Karta týdne 16.5.-22.5. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy

Berani, dávejte si pozor, kolem vás jsou nevyužité příležitosti k zisku. Býci, mužete mít pocit, že vám chybí rozmach. Blíženci, váháte v době, kdy je potřeba přijmout jistá rozhodnutí. Žít tak, aby se vlk nasytil a koza zůstala celá už dál nemůžete….

Čtyřka disků věští radosti v neštěstí a rozčarování ve štěstí Tato karta také umí omezit rozsah škod. Někdy věci pro člověka nejsou tak dobré, nebo tak zlé, jak by si nejdříve myslel a očekával. Nepřízeň štěstěny pro jednoho, bývá štěstím pro druhého. Je škoda nechat příležitost k tvoření zisku projít kolem. Čtyřka disků ukazuje úsměv skrze slzy, nebo rozčarování, když se člověk ve štěstí, které ho potkalo trápí, protože snil o něčem více, než mu bylo v reálu dáno.

Astrologicky bývá tato karta spojována se Sluncem v Kozorohu. Bude trénovat vaši vnitřní sílu. Během následujících čtyřech dnů, týdnů, až měsíců byste se měli mít možnost naučit rozpoznat své hranice a vyřešit starosti, které vznikly v měsíci pod nadvládou Kozoroha, případně vám s tím jeho zrozenci pomohou. Bude si to však žádat vaši osobní sílu, nadhled a uchování si svých vlastních hodnot.

Tato karta věští nečekaný dárek, který je však potřeba vrátit. Ta oběť, ke které by přijetí takového dárku zavazovalo by vyšla dráž než celý dáreček.

 

V lásce věští radost po rozčarování. Je symbolem milence, který se navrací. Vztah však přestává být bezpodmínečný. Nepřiznaná očekávání.

 

Ve financích ukazuje splátku dluhu, který jste již odepsali. Také varuje před zbytečným zadlužením, které by se později hůře splácelo. Příjmy mohou být slušné, ale příjemce ,,má stále málo“.

Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu?

 

(Tyto věci nemusí být nutně vaše, ale třeba se tato aura bude linout z okolí. Pak mu můžete lépe porozumět. Připravenému štěstí přeje.)

 

Beran

Dávejte si pozor, jsou kolem vás nevyužité příležitosti k zisku. Hlídejte si svá přání. Splní se,  ale nemusí přinést to očekávané štěstí, na jaké jste si mysleli. Různé obavy mohou přetrvávat dál.

 

Býk

Může vám chybět ten správný životní rozmach. Čím to? Je třeba se naučit správně a ve správný čas  sít, aby se mohlo sklízet hojněji.

 

Blíženci

Váháte v době, kdy je potřeba přijmout jistá rozhodnutí. Žít tak, aby se vlk nasytil a koza zůstala celá už dál nemůžete.

 

Rak

Uvítejte šťastné finále. Přichází konec těžkých měsíců, omezení, nepotřebných výdajů a marnotratnosti.

 

Lev

Ve hře jsou možné zisky díky spekulaci, ale s největší pravděpodobností nevyužijete svou šanci. Hrozí vám totiž nedostatek osmělení.

 

Panna

Vaše služba se může změnit a nabrat jinou podobu. Podřízení budou šikovní a užiteční, avšak málo vděční. Soukromý život bude nákladný.

 

Váhy

Asi vás (ne)překvapí málo potřebný proces, nebo spor. Ve hře je i nedostatek determinace, či vymezení v placení svých dluhů, nebo jejich vymáhání.

 

Štír

Můžete cítit lehké rozčarování dědictvím, očekávaným ziskem, penězi, věcmi k vám přicházejícími, či lidmi tím pověřenými. Tomu, koho se to týká – případné hození se národ, či cokoliv kolem by se mohlo prodražit.

 

Střelec

Cesta pro potěchu, nebo obchodní, pracovní zájmy se ukáže málo přínosná. Bilance může vyjít až zbytečně sladce optimisticky.

 

Kozoroh

Přichází čas jisté stagnace ve vašich zájmech. Termíny splatnosti mohou se mohou stát kousavější a možný dlužník směřuje k potížím.

 

Vodnář

Vaše přátelství se mohou podražit, rozhazovačné děti ani nepřekvapí a pro muže bude láska, tím co vede k nadměrným výdajům.

 

Ryby

Čtyřka disků upozorňuje ve vašem domě na finanční těžkosti díky malé peripetii, či nehodě, ci věcem, které měly jít poněkud jinak. Také to muže být dlužník který se vytáčí, či honorář  pro lékaře, nebo chirurga.

Pro Kartářky světla Helen Stanku

Foto: Monika Navrátilová

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy po ruce, stejně tak, jako váš telefon. Rády vám odpoví.

Čas vyklidit skříně…

Stojíte před plnou skříní s tím, že nemáte co na sebe…? Klasika. Poslední léta tuto otázku nehrotíme a večírky příliš nehrozí, ale pokud se máme setkat ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Mars se Saturnem potěší dobré výsledky!

Odvážný Mars požene svou energií k chuti věřit si a přísný, ale moudrý Saturn v sextilu 24.6.-30.6.) dá pocítit, zač je toho loket. Může se ...
Kartářka píše...

Karmické Slunce v Raku

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Jak si získat Raka?

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky (22.6. – 22.7.)

Milí Raci, co vás čeká v následujícím měsíci? Jste přitažliví a vtipní, o zájem opačného pohlaví nouzi nemáte. Když se ale s někým sblížíte, odradíte ho ...
Kartářka píše...

Karta týdne 20.6.-26.6. je Velekněžka – anděl strážný vašeho osudu

Berani, Velekněžka je pro vás kartou šance. Býci, řiďte se intuicí. Střelci, žena, se kterou se setkáte bude mít důležitou úlohu ve vašem životě. Lvi, ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 20.6.-22.6. Jak pocítíme slunovrat?

V pondělí 20.6. zapříčiní sextil Merkuru s Jupiterem, že budou všichni spěchat. Kvůli tomu nebude nouze o hádky, či omyly a zmatky. Tento den se můžete pro něco radikálně rozhodnout ...
Kartářka píše...

Ravenovy horoskopy od 18.6. do 31.7.2022

Beran Berani budou mít celkem napilno. Vypadá to, že se postupně uklidní napětí v práci, což bude pro rohaté znamení zadostiučinění, přijde i dobrá zpráva ...
Kartářka píše...
/ Články

Víkendový horoskop: Venuše s Neptunem vzbudí žízeň po tajemnu

Páteční trigon Luny s Merkurem a sextil s Jupiterem uvolní napětí a zlepší náladu i těm, kteří musí zůstat v práci. Sobotní kvadratura Luny s ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Pravděpodobně se v mysli vracíte k dávným vzpomínkám. Jistě máte co rekapitulovat, ale teď se dívejte spíše dopředu ...
Kartářka píše...