Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením.

 

Uran v Býku podpoří úspěch ve finančních záležitostech, když se přičiníte. Jupiter ve znamení Ryb podpoří nauku, získávání nových informací i dovedností

 

Pondělí 24.1.

 

Mars vejde do znamení Kozoroha a správně vás nakopne. Máte šanci překonat své slabosti. Vyplatí se naplánovat si více pohybu. Podpoří to odolnost a uvolní napětí.

 

Úterý 25.1.

 

Luna vejde do znamení Štíra. Počítejte s pocity nedůvěry. Kvadratury Luny s Merkurem a Sluncem a opozice s Uranem předvídají, že vás může vytočit kdejaká banalita. Z nebezpečí rodinných hádek vás osvobodí příznivý Trigon Luny s Jupiterem.

 

Středa 26.1.

 

Středa je den patřící pod patronát planety Merkur. Po několika týdnech v pro Merkur nehostinném Střelci vejde planeta do znamení Kozoroha. Vylepší tak myšlení a plynulost v komunikaci. Zařizujte všechno, co je potřeba zařídit. Mělo by to jít bez výrazného drhnutí.

 

Čtvrtek 27.1.

 

Sextily Luny s Plutem, Merkurem a Slunce společně s Lunou vcházející do znamení Střelce věští skvělý den pro malý příjemný odpočinek a sportovní aktivitu. Den bude mít dávku spokojenější nálady.

 

Pátek 28.1.

 

Kvadratura Luny s Neptunem nese potřebu odpočinku. Může se projevit únava. Dovolte si poledního šlofíka.

 

Sobota 29.1.

 

Merkur v konjunkci s Plutem nese specifický stav myšlení, který pomůže objevit skryté taje a přinést osvícení, po kterém se všechno stává více jasné a pochopitelné. Někdo může přijít na zajímavý plán, který přinese užitek nejenom jemu, ale i okolí. Skvěle se ohlašuje sobota i na poli přátelských a milostných vztahů. Venuše vyjde z retrográdu a ukončí tak trápení těm, kteří žili v pocitech emocionální nejistoty a napětí.

Pozor však na možné výbuchy nespokojenosti, které může vyvolat Luna vcházející do znamení Kozoroha v konjunkci s Marsem.

 

Neděle 30.1.

 

Kvadratura Luny s Uranem může komplikovat nedělní plány a i když mohou být někdy překvapení nepříjemná, tato vás mohou vyrvat z určité stagnace. Konjunkce Luny s Venuší případnou nespokojenost promění ve spokojenost. V lásce přichází něco nového, co vás vytrhne ze zajetí stálé rutiny. Přichází zajímavá nabídka osudu.

Před námi je poslední lednový týden. Pojďme se podívat na to, co nás v něm čeká.

Hvězdy jsou ve znamení Vodnáře. Lidé tohoto znamení mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Dá se říci, že jdou rádi proti proudu. Často se tak setkávají s nepochopením. Největšími hodnotami pro Vodnáře jsou svoboda a nezávislost.

Vodnáři, tento týden, buďte sami sebou a více asertivnější. Nenechte si od ostatních líbit pomluvy a ohraďte se proti nim.

Ryby, neberte nové známosti na lehkou váhu. Někdo z vašich ctitelů stojí o mnohem více. Otevřete oči a vnímejte realitu.

Berani, tento týden byste se neměli hrnout do vyjasňování některých sporných momentů mezi vámi a vaším partnerem. Je totiž jisté, že byste si tím zadělali na velké problémy. Hrozí nedorozumění, konflikty a nepochopení.

Býci, pokud vás čekají rozhovory s konfliktními lidmi, buďte asertivní, s vlídným tónem v hlase. Křikem nic nezmůžete.

Blíženci, není vhodné, abyste příliš času trávili řešením vztahových problémů. Je načase setkat se znovu s přáteli, vyjít si na výlet nebo se oddat svým oblíbeným zájmovým činnostem.

Raci, potřebujete-li se někomu svěřit, obraťte se pouze na svého dobrého přítele. Tam bude vaše tajemství opravdu v bezpečí.

Lvi, jestliže se nechcete ochuzovat o nové pracovní nabídky, je načase změnit přístup k práci. Prospěje vám menší sebereflexe.

Panny, odložte stranou všechny pochybnosti a předsudky. Vyrazte na rande, i kdyby byl protějšek trochu jiného ražení než vy.

Váhy, měli byste se hlavně věnovat péči o svou fyzickou stránku. I drobnější fyzické práce mají příznivý vliv na psychiku. Vyzkoušejte to.

Štíři, nesnažte se prosadit přes sílu, ale využijte svou chytrost a šikovnost. Máte na to, abyste uspěli svými trvalými výkony.

Střelci, nemusíte se příliš zabývat tím, co si o vás myslí vaši kolegové. Ale na druhou stranu je jasné, že negativní dojem také zanechat nechcete. Je tedy potřeba s nimi komunikovat uvážlivě.

Kozorozi, nabýváte pomalu, ale jistě stability a jistoty ve svých rozhodnutích. Máte také více odvahy nahlas projevit svá přání a nemyslet jen na ostatní, i když je máte rádi.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...
Příspěvek byl publikován v rubrice Články a jeho autorem je Helen Stanku. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Autor: Helen Stanku

Jsem kartářka, která s kartami dospívala. Karty byly vždy mými kamarádkami a také mne štvaly. Hádala jsem se s nimi. Zkoušela jsem je obměkčit a časem jsem pochopila, že musím začít u sebe. Karty reagují na mne, na moje podvědomí a na energie člověka, jemuž vykládám. Tyto energie jsou proměnlivé, jako všechno kolem nás.