Víkendový horoskop: komu se navrátí víra v druhé a kdo učiní rozhodnutí?

Vodnářům hrozí, že si useknou ostudu. Raci zvládnou několik věcí naráz, a navíc dojdou novému poznání. Býci zvládnou hory a kopce, aniž by vytáhli paty z domu. Co čeká vás?

V sobotu 6. března kvadratury Luny se Sluncem a Neptunem stopnou veškeré vaše ambiciózní plány správnou předjarní únavou. Nicméně se sobota ponese v pohodové a veselé náladě o což se postarají sextily Luny s Jupiterem a Merkurem. Bude se nám chtít získávat nové informace kontakty a přátelství.

Neděle 7. března vejde Luna do znamení Kozoroha a připomene všechno co jste nestihli zařídit. Nicméně neděle je dnem zasvěceným odpočinku a kdo to zná, ví, že se vyplatí nabrat sílu.

Toto období bylo posvěceno pomoci starým lidem.

Nakupovala se semena zeleniny a květin.

Také se mohl vykonat rituál na zbavení se zlozvyku. Zlozvyk se nakreslil, nebo popsal, zapálil, a ještě hořící papír se hodil do řeky, či potoka se slovy, že už nebude škodit.

 

Berani, vykašlete se na fake newsy, které vám podsouvá Merkur. Říká se, že sto nic umořilo osla. Proč jsi tím dělat vrásky na vaší krásné tváři.

 

Býci, až budete sedět před monitorem vašeho počítače, snažte se popíjet kávu bez cukru a čokoládu mlsat také raději hořkou. Na fotky mate sice filtry a ty dokážou dělat zázraky, ale kde teď chcete nakoupit větší oblečení tak, aby vám opravdu sedlo?

 

Blíženci, Mars vás požene do sportovních výkonů. Zvládnete hory – nádobí a kopce – prádla a také koupel ve vlastním potu. Nicméně zvolněte. Vaše víra v druhé hory přenáší, ale zbytek rodiny nemusí tak dobře snášet vaše sportovní nadšení.

 

Raci, Merkur vás přiměje dělat několik věcí naráz. Povídat si s přáteli on-line a popíjet při tom oblíbené pití. Uchovejte si dobré společenské mínění o své maličkosti a vyhněte se větším osobním kontaktům. Všimli jste si, že i druzí preferují určitý odstup?

 

Lvi, volný čas strávíte v příjemné společnosti někoho báječného a zábavného – sami se sebou. Nebudete se tedy nudit. Na půdě se vydáte po stopách starých pokladů a možná naleznete ztracenou rodinnou drahocennost, které navrátíte starý lesk. Učiníte rozhodnutí. Začnete se zabývat restaurováním starých věcí.

 

Panny, Neptun prohloubí vaši intuici a vy uslyšíte trávu růst. Speciálně se zaměříme na nonverbální projevy komunikace. Možná se také telepaticky napojíte na někoho blízkého vašemu srdci.  Možná se ani nebudete divit, když zazvoní zvonek a …

 

Váhy, vaši známí se budou zlobit, že na ne nemáte čas. Nic si z toho nedělejte. Dočkají se. Vy teď však musíte nutně dodělat věc, kterou za vás nikdo nedodělá. Konečně přijdete na zápletku rozečtené knihy.

 

Štíři, snažte se nemyslet na nepořádek kolem sebe a fotky známých pořízené v exotických destinacích. Vy si dokážete nalézt zábavu v nejbližším okolí a ještě ušetříte.

 

Střelci, možná se vám neozvou vaši známí, vy však budete mít o zábavu postaráno. Budete pečovatelští. Možná Zařídíte nákup nemocným sousedům, a ještě jim pomůžete nalézt zatoulanou kočku.

 

Kozorozi, vypadá to, že se z rodinného oběda vykroutit nesvedete. Možná byste byli raději někde jinde a s někým jiným, ale třeba zase nebude tak zle. Bude se totiž servírovat váš oblíbený dezert. Snažte se soustředit na svůj talíř a nedělat kyselé obličeje. Rodina by se mohla urazit.

 

Vodnáři, díky Jupiterovi budete přesvědčení o vlastní neomylnosti. Budete přispívat do diskuzí na každé téma, které na síti naleznete. Dejte si pozor může se vám to prodražit.  Přemýšlejte o tom, než sáhnete po další sklenice s drinkem.

 

Ryby, Venuše říká, že přišel čas věnovat pozornosti více sami sobě. Nic vám víc nespraví náladu než objednávka nového oblečení. Na narozeninové party oslníte. Samozřejmě on-line.

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

výklad z run

Raci jsou zrozeni v energiích run Berkana a Algiz. Co jim dávají tajemné runy do vínku?

Runa Berkana obdařuje své zrozence teplem a empatií. Lidé narození ve dnech posílených touto energií v sobě mají ukrytý dar velké síly a současně jemnosti. Budou ...
Kartářka píše...

Raci, tušíte jaká karma vás přivedla právě k vašim rodičům?

Pokud ne, přečtěte si článek věnovaný právě zrozencům vašeho znamení: NENÍ NÁHODA, ŽE JSTE SE NARODILI SVÝM RODIČŮM Karmické SLUNCE Slunce v našem horoskopu je ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Raky. Co je letos čeká a jak si je získat

Něco se změnilo. Převážná většina z nás to vnímá. A ti ještě vnímavější tuší, co za tím je. Můžeme to poznat i sami na sobě. Co? ...
Kartářka píše...

Letní slunovrat a Svatojánská noc

Slunce. Krásné, planoucí, právě na vrcholu svých sil. Voda. Životodárná, jiskrná, očistná… Dva úžasné a silné elementy, které si zaslouží velkou poctu a náš vděk ...
Kartářka píše...

Karta týdne 21.6.-27.6. Císařovna; předpokládat neznamená vědět. Štěstí bude mít ten, kdo si vše pohlídá

Co visí ve vzduchu? Berani, začnete pečovat o sebe a své zájmy. Snažte se být diplomatičtí k druhým a půjde to. Blíženci, nepropásněte zajímavou zprávu ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 21.6. – 27.6. Co nese slunovrat, svatojánská noc a svátky plodnosti, životní energie a spontánního sexu?

Vodnáři, vše, na co tento týden sáhnete, se vám podaří. Blíženci, upřímnost je jediná cesta, kterou se dnes můžete vydat. Ryby, v komunikaci s ostatními ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Raky

22.6. – 22.7. Vodní znamení Raka je velmi citlivé a vnímavé. Jsou to emocionálně založení lidé, ale rozhodně jim nechybí jak logické uvažování, tak analytické ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: komu se podlomí kolena a kdo zachová klidnou hlavu?

Luna ve Vahách prověří vaše dobré instinkty a Slunce v Blížencích nese příjemná společenská setkání a také cestování. Jupiter v Rybách nese entusiazmus, ale opatrně, ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 6. do 16. 7.

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Čekají vás úspěšné dny. Jen je třeba, abyste si začali víc věřit. Když to zvládnete, nic ...
Kartářka píše...

Tři Marie a talisman na plodnost od svaté Sáry

Nedávno mě oslovilo několik žen se svým trápením. Nedaří se jim počít dítě. Vyzkoušely všechny možné metody a podle lékařských poznatků by měly být v pořádku, ...
Kartářka píše...

 

 

 

 

 

 

 

Sdílejte!