Víkendový horoskop: Kdo zatouží zdolat Mount Everest a pro koho bude stejně náročné přiznat svoji chybu?

Berani, Slunce vám daruje špetku času pro sebe. Možná jste z chvilek, kdy hrozí, že byste neměli nic dělat, na pupenec. Začnete horečnatě přemýšlet, čím volný čas vyplnit. Možná vás začal nudit váš účes a budete ho chtít jarně osvěžit. Myšlenka na nůžky, vaše vlasy, holící strojek a novou image není dobrý nápad. Netrestejte sebe, ani okolí. Střelci, pocítíte volání divočiny. S přáteli dáte hlavy dohromady a začnete plánovat daleké výpravy. Budou vás vábit pyramidy a zatoužíte přeplout Amazonku a možná projít deštný prales a pak zdolat severní pól. Když už budete v těch plánech, hlídejte si kapsy, klíče a peněženku. Vaše roztržitost přivábí zloděje. Dostane zálusk. Co čeká vás?

V sobotu 20. března před polednem přivítáme astronomické jaro. Slunce vejde do znamení Berana a to je vždy silným oživujícím impulzem a začátkem nové životní etapy. Kdysi byl tento den jarní rovnodennosti považován za začátek roku.

Je to ideální den pro jarní generální úklid. Také je potřeba se věnovat rodině.

V Květnou neděli 21. března vejde Luna do znamení, kterému vládne a kde jí je dobře, do znamení Raka, zatímco druhá ze dvou ženských planet bude ve vyhnanství ve znamení někdy útočného Berana, kde se vůbec necítí. Část naší přirozenosti bude tento den hledat klid a bezpečí a rodinnou pohodu a svatý pokoj a ta druhá část se bude vztekat a vyhledávat adrenalin, vzrušení a vášeň. Trochu s tím počítejte, protože tyto rozporuplné emoce mohou komplikovat vztahy. Přátelské i partnerské.

Velikonoční palma

Podle křesťanského příběhu vítali lidé v Jeruzalému Ježíše palmovými ratolestmi. U nás ale palmy nebyly dostupné, a tak je nahradily zelené větvičky a ty pak v Německu nahradili kočičkami. Na Květnou neděli se světily v kostele a příští rok se o Popeleční středě pálily.

Velikonoční palmu pro štěstí si můžete vytvořit i vy. Přinese vám štěstí a prosvětlí vaše dny. Už nezbude ani stopy po splínu a šeru. Energie vaší velikonoční palmy, kterou si sami připravíte, bude fungovat, chránit a starat se o vás a vaše blízké po celý příští rok. Můžete si ji naaranžovat společně se svojí rodinou a dětmi. Na Velikonoce nezapomeňte dobře provětrat dům vysát a vytřít podlahy, okna, otřít všechna skla, aby mohly všechny pozitivní vibrace volně cirkulovat a přinášet energii hojnosti.

Připravte si červenou stuhu. Ta chrání před zlem.

Bankovku, díky ní nikdy nebudou chybět peníze. Z procházky přírodou, či zahrádky si přineste několik větví jívy s kočičkami.

Také pár větviček břízy, je čistá a jemná. Snítku rozmarýny, ta přitáhne radost.

Z větviček vytvořte kytici, spojte ji stužkou a dovnitř vložte bankovku.  Kytici můžete přivítat slovy: vítej velikonoční palmo. Příští rok prožiju ve štěstí, zdraví a hojnosti. Ve skleněné váze jí umístěte na místo, kde často pobýváte. Bude vyzařovat dobrou energii a odvrátí to, co je špatné.

Co čeká jednotlivá znamení?

Koncem týdne vstoupí hvězdy do znamení Berana. Toto ohnivé znamení překypuje životní energií. Jsou to průbojní a ambiciózní lidé, kteří se často rádi pro něco nadchnou. Umí si prosadit to, po čem touží. V životě to tak mohou dotáhnout hodně daleko. Bývají spontánní a bezstarostní.

Berani, Slunce vám daruje špetku času pro sebe. Možná jste z chvilek, kdy hrozí, že byste neměli nic dělat, na pupenec. Začnete horečnatě přemýšlet, čím volný čas vyplnit. Možná vás začal nudit váš účes a budete ho chtít jarně osvěžit. Myšlenka na nůžky, vaše vlasy, holící strojek a novou image není dobrý nápad. Netrestejte sebe, ani okolí.

Býci, Saturn vás prožene. Nebraňte se, je to marné. Jarnímu úklidu neutečete, ani kdybyste si lámali nohy zběsilými skoky z balkonu. Pusťte si k tomu příjemnou hudbu a na zaslouženou procházku se vydejte až pak.

Blíženci, Mars vám nedovolí se zastavit. Ani na chvilku. Abyste uvolnili nadbytečnou energii, možná se vrhnete do úprav bydlení, přestavování nábytku a jeho oprav a pak se sportovně vrhnete do další extrémní disciplíny. Třeba připravíte oběd pro celou rodinu. S dezertem!

Raci, Luna vás nabádá k hlubokému nitro zpytu. Nejspíš navštívíte nějakou vědmu, možná zavoláte své kartářce a třeba se budete učit sestavovat horoskopy, nebo věštit z tarotu. Vaše šťastná hvězda vám přivane správného mistra a možná se z vás nakonec stane samotný Jedi.

Lvi, budete v centru pozornosti, ale teď se vám to vůbec nemusí líbit. Najednou se vás budou všichni ptát, jak vám je, jak se cítíte a jestli něco nepotřebujete. Dokonce i cizí lidé. Začne vám vrtat hlavou, že tady něco nehraje. Že by o vás někdo vypustil nějakou hloupou pomluvu?

Panny, pod vlivem retrográdního Merkuru budete mít oddych. Budete tak mít možnost učit se nové věci. Projdete si nabídku on-line kurzů a možná se vrhnete do studia dalšího cizího jazyka, nebo v garáži a dílně přerovnáte šroubky a matičky.

Váhy, možná budete mít pocit, že musíte dvakrát obrátit každý halíř. Vyhnete se všem známým, u kterých hrozí, že by si od vás chtěli nenávratně vypůjčit. Nenávratně proto, že buď zůstanou v nenávratnu vaše peníze, nebo přátelství. Víkend bez nákupů zvládnete ve stylu, co dům dal, taky dobře, zapíchnete i přátelská setkání online a večery strávíte s rodinou.

Štíři, vlivem Pluta budete chvílemi vidět všechno příliš černě, jako by vše dobré už bylo a nikdy nebude. Budete psát jedovaté komentáře na netu, a nakonec si můžete vykoledovat ban.

Střelci, pocítíte volání divočiny. S přáteli dáte hlavy dohromady a začnete plánovat daleké výpravy. Budou vás vábit pyramidy a zatoužíte přeplout Amazonku a možná projít deštný prales a pak zdolat severní pól. Když už budete v těch plánech, hlídejte si kapsy, klíče a peněženku. Vaše roztržitost přivábí zloděje. Dostane zálusk.

Kozorozi, začátek jara je skvělý odpich k tomu, abyste něco změnili k lepšímu. Třeba sami sebe. Máte rádi dobré jídlo, ale pokud si to nerozvrhnete správně, budete se muset rozloučit s oblíbeným oblečením. Přeorientujte se raději na zeleninu. Pluto vás chvílemi i podrží.

Vodnáři, všechny bacily budou mít jediný cíl – vás. Pokud není vaše hobby kapesník a křeslo před televizí, musíte se sebou něco dělat. Posilujte svou odolnost. Vitamíny, čerstvý vzduch a dostatečný spánek udělají divy. Nezapomínejte na pravidelný pohyb.

Ryby, Venuše je nyní nakloněna posílit vaše vztahy. Pokud jste někomu něco provedli, nebojte se omluvit. Vaši omluvu přijme. Také by se s vámi chtěl seznámit někdo nový. Dejte mu šanci. Přátel není nikdy dost!

Pro Kartářky světla Hel a Pet

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Víte, na co se připravit, když vás svědí dlaň, nos, krk, či pravé oko? Poznáte to právě podle části těla!

To, co můžete očekávat v brzké době, poznáte podle části těla. Mrkněte na svou budoucnost! Funguje vám tělo také jako věštění Teiresiásovi? Pokud vás začne ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude jaro bude slyšet i cítit a kdo dostane naději?

Berani, Slunce se na vás usmívá a jarní nálada dělá své. Plni euforie dostanete chuť na výhru v taneční soutěži. Tančit budete se smetáky i ...
Kartářka píše...

Dokážete poznat, že se mu líbíte? Každé znamení to projevuje jinak

Každý muž vysílá určité signály. Zjistěte, jak si je přebrat. Klíčem je znamení zvěrokruhu. Možná v dalších řádcích poznáte toho svého. Beran Myslíte si, ...
Kartářka píše...

Víte, které bankovky přitahují hojnost? Všímejte si čísel!

Už jste někdy slyšeli o bankovkách, které přitahují hojnost? Pozorně sledujte sériová čísla bankovek, které vám šustí v rukách. Energie některých z nich vám mohou ...
Kartářka píše...

Jak se vyhnout pomluvám v práci? 

Našli jste si práci snů a cítí se plni euforie? Jeden den lítáte téměř na křídlech, všichni kolem vás se zdají milí a upřímní. Dokonce ...
Kartářka píše...
/ Články, magie, pomluva

Karta týdne 5.4. – 11.4. Trojka holí; štěstí přeje připraveným!

Beranům jdou nové, smělé vize, ochrana a protekce. Soukromý život u zrozenců v Panně bude vzbuzovat respekt. Střelci se konečně dočkají uznání. Trojka holí přeje připraveným ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 5.4.-11.4. Kdo unikne rodinným hádkám a hoho čeká milé překvapení?

Vodnáři, pozor na naštvaného kolegu. Býci, naslouchejte svému vnitřnímu hlasu. Blíženci, stůjte si za svým. Týden začíná Velikonočním pondělím, kdy můžeme odpočívat a čerpat energii ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na duben 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Wunio Dobrých výsledků můžete docílit i díky spolupráci s okolím. Můžete i v něčem vyhrát. Radost vám nese i zdravý pohyb. Jde vám období, ...
Kartářka píše...

Velikonoční víkendový horoskop: Svátky, svátky! Kdo vymrská nejvíce vajec a hoho čeká sprška?

Blíženci si vybojují své místo u mixeru a pak budou ohromovat svět svými báječnými specialitami a Býky čeká pod vlivem Uranu revoluce. Upečou mazance jinak, ...
Kartářka píše...

Co nám přinesou planety pro letošní jaro? Připravme se na starosti, výzvy a následný klid a více svobody!

Konjunkce Slunce a Venuše potrvá do poloviny dubna. Slunce s Venuší ukazuje příznivé aspekty na obnovování kontaktů po nutnou dobu alespoň skrze telefony a počítače ...
Kartářka píše...

Sdílejte!