Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, karta Velekněžka je pro vás vysloveně požehnáním…

 

Karta tohoto týdne je lama tarotové Velekněžky. Je jako anděl strážný vašeho osudu. Umí zmírnit dopady všeho nehezkého, co by se na vás sypalo. Vaše cesta je správná. Vede jí  vaše pravda. I řekl Bůh:, Budiž světlo” a bylo světlo. I viděl Bůh, že světlo je dobré a oddělil světlo od tmy. (Genesis) Člověk může říct: nechť pravda a láska provázejí mě.”  Protože láska a pravda jsou Boží světlo v každém z nás.

Na cestě evoluce bude otevřeno všem, kdož klepou. Předtím je nutné prostudovat mapu cesty, aby se neztratili v labyrintu života. Projde cestou světla, mlčíc, aby nebyl sveden z cesty kritikou farizeů. Tato karta vyjadřuje symbolickou Boží nevěstu. V egyptské mytologii se pojívá s Isis, bohyní intuice, v řecké mytologii s Artemis a v mytologii orientu s Kuan Yin. Je o intuici, obrazotvornosti, plodnosti a duchovním růstu. Také o principu lásky k rodině, dětem a rodinnému krbu a přizpůsobení se.

Tato karta přináší šťastný obrat osudu, odkrývání tajemství, a věci, které se dějí nezávisle na vůli tazatele. Je radostnou pro děti a hlavně pro děvčátka. Také ohlašuje cestování i kdyby pouze to ve vlastní fantazii. Můžete očekávat nějaký dar, nebo alespoň slušnou šanci. Ukazuje pevné pozice. Umělcům nese inspiraci.

V lásce je potřeba si důvěřovat, ačkoliv někdy komunikace vázne. Často ukazuje lásku, která je zpovzdálí. Umí lahodit spory a lidi nabádá přijímat lidi takové, jací jsou.

Ve finanční a pracovní sféře říká, že je potřeba zachovat klid. Dobré zprávy jsou na cestě. Tušíte je a ony přijdou. V pracovním kolektivu je potřeba hlídat si své hranice. Velekněžka je více o duchovní oblasti a nemá příliš rozmělňovat svoji energii, a proto je dobré se lehce držet zpět. S vychloubáním opatrně. Velekněžka trochu čaruje a neříká, co chystá. Má dobrou intuici a nenápadně proniká ke svým úspěchům.

Ptáte – li se na zdraví – příčiny nemoci nebude lehké objasnit. Mohou být i psychického charakteru. Je potřeba nespěchat. Karta má příznivé a ochranné působení.

 

Co věští Velekněžka pro jednotlivá znamení?

 

Beran

Velekněžka je pro vás kartou šance. Je o intuici, ostražitosti, umění mlčet, imaginaci a skrytá tajemství jí nejsou cizí.  Možná svá přání zrealizujete bez větší námahy. Nadchází vám období shod příznivých okolností. Může to být cokoliv, co vás potěší. Každopádně, ať už v té, či jiné oblasti, přichází vám PLODNOST.

Býk

To, čím se máte řídit je intuice. Pokud budete mít co dočinění se starší ženou které důvěřujete, výsledek bude kýžený. Velekněžka vám věští materiální uspokojení. Ženám tato karta někdy věštívá bohaté manželství a jim odpovídajícího manžela. Velekněžka je pro zrozence v Býku POMOC, či ROZVOJ.

Blíženci

Velekněžka vám věští svazky s lidmi na kterých jste závislí, talent a inspiraci. Můžete se také setkat se zajímavou ženou. Můžete s ní spolupracovat v oblasti komunikace, či různých médií. Pomůže vám. Mužům vychází šťastné SETKÁNÍ.

Rak

Spokojenost, zvětšení majetku, tím, že něco získáte a také si můžete na něco přijít, to vše vám věští Velekněžka. Také se vám může dostat jisté protekce od starší ženy, jak ve sféře materiální, tak i ve sféře duchovní. Doma by to chtělo větší organizaci. Máte také nyní sklon k větší bezstarostnosti a poněkud rozhazovat. Každopádně vám jde RODINNÁ SHODA.

Lev

Karta Velekněžka je pro vás vysloveně požehnáním. Někde může v konkrétních výkladech znamenat narození chlapce, či vytoužené těhotenství. Šťastná karta je Velekněžka i pro lidi zabývající se věštěním, astrologií, či tarotem. Nese RADOST.

Panna

Vaše imunita může být posilněna. Buďte však opatrní na močové cesty, či ledviny. Někdy tato karta ukazuje těm, kterých se to týká porod bolestivý, ale ne nebezpečný. V jakých všech rovinách se to dá chápat? Velekněžka je pro vás skvělá léčitelka, která vás zároveň chrání. Vaše práce vám přinese ovoce. Přichází DŮVĚRA.

Váhy

Pro muže může Velekněžka ukazovat svazek založený na vzájemné důvěře a respektu. Ženě tato karta nevěští chrabrého partnera. Tazatelka ve výkladu volí samotu. Pokud by však měla partnera, momentální neshody nepovedou k rozchodu. Jde vám KLID a BEZPEČÍ.

Štír

Velekněžka dává možnost nemocným se uzdravit, bídným zahojit.  Mohou přijít nečekané, tajemné materiální prostředky. Skrytá sexualita půjde cítit. Můžete pocítit dar jasnovidnosti, či si okusit, jaké to je věštit, či být médium. Při tom všem buďte opatrní, ať neprostydnete. Obdržíte DAR.

Střelec

Žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Ve vztahu bude příjemněji. Můžete pocítit vnitřní klid a na chvíli se osvobodit od materiálních starostí. Vaše intuice se posílí a sny mohou být prorocké. Čeká vás určité USPOŘÁDÁNÍ.

Kozoroh

Budete úspěšní díky vlastnímu magnetismu, intuici, daru jasnovidnosti, či umění být médium. Úspěch můžete sklízet na poli svázaném s literaturou, uměním, či ezoterickými naukami. Můžete se setkat se ženou, která vám pomůže v duchovní, či intelektuální sféře. Jde vám ÚSPĚCH.

Vodnář

Někdy se stane, že se sympatie změní v přátelství a přátelství v lásku. Náhodná setkání mohou změnit osud nečekaným, ale šťastným směrem. Své přátele budete vybírat moudře. Do života se vám může dostat touha po dítěti a když ne touha po dítěti, může přijít nový člověk. Velekněžka vám věští TAJEMNÉ ZMĚNY.

Ryby

Intuice bude fungovat báječně a intelektuální ambice naberou hlubší ráz. Uslyšíte hlas svého vyššího já.  Posílíte fyzickou i psychickou odolnost. Možná ucítíte, jaké to je, mít lásku i k sobě. Velekněžka radí zachovat nadhled a mlčenlivost, chcete-li si udržet materiální a citový klid. Vaše EGO bude USPOKOJENO.

 

Pro Kartářky světla  Helen Stanku

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články