Týdenní horoskop 8.2.-14.2. ve znamení Valentýna; kdo okouzlí druhé a koho čekají hádky?   

Vodnáři, tento týden vám radost a potřebné odreagování přinese zkrášlování vašeho domova. Vymalujte byt nebo zkuste sami vytvořit drobné dekorativní doplňky a ozdoby. Váhy, v citové oblasti se podívejte pravdě do očí. Nebude to pro vás sice moc příjemné, ale je to nezbytně nutné. Zbavte se všeho, co vám brání v rozletu. Co čeká o Valentýnském týdnu vás?

 

V pondělí 8. února bude vítězit rychlost. Konjunkce Slunce s Merkurem nese tvůrčí energie a bystrost. S tímto nábojem zvládnete i důležité zkoušky.

 

 

V úterý 9. února mohou konjunkce Luny s Plutem mámit naši příčetnost. Můžeme dostat chuť na alkohol a co víc, také flirtovat s neznámými objevy z internetu.

 

Ve středu 10. února nám bude první polovina dne připadat jako ve zlém snu. Ostré kvadratury Luny, Marsu a Uranu a konjunkce Saturnu dokážou naši hlavu zavalit lavinou starostí. Večer ale přinese výrazné zlepšení. Konjunkce Luny s Venuši nás obejme jemnou harmonii a láskou.

 

Ve čtvrtek 11. 2. vstoupí novoluní do znamení Vodnáře. Tento den si dávejte pozor na ledviny, pocítíte bolesti kloubů kolen a možná se vyskytnou otoky dolních končetin. Je dobré na pár dnů omezit silný čaj a kávu a méně solit. Naopak zvyšte příjem potravin bohatých na draslík.  Den si bude vyžadovat odpočinek. Také bude ve znamení pokušení porušovat pravidla a dopřát si cokoliv, co si jindy dokážeme odepřít.

 

Pátek 12. února vejde Luna do znamení Ryb a hodně lidí přejde chuť trhat jakékoliv rekordy. Ani pracovní, ani sportovní. Dopřejte si lenošení.

 

Sobota 13. února bude spíše o pohodové komunikaci a o navazování nových kontaktů. To bude práce konjunkce Merkuru s Venuši. Hodně spokojenosti pocítí hlavně ti, kteří potřebuji probudit vášeň a smysly. Každopádně opatrně s alkoholem. Konjunkce Luny s Neptunem varuje před svody vlastní fantazie.

 

Neděle 14. února vnese Luna vcházející ve znamení Berana náboj erotické energie. Příznivé sextily Marsu s Neptunem a Luny s Plutem dodají přátelskou atmosféru. Ta se hodí vždy a nejenom na Valentýna. Konjunkce Merkuru s Jupiterem pomůže zvýšit sexuální náboj, protože budeme sršet humorem a také se lehce škádlit, a to k lásce patří.

 

Milostné kouzlo pro přivolání lásky

Kouzlo pomáhá nalézt správného partnera, nebo vzbudit zájem opačného pohlaví. Můžete jej vykonat jakékoliv denní době. Budete potřebovat růžovou, červenou a bílou mašli, jasmínový olej, kadidlo a sušené růže. Mašle spleťte a na konec uvažte nejdřív jeden uzel a myslete přitom na svoji lásku. Na to, jak jste připraveni lásku dávat. Potom vytvořte uzel na druhém konci. Při tom myslete na to, co chcete od svého partnera dostávat. Vyhněte se přitom myšlence na někoho konkrétního.

Spletené provázky sebou noste tak dlouho, dokud nepotkáte svoji lásku. Pak je odevzdejte jednomu z živlů. Spalte, nebo pusťte po vodě, či rozstříhejte na malé kousíčky a předejte větru, jako chmýří.

Abyste umocnili vášeň ve vztahu, přidejte do postele pod matraci, pod prostěradlo, nebo do povlečení tyto bylinky, nebo jejich směs: prvosenku, dobromysl, myrhu, fialku, růže, mátu.

 

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Největšími hodnotami pro tyto osobnosti je svoboda a přátelství. Nemají rádi jednotvárnou práci, a pokud navíc musí poslouchat někoho jiného, moc dlouho v daném zaměstnání nevydrží. Jsou to snílci, kterým se bude lépe dařit na volné noze, kde si budou moci dělat to, co chtějí. Dobře se budou cítit jako humanitární pracovníci, ekologové, psychiatři či neurologové.

Vodnáři, tento týden vám radost a potřebné odreagování přinese zkrášlování vašeho domova. Vymalujte byt nebo zkuste sami vytvořit drobné dekorativní doplňky a ozdoby.

Ryby, přichází obtížné období, budete se cítit přetažení. Měli byste vypnout. Zajděte si do přírody nebo jen tak prolenošte volné dny s knihou či dobrým filmem.

Berani, pravděpodobně vás čeká konflikt s partnerem. Hlavním důvodem bude váš rozdílný názor na výchovu dětí. Připravte si pádné argumenty, abyste si dokázali prosadit svou.

Býci, budete muset vynaložit větší úsilí, abyste se domluvili se svým okolím. I když vám nikdo neubližuje, můžete ten pocit mít. Držte se zpátky.

Blíženci, je potřeba, abyste své původní plány přizpůsobili aktuálním okolnostem. Naštěstí to zvládnete celkem snadno. Vyhýbejte se lidem, kteří si z ostatních rádi dělají nevhodnou legraci. Zbytečně by vám zkazili náladu.

Raci, otevře se před vámi nový zájem, který zabere veškerý volný čas. Je docela možné, že se z nové záliby vyklube velký koníček.

Lvi, toužíte-li po úspěchu v kariéře, pak je vhodný čas ukázat, co ve vás je. Podaří se vám prosadit nějakou inovaci ve vaší práci.

Panny, všichni mají pocit, že by vám měli radit. Vůbec nechápou, že to nepotřebujete. Rázně a slušně všechny odmítněte, nebo se vám ze všech těch rad zamotá hlava.

Váhy, v citové oblasti se podívejte pravdě do očí. Nebude to pro vás sice moc příjemné, ale je to nezbytně nutné. Zbavte se všeho, co vám brání v rozletu.

Štíři, myslete na zdraví a zbytečně se nerozčilujte. Vaše koncentrace je narušená, pokud možno nedělejte zásadní rozhodnutí a snažte se být pozorní.

Střelci, těšte se na zajímavé setkání, které pro vás bude v mnoha ohledech inspirací. Máte velkou šanci vyhrát v nějaké loterii.

Kozorozi, obrňte se, čekají vás náročné okamžiky. Nejspíš budete muset nečekaně učinit životní rozhodnutí. Pak bude vše vycházet podle vašich představ.

 

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

Karta týdne 22.2.-28.2. Hvězda. Kdo se zasní o nové lásce a naději?

Lvi si budou užívat pozemských radovánek, Panny se vyléčí, Vahám jde protekce z nebe a tak konečně dotáhnou staré resty…. Hvězda je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře ...
Kartářka píše...