Michaelova hvězdná předpověď 25.4.-1.5.

Poslední týden v dubnu je zajímavý svoji zvláštní dynamikou sil kolem nás. Bude se střídat klid a rázný pohyb, je dobré si tohoto zvláštního tance sil všímat a nebýt nemile překvapen. Ze sobotního večera na neděli nás čeká nejen novoluní v Býku, ale také keltský svátek Beltain.

Probíhá tak oslava „čarodějnic“, která plynule navazuje na oslavu prvního máje. Je to svátek lásky, plodnosti, života a sexuality, ale také čarování a magie. Jedna z prastarých legend praví, že kdo se pomiluje v tento kouzelný čas v jarní rose, ten dokonale zregeneruje a omládne o několik let. Tato nedělní ranní jarní rosa se v minulosti sbírala jako mocný lék na všechny nemoci nebo se přidávala do kouzel lásky. Záleží na každém z nás, jak s touto moudrostí naloží.

V pondělí 25.4. putuje Luna v ranních hodinách ještě koncem vzdušného znamení Vodnáře a vytváří napětí v komunikaci – hlavně v pracovních otázkách. Počasí je spací a my sami budeme muset v sobě probudit hodně síly, abychom ráno vstali a do práce šli. Dávejme si také pozor, co komu říkáme. Můžeme mít pocit, že nám někdo cizí vkládá slova do našich úst. Případné následky si však poneseme my sami. Před 14tou hodinou se vše změní, energie se rozvolní, ale více se emocionálně rozkolísá. To nám Luna vstoupí do vodního znamení Ryb.

Tuto živlovou sílu vodního, empatického a citlivého znamení Ryb nám dá Luna zakusit už od ranních úterních hodin 26.4. a bude pokračovat i ve středu 27.4.. Na své cestě nebesy v tyto dva dny potká Luna planety Mars, Venuši, Neptun i Jupiter. Jako kulečníková koule (Luna) při spojení či strážce s každou ze čtyř dalších koulí (Mars, Venuše, Neptun a Jupiter) vyvolá a rozehraje v našich životech mnoho zvláštních změn, proměn a zvratů. Ryby jsou komickým znamením a představují ukončení či rozpuštění se v pramoři počátků. Je dobré v tyto dny být velmi bdělý a pozorný. Věci, které se započnou v úterý a ve středu, nás budou pak ještě dlouho poté v našich životech provázet. V tyto dny je vhodná doba pro návštěvy bazénů nebo objevování kouzel různých masérských a relaxačních technik. Starání se o zahrady, jarní zeleň a zalévání či přesazování rostlin se přímo nabízí.

Ve čtvrtek 28.4. už je vše jinak. Ráno otevřeme oči a zjistíme, že vzduch je nabitý přímo elektrickou energií. Luna už cestuje ohnivým znamením Berana a tím bude cestovat i v pátek 29.4.. Jsou to dny jako dělané pro rozvoj „našich myšlenek“ a našich plánů. Máme k tomu plné požehnání z nebes. Šeď všedních dnů jako by nám na chvilku zmizela z očí. Podívejme se realisticky na svůj život a nechme se inspirovat vyšším stavem vědomí, jak svůj život zlepšit a ozdravit. Meditace za chůze či jen obyčejně neobyčejná procházka je k tomu ideální prostředek. Zdatnější jedinci můžou zvolit běh či jinak náročnou pohybovou sportovní aktivitu.

V sobotu 30. 4. a neděli 1. 5. Luna už putuje zemským znamením Býka. Sobota jako by byla nějak zvláštně klidná, celá příroda odpočívá a připravuje se na svůj pravý či posvátný čas. To, co se připravuje, tušíme, že je někde hluboko pod námi v zemi nebo snad někde v nás samotných. Mnoho duchovních lidí v sobotu vyráží na své sabaty a místa setkání, aby zapálili svíce a ohně a uvítali tak světlou část roku. Mystérium plodnosti a života je stále pro mnohé z nás velké tajemství. To je symbolický význam jarního novu na 10° Býka, který nastane pár hodin před sobotní půlnocí.  Vliv novu se ponese i celou neděli 1.5.. Tento nov a zároveň „keltská noc“ se letos tak krásně spojil s filipojakubskou nocí. Vyrazte tedy i vy do polí, lesů, luk a strání či na magické kopce, ohřát se k velkým čarodějným ohňům.

Mějme se však na pozoru, pokud tento den a noc uvidíme po nebi plout přízraky „temný lov“ a jiné bytosti, nevolejme na ně. Nepřináší to do života moc klidu a pohody, ale zato hodně stínů a dobrodružství.

 

Pro Kartářky Astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 4.4.-10.4.

Druhý týden v dubnu je jako dělaný pro celkovou regeneraci těla, duše a naší mysli. Konečně v sobě můžeme pocítit a zpozorovat i v našem okolí tu správnou jarní sílu. Slunce v Beranu dodává všemu úžasnou průbojnou sílu, tak potřebnou našim novým projektům a práci. Jen je dobré se občas zastavit a rozhlédnout se, kam že to vlastně běžíme s tím dobrým větrem v zádech.

Nebeské síly nás budou podporovat skoro na každém našem kroku a dbát správného vykročení za naším cílem. Říká se, že každý správný Beran je svojí tvrdohlavostí a silou schopen probořit nejednu zeď. Je to často pravda, ale mnoho lidem se to i přes nebeskou podporu nepodaří. Buďme moudří a nabírejme tento týden více síly, než sami můžeme ze sebe vydat.

V pondělí 4.4. cestuje Luna zemským znamením Býka a jako už po několikáté v minulých měsících, přijímá napěťové síly od nebeského znamení Vodnáře. Tyto „tíživé a vysilující“ konstelace nás opakovaně učí, být lépe sami sebou a mít ve svém životě pevné kořeny. Učme se, tedy důležitému „umění“ věnovat svoji pozornost a lásku sami sobě a nejen událostem a informacím kolem nás. Tento den není vhodný pro jakékoliv finanční operace a nakupování.

V úterý 5.4. v ranních hodinách se energie nebes promění k lepšímu. Jarní únava našeho těla ustupuje. Luna vstoupí do vzdušného znamení Blíženců a tím nám začne dopřávat tolik potřebnou sílu pro vše, co potřebujeme. Do našich plic přijde více kyslíku, je dobré se věnovat vědomému dechu. Zacvičit si jógu, vydat se na delší procházky a co nejvíce pobýt v přírodě.

Ve středu 6.4. a čtvrtek 7.4. pokračují i nadále pohodové síly nebes. Luna rozsévá pohodu a podporuje nás v oblasti komunikace všemi směry. Tento den je ideální pro řešení a vyřešení „nemožného“. Také pro jednání s úřady nebo sepisování smluv a uzavírání dohod. Ale pozor! Vše musí být řádně písemně podloženo a podepsáno. Příroda je v tento den opravdu štědrá. Planeta Venuše už je ve vodním znamení Ryb a tento vliv podpoří růst všeho zeleného a opravdu jarního. Vyrážejme tedy často do přírody na sběr listů např.: pampelišky na jarní salát nebo medvědího česneku na dobré pesto.

V pátek 8.4. je Luna ve svém domovském znamení Raka a podporuje vše kolem rodiny a našeho zázemí. Je dobré relaxovat a užívat si dobrého jídla a rodinného pohodlí. Pokud je to možné dopřejte si saunu a odreagování se v bazénu nebo domácí voňavou koupel. Voda je tento den přímo lékem.

Sobota 9.4. naruší pohodu a klid posledních dní. Pokud to jen jde, vyhněte se řešení rodinných záležitostí. Vodní hladina dosud klidných Račích emocí se může snadno přeměnit v bouři a nebezpečné vlny. Luna je jako žena, mocná čarodějka. Někdy stačí jedno špatné slovo nebo špatný pohled. Než být spolu sami doma, bude lepší si společně tento večer naplánovat a užít si jej s dobrými „rodinnými“ přáteli u sklenky dobrého moku a dobrého jídla. Družnost, přátelství a celková podpora je jako květina a tu je třeba dobře zalévat.

V Neděli 10.4. Luna cestuje ohnivým znamením Lva. Dnes je den, kdy je lepší si více zalenošit, dospat se po předchozí společenské noci a dopřát partnerovi či partnerce tolik potřebné péče a pozornosti, jak to jen jde. Podle pravidel starověké astrologie je nejlepší v tento den, dopřát si masáž či láskyplné pohlazení v partii zad. Tato masáž dobře uvolní napětí mezi partnery navzájem. Vždyť i postel je důležitá součást našeho domova. Lev je, jak všichni ví, láska a hravost a ta má mnoho podob… Jako například naše děti.. i ty v tento den budou více vyžadovat naši přítomnost a hravost.

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 28.3. – 3.4. 2022

Poslední březnový týden se nese ve hvězdných konstelacích, které se snaží upoutat naší pozornost ke všeobecnému dění. Příroda se nás snaží nalákat do své náruče příznivým počasím a tímto stylem oslovit, abychom se rozhlédli a zamysleli nad jejím neutěšeným stavem. Všeobecné sucho v přírodě je jedna z mnohých letošních pohrom a příčin rozkolísání cen v potravinářském průmyslu, které nás bohužel budou pronásledovat celý rok. Stejné „sucho“ ve vztahu k člověku, se bude projevovat povrchností, přemírou egoismu, falešnou přetvářkou a pýchou.

Partnerské vazby nebude možné zdravě navazovat, protože mnoho z nás, poslouchá „nevědomě“ neblahé nebeské vlivy (Saturn a Venuše ve Vodnáři) a tak se snaží povýšit sami sebe a své zájmy nad blaho a potřeby společnosti. Především se tato neblahá – suchá a ideově mrtvá Vodnářská „vyprázdněnost a řídkost vztahů“ týká rodinných i pracovních vazeb, ale hlavně zákonodárců a politiky vůbec, kteří nežijí v tomto světě, ale ve „svém nebeském parlamentu.“ Nevidí a nebudou respektovat potřeby svých voličů. Síly a děje vyvolané v tyto dny nás budou provázet svými životními lekcemi minimálně až do začátku května. Tehdy přijde mírné zlepšení a úleva. Nejen o své zahrádky, ale i o své vztahy je potřeba v době „sucha“ řádně pečovat a zalévat je vodou a svojí láskou.

V pondělí 28.3. Luna putuje vzdušným znamením Vodnáře a dostává se do blízkosti planety Venuše a Saturnu. Stelium těchto tří planet dnes vytváří napětí s planetou Uran v zemském znamení Býka. Tato hvězdná konstelace je nepříznivá pro všechny finanční operace, obchodování na burze a obchodování s komoditami v potravinářském průmyslu. V mezilidských vztazích a komunikaci bude velmi nutné stát nohama na zemi. Stavění vzdušných zámků se nebude shodovat s realitou dění kolem nás.

V úterý 29.3. se Luna v ranních hodinách přesouvá do vodního znamení Ryb a napětí vystřídá rozvolnění a mírné ztišení. Tento vliv Luny nás bude provázet i ve středu 30.3.. V tyto dny je vhodné relaxovat. Dopřejme tělu dobrou masáž, minimálně tu reflexní našich vlastních nohou. Kdo si troufne na masáž svého partnera či partnerky určitě nešlápne vedle.  Nezapomeňme na blahodárnou koupel s mořskou solí a rozmarýnou či levandulí. To co v tyto dny tělu dáme, se nám neztratí. Péče nám dodá totiž tolik potřebné duševní i fyzické zdraví. Vzpomeňme si s vláhou také na naše zahrádky a pokojové květiny.

Čtvrtek 31.3. dopoledne doznívá pohodová atmosféra předešlých dnů. V poledne vstoupí Luna do ohnivého znamení Berana a tím nám všem zatopí. Budeme vnímat jeho ráznou, průbojnou a bojovou sílu a energii.

Pátek 1.4. bude svým hvězdným vlivem a silou neobyčejný. Ranní novoluní ve znamení Berana na 11° podpoří i planeta Merkur na 10° Berana. Tato nebeská trojice planet, tedy Slunce, Luna a Merkur v ohnivém Beranu odstartují expanzi „živelné jarní síly“, zachvátí nás a prostoupí nám život, jako když hoří celý les. Cokoliv tento pátek započneme ať v dobrém či zlém, nás svoji silou bude provázet celý tento rok. Dejme si tedy velký pozor, jak se budeme chovat a kam budou naše kroky a činy směřovat.

Sobotní a nedělní vlivy 2.4. a 3.4. jsou neblahé a tak trochu výbušné. Dejme si tedy tyto dny velký pozor na vše ohnivé, rychlé a vášnivé (vztahy). Pozornost mějme při cestování a jízdě dopravními prostředky: například pražskou MHD. Jsou možné karamboly na cestách všeho druhu. Ideální je klid a pohoda domova, pokud to situace umožňuje. Luna je v sobotu i nadále v ohnivém držení nebeského Berana a přijímá napěťové vazby od planety Pluto. Zdá se, že naše podrážděnost a těkavost je z vyššího úradku Božího. Ten chce vyzkoušet naši pozornost, trpělivost a pohotovost. Planeta Mars vládce znamení Berana se nebezpečně přibližuje ke svému nepříteli planetě Saturn. Jako by se zdálo, že i samy planety mezi sebou bojují a připravují si další roztržky a střety. Ohnivé napětí na nebi i v lidech se bude stupňovat i další dny a tak mějme s druhými trpělivost, soucit či pochopení. Všichni pocítíme napěťové vlivy a síly na vlastní kůži či tváří v tvář svému vlastnímu Beranovi (vlastnímu egu).

 

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 21.3. – 27.3.

21.3. – 27.3.2022

Čtvrtý týden v březnu je zároveň prvním týdnem nového roku, jehož vládce je planeta Jupiter. Tento nový rok trvá do 21.3.2023. Jistě si kladete otázku: bude ten nový rok lepší než ten minulý, kterému vládla planeta Saturn? Odpověď je prostá. Ano i ne. Vše bude záležet na naší stabilitě a vnitřní jistotě, na které jsme měli pracovat v minulém roce. Letošní rok je ve znamení víry, morálky a vnitřní svobody, to bude naše jediná jistota. Vše ostatní bude velmi proměnlivé. Vnější destruktivní negativní vlivy, které začaly aktivně působit minulý měsíc starého Saturnského roku, budou v nové bouřlivé síle a dynamice pokračovat i letos. Jupiter nám ukáže svoji sílu, prostřednictvím expanzí a tlaků do všech možných stran. Může se jednat o přesuny lidí, majetku a sil po světě všemi směry. Klidné, vyrovnané a promyšlené kroky, budou zárukou našeho posunu směrem kupředu. Opravdové zpomalení a vyrovnání vnitřních (živlových, duševních i duchovních) sil každého z nás, bude jediný možný recept k naší vlastní svobodě.

Pondělí 21.3. Luna cestuje vodním znamením Štíra a obdaří nás napětím se vším všudy, co k němu patří. Vyzbrojme se proto dobrou náladou, ať do toho nového roku vejdeme pravou nohou s úsměvem na tváři. Nepouštějme se do větších finančních operací, nemusely by být úspěšné.

Úterý 22.3. a Středa 23.3. nás obdaří pohodovější atmosférou. Pojďme relaxovat, posedět s přáteli nad sklenkou dobrého pití a také návštěva sauny jen podpoří jarní detox. Tyto dny můžeme využít k plánování i samotnému cestování. Luna se dostává do ohnivého znamení Střelce a vytváří mezi Sluncem nádherný trigon, který umožňuje harmonii v našich životech.

Čtvrtek 24.3. dnes je dobré se starat o svá těla, tedy aktivně sportovat, navštívit svého lékaře v rámci preventivní prohlídky či do svého života pozvat duchovní síly. Dávejme si pozor na jazyk, raději věřme starému známému slovnímu spojení – mlčeti zlato.

Pátek 25.3. Luna vstoupila do zemského znamení Kozoroha a od rána vytváří napětí na všechny strany. Ve školách se pokud možno vyhněte zkouškám či testům. Na pracovištích se bude napětí dát krájet. Spoléhejte výhradně na svoje síly a ne na sliby kolegů. Nemuselo by se vám to u šéfa vyplatit.

Sobota 26.3. a Neděle 27.3. nám vynahradí zamračený a náročný pátek. Pojďme si udělat radost výletem do hor či do lesů, které nás naplní klidem a mírem. Nashromážděná energie se nám bude náramně hodit.  Domácí prostředí nám dostatečný klid a pohodu tentokrát neposkytne.

 

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 31.1.- 6.2. 2022

První týden v únoru se nese ve znamení obnovy a regenerace. Je dobře si uvědomit, že ve vzduchu už je cítit jaro a nová životní síla. Vše se začne hýbat kupředu. Tato doba je nejvhodnější pro stanovení plánu tj. „správných myšlenek“. Rozhodně začít s tím „naším životem“ už něco správně dělat!

Hvězdy nám v tento týden pomohou nastartovat „nové životní“ projekty a dodají potřebnou sílu k transformaci „starého v nové“. Po rozjezdy finančního typu tento týden ani celý následující měsíc není moc příznivý.  Je dobré začít s ozdravením těla i mysli a vykročit vpřed.  Více než vhodné je doplnit tělu všechny potřebné látky a vitamíny a hodně vody.

V pondělí 31.1. dopoledne se Luna přesune ze zemského těžkého a pomalého Kozoroha do vzdušného a rychlého znamení Vodnáře.  Tehdy se i komunikace trochu zlepší.

V úterý 1.2. ráno se Luna potká se Sluncem na 12° Vodnáře. Tento nov je astrálním či magickým počátkem „nového světla“. Je to jeden ze čtyř lunárních magických svátků roku – keltsky Imbolc. V křesťanství je spojen se svátkem Hromnic. Vše staré a nefunkční se pálí nad posvátným ohněm. Vše zlé se z domu vyhání ohněm a vonným kouřem bylin a pryskyřic. Je tou nejlepší dobou nového měsíce ke všem začátkům a životním změnám k lepšímu.

Ve středu 2. 2. a čtvrtek 3. 2. se Luna bude toulat vodním znamením Ryb a je tedy dobré tělu dopřát dobrou horkou koupel s trochou mořské soli. Můžete si také jít zaplavat do vyhřívaného bazénu a tělu tak hodně pomoct s očistou. Dobrá volba je také posedět si s přáteli či rodinou u dobrého jídla a pití.

V pátek 4. 2. v podvečer se Luna dostane do ohnivého znamení Berana a napětí mezi muži a ženami se bude dát krájet. Je mnoho způsobů, jak toto napětí transformovat – tancem, sportem nebo láskou. Vše záleží na potřebách a možnostech. Lovu a lásce zdar.

Sobota 5. 2. a neděle 6. 2. je vhodná pro úklid domácnosti nebo pro pěší turistiku a jiné možné zimní sporty.

Pro Kartářky světla astrolog Michael

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Horoskop štěstí pro Blížence (22.5. – 21.6.)

Pravděpodobně se vám mnoho věcí nelíbí, ale není vhodná chvíle na ukvapená radikální rozhodnutí. Začněte se raději na změny připravovat od základu. Pak teprve jednejte ...
Kartářka píše...

Přitáhněte si štěstí s jarní bouřkou

Všichni okolo se vždy při bouřce schovávají a vy se naopak cítíte jako znovuzrození. Cítit chladivý déšť, slyšet hromy a vnímat svěží vůni skropené země ...
Kartářka píše...
/ Články

Andělský horoskop od 17. 5. do 16. 6.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Stále jedete v rychlém tempu, protože jste cílevědomí. Ale není to úplně dobré pro vaši fyzickou kondici ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná předpověď 16.5.-22.5.

Třetí týden v květnu nás i nadále učí schopnostem komunikace a většího vnitřního poznání a chápání, jak jsme na tom sami se sebou i s našimi blízkými ...
Kartářka píše...

Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je ...
Kartářka píše...

Dobrá rada co dělat, když se Luna schová

Když se schová Luna máte šanci se schovat i tomu,  co vás trápí. Může to být kamarádka, která naříká na muže, vzteklý šéf, nebo uštěpačná ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 16.5.-22.5. Co nese krvavý úplněk ve Štíru?

V pondělí 16.5. čekáme neintenzivnějšíí úplněk roku 2022! Pojí se s celkovým zatměním Luny, takzvaným krvavým úplňkem ve znamení Štíra. Odhalí vám ukryté pravdy a ...
Kartářka píše...

Pampeliščí moudrost

Představte si… jste na louce… Nohy se noří do hebké trávy. Vzduch je cítit svěžestí a vůní rozličných květin. Sedmikrásky, kopretiny, chrpy, pomněnky… A hlavně ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v sextilu s Neptunem radí naslouchat si

Nedělní sextil Slunce s Neptunem potěší romantiky i lidi, kteří se rádi duchovně posouvají. Naslouchejte také lidem ze svého okolí, někdo vás bude potřebovat. Kvadratura ...
Kartářka píše...

Spočtěte si číslo své duše a dozvíte se vše!

Ví o vás všechno! Číslo duše se zjistí velmi jednoduše, odvíjí se ode dne Vašeho narození. Jste narozeni např. třetí den jakéhokoliv měsíce a roku ...
Kartářka píše...