Týdenní horoskop 11.10.-17.10.  Konjunkce Luny s Plutem vyjeví skrývané

Sdílejte nás

Váhy, tento týden to chce nastolit klid v dlouhodobých vztazích. Panny, máte celkem dost přátel a kamarádů. Lvi, pokud za vámi přijdou děti, pozorně je vyslechněte. Mezi řádky pochopíte leccos důležitého. Ryby, pozor si dejte na povýšené jednání.

Pondělí 11.10.

Saturn vyjde z retrográdu.  Věci, na které jste čekali od jara se pohnou dopředu.

Úterý 12.10.

Luna v kvadratuře s Merkurem a v trigonu s Uranem probere všechny lenochy k aktivitě. Bude se zařizovat vše, co je potřeba. Počítat účty, odesílat e-maily, volat lidem, kteří na to čekají…

Středa 13.10.

Konjunkce Luny s Plutem vyjeví hodně utajovaných citů i stínů. Vyjeví ukryté emoce a chování vás, i lidí okolo. Přináší větší citlivost na kritiku nadřízených i přátel.

Čtvrtek 14.10.

Konjunkce Luny se Saturnem postaví lidi čelem k faktům. Budou se řešit věci, kterým se před tím srdnatě vyhýbalo.

Pátek 15.10.

Příznivé trigony Luny s Marsem a Sluncem a skvělá konjunkce s Jupiterem, a ještě lepší trigon Slunce s Jupiterem dovolí strávit den v lehké a příjemné náladě. Věci poběží jako po másle. Den nese překvapení, kolik se toho dá stihnout. Trigon Slunce s Jupiterem také přeje cestování a novým začátkům.

Sobota 16.10.

Luna vejde do znamení Ryb, a to nabádá k odpuštění a podřízení se přirozeným přírodním rytmům.

Neděle 17.10.

Kvadratura Slunce s Plutem a konjunkce Luny s Neptunem prezentují důležitý kanál komunikace. Můžete odkrýt temné aspekty své duše. Můžete se dozvědět něco nemilého. Nepanikařte. Zkuste odpustit. Každému někdy uniklo nějaké slovo, či gesto.

Pojďme se podívat, jaký bude druhý říjnový týden.

Hvězdy jsou ve znamení Vah. Úspěšným dnem pro toto vzdušné znamení je pátek, kdy mívají nejvíce energie na intenzivní práci, na získání rovnováhy ve všem, k čemu se postaví. Také je to ideální den pro vytváření něčeho nového.

Váhy, tento týden to chce nastolit klid v dlouhodobých vztazích. Pokuste se udělat první krok a reagujte na partnerovy narážky klidněji.

Štíři, do vašeho domova se vrátí dobrá nálada a starosti z minulých dnů budou ty tam. Chce to ovšem také nějakou změnu, a tak se zamyslete, kam se vydat na výlet či večeři.

Střelci, máte sil, že byste je mohli půjčovat ostatním a ještě by vám dost zbylo. Chopte se každé výzvy, která se vám nabízí. Nebudete litovat.

Kozorozi, přátelé vás seznámí s člověkem, ke kterému ihned pocítíte silnou náklonnost. Nebojte se sblížit víc, ale s rozumem.

Vodnáři, kteří jste sami, nechte se přemluvit na rande s někým novým. Zklamaní nebudete. Naopak se z nezávazného rande stane velmi romantická schůzka, která vás může mile překvapit.

Ryby, pozor si dejte na povýšené jednání. V práci se vám rozhodně nevyplatí. Raději se držte stranou a před nikým se nevychloubejte.

Berani, potřebujte doplnit svému tělu potřebné vitamíny, jinak se budete cítit unaveně. Zařaďte do svého jídelníčku hrstku čerstvých para ořechů nebo slunečnicových semínek. Dodají tělu selen.

Býci, dobrou náladu a úsměv na tváři vám vyčarují milostné sms nebo vášnivé hrátky s partnerem. Udělejte si čas jen na vás dva a splňte si své divoké fantazie.

Blíženci, pro svou rodinu uděláte téměř cokoliv. Ovšem všechno má své hranice. Někdy je také potřeba dát najevo, že se už nenecháte někým využívat a manipulovat.

Raci, nadřízený vás potajmu sleduje. Chce vidět, co všechno jste ochotní pro svou kariéru obětovat. Pozor na přehnané sebevědomí.

Lvi, pokud za vámi přijdou děti, pozorně je vyslechněte. Mezi řádky pochopíte leccos důležitého. A hlavně je důležité, abyste jim řekli nějaká povzbudivá slova.

Panny, máte celkem dost přátel a kamarádů. A tak se vám může jednoduše stát, že přehlédnete city někoho z nich. Buďte více pozorní, můžete být velmi překvapeni.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...

Začít si věřit…

Nevěříte si? Proč vlastně…? Kromě svých mínusů, ve které sveřepě věříte, máte také kupu úžasných vlastností a dozajista umíte něco, co ti druzí ne. Jen ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Merkur v sextilu s Venuší oživí lásku, randění a nápadité atrakce

Beran Luna v sextilu zvýší vaši citlivost. Emoce půjdou do extrému. Bylo by moudré raději v těchto energiích druhé nehodnotit a vyhnout se přílišným diskusím. Vyhněte se ...
Kartářka píše...