Víkendový horoskop: Kdo uspořádá hauspárty domácím trpaslíkům a kdo se bude učit věštit?

Lvi se budou učit věštění, Vodnáři uspořádají hauspárty pro domácí skřítky na kanapi. Kozorozi své city promění v umění a Váhy se zamilují. Co čeká vás?

 

V sobotu 7. listopadu se vám může velmi těžko spát. Nespavost, depresivní nálada a možná i nachlazení vašemu spánku nepřidá. To ráno už budete ve veselejší náladě i formě. Luna ve Lvu přidá chuť na sportovní aktivity a pohyb na čerstvém vzduchu.

 

Ne všichni mají listopadové dny spojené s melancholickou náladou. Někdo miluje mlhu, padající listí, rád se prochází a třídí své myšlenky v tichu. Nedělní den se hodí i na tvůrčí aktivity malování, psaní či dělání zápisků o tom, co se vám zdálo.

 

7. listopadu byl den, kdy naše babičky vzpomínaly na ty, kteří odešli. Zapalovaly za ně svíčky, nejlépe fialové, nebo voskové, pekly koláče z kynutého těsta a o ty se dělily se všemi členy rodiny i se zvířaty. Každý měl sníst alespoň kousíček.

 

Také to byl skvělý den na ochranu domu. Tento rituál můžete vykonávat kdykoliv. Potřebujete tři svíčky v barvě granátového jablka, cedrový olej, bílou nit a tři skořápky z vajec.

Svíčky potřete olejem, přidejte k nim skořápky a postavte naproti vchodových dveří, ne dál než metr. Spojte je bílou dětí a zapalte. Můžete pronést následující invokaci: Sílo přírody mocná a tajemná, ochraňuj můj dům. Dávám jej pod tvoji ochranu. Jak předávám, tak zůstaň, neboť strážce jsi nyní ty. Tak se staň.

Svíčky by měly hořet 15 až 20 minut, potom je uhaste (buďte opatrní, požár je hned). A pokud musíte odejít, nechte je zhasnuté v místě, kde hořely. Po návratu je ještě na pět minut zapalte a poděkujte silám přírody za ochranu.

 

8. listopadu je den, kdy se mají krmit ptáci. Byl to den, od kterého už se zvířata nehnala na pastvu. 

 

 

 

Berani, cítíte se unaveni? Po tom celotýdenním maratonu se není co divit. Chce to odpočinek. Ve vašem případě minimálně 20 kilometrů v pedálech vašeho kola.

 

Býci, je možné, že budete hledat pomoc a útěchu. Přátelé na telefonu pomohou a vám se vrátí úsměv.

 

Blíženci, teď žerty stranou! Až budete zase příště pokoušet Oscara za herecký výkon, najděte si jinou výmluvu, proč se vyhnout domácím pracem. Tu ruku byste si totiž mohli zlomit doopravdy.

 

Raci, Mars si dá záležet, abyste se hádali.  Lyrický film a sklenka něčeho dobrého odvede vaši výbušninou náladu někam do bezpečnějším vod.

 

Lvi, nudíte se a chcete pokoušet zvědavost okolí? Kupte si svíčku, vytáhnete balíček vykládacích karet, pěkný ubrus a začněte se učit. A cvičit. Že to je nuda? Máte snad něco jiného na práci? Možná ještě on-line kurz astrologie.

 

Panny, kuchyň je magické místo a vaření připomíná míchání elixíru v alchymistické laboratoři. Nevěříte? Už jste někdy přemýšleli o tom, jak z másla a mouky vznikne místo jíšky na dvacet způsobů, voňavé cukroví?

 

Váhy, Venuše ve vašem znamení vám dává fantastickou příležitost se zamilovat. A pokud na někoho kloudného nenarazíte, vyražte do přírody a naplňte ptačí  krmítka. Možná vaše city ukradne nějaký malý opeřený zpěvaček.

 

Štíři, pod vlivem Slunce budete velmi velkorysí. Budete se vesele zdravit s lidmi, po kterých byste nejraději hodili pantofle. Vaše proměna nezůstane bez povšimnutí u vašich známých. Budou mít starost a možná se budou ptát, jestli vám něco není.

 

Střelci, máte geniální nápad a chcete se o něj podělit s celým světem? Vydržte do neděle. Luna přidá fantazii a dílo dokonáno, pak si teprve řeknete, jak jste geniální.

 

 

Kozorozi, máte novou zálibu? Vůně malířské palety, míchání barev. Nádherně vyjádříte své emoce, aniž byste museli komukoliv cokoliv říct.

 

Vodnáři, čeká vás organizace velké hauspárty – pro domácí skřítky. Okořeníte ho maratonem starých seriálů a nezdravými brambůrkami s cibulí a česnekem.  A co víc, nakonec půjdete spát, aniž by vaše zuby políbil kartáček. Dlouho jste se takhle nepobavili.

 

Ryby, Neptun vám a vaší fantazii dává zabrat. Někdy už nevíte, co je vlastně realita. Pozor, abyste vypli kulmu, zatáhli kohoutek, nebo nechali doma na ústenku. A co hůř – mohli byste propásnout narozeniny Štíra.  Běda vám!

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Runový horoskop a rituály na prosinec 2020. Zjistěte koho potkáte a co vás čeká!

Berani runa pro vás je Tiwaz Můžete potkat člověka spíše vojenského typu. Bude mít rázný krok a pokud jde o ženu bude častěji chodit v ...
Kartářka píše...

Karta týdne 30.11.-6.12. Král holí; komu se ozve stará známost a kdo najde lék na duši?

Beranům jde úspěch, Šírům se vrátí ztracené, Lvům přichází atraktivní známost... Co čeká vás? Máte příznivé období pro nové začátky spíše krátkodobých věcí. Karta Krále ...
Kartářka píše...

Andělé strážní

Z naší pošty: "Helen, není to dávno, kdy jsem měla autonehodu. V jednom okamžiku jsem měla záblesk a jako by mi někdo říkal, abych ...
Kartářka píše...

30.11. 2020 překonejte své bloky! Co nese magický úplněk v Blížencích v zatmění pro jednotlivá znamení?

Našly si vás touto dobou staré emocionální bolístky a hluboko ukrývané city? Tajemný úplněk Blížencích v polostínovém zatmění Luny vám silou katalyzátoru ukazuje, co vás ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 30.11.-6.12. Kdo dostane jmelí a komu se vrátí úsměv?

Střelci budou kritiky. Kozorohům se  ozvou staré šrámy. Nejchytřejší budou Ryby, alespoň dle jejich mínění... Co čeká vás? Úplněk vstoupí v pondělí  30. 11. do ...
Kartářka píše...
Věštění z karet

Co vás naučil tento rok a co přinese příští? Odpověď naleznete v tarotových kartách

Seznamte se s poselstvím tarotových karet. Byl to rok tarotové karty Luny, Slunce, nebo Ďábla? Jaký bude ten příští? Odpověď můžete nalézt v tarotových velkých ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Kdo bude ostře sledovaný a kdo bude věštit z vosku?

Příliv dobré energie pocítí Blíženci, možná budou mít chuť vlivem optimistické nálady vytáhnout a oprášit ze dna skříně něco, co tam mělo být ukryto již ...
Kartářka píše...

Horoskop na prosinec 2020

Rybám se otevře nový svět. Berani urovnají vztahy. Střelci srovnají své priority. Váhy budou posilovat svoji odolnost. Co čeká vás? Beran 21. 3. až ...
Kartářka píše...

Sny, u nichž se vyplatí zbystřit

O útěku, nestíhání, uvěznění... Některé sny upozorňují na to, že se v něčem obcházíme a brzdíme tak sebe, svoji spokojenost, svůj rozvoj a posun. Na ...
Kartářka píše...

Narozeninový horoskop pro Střelce. Co vás čeká do roka a do dne?

Motto: Jsem dítě světa a vesmíru a tudíž jsem povznesen nad všechny hádky. Na vše se dá hledět z vyšší perspektivy. 21.listopadu začaly narozeniny ohnivých ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!