Víkendový horoskop: co přinese Mikuláš?

Novoluní ve Střelci spolu se zatměním Slunce (také ve znamení Střelce) slibují, že vám bude někdo rozumět a zamiluje si vás.

Beran

Novoluní v trigonu přeje navazování přátelství s druhými lidmi i tvorbě plánů na budoucnost. V lásce velké štěstí. Single Berani budou mít o víkendu náladu žertovat. Můžete poznat Blížence nebo Střelce, který vás okouzlí. Pokud bude také single, buďte opatrní, může se udělat příliš horko.

 

Býk

Díky citu pro situaci uniknete před sousedskými spory. Nebude jednoduché se ale soustředit na nutné záležitosti a pořádky. Otázky lásky upoutají vaši pozornost více. Hvězdy radí, díky vlivu Marsu, vyhnout se diskuzím na téma milostné minulosti a rande se může vyvést.

 

Blíženci

 

Luna v zatmění a v opozici je varování, abyste nikomu nenalétli. Až si odpočinete a zregenerujete své síly, získáte chuť bavit se. Každopádně se vyhněte diskuzím o překvapivých citech a různých tajemstvích. Někdo by mohl být tak zaskočený, že by se až urazil.

 

Rak

 

Luna v novoluní sice predikuje, že budete ve svém živlu, ale také můžete cítit únavu. Díky své empatii a smyslu pro humor získáte nové přátele. Single Raci mohou potkat někoho, kdo se na ně bude snažit udělat dojem. Klidně si domluvte rande, ale ne s někým, kdo vám bude chtít udělit spoustu dobrých rad a má špatné milostné zkušenosti. Čím méně se budete porovnávat s jeho bývalkami, tím lépe z toho vyjdete.

 

Lev

 

Budete v dobré náladě, ale vaše rozmary se mohou jevit příliš kontroverzně. Luna v trigonu přeje také štěstí v lásce. Využijte ho. Single Lvi i Lvice budou mít náladu flirtovat. Povídání na internetu bude také zajímavé a podnětné, ale opatrně na staré nápadníky. Někdo se může zlobit a žárlit, protože neodepisujete. Zachovejte klid.

 

Panna

 

Můžete být více kritičtí, ale Luna v novoluní a kvadratuře vás oslabí. Snažte se nerozčilovat z jakéhokoliv důvodu. Odpočiňte si. Naplánujte si raději malé příjemnosti, kdyby to mělo být vleže na gauči s knihou v ruce. Single Panny budou během randění konkrétní a věcné, a to se může líbit Kozorohům a Pannám, ale Rakům a Rybám bude chybět romantika. V sobotu během novoluní v kvadratuře si nedělejte legraci z cizích emocí nebo dostanete sami velký mínus a budete se cítit pod psa.

 

Váhy

 

Všechno budete dělat plni entuziasmu. Novoluní v sextilu přeje dobrým vazbám s druhými lidmi a tvoření plánů na budoucnost. To vás uklidní. Také se budete zabývat rodinnými záležitostmi a ukážete blízkým své srdce. V oblasti citů bude klidněji a vlídněji. Váhy z druhé dekády bude Venuše ponoukat k různým rande, ale po internetu. Flirt s někým, kdo má zajímavého koníčka, vás bude bavit.

 

Štír

Novoluní vás přiměje zabývat se rodinou a dětmi. Nápady, které se vám urodí ve vaší hlavě, budou přímo revoluční, ale vašim blízkým se budou líbit. Single i ti zadaní Štíři si budou dělat pořádek ve svých srdečních záležitostech. Ti nespoutaní budou možná s chutí flirtovat, ale pozor na známé. Někdo může začít žárlit.

 

Střelec

 

Možná tentokráte zůstanete spíše s chutí doma a všechny nákupy přenecháte ostatním. Přesto se připravte na překvapení. Možná se tak vyhnete některým setkáním s toxickými lidmi a jejich žádostem o cokoliv. Raději odmítnout hned než se pak trápit s někým, kdo soustavně naříká na cokoliv. Luna ve vašem znamení může vytáhnout na povrch ukrývané záležitosti. Soustřeďte se na sebe, dopřejte si meditaci a získáte opět svou dobrou náladu a životní sílu.

 

Kozoroh

 

Novoluní vám do cesty přistaví vaše známé. Můžete se od nich dozvědět zajímavé zprávy. Speciálně vám však přicházejí zprávy od lidi z jiného města, či ze zahraničí. Koncem víkendu vás čekají moudrá rozhodnutí. Budete se vyvazovat z toxických vztahů. Single Kozorozi budou oplývat svůdnou přitažlivostí.

Může je zaujmout někdo nový, ale měli by se obloukem vyhnout lidem, kteří jsou zadaní, nebo se právě rozcházejí. Pokud vám intuice napovídá, že nový známý má jakási temná tajemství, může na tom něco být. Venuše v konjunkci nabádá k vyjasnění věcí.

 

Vodnář

 

Držte se daleko od alkoholu a cigaretového kouře. Nedělají vám dobře. Novoluní v sextilu přeje umění a randění. Single Vodnáři budou optimisti. Přeje jim štěstí všude tam, kde je umění a krása, zejména těm ze III. dekády. Buďte veselí a pohodoví, protože se budete líbit a to nejvíce Blížencům, Vahám a Vodnářům.

 

Ryby

 

Dávejte si pozor, protože vám hrozí nedorozumění, kvůli čísi děravé paměti.

Novoluní v kvadratuře radí věnovat pozornost tomu, co říkají druzí lidé. Single Ryby, budete mimořádně svůdné. Vaše intuice bude nejlepším rádcem a pokud ucítíte, že se vyplatí zabojovat o smyslného Býka, nebo Rybu, neváhejte svůj plán realizovat.

 

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohotově po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop na únor

Býci, pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a možná také poznáte nové lidi, kteří vám padnou do noty. Raci, nečekejte na zázrak a ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

 

Mikulášský horoskop – kdo bude za anděla, kdo za Mikuláše a v kom se probudí čert?

Berani, Mars vás vrhne na vlnu energie a nápadů. Přiznejte se, kdo se chystá jít za čerta a kdo využije své nejlepší stránky v mikulášském obleku?

 

Býci, možná jste bez nálady. Přátelé si na vás chystají rohatý žertík. Chvilku poté se již budete smát společně.

 

Blíženci, Merkur vás inspiruje a vy se pustíte do objevovaní nových aspektů tvoření cukroví, kde si můžete zařádit. Jenom to nepřežeňte s rumovou náplní.

 

Raci, všechno vám bude padat z rukou. Stačí jeden andělský úsměv a milé slovo a všechny negativní emoce budou ty tam.

 

Lvi, vašim královstvím, hned po návštěvě kadeřnického salonu, bude kuchyně.  Čertovské recepty vás udrží v dobré náladě.

 

Panny, ještě že máte přátele, se kterými můžete počítat. Budete potřebovat někoho, kdo vám pomůže rozdýchat ďábelské pomluvy.

 

Váhy, Luna vám pomůže vyřešit vaše problémy. Konečně navštívíte kadeřnictví a budete moci chodit bez šátku na hlavě. Můžete navštívit také masérský salon a rozhýbat svoji páteř – zaslouží si to.

 

Štíři, Venuše vás má v hrsti a vy budete posílat velmi žhavé pohledy z pod zamaskované tváře. K andělům ty pohledy budou mít velmi daleko.

 

Střelci, Slunce vám nese nějakou výhru. Můžete se vsadit s přáteli, anebo se zúčastnit soutěže v pantomimě. Výhra zaručena, brambora vás nemine.

 

Kozorozi, jste vyčerpaní? Jupiter vám radí na vše se vykašlat a žít přítomnou chvílí.

 

Vodnáři, pamatujete, jak jste slibovali, že se už polepšíte a napravíte to a ono? Nyní nastal čas sliby plnit.

 

Ryby, Neptun má pro vás překvapení. Nemusí to být velká věc, možná drobnost, ale přinese vám štěstí.

 

Pro všechna znamení:

V sobotu 5. prosince vybavíme hodně důležitých věcí a uděláme si pořádek.

 

6. prosince dostaneme největší dárek, a to je dostatek energie. Milý trigon Venuše s Neptunem dovolí otevřít nejedno srdce lásce.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Horoskop na únor

Býci, pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a možná také poznáte nové lidi, kteří vám padnou do noty. Raci, nečekejte na zázrak a ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...