete obklopeni moudrými lidmi. Pokud jste sami, můžete potkat někoho velmi sympatického. Vaše rady pomohou někomu z blízkých lidí rychleji dosáhnout cíl.

 

Štíři, Jupiter přinese zklidnění a stabilitu vaší finanční situace. Výrazně se vám tím uleví. Jupiter bude mít také blahodárný vliv na vaši materiální situaci a pocit bezpečí. Můžete být úspěšní v úředních záležitostech, nebo získat něco od příbuzných.

 

Střelci, pod vlivem Jupitera pocítíte, že musíte kamsi s někým odjet, nebo se s někým setkat a něco nového zažít. Budete velmi kreativní a tím rozvinete své nadání. Na hodně věcí se začnete dívat z úplně jiného úhlu pohledu.

 

Kozorozi, Jupiter přeje domácím záležitostem, a proto se můžete vrhnout na zlepšení svého bydlení, natírání plotu, nebo i na rozsáhlejší rekonstrukce. Přišel váš čas. Budete mít čich na zajímavé investice. Díky tomu se může vaše rodina přestat hádat.

 

Vodnáři, ucítíte, že si můžete dovolit více svobody. Jupiter vás osvobodí od starých vzpomínek a tíživých myšlenek. Vaše psychika bude silnější, emoce nebudou až tak šílené. To bude dobrý základ k úspěchu nejen v pracovní oblasti. Je vhodný čas začít také tvořit.

 

Ryby, Jupiter sice opustí vaše znamení, ale vrátí se na podzim. Využijte tento čas, abyste si smysluplně odpočinuli. Musíte nabrat sílu k práci a dát do pořádku staré záležitosti. Jupiter připraví živnou půdu pro váš úspěch.

Pro Kartářky světla Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

 

Týdenní horoskop 9.5.-15.5. Jupiter v Beranu radí konat

V pondělí 9.5. může Luna v kvadratuře se Sluncem a v opozici k Saturnu znepříjemnit jinak pěkný den. Snažte se nalézt nějakou nenáročnou pracovní činnost, abyste se uvolnili od napětí.

Úterý 10.5. Luna ve znamení Panny pomůže uklidnit chaos kolem vašich plánů. Merkur vejde na tři týdny do retrogradu. Může se tím oslabit plynulá domluva. Buďte opatrní na cestách i při finančních machinacích. Dávejte si pozor na podvodníky.

Ve středu 11.5. vejde Jupiter do znamení Berana (do 28.10.) Podpoří odvážně kroky, rozhodnost i bojového ducha. Intelektuálové se upozadí a zelenou dostanou hrdinové. Jupiter má rád hojnost. Neleňte a využijte příznivé energie. Můžete si finančně polepšit.

Ve čtvrtek 12.5. vejde Luna do znamení Vah v opozici k Jupiteru a v trigonu Merkuru. To všechno nasměruje vaši mysl k věcem, které se pojí s odpočinkem, lehkostí a jemností. Rozmazlujete se, dopřejte si kávu s přáteli, zkrášlovací procedury, nebo wellness.

V pátek 13.5. vám od rána poběží hlavou myšlenky dopřát si něco milého a příjemného. Opozice Luny k Venuši nabádá utratit peníze za něco milého, ale nepraktického, co nutně potřebujete. Dopřejte si to.

Sobota 14.5. vám poskytne díky Luně vcházející do znamení Štíra možnost zaměřit se na své pochybnosti. Dopřejte si čas pro sebe, meditaci, nebo umění.

V neděli 15.5. překvapí opozice Luny s Uranem a k tomu kvadratura Slunce se Saturnem. Přijdete na to, že určité věci již v sobě dlouho dusit a držet nechcete. Může z toho vyjít něco velmi konstruktivního. Sextil Slunce s Neptunem vás utvrdí, že jste udělali dobře. Načerpejte sílu na příští týden.

Hvězdy jsou ve znamení Býka. Tomuto zemskému znamení vládne planeta Venuše, která je charakteristická svou svěžestí a krásou. Býci jsou velice citově založeni a těmto citům silně podléhají. Charakteristická je jejich vytrvalost, se kterou sledují své cíle.

Býci, tento týden nemusíte skrývat své emoce. Partner vás zná stejně do morku kostí, tak si podobné hry už můžete odpustit.

Blíženci, hlídejte si dobře svůj pitný režim. Hrozí vám bolesti hlavy, problémy s ledvinami či srdcem a únava. Dopřejte si minerálky.

Raci, v práci to nebude zdaleka tak snadné, jak si zpočátku budete myslet. Možná vás dokonce pohltí natolik, že zapomenete na čas. Vaši nejbližší nebudou spokojeni, že domů přijdete opět pozdě.

Lvi, vaše atraktivita přinese pocit zamilovanosti a úspěchy v sexuální oblasti. Budete si užívat bezstarostného života a zapomenete na veškerá pravidla.

Panny, pokud jste už unaveni ze stereotypu, ale i z obyčejných věcí, najděte si více času jen pro sebe. Věnujte se koníčkům a sportu.

Váhy, obklopte se v soukromí milými lidmi a dobrými přáteli či kolegy. Toxické lidi raději hned ze svého okolí vylučte. Zabráníte tak špatným myšlenkám a chmurným náladám.

Štíři, buďte trpělivým posluchačem. Někdo ve vašem blízkém okolí může mít problémy a bude potřebovat pomoc.

Střelci, zjistíte, že vaše životní tempo není tak závratné, jak si myslíte, a že ztrácíte spoustu času zbytečnostmi.

Kozorozi, pokud vás bude přemáhat přehnaný pesimismus, nechte si své názory pro sebe. Jedině tím své okolí vyděsíte.

Vodnáři, dejte si pozor na nečekaná okouzlení. Hrozí, že se na první pohled zblázníte do někoho, kdo umí krásně mluvit, a ještě lépe lhát.

Ryby, starost o zdravotní stav někoho blízkého je oprávněná. Zkuste ho přemluvit k návštěvě lékaře.

Berani, vyvarujte se arogance, buďte trpěliví a dostane se vám odměny. Snažte se krotit i nespokojené brblání, zbytečně tím proti sobě popuzujete lidi.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...