Týdenní horoskop 9.1.-15.1. Venuše s Marsem a Amorovy šípy

 Venuše v trigonu s Marsem (7.1. – 11.1.) obarví svět zamilovaných ještě více na růžovo a ani ti, kterí si to o sobě nemyslí se mohou přistihnout, jak zasněně hlédí kamsi  do světa romantických vizí. Láska bude podporována i shůry a pokud jste sami, bude dobré toho období využít a porozhlédnout se v okolí po kulturních akcích. Pro páry je skvělé období na posílení vztahu. Neseďte doma a vyjděte si alespoň někam posedět.

12.1. vyjde Mars z retrográdu a podpoří všechna možná předsevzetí a šťouchne do věcí, které se zbytečně dlouho táhly. Od 15.1. bude vycházet retrográdu Merkur A společně s Marsem v kvinkunxu ještě více požene do pracovních aktivit. Tato konstelace podpoří všechny pracovité lidi.

V pondělí 9. 1. pomůže trigon Merkuru s Uranem všem těm, kteří budou na cestě, nebo je čekají zkoušky. Trigon Venuše s Marsem poradí, jak dát do pořádku rodinné finance. Vyplatí se zkontrolovat si účty.

V úterý 10. 1. můžete být vlivem opozice Luny se Saturnem dost nevyspalí, ale odpoledne vám pomůže Luna vcházející do znamení Panny s praktickou stránkou života, učením a obchodem.

Ve středu 11. 1. by vás nemělo překvapit poněkud nervózní ráno. Udělejte si raději dobrou kávu, protože Luna v kvadratuře s Marsem příliš nemotivuje. Vynahradíte si to odpoledne, kdy trigon Luny s Merkurem a Uranem ukáže příjemnější stránku života a možná si vyrazíte s přáteli na něco dobrého.

Ve čtvrtek 12. 1. vystoupí Mars z retrogradu. Je to ideální doba zbavit se zbytečností ve svém životě a najít si čas pro své blízké a odpočinek. Zaměřte se také na své zdraví.

Pokud se v pátek 13. 1. vyhnete vracení se do minulosti, potom vám sextil Slunce s Neptunem bude přát v lásce. Raději se příliš nezmiňujte o svých bývalých partnerech a také o nemocech, které jste si prodělali. Příliš pochopení byste nezískali.

Příjemnou sobotu 14. 1. věští vlídný trigon Luny s Venuší. Budete se cítit atraktivně, můžete vylepšovat své bydlení, sebe, anebo vyrazit mezi lidi, či na rande, protože tento den patří lásce.

V neděli 15. 1. vám možná kvadratura Venuše s Uranem něco vyjasní. Získáte důležité informace a možná na něco přijdete i v kruhu rodinném.

Hvězdy jsou ve znamení Kozoroha. Zrozenci tohoto znamení bývají v lásce věrní. Přesto jejich manželství nebývá příliš šťastné, protože jej uzavírají většinou z rozumu. Zklamání z manželství a mnohé nepřátelské spory, vedou v pozdějších letech k zatrpklosti.

Kozorozi, tento týden nevolte žádné riskantní a zbrklé aktivity, mohli byste snadno přijít k nepříjemnému úrazu. Naopak si najděte poklidné činnosti, které vás uspokojí.

Vodnáři, možná máte kolem sebe opravdu dost toxické osoby, které z vás jen čerpají energii a vyzvídají informace. Bude třeba se některých zbavit a svůj okruh přátel vyčistit a uzavřít.

Ryby, dobře se připravte na nové pracovní projekty a obchodní schůzky, které máte před sebou. Sice už jste se o to nějakým způsobem postarali, ale potřebujete si být opravdu jistí.

Berani, můžete navázat zajímavé kontakty s osobami, které vyznávají stejný životní styl a zastávají stejné životní názory.

Býci, raději, než abyste se opět zabývali tím, kdo vám dělá problémy, věnujte čas sami sobě a svým oblíbeným zájmům. Budete více v pohodě a okolí to ocení.

Blíženci, do života vám neustále vstupují nové možnosti seznámení. Ovšem ti z vás, co již mají svého partnera, se budou muset mít na pozoru, aby svodům odolali a nepodlehli chvilkovému vzplanutí, které by jejich trvalému vztahu uškodilo.

Raci, jakmile se začnete při řešení důležitých záležitostí chovat zbrkle, naděláte mnoho zásadních chyb, které jen tak napravit nepůjdou. Pokud je to tedy ve vaší moci, zkuste zbrzdit a jít za svým cílem krok za krokem.

Lvi, snažte se vyvarovat povinnostem, se kterými nemáte tolik zkušeností, mohli byste se v tom ztratit a udělat zmatečné kroky.

Panny, konečně dojde na vaše slova a ostatní na ně dají, protože se dostaví zřejmě menší krize a bude potřeba ji vyřešit.

Váhy, přepadne vás určité psychické vyčerpání z toho, že vám druhá strana nevěnuje tolik pozornosti, o kolik byste stáli. Je potřeba si o tom popovídat.

Štíři, se svými přáteli se nemusíte úplně shodnout na všem a můžete se dostat do dost nepříjemné situace, kdy vám všem bude trapně. Proto si dávejte pozor na to, co a jakým způsobem komentujete.

Střelci, je načase, abyste se také věnovali rodinným záležitostem, protože jste je nyní trochu zanedbávali. Uvidíte, že budou potěšeni.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Týdenní horoskop 20.5.-26.5. Co přináší Slunce v Blížencích?

Pondělní ráno 20. května zpříjemní sextil Slunce s Neptunem. Po poledni vejde Slunce do znamení Blíženců.  Slunce v Blížencích, pokud zrovna nebudete někam pospíchat, pomůže ...

Partnerský horoskop: Ryby. Která znamení se k nim nejlépe hodí?

Každé znamení zvěrokruhu má své přednosti i slabiny. A pokud chcete vydržet s někým ve vztahu, je dobré je znát. Jak milují vnímavé, starostlivé, nesmělé, kreativní ...

Víkendový horoskop 17.5.-19.5. Slunce s Jupiterem si nedá kazit náladu

V pátek 17. května dostanete díky kvadratuře Merkuru s Plutem a opozicí Luny se Saturnem potřebu nastavit si určité hranice. Pokud hranice nepostavíte vy, budou ...
/ Články, Horoskopy

„Kopretinový“ test lásky

Nedaří se v lásce? Máte pochybnosti o současném vztahu? Přemítáte, co k vám partner cítí? A jak to celé s vaší láskou dopadne? Udělejte si „kopretinový test lásky“ ...

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel V partnerském vztahu si musíte vzájemně nastavit hranice. Neexistuje, abyste si k sobě dovolovali více, než je ...

Věkově nerovná partnerství

„Kdo chce být šťastný a mít dlouhé manželství, měl by si vzít vrstevníka…“, alespoň podle různých výzkumů. Ale co naše životní skutečnost, realita všedních dnů ...

Čtyři archandělé, kteří vás chrání. Jak si je přivolat?

Archandělé jsou ochránci nejenom jednotlivých znamení zvěrokruhu, ale také živlů. Často lidé ani nevědí, že mají některý z živlů v nerovnováze a problémy na sebe ...

Svatba v máji, ženich v háji. Je to pravda?

První máj. Beltainskou noc lásky a oslavy života máme za sebou… a možná jste ruku v ruce se svým partnerem, milencem či manželem v zamilovaném ...

Magické rituály: Vyčaruj partnera

Rituály jsou práce s energiemi a vlastními emocemi. Proto se vyplatí připravit se k tomuto konání především psychicky a emocionálně. Nevyplácí se spěchat a vytvářet ...

Jak si do života přilákat štěstí a úspěch? Naučte se to podle svého znamení zvěrokruhu

Víte, co je manifestace? Je to proces nasměrování vlastních myšlenek, pocitů a přesvědčení k realizaci určitého cíle nebo touhy. Vychází z konceptu, který naznačuje, jak ...
/ Články