Horoskop na srpen

Lvi, pište si poznámky. Berani nezapomínejte na svého partnera. Býci, zajděte s přáteli na koncert či na večeři.

Beran 21. 3. – 20. 4.

Srpen je tu pro vás, abyste předvedli své znalosti a dovednosti. Uplatníte je třeba při opravě spotřebičů či renovaci svého domova. Obecně platí pro všechny Berany, že vám tento měsíc nic zadarmo do klína nespadne. V práci budete muset vyvíjet více aktivity, abyste se v očích šéfa neshodili. Nezapomínejte na svého partnera. Léto se blíží ke konci, je třeba naplánovat ještě nějakou dovolenou.

 

Býk 21. 4. – 20. 5.

Budete mít těžkou hlavu z toho, že svět není dokonalý. Vytáčí vás lehkovážnost vašeho okolí, lidé nedodržují sliby ani termíny, navíc ani nespěchají s omluvou. Bohužel, nezbude vám, než se s tím smířit. Než si ničit nervy tím, co stejně nemůžete ovlivnit, raději vypusťte páru a jděte si třeba zaběhat. Zajděte s přáteli na koncert či na večeři.

 

 

Blíženci 21. 5. – 21. 6.

Věnujte čas na zlepšení fyzičky. Potřebujete protáhnout tělo, poslední dobou převážně sedíte a zapomínáte na pohyb. Navrhněte společné sportování partnerovi či přátelům, jedině tak se přestanete vymlouvat, že nemáte čas. Pohyb přece uvolňuje hormony štěstí. Navíc se vám zlepší nálada a malichernosti hodíte za hlavu. Pozor na své finance, příliš utrácíte. Dávejte si pravidelně stranou rezervu na neplánované výdaje.

 

Rak 22. 6. – 22. 7.

Do okolí vysíláte úsměvy, ale vnitřně vám zrovna do skoku není. Řekněte blízkým, co vás trápí. Buďte však ostražití, neříkejte důvěrné a soukromé informace lidem, které dobře neznáte. Někdo by to mohl zneužít. Pokud se tak stane, zůstaňte v klidu a buďte trpělivý, brzy se vše obrátí k lepšímu. Nezadané čeká setkání se zajímavým člověkem opačného pohlaví, které jim vyrazí dech.

 

Lev 23. 7. – 22. 8.

Psát si poznámky je jedinečný a dokonalý nástroj k třídění a uchovávání myšlenek. Ti, kdo věci zaznamenávají a nenechají tak uniknout žádnou myšlenku, budou díky tomuto zvyku ve výhodě. Ať už jde o seznam povinností, datum důležité schůzky, nebo pracovní námět, uvidíte, že právě v těchto dnech to oceníte. Neodmítejte pozvání na večer, ať už to má být rande nebo třeba jen posezení s přáteli. Budete se výjimečně bavit.

 

Panna 23. 8. – 22. 9.

Začnete více naslouchat vašemu okolí. Zjistíte, že vaše trable jsou oproti problémům některých kolegů či známých snesitelné. To vás konečně přinutí jednat a vyřešit to, co už pěkně dlouho odkládáte. Nejvyšší čas je skončit také se zlozvyky. Poslouchejte své zažívání. Víte, že vám nedělá dobře, když se přejídáte nebo jíte ve spěchu. Přemýšlejte více o tom, co jíte.

 

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Nastal ideální čas vydat se s partnerem do přírody vstříc společným zážitkům. Váš vztah se tím upevní. Pokud máte novou známost, užijete si spoustu zábavy, získáte nové zkušenosti a vyzkoušíte nové věci. Váhy budou mít zkrátka upřímnou radost ze života. Rodiče to s vámi myslí dobře, i když nesouhlasí s vašimi názory na život. Pamatujte na to v zápalu hádky, abyste neřekli něco, čeho byste litovali.

 

Štír 24. 10. – 22. 11.

Souhra náhod vás několikrát dostane tam, kde bude někdo potřebovat pomoc, a vy vždy ochotně pomůžete. Zachráníte tak mnoho lidí od nepříjemností. Určitě se vám za to odmění. Dávejte si pozor na alergie. Mohly by se vyskytnout i u jedinců, kteří byli dosud vůči nim odolní. Užívejte si společných chvil s rodinou a nehádejte se kvůli maličkostem. Svobodným Štírům jsou hvězdy nakloněny, proto vyrazte do společnosti nebo si dejte inzerát do seznamovací agentury.

 

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Získáte nebývalý nadhled. Stresové situace budete řešit v klidu a s rozvahou. Okolí bude překvapené vaším osvíceným a prozíravým přístupem. Uděláte dojem nejen na své kolegy, ale také na partnera. Celkově se vám bude tento měsíc dařit a vše vám půjde od ruky. Pokud budete potřebovat přijít na jiné myšlenky, pak večerní zábava s přáteli je opravdu to pravé.

 

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

Nedejte příležitost konkurenci. Všichni jsou zvyklí, že Kozorozi se pyšní svými úspěchy. Teď by se však mohlo stát, že usnete na vavřínech a některý z kolegů bude sklízet úspěchy za vás.  Pokud s někým nesouhlasíte, dejte mu to najevo hned. Samozřejmě v rámci slušného vychování. Doma se do ničeho složitého nepouštějte, věnujte se pouze základnímu chodu domácnosti a drobným opravám.

 

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Srpen bude pro vás hektický. Uteče, ani nebudete vědět jak. Zvládnete vše, práci i rodinu. Pokud o něco žádáte partnera či rodinu, musíte to zopakovat vícekrát. Ubezpečte se, že rozumí vašim přáním. Jinak na splnění budete čekat dlouho. V tomto období přichází šance pro nezadané. Přijměte od přátel pozvání do společnosti. Narazíte tam na milou osobu, se kterou si budete hodně rozumět. Věnujte pozornost svému chrupu. Pokud vás začnou bolet zuby, zajděte hned k doktorovi.

 

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Hvězdy vám předpovídají ideální podmínky pro bláznivé nápady a osvícená vnuknutí, která jsou schopna přinést užitek více lidem. Všechny nesnáze z přechozích měsíců si teď plně vynahradíte. Získáte novou energii, která z vás bude přímo vyzařovat. Pak se nemůžete divit, že k sobě přitáhnete spoustu zajímavých nových lidí.

 

 

Pro Kartářky světla  Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...

 

Horoskop na srpen

Berani pocítí ochutnávku změn. Býkům může někdo připomenout zapomenutý slib. Blíženci budou pod vlivem Merkuru velmi komunikativní a těžko uchopitelní. Raci budou kouzelně čarovat vztahy … Co čeká vás?

 

 

BERAN 21. 3. – 20. 4.

Tento měsíc by vás mělo potkat velké množství změn. Záleží, jestli jim vyjdete vstříc. Zajímavé výzvy se naskytnout v pracovní oblasti, ale i v rodinném prostředí. Problémy řešte s klidem a rozvahou. Nechejte si čas na rozmyšlenou, hlavně žádné zbrklé závěry a změny. Snažte se relaxovat, a pokud jste ještě neměli dovolenou, je právě teď nejlepší období vypnout a myslet také na sebe.

 

BÝK 21. 4. – 20. 5.

Pokud působíte v tvůrčí oblasti, čeká vás zasloužený úspěch. Můžete naplno předvést svůj um a fantazii. Nezapomínejte na svoji rodinu, zaslouží si vaši pozornost. Přes pracovní vytížení můžete zapomenout splnit sliby, které jste svým blízkým dali. Není divu, že budete muset čelit výčitkám. Vyvarujte se pití ledových nápojů, může vás postihnout nachlazení

 

BLÍŽENCI 21. 5. – 21. 6.

Čeká vás měsíc plný zážitků. Potkáte zajímavé lidi, ze kterých se můžou stát vaši přátelé. Získáte inspiraci, kterou budete moci využít ve své práci. Při řešení rodinných problémů dejte na radu starších. Potřebovali byste trošku více času jen pro sebe. Zbytečně řešíte okolní atmosféru a to vás vysává. Na milostném poli budete velmi komunikativní. Zejména mimo dohled okolí.

 

RAK 22. 6. – 22. 7.

Škodolibá radost z neúspěchu druhých se může otočit proti vám. Snažte se být trochu empatičtí a podejte kolegům pomocnou ruku. Šetřete výdaji, koncem prázdnin budete potřebovat větší finanční obnos. Nezadaní jedinci mají velkou šanci na seznámení se sympatickým protějškem. Můžete si zapálit červenou svíčku a vizualizovat, jak by se měl váš budoucí objev projevovat a jaké charisma vyzařovat. To neplatí pro stávající vztahy. Tam se dokážete vyladit na energetický tok partnera s pomocí růžové svíčky a vitualizace na téma sounáležitost. Společné porozumění by pak mohlo přerůst ve vážný vztah, či vztah posílit.

 

LEV 23. 7. – 22. 8.

Přišel dlouho očekávaný odpočinek. Vysněná dovolená vám přinese maximální spokojenost. Nic vás nemůže rozházet. Užívejte si každou minutu. Pokud jste již po dovolené, vyšetřete si ještě pár chvil pro sebe a rodinu. Ve vaší blízkosti se může objevit velmi sebevědomý a extravagantní člověk. Dejte si pozor, abyste nepodlehli jeho krásným řečem. Mohli byste se zklamat. Marná sláva – i tak vám jsou nové milostné výzvy.

 

PANNA 23. 8. – 22. 9.

Vyhýbejte se pesimistům a morousům. Jejich negativní nálada by snadno mohla přeskočit na vás. Pokud budete v psychické pohodě, nic vás nerozhodí. Hodně záleží na vašem přístupu k okolí. Nedělejte si hlavu z řečí druhých, buďte silní ve svém jednání. Na chybách druhých lidí rozpoznáte, co nemáte dělat vy. Je vhodný čas k rekonstrukci nebo inovaci bydlení. Přinese vám to potěšení a pochvalu od ostatních členů rodiny.

 

VÁHY 23. 9. – 23. 10.

Začátek měsíce bude pracovně náročnější než obvykle, ale vše by se mělo velmi rychle vyřešit. Úspěšní budou ti, kteří si zachovají chladný rozum a nedají na rady kolegů. Ne každý to s vámi myslí dobře. Dejte si pozor na pomluvy. Náladu po dovolené budete mít lenošivou, dlouho se nebudete moci nastartovat do pracovního procesu. Ve vztazích budete jako ve vlnách. Chvíli nahoře a chvíli vás vtáhnou okolnosti, kdy nebudete vědět, jak se hned zorientovat.

 

ŠTÍR 24. 10. – 22. 11.

Potkáte člověka, kvůli kterému budete v pokušení k nezávaznému flirtu. Pozor na city, mohli byste toho druhého zranit nebo zklamat. Pokud jste již zadaní, měli byste si rozmyslet, co vlastně chcete. Ne každá změna může vést k lepšímu. Dávejte si pozor na to, co jíte. Fast foody a nepravidelné stravování vás mohou potrápit. Budete se cítit více unavení a podrážděni.

 

STŘELEC 23. 11. – 21. 12.

S problémy se svěřte výhradně dobrým přátelům a lidem, kteří nezneužijí vaši důvěru. Pokud svěříte vaše trápení někomu jinému, může vaši slabou stránku v budoucnu použít proti vám. Užívejte si letních radovánek. Během dovolené můžete potkat lidi, jejichž kontakty vám později pomohou v pracovní sféře. Mějte pod kontrolou své osobní věci, mohli byste se lehce stát terčem zlodějů.

 

KOZOROH 22. 12. – 20. 1.

Pokud chcete něco dokázat, pusťte se do toho co nejdříve. To platí jak o domácích činnostech, tak i o profesních cílech. Věnujte čas svým blízkým a přátelům. Zvedne vám to náladu a přilije chuť do života. Nezadaní se mohou zamilovat, ale nebude to mít dlouhého trvání. Na toho pravého partnera si budete muset ještě nějaký čas počkat.

 

VODNÁŘ 21. 1. – 20. 2.

Prožijete pohodový a úspěšný měsíc. Načerpáte sílu. Nic po vás nebude problém. Překážky se vám budou vyhýbat, doma vládne harmonie. O to horší bude návrat do zaměstnání. Po dnech volna se budete těžko soustředit na práci a povinnosti se začnou hromadit. Nejlepší je najít si vždy nějakou motivaci, která vás nastartuje k výkonu.

 

Horoskopy- Věštírna Kartářek světla

RYBY 21. 2. – 20. 3.

Zdá se, že se vše točí kolem lásky a vztahů. Jestliže máte partnera či rodinu, vyrazte na společnou dovolenou. Prožijete pěkné dny a vaše vztahy se upevní. Odpočívejte, potřebujete se energeticky dobít. Někdy můžete být trochu lítostiví. Snažte se si to pojmenovat a vyhýbat se roli oběti. Okolí neví, že jste za poslední dobu vyčerpaní a nemusíte tak vždy plni entusiasmu přijímat vše, s čím příjde.  Nezadaní mají velkou příležitost potkat na dovolené nebo ve svém okolí budoucího partnera. Ve vašem životě se může objevit někdo, koho jste poznali před dlouhým časem. Pravděpodobně spolužák nebo kamarád z dětství. Společné vzpomínky vás příjemně potěší.

Pro Kartářky světla Pet a  Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Rády vám odpoví.

Víkendový horoskop: Venuše vyjde z Retrográdu – přestanou se jitřit staré rány

V sobotu 29.1. Venuše vyjde z retrográdu a pomůže zreformovat domácí finance. Ve vztazích se začnete koukat opět dopředu. Vyplatí se prohlédnout účty a naplánovat ...
Kartářka píše...

Vytvořte si vlastní ochranný runový sigil

Runa by se dala definovat výrazem psaný symbol. Co to znamená? Runy v sobě pojí symbol bezčasé magické myšlenky určitého učení a písmeno. V některých ...
Kartářka píše...

Kočičí pověry aneb černá kočka přes cestu znamená smolný den?

Nejznámější pověru asi každý zná, je to černá kočka přes cestu. Říká se, že budeme mít smůlu. Kletbu můžeme však zrušit tím, že si plivneme ...
Kartářka píše...
/ Články, kočky, pověry

Karmické SLUNCE ve Vodnáři

NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Slunce v našem horoskopu je důležité, kde se nachází, tam máme možnost vyniknout, ukazuje naši sílu a tvořivost ...
Kartářka píše...

Michaelova hvězdná týdenní předpověď 24. 1. – 30.1 2022

Poslední týden v lednu, je součást vrcholící očistné fáze minulého Saturnského roku (započal 21. 3. 2021 a končí 21. 3. 2022). Tento týden nás všechny ...
Kartářka píše...

Karta týdne 24.1.-30.1. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 24.1.-30.1. Neptun v Rybách podpoří lásku, Jupiter učení

Neptun v Rybách pomůže v citových stránkách života. Během schůzek se však vyhýbejte návratům do minulosti. Vaše povídání o bývalých partnerech by se nemuselo setkat s pochopením. Uran ...
Kartářka píše...
/ Články

Horoskop štěstí pro Vodnáře (21.1.-20.2.)

V lásce se vám bude v tomto období dařit. Ale nezapomeňte, že na každém vztahu se musí stále pracovat. Jste velmi tolerantní, přesto nedokážete odpustit určitě věci ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce v konjunkci s Merkurem nese osudová setkání 

Slunce ve znamení Vodnáře (od 20.1.) přeje zimním výjezdům, ale hlavně budete chtít dělat všechno po svém. Půjde vám i studium. Slunce v konjunkci s ...
Kartářka píše...

Únik z nepříznivého kola karmy a osudu

Pokud známe základní vesmírný zákon a nestavíme vše na tom, co právě máme. Neboť víme, že úplně všechno můžeme během okamžiku ztratit-vše, co je hmotné, ...
Kartářka píše...