Týdenní horoskop 8.2.-14.2. ve znamení Valentýna; kdo okouzlí druhé a koho čekají hádky?   

Vodnáři, tento týden vám radost a potřebné odreagování přinese zkrášlování vašeho domova. Vymalujte byt nebo zkuste sami vytvořit drobné dekorativní doplňky a ozdoby. Váhy, v citové oblasti se podívejte pravdě do očí. Nebude to pro vás sice moc příjemné, ale je to nezbytně nutné. Zbavte se všeho, co vám brání v rozletu. Co čeká o Valentýnském týdnu vás?

 

V pondělí 8. února bude vítězit rychlost. Konjunkce Slunce s Merkurem nese tvůrčí energie a bystrost. S tímto nábojem zvládnete i důležité zkoušky.

 

 

V úterý 9. února mohou konjunkce Luny s Plutem mámit naši příčetnost. Můžeme dostat chuť na alkohol a co víc, také flirtovat s neznámými objevy z internetu.

 

Ve středu 10. února nám bude první polovina dne připadat jako ve zlém snu. Ostré kvadratury Luny, Marsu a Uranu a konjunkce Saturnu dokážou naši hlavu zavalit lavinou starostí. Večer ale přinese výrazné zlepšení. Konjunkce Luny s Venuši nás obejme jemnou harmonii a láskou.

 

Ve čtvrtek 11. 2. vstoupí novoluní do znamení Vodnáře. Tento den si dávejte pozor na ledviny, pocítíte bolesti kloubů kolen a možná se vyskytnou otoky dolních končetin. Je dobré na pár dnů omezit silný čaj a kávu a méně solit. Naopak zvyšte příjem potravin bohatých na draslík.  Den si bude vyžadovat odpočinek. Také bude ve znamení pokušení porušovat pravidla a dopřát si cokoliv, co si jindy dokážeme odepřít.

 

Pátek 12. února vejde Luna do znamení Ryb a hodně lidí přejde chuť trhat jakékoliv rekordy. Ani pracovní, ani sportovní. Dopřejte si lenošení.

 

Sobota 13. února bude spíše o pohodové komunikaci a o navazování nových kontaktů. To bude práce konjunkce Merkuru s Venuši. Hodně spokojenosti pocítí hlavně ti, kteří potřebuji probudit vášeň a smysly. Každopádně opatrně s alkoholem. Konjunkce Luny s Neptunem varuje před svody vlastní fantazie.

 

Neděle 14. února vnese Luna vcházející ve znamení Berana náboj erotické energie. Příznivé sextily Marsu s Neptunem a Luny s Plutem dodají přátelskou atmosféru. Ta se hodí vždy a nejenom na Valentýna. Konjunkce Merkuru s Jupiterem pomůže zvýšit sexuální náboj, protože budeme sršet humorem a také se lehce škádlit, a to k lásce patří.

 

Milostné kouzlo pro přivolání lásky

Kouzlo pomáhá nalézt správného partnera, nebo vzbudit zájem opačného pohlaví. Můžete jej vykonat jakékoliv denní době. Budete potřebovat růžovou, červenou a bílou mašli, jasmínový olej, kadidlo a sušené růže. Mašle spleťte a na konec uvažte nejdřív jeden uzel a myslete přitom na svoji lásku. Na to, jak jste připraveni lásku dávat. Potom vytvořte uzel na druhém konci. Při tom myslete na to, co chcete od svého partnera dostávat. Vyhněte se přitom myšlence na někoho konkrétního.

Spletené provázky sebou noste tak dlouho, dokud nepotkáte svoji lásku. Pak je odevzdejte jednomu z živlů. Spalte, nebo pusťte po vodě, či rozstříhejte na malé kousíčky a předejte větru, jako chmýří.

Abyste umocnili vášeň ve vztahu, přidejte do postele pod matraci, pod prostěradlo, nebo do povlečení tyto bylinky, nebo jejich směs: prvosenku, dobromysl, myrhu, fialku, růže, mátu.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Největšími hodnotami pro tyto osobnosti je svoboda a přátelství. Nemají rádi jednotvárnou práci, a pokud navíc musí poslouchat někoho jiného, moc dlouho v daném zaměstnání nevydrží. Jsou to snílci, kterým se bude lépe dařit na volné noze, kde si budou moci dělat to, co chtějí. Dobře se budou cítit jako humanitární pracovníci, ekologové, psychiatři či neurologové.

Vodnáři, tento týden vám radost a potřebné odreagování přinese zkrášlování vašeho domova. Vymalujte byt nebo zkuste sami vytvořit drobné dekorativní doplňky a ozdoby.

Ryby, přichází obtížné období, budete se cítit přetažení. Měli byste vypnout. Zajděte si do přírody nebo jen tak prolenošte volné dny s knihou či dobrým filmem.

Berani, pravděpodobně vás čeká konflikt s partnerem. Hlavním důvodem bude váš rozdílný názor na výchovu dětí. Připravte si pádné argumenty, abyste si dokázali prosadit svou.

Býci, budete muset vynaložit větší úsilí, abyste se domluvili se svým okolím. I když vám nikdo neubližuje, můžete ten pocit mít. Držte se zpátky.

Blíženci, je potřeba, abyste své původní plány přizpůsobili aktuálním okolnostem. Naštěstí to zvládnete celkem snadno. Vyhýbejte se lidem, kteří si z ostatních rádi dělají nevhodnou legraci. Zbytečně by vám zkazili náladu.

Raci, otevře se před vámi nový zájem, který zabere veškerý volný čas. Je docela možné, že se z nové záliby vyklube velký koníček.

Lvi, toužíte-li po úspěchu v kariéře, pak je vhodný čas ukázat, co ve vás je. Podaří se vám prosadit nějakou inovaci ve vaší práci.

Panny, všichni mají pocit, že by vám měli radit. Vůbec nechápou, že to nepotřebujete. Rázně a slušně všechny odmítněte, nebo se vám ze všech těch rad zamotá hlava.

Váhy, v citové oblasti se podívejte pravdě do očí. Nebude to pro vás sice moc příjemné, ale je to nezbytně nutné. Zbavte se všeho, co vám brání v rozletu.

Štíři, myslete na zdraví a zbytečně se nerozčilujte. Vaše koncentrace je narušená, pokud možno nedělejte zásadní rozhodnutí a snažte se být pozorní.

Střelci, těšte se na zajímavé setkání, které pro vás bude v mnoha ohledech inspirací. Máte velkou šanci vyhrát v nějaké loterii.

Kozorozi, obrňte se, čekají vás náročné okamžiky. Nejspíš budete muset nečekaně učinit životní rozhodnutí. Pak bude vše vycházet podle vašich představ.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...