První superúplněk tohoto roku je tu. Růžový úplněk 27.4. 2021 zaměří světla ramp na naše city. Připravte se na překvapení!

Superúplňky zavírají jedny dveře a otevírají dveře druhé. Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení…

 

Záblesky intuice, nečekané události – to vše nese růžový úplněk 27.4.

Ten nastal v 5.32 našeho času.  V 17:25 pak bude Luna nejblíže k Zemi.

Ve znamení tajemného Štíra můžeme stanout tváří v tvář našim nejskrývanějším tajemstvím. Když si k tomu přidáte nepředvídatelného Urana, můžete snad odhadovat, co se bude dít!

 

Úplněk ve Štíru nese regenerující a uzdravující energii. Můžeme být více citliví. Tento úplněk nám nese výzvu vymanit se ze strachu ze změn a z vlastních omezení. Můžeme se přestat bát zrady druhých lidí a samoty a začít více důvěřovat sami sobě.

 

 

Superúplňky jsou asi o 7% větší a o 15% jasnější než běžné úplňky. Je to proto, že Luna je blíže k Zemi. Proto na nebi vypadá větší a jasnější. To znamená, že její energie nabírá taktéž na síle. Její vliv budeme cítit ještě další tři dny.

 

Slunce a Luna jsou v opozici v spolehlivém Býku a enigmatickém Štíru. Květnovému úplňku se říká růžový podle kvetoucích jarních květů. Je to první ze dvou letošních superúplňků. Druhý můžeme očekávat už za měsíc 26. května.

 

Během tohoto úplňku je Luna v kvadratuře se Saturnem ve Vodnáři, zatímco Slunce, Merkur a Venuše v konjunkci s Uranem ve znamení Býka. K tomu ještě vytvoří Luna harmonický trigon s Marsem a ten nám dodá více energie a asertivity. Spojení Venuše s Merkurem přinese kreativní nápady a plynulou komunikaci s druhými lidmi.

 

Přítomnost Saturna v této konfiguraci může zrcadlit jistý strach ze změn. Také ale přispěje k dozrávání a schopnosti přijmout zodpovědnost. Vliv Uranu může ukazovat i na rozmíšky v širším světovém pojetí. Také nás mohou zaskočit překvapivé informace a narazit můžeme i na jistá dilemata stran financí svých i veřejných.

 

 

Připravte se na hlubší šnorchlování ve svém podvědomí. Možná i tam, kde to nebude příjemné. Třeba v záležitostech, které vyšly na povrch po novoluní v Beranu na počátku tohoto měsíce. Cokoliv, co cítíte může být ukazatelem na to, čemu věnovat více pozornosti, kam se soustředit. Jako by se tam zaměřila světla ramp.

 

Během superúplňku započne Pluto v Kozorohu svoji retrográdní pouť.  Štír a Pluto řídí proces evoluce a metamorfózy. Tyto archetypy se pojí se smrtí, obrozením a regenerací. Retrográdní Pluto je pozvánkou pro zkoumání niterných tužeb. Můžete znovu obnovit svoji vnitřní sílu.

 

Superúplněk předvídá změny. Co čeká jednotlivá znamení?

 

Ohnivá znamení

 

Berani, čekejte vnitřní emocionální očistu. Nemá smysl blokovat své pocity. Čím více jich dnes uvolníte, tím lépe se budete cítit příští den.

Lvi, bude se vám chtít dělat ve všem generální pořádek. Nejde jenom o váš domov, ale také o smíření s minulostí a s tím, co již nezměníte. Můžete se rozloučit i s některými věcmi, které vám tu minulost připomínají. Už je nepotřebujete.

 

Střelci, superúplněk ve Štíru ve vás může probouzet pocit větší vyčerpanosti a únavy. Nebojte se. I kdybyste si jednou nebo dvakrát během dne zdřímli, je to proto, že duchovní čištění, uzdravení a transformace si vyžadují spoustu energie. Dopřejte si tedy proto odpočinek kdykoliv to půjde. Můžete mít velmi živé sny. Pravděpodobně v nich budete moci nalézt odpovědi na to, co dělat dál.

 

Zemská znamení

 

Býci, trochu si přehodnotíte své vztahy.  Nejenom v práci, ale i s nejbližšími.  Přestanete investovat tam, kde nedostáváte stejnou měrou zpět. Může se vám také ozvat někdo z vaši minulosti.

 

 

Panny, superúplněk ve Štíru vám pravděpodobně přinese velmi mnoho intenzivních diskusí s druhými lidmi. Díky spojení Merkura s Venuší, nyní budete schopni lépe vyjádřit své city. Dokonce pochopíte i některé své vnitřní pochody.

 

Kozorozi, superúplněk ve Štíru vám připomene, že lidé, které potkáváte na své cestě, jsou vašimi zrcadly. Tedy když hodnotíte druhé, hodnotíte vlastně sami sebe. Energie superúplňku vám přinese pocit většího komfortu a budete více otevření vůči druhým lidem.  Dokonce vás mohou překvapit nové známosti.

 

 

Vzdušná znamení

 

 

Blíženci, superúplněk může být bodem zvratu ve vaši každodenní rutině. Také v kariéře a ve zdraví. Věnujte pozornost tomu, co potřebujete nejenom pro své tělo, ale i ducha. Uvědomte si také, že nemusíte všem říkat své záměry. Máte právo nechat si něco i pro sebe.

 

Váhy, ve všech směrech se snažíte udržet rovnováhu. Teď přišel čas zaměřit se na své finance. Superúplněk ve Štíru vám nese potřebný impuls k zamyšlení, jak rychle a za jakých podmínek vydělat a také za co a jak peníze utrácet a jak ušetřit. Překvapit vás může nečekaný výdej, či příjem.

 

 

Vodnáři, neutíkejte před výzvami. Dokonce i tehdy, pokud je situace na váš vkus příliš intenzivní. Pamatujte na to, že nic netrvá věčně. Stejně brzy získáte svůj klid zpět. Pokud nevydýcháváte tento tlak, běžte do přírody. Z takovýchto návštěv si vytvořte svůj duchovní rituál. V práci můžete nakonec získat uznání.

 

Vodní znamení

 

 

Raci, možná jste si všimli, že některé věci, které vám dříve dělaly radost ztrácí své kouzlo? Chce se vám něco změnit? Možná vás tento úplněk přiměje začít dělat věci ze kterých tu radost budete mít opět zpátky.

 

 

 

 

Štíři, více než kterékoliv jiné znamení jste nyní schopni překonat neúspěchy a vrátit se z každé krize ještě silnější. Za tím vším je transformující vliv superúplňku ve vašem znamení, který vám může ukázat jakou etapou prochází vaše vztahy. Můžete očekávat překvapení ve vašem milostném životě.

 

 

Ryby, superúplněk ve Štírů a je tady, aby vám přinesl pozvánku k uvolnění od strachů, spojených s minulostí.  Nebojte se vyzkoušet něco nového. To, na co se v životě můžete opravdu spolehnout jsou změny. Možná se na ně ještě necítíte připraveni a možná se vám nechce opouštět vaše komfortní zóna i když víte, že už vám něco neslouží. Víte, že je čas vytvořit místo novým příležitostem. Díky nim můžete roztáhnout křídla.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Karta týdne 27.6.-3.4. je Eso mečů. Odvážnému štěstí přeje!

Eso mečů vyžaduje víru v sebe. Ta umožní vyhrát nad protivenstvími osudu. Zbavte se všech pochybností. Přichází poznání, nové informace, síla a odvaha. Zesílený vliv ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 27.6.-3.7. Čím nás potěší novoluní v Raku?

V pondělí 27.6. přinese konjunkce Luny s Merkurem skvělou zprávu pro lidi, kteří se nebojí letních aktivit. Vše půjde rychle a efektivně. V úterý 28.6. nese ...
Kartářka píše...

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články