Víkendový horoskop: Kdo uspořádá hauspárty domácím trpaslíkům a kdo se bude učit věštit?

Lvi se budou učit věštění, Vodnáři uspořádají hauspárty pro domácí skřítky na kanapi. Kozorozi své city promění v umění a Váhy se zamilují. Co čeká vás?

 

V sobotu 7. listopadu se vám může velmi těžko spát. Nespavost, depresivní nálada a možná i nachlazení vašemu spánku nepřidá. To ráno už budete ve veselejší náladě i formě. Luna ve Lvu přidá chuť na sportovní aktivity a pohyb na čerstvém vzduchu.

 

Ne všichni mají listopadové dny spojené s melancholickou náladou. Někdo miluje mlhu, padající listí, rád se prochází a třídí své myšlenky v tichu. Nedělní den se hodí i na tvůrčí aktivity malování, psaní či dělání zápisků o tom, co se vám zdálo.

 

7. listopadu byl den, kdy naše babičky vzpomínaly na ty, kteří odešli. Zapalovaly za ně svíčky, nejlépe fialové, nebo voskové, pekly koláče z kynutého těsta a o ty se dělily se všemi členy rodiny i se zvířaty. Každý měl sníst alespoň kousíček.

 

Také to byl skvělý den na ochranu domu. Tento rituál můžete vykonávat kdykoliv. Potřebujete tři svíčky v barvě granátového jablka, cedrový olej, bílou nit a tři skořápky z vajec.

Svíčky potřete olejem, přidejte k nim skořápky a postavte naproti vchodových dveří, ne dál než metr. Spojte je bílou dětí a zapalte. Můžete pronést následující invokaci: Sílo přírody mocná a tajemná, ochraňuj můj dům. Dávám jej pod tvoji ochranu. Jak předávám, tak zůstaň, neboť strážce jsi nyní ty. Tak se staň.

Svíčky by měly hořet 15 až 20 minut, potom je uhaste (buďte opatrní, požár je hned). A pokud musíte odejít, nechte je zhasnuté v místě, kde hořely. Po návratu je ještě na pět minut zapalte a poděkujte silám přírody za ochranu.

 

8. listopadu je den, kdy se mají krmit ptáci. Byl to den, od kterého už se zvířata nehnala na pastvu. 

 

 

 

Berani, cítíte se unaveni? Po tom celotýdenním maratonu se není co divit. Chce to odpočinek. Ve vašem případě minimálně 20 kilometrů v pedálech vašeho kola.

 

Býci, je možné, že budete hledat pomoc a útěchu. Přátelé na telefonu pomohou a vám se vrátí úsměv.

 

Blíženci, teď žerty stranou! Až budete zase příště pokoušet Oscara za herecký výkon, najděte si jinou výmluvu, proč se vyhnout domácím pracem. Tu ruku byste si totiž mohli zlomit doopravdy.

 

Raci, Mars si dá záležet, abyste se hádali.  Lyrický film a sklenka něčeho dobrého odvede vaši výbušninou náladu někam do bezpečnějším vod.

 

Lvi, nudíte se a chcete pokoušet zvědavost okolí? Kupte si svíčku, vytáhnete balíček vykládacích karet, pěkný ubrus a začněte se učit. A cvičit. Že to je nuda? Máte snad něco jiného na práci? Možná ještě on-line kurz astrologie.

 

Panny, kuchyň je magické místo a vaření připomíná míchání elixíru v alchymistické laboratoři. Nevěříte? Už jste někdy přemýšleli o tom, jak z másla a mouky vznikne místo jíšky na dvacet způsobů, voňavé cukroví?

 

Váhy, Venuše ve vašem znamení vám dává fantastickou příležitost se zamilovat. A pokud na někoho kloudného nenarazíte, vyražte do přírody a naplňte ptačí  krmítka. Možná vaše city ukradne nějaký malý opeřený zpěvaček.

 

Štíři, pod vlivem Slunce budete velmi velkorysí. Budete se vesele zdravit s lidmi, po kterých byste nejraději hodili pantofle. Vaše proměna nezůstane bez povšimnutí u vašich známých. Budou mít starost a možná se budou ptát, jestli vám něco není.

 

Střelci, máte geniální nápad a chcete se o něj podělit s celým světem? Vydržte do neděle. Luna přidá fantazii a dílo dokonáno, pak si teprve řeknete, jak jste geniální.

 

 

Kozorozi, máte novou zálibu? Vůně malířské palety, míchání barev. Nádherně vyjádříte své emoce, aniž byste museli komukoliv cokoliv říct.

 

Vodnáři, čeká vás organizace velké hauspárty – pro domácí skřítky. Okořeníte ho maratonem starých seriálů a nezdravými brambůrkami s cibulí a česnekem.  A co víc, nakonec půjdete spát, aniž by vaše zuby políbil kartáček. Dlouho jste se takhle nepobavili.

 

Ryby, Neptun vám a vaší fantazii dává zabrat. Někdy už nevíte, co je vlastně realita. Pozor, abyste vypli kulmu, zatáhli kohoutek, nebo nechali doma na ústenku. A co hůř – mohli byste propásnout narozeniny Štíra.  Běda vám!

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Nuda, nebo vášeň ? Přečtěte si bylinkový horoskop na březen!

Tak jako máme každý na obloze své hvězdy a planety. Také jsme zrozenci pod ochranou jednotlivých run, či stromů, tak stejně máme i své bylinky ...
Kartářka píše...

Runový horoskop a rituály na Březen 2021 vám prozradí, koho potkáte, a co vás čeká

Berani Jera Začnete přemítat nad dlouhodobějšími plány. A možná zasadíte nějaké to semínko, nejenom pomyslné. Potkáte usmívajícího se člověka, který zná svou cenu. Má velké ...
Kartářka píše...

Karta týdne 1.3.-7.3. Dvojka pohárů; komu nejste lhostejní?

Býci, objevíte, že je někdo, komu na vás záleží víc, než byste si mysleli. Ryby, můžete získat radu od velmi ostražitého člověka. Také můžete mít ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 1.3.-7.3. Koho čeká romantické předjaří a koho exploze?

Raky čeká romantika. Ryby budou oživovat vztah. Váhy zváží svá přátelství. Berani se budou bavit hledáním chyb na ostatních. Pondělím se ponese jarní nálada V ...
Kartářka píše...

Horoskop sněžného úplňku (27.2.) ve znamení Panny: hlídejte si zdraví a své sny

Býci budou pod vlivem Uranu více experimentovat. Raky pohltí nova inspirace. Budou objevovat nové horizonty a hledat odpovědi. Rybám vnese úplněk harmonii do vztahů. Budou ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: kdo bude vyhánět zimu žhavým flirtováním a kdo bude pod vlivem úplňku v Panně v tančit se smetákem v ruce?

Raci se rozhodnou vzít věci do svých rukou. Krom útoků na obchody se vrhnou na úklid jako diví. Dokonce se už konečně rozloučí s vánoční ...
Kartářka píše...

Horoskop na březen

Berani budou mít sympatický objev. Býci sklidí uznání. Raci budouve střehu. Panny si mají dát pozor na hádky. Co čeká Vás? Beran 21. 3 ...
Kartářka píše...

Desítka typů lidí, kterým se raději vyhněte, abyste měli šťastnější život

Pokud chcete být šťastní dovolte si egoismus – ten zdravý! Co to je? Určitě ne hrubost, vzteklost, sobectví, nebo chamtivost. Zdravý egoismus je umění samostatného ...
Kartářka píše...

Není náhoda, že jste se narodili svým rodičům: KARMICKÉ SLUNCE V RYBÁCH

Proč se Rybám děje to, čím prochází může objasnit naše karmaložka Olívie. Karmické SLUNCE Karmické Slunce ukazuje cestu jiného charakteru, cestu k osvícení, ukazuje způsob, kterým ...
Kartářka píše...

Karta týdne 22.2.-28.2. Hvězda. Kdo se zasní o nové lásce a naději?

Lvi si budou užívat pozemských radovánek, Panny se vyléčí, Vahám jde protekce z nebe a tak konečně dotáhnou staré resty…. Hvězda je o zaslouženě zvýšené sebedůvěře ...
Kartářka píše...

 

 

Sdílejte!