Týdenní horoskop 11.10.-17.10.  Konjunkce Luny s Plutem vyjeví skrývané

Váhy, tento týden to chce nastolit klid v dlouhodobých vztazích. Panny, máte celkem dost přátel a kamarádů. Lvi, pokud za vámi přijdou děti, pozorně je vyslechněte. Mezi řádky pochopíte leccos důležitého. Ryby, pozor si dejte na povýšené jednání.

Pondělí 11.10.

Saturn vyjde z retrográdu.  Věci, na které jste čekali od jara se pohnou dopředu.

Úterý 12.10.

Luna v kvadratuře s Merkurem a v trigonu s Uranem probere všechny lenochy k aktivitě. Bude se zařizovat vše, co je potřeba. Počítat účty, odesílat e-maily, volat lidem, kteří na to čekají…

Středa 13.10.

Konjunkce Luny s Plutem vyjeví hodně utajovaných citů i stínů. Vyjeví ukryté emoce a chování vás, i lidí okolo. Přináší větší citlivost na kritiku nadřízených i přátel.

Čtvrtek 14.10.

Konjunkce Luny se Saturnem postaví lidi čelem k faktům. Budou se řešit věci, kterým se před tím srdnatě vyhýbalo.

Pátek 15.10.

Příznivé trigony Luny s Marsem a Sluncem a skvělá konjunkce s Jupiterem, a ještě lepší trigon Slunce s Jupiterem dovolí strávit den v lehké a příjemné náladě. Věci poběží jako po másle. Den nese překvapení, kolik se toho dá stihnout. Trigon Slunce s Jupiterem také přeje cestování a novým začátkům.

Sobota 16.10.

Luna vejde do znamení Ryb, a to nabádá k odpuštění a podřízení se přirozeným přírodním rytmům.

Neděle 17.10.

Kvadratura Slunce s Plutem a konjunkce Luny s Neptunem prezentují důležitý kanál komunikace. Můžete odkrýt temné aspekty své duše. Můžete se dozvědět něco nemilého. Nepanikařte. Zkuste odpustit. Každému někdy uniklo nějaké slovo, či gesto.

Pojďme se podívat, jaký bude druhý říjnový týden.

Hvězdy jsou ve znamení Vah. Úspěšným dnem pro toto vzdušné znamení je pátek, kdy mívají nejvíce energie na intenzivní práci, na získání rovnováhy ve všem, k čemu se postaví. Také je to ideální den pro vytváření něčeho nového.

Váhy, tento týden to chce nastolit klid v dlouhodobých vztazích. Pokuste se udělat první krok a reagujte na partnerovy narážky klidněji.

Štíři, do vašeho domova se vrátí dobrá nálada a starosti z minulých dnů budou ty tam. Chce to ovšem také nějakou změnu, a tak se zamyslete, kam se vydat na výlet či večeři.

Střelci, máte sil, že byste je mohli půjčovat ostatním a ještě by vám dost zbylo. Chopte se každé výzvy, která se vám nabízí. Nebudete litovat.

Kozorozi, přátelé vás seznámí s člověkem, ke kterému ihned pocítíte silnou náklonnost. Nebojte se sblížit víc, ale s rozumem.

Vodnáři, kteří jste sami, nechte se přemluvit na rande s někým novým. Zklamaní nebudete. Naopak se z nezávazného rande stane velmi romantická schůzka, která vás může mile překvapit.

Ryby, pozor si dejte na povýšené jednání. V práci se vám rozhodně nevyplatí. Raději se držte stranou a před nikým se nevychloubejte.

Berani, potřebujte doplnit svému tělu potřebné vitamíny, jinak se budete cítit unaveně. Zařaďte do svého jídelníčku hrstku čerstvých para ořechů nebo slunečnicových semínek. Dodají tělu selen.

Býci, dobrou náladu a úsměv na tváři vám vyčarují milostné sms nebo vášnivé hrátky s partnerem. Udělejte si čas jen na vás dva a splňte si své divoké fantazie.

Blíženci, pro svou rodinu uděláte téměř cokoliv. Ovšem všechno má své hranice. Někdy je také potřeba dát najevo, že se už nenecháte někým využívat a manipulovat.

Raci, nadřízený vás potajmu sleduje. Chce vidět, co všechno jste ochotní pro svou kariéru obětovat. Pozor na přehnané sebevědomí.

Lvi, pokud za vámi přijdou děti, pozorně je vyslechněte. Mezi řádky pochopíte leccos důležitého. A hlavně je důležité, abyste jim řekli nějaká povzbudivá slova.

Panny, máte celkem dost přátel a kamarádů. A tak se vám může jednoduše stát, že přehlédnete city někoho z nich. Buďte více pozorní, můžete být velmi překvapeni.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Kominíci nosí štěstí…

… a může být i jen jeden. Potkala jsem ho. Šel si volně a svobodně ulicí, na rtech lehký úsměv, který se prohloubil, když si ...
Kartářka píše...

Vánoční milostné kouzlo

Milostná magie je stará jak svět. Dělala se ve všech známých kulturách. Magické praktiky můžou i vám pomoci zaujmout vámi vybraného muže. Přesvědčte se o ...
Kartářka píše...

Runový horoskop na prosinec

Beran Thurisaz To, co se bude dít, si díky této runě zapamatujete a budete z této zkušenosti umět čerpat i do budoucna. Runa Thurisaz jako ...
Kartářka píše...

Co říkají sny o Vánocích, stromečku, zvonech, sněhu, saních…

Vánoce, svátky Božího narození – nikdo neví, jakým zázrakem se do vaší blízkosti dostane koťátko, štěňátko, nebo podobné nedávno narozené stvoření. Buďte k nim hodní ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec

Co nás čeká? Býci, dávejte si pozor, abyste také nepolevili ve svém soukromém životě. Blíženci, prosinec bude pro vás jako na houpačce. Štíři, v partnerském ...
Kartářka píše...

Karta týdne 29.11.-5.12. je Mág. Jde si možnými i nemožnými způsoby za svým štěstím

Lvi, nyní započaté věci vám ve svém výsledku ponesou potěšení. Střelci, stojíte na počátku dlouhého a důležitého předsevzetí. Ryby, pokud si procházíte těžkými zkouškami, pak ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 29.11.-5.12. Jaké změny přinese novoluní a zatmění Slunce? 

Střelci, tento týden se připravte na to, že se můžete potkat s velmi zajímavou osobou. Býci, uděláte jen a jen dobře, pokud si ukradnete nějaký ten ...
Kartářka píše...

Jak spolu souvisí kartářka, výklad karet, sex a duchovní rozvoj?

Před nedávnem mi volala na výklad karet po telefonu paní Anička (jméno jsem pozměnila). Byla velmi nešťastná a chtěla po mně, abych jí, jako kartářka, potvrdila její ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola osudu a karmy

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

Svatý Ondřej, patron nevěst

Hm, kdo by nechtěl do detailu vidět předem svůj velký den „D“, tedy svatební…? A vědět, koho si vezme? Možná nejsme už tak naivní jako ...
Kartářka píše...