Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně.

 

V úterý 28.6. nese sextil Marsu se Saturnem velmi silný příliv energie, která vás přiměje postarat se o své tělo, vyspat se a možná přihlásit na nějaký zajímavý kurz, či výpravu.

 

Středeční novoluní ve znamení Raka (29.6.) probudí kreativitu a optimismus. Energie Raka dovolí poznat nové lidi a získat nové schopnosti anebo nalézt lásku. Dokonce i placení účtů vám nevezme dobrou náladu. Kvadratura Slunce s Jupiterem dává aspekt finančního štěstí. Máte více šancí získat peníze navíc pro své potřeby. Podaří se vám rychle vyřídit úřední, pracovní, či bankovní záležitosti a všechno zvládnete na čas a korektně.

 

Ve čtvrtek 30.6. může přinést kvadratura Luny s Marsem a opozice s Plutem jistou únavu a pocit vyčerpání. Někdo se začne zabývat jen o své záležitosti a prospěch a někdo bude mít potřebu více odpočívat.

 

V pátek 1.7. nese Luna vcházející do znamení Lva v trigonu s Jupiterem a sextilu k Venuši skvělou náladu lidem, kteří odjíždí na prázdniny. Je to den ideální pro relaxaci těla i psychiky.

 

V sobotu 2.7. varuje kvadratura Marsu s Plutem a Merkuru s Neptunem před roztržitostí na cestách. Tento den může přinést nepříjemné důsledky těm, kteří budou alkoholem řešit stres a vypjaté situace. Naopak dařit se bude těm, kteří plánují malé úpravy bydlení, přestavbu, nebo chtějí dotáhnout staré resty. Mohou počítat s podporou Merkuru se Saturnem, kteří pomohou v konkrétním řešení technických či jiných záležitostí.

 

V neděli 3.7. může přinést opozice Luny se Saturnem jistý nedostatek míry v kulinářské oblasti. Bylo by dobré se hlídat, protože následky by mohly vyjít draho. Odpoledne vejde Luna do znamení Panny a připomene zdravou životosprávu a potřebu postarat se o dobrou formu a fyzickou aktivitu.

 

Hvězdy jsou ve znamení Raka. Díky své empatii se vždy snaží pomáhat slabším, ale přesto je potěší, když se jim povede získat si respekt za svůj vlastní názor. Mají velmi vyvinutý cit pro mezilidské vztahy. V životě si zakládají na rodině, domovu a tradicích.

Raci, tento týden budete mít štěstí na nějakou tu výhru nebo finanční přilepšení. Očekávat můžete zajímavé věci.

 

Lvi, působíte na ostatní až příliš skromně. Pozor na to, někteří vás mohou podezírat, že je to od vás pouze přetvářka.

 

Panny, s partnerem si popovídáte natolik upřímně, až se sami budete divit. Není to ale nic, čeho byste se měli obávat. Mezi vás dva to vnese více důvěry a sounáležitosti.

 

Váhy, osoba, která vás k sobě přitahuje magickou silou, nevstoupila do vašeho života jen tak, pro nic za nic. Naopak je to člověk, se kterým vás spojuje mnoho věcí. Zjistíte to, jakmile se spolu dáte do řeči.

Štíři, i když máte černé myšlenky a všechno je pro vás komplikované, zkuste se na vše podívat s odstupem. Brzy to přejde.

 

Střelci, zapomeňte tento týden na nové pracovní nápady či vize. Věnovat byste se totiž měli vašim blízkým, kteří potřebují probrat něco důležitého, nebo si jen popovídat.

 

Kozorozi, pokud chcete mít někoho jen pro sebe, je to chyba. Z toho vyplývá vaše nedorozumění s partnerem. Většina lidí má ráda svoji vlastní volnost a možnost rozhodování.

 

Vodnáři, nedejte se strhnout k neuvážené konverzaci se šéfem nebo kolegy. Mohli byste dát průchod emocím velmi razantním způsobem, a to by k ničemu nepřispělo.

 

Ryby, potřebujete si nutně odpočinout a také vám docházejí dobré nápady, kterými jste perlili v minulých dnech. Nebojte se toho, jistě si najdete vyhovující relax.

 

Berani, dejte si tento týden opravdu záležet na tom, jak budete ve společnosti působit především po té vizuální stránce. Stačí vaši osobnost podtrhnout správným oblečením, parfémem a vše doplnit skvělými doplňky.

 

Býci, měli byste si upravit váš systém práce. Asi moc na vše spěcháte a nemáte klid na aktuální úkoly. Tam může být příčina chyb.

 

Blíženci, můžete zápasit s provokativní a bojovnou náladou. Stále vám není nic vhod a k vašemu okolí máte neustále připomínky. Dobrým způsobem, jak se takových nálad zbavit, je fyzický pohyb.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Schutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Co s lidmi dělá sex?

Pro jedny život, pro druhé La petite mort - malá smrt. Co vlastně vyvádí s naší hlavou a tělem? Nedostatek sexu v dlouhodobém vztahu trhá ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Karta týdne 8.8. – 14.8. Dvojka holí žádá sebeovládání

Astrologickým aspektem dvojky holí  je Mars v Beranu. O co jde? Mars je za energii vitality a prosazování se a Beran může být za poznávání ...
Kartářka píše...

Kočky trochu jinak… aneb tři kočičí Pé

Pozorovali jste někdy kočku? Ta malá, chlupatá stvoření, která si vždy prosadí svou…? Svéhlavičky svéhlavé. Nezávislé, tajemné, mystické a ztřeštěné. Omotají si nás hrrrravě kolem ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 8. 8. – 14. 8. Luna v úplňku naplní sny

V tomto týdnu je Merkur v plné síle a dopřeje vám najít něco, po čem již delší dobu toužíte. Může to být třeba nějaké umění, či ...
Kartářka píše...

Může být vaše láska karmická?

Karmická láska je jeden z nejsilnějších citů, který si můžete přinést z předchozích životů. A vůbec to nebývají jednoduché vztahy. Karmické vztahy jsou těžké. Jeden ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Luna ve Štíru rozplétá tajemství

5.8. první čtvrť ve Štíru V této fázi je Luna viditelná a připomíná tvar písmene D. Dává konečně jistý klid a mnoho věcí začne dávat ...
Kartářka píše...
/ Články

Luna na srpen

Luna bude v srpnu oplývat neobyčejným kouzlem. Během úplňku 12.8. si s její pomocí leckdo dupne a odpoutá od sebe toxické lidi. Návrat z dovolených ...
Kartářka píše...

RITUÁL VĚŠTBY ZE ZRCADLA

Pro věštění ze zrcadla existuje několik postupů. Říká se, že Nostradamus věštil z hladiny vody v nádobě, která mu nahrazovala magické zrcadlo. Byl v zatemnělé ...
Kartářka píše...

Romantický muž a kratičký jeho příběh

Mám ráda příběhy, které píše laskavý všední život. Bylo tomu i nedávno. Stála jsem na zastávce MHD a čekala, až mi přijede spoj. Nebyla jsem ...
Kartářka píše...