Víkendový horoskop: Kdo uspořádá hauspárty domácím trpaslíkům a kdo se bude učit věštit?

Sdílejte nás

Lvi se budou učit věštění, Vodnáři uspořádají hauspárty pro domácí skřítky na kanapi. Kozorozi své city promění v umění a Váhy se zamilují. Co čeká vás?

 

V sobotu 7. listopadu se vám může velmi těžko spát. Nespavost, depresivní nálada a možná i nachlazení vašemu spánku nepřidá. To ráno už budete ve veselejší náladě i formě. Luna ve Lvu přidá chuť na sportovní aktivity a pohyb na čerstvém vzduchu.

 

Ne všichni mají listopadové dny spojené s melancholickou náladou. Někdo miluje mlhu, padající listí, rád se prochází a třídí své myšlenky v tichu. Nedělní den se hodí i na tvůrčí aktivity malování, psaní či dělání zápisků o tom, co se vám zdálo.

 

7. listopadu byl den, kdy naše babičky vzpomínaly na ty, kteří odešli. Zapalovaly za ně svíčky, nejlépe fialové, nebo voskové, pekly koláče z kynutého těsta a o ty se dělily se všemi členy rodiny i se zvířaty. Každý měl sníst alespoň kousíček.

 

Také to byl skvělý den na ochranu domu. Tento rituál můžete vykonávat kdykoliv. Potřebujete tři svíčky v barvě granátového jablka, cedrový olej, bílou nit a tři skořápky z vajec.

Svíčky potřete olejem, přidejte k nim skořápky a postavte naproti vchodových dveří, ne dál než metr. Spojte je bílou dětí a zapalte. Můžete pronést následující invokaci: Sílo přírody mocná a tajemná, ochraňuj můj dům. Dávám jej pod tvoji ochranu. Jak předávám, tak zůstaň, neboť strážce jsi nyní ty. Tak se staň.

Svíčky by měly hořet 15 až 20 minut, potom je uhaste (buďte opatrní, požár je hned). A pokud musíte odejít, nechte je zhasnuté v místě, kde hořely. Po návratu je ještě na pět minut zapalte a poděkujte silám přírody za ochranu.

 

8. listopadu je den, kdy se mají krmit ptáci. Byl to den, od kterého už se zvířata nehnala na pastvu. 

 

 

 

Berani, cítíte se unaveni? Po tom celotýdenním maratonu se není co divit. Chce to odpočinek. Ve vašem případě minimálně 20 kilometrů v pedálech vašeho kola.

 

Býci, je možné, že budete hledat pomoc a útěchu. Přátelé na telefonu pomohou a vám se vrátí úsměv.

 

Blíženci, teď žerty stranou! Až budete zase příště pokoušet Oscara za herecký výkon, najděte si jinou výmluvu, proč se vyhnout domácím pracem. Tu ruku byste si totiž mohli zlomit doopravdy.

 

Raci, Mars si dá záležet, abyste se hádali.  Lyrický film a sklenka něčeho dobrého odvede vaši výbušninou náladu někam do bezpečnějším vod.

 

Lvi, nudíte se a chcete pokoušet zvědavost okolí? Kupte si svíčku, vytáhnete balíček vykládacích karet, pěkný ubrus a začněte se učit. A cvičit. Že to je nuda? Máte snad něco jiného na práci? Možná ještě on-line kurz astrologie.

 

Panny, kuchyň je magické místo a vaření připomíná míchání elixíru v alchymistické laboratoři. Nevěříte? Už jste někdy přemýšleli o tom, jak z másla a mouky vznikne místo jíšky na dvacet způsobů, voňavé cukroví?

 

Váhy, Venuše ve vašem znamení vám dává fantastickou příležitost se zamilovat. A pokud na někoho kloudného nenarazíte, vyražte do přírody a naplňte ptačí  krmítka. Možná vaše city ukradne nějaký malý opeřený zpěvaček.

 

Štíři, pod vlivem Slunce budete velmi velkorysí. Budete se vesele zdravit s lidmi, po kterých byste nejraději hodili pantofle. Vaše proměna nezůstane bez povšimnutí u vašich známých. Budou mít starost a možná se budou ptát, jestli vám něco není.

 

Střelci, máte geniální nápad a chcete se o něj podělit s celým světem? Vydržte do neděle. Luna přidá fantazii a dílo dokonáno, pak si teprve řeknete, jak jste geniální.

 

 

Kozorozi, máte novou zálibu? Vůně malířské palety, míchání barev. Nádherně vyjádříte své emoce, aniž byste museli komukoliv cokoliv říct.

 

Vodnáři, čeká vás organizace velké hauspárty – pro domácí skřítky. Okořeníte ho maratonem starých seriálů a nezdravými brambůrkami s cibulí a česnekem.  A co víc, nakonec půjdete spát, aniž by vaše zuby políbil kartáček. Dlouho jste se takhle nepobavili.

 

Ryby, Neptun vám a vaší fantazii dává zabrat. Někdy už nevíte, co je vlastně realita. Pozor, abyste vypli kulmu, zatáhli kohoutek, nebo nechali doma na ústenku. A co hůř – mohli byste propásnout narozeniny Štíra.  Běda vám!

 

Pro Kartářky světla Pet a Hel

Foto: Shutterstock

PS: Chcete vědět víc? Zavolejte některé z našich kartářek. Jsou vždy pohodlně po ruce tak, jako váš telefon a rády vám odpoví.

Počkej, stůj živote…!

Sedím spokojeně v poloprázdném autobuse, který se klátí pražskou ulicí k další zastávce. Se supěním přistoupí postarší paní, stoupne si přede mě a začne ukřivděně hulákat bušíc ...
Kartářka píše...

Jak si získat Štíra?

Začíná čas tajemství, symboliky a vášně. 23. října Slunce vstupuje do znamení Štíra. Slunce ve Štíru bude mít vliv i na nás. Můžeme se teď zaměřit ...
Kartářka píše...

Víkendový horoskop: Slunce bude přát novým známostem a ne jenom těm internetovým!

Střelci, hurá na rande. Mars v sextilu vám zajistí spousty kandidátů a Venuše úspěch. Lvi, nestyďte se projevit své emoce, i ty, které se nepovažují ...
Kartářka píše...

On a Ona a láska podle pudu krve.

Již Hippokrates věděl, že krev je nositelem nejcennějších informaci. I podle snáře krev ve snu viděti, znamená novinu. Podle zabarvení se určovalo, jestli je novina ...
Kartářka píše...

Konflikt (už je na cestě…)

Kde má kořeny konflikt? Prudký a hluboký nesouhlas s druhým, díky kterému jsme na válečné stezce dny, týdny, roky, desetiletí, ba i celý život. Stojí ...
Kartářka píše...

Horoskop štěstí pro Štíry (24.10. – 22. 11.)

Ve vztazích vám to bude tyto dny klapat. Nezadaní štíři potkají protějšek, se kterým budou mít mnoho společného. V zaměstnání to však bude horší. Dotknout se ...
Kartářka píše...

Stagnaci propusťte a rozpusťte

Stagnujete? Možná až po uši trčíte v bahnité vodě (i kdyby byla růžová, vyjde to nastejno), neschopní se hnout ani o milimetr. Může se to ...
Kartářka píše...

Karta týdne 18.10.-24.10. je Velekněz. Postoupí ten, kdo má víru ve svůj šťastný osud!

Panny, vaše ambice budou ohraničeny. Můžete se cítit oslabeni. Aniž byste chtěli, splní se vám přání. Lvi, naučíte se proniknout do kouzla rafinovaného umění života ...
Kartářka píše...

Andělský horoskop od 17. 10. do 16. 11.  

Živel země BÝK – Vaším Andělem strážným je Asmodel Nastavte si dny takové, aby byly pro vás pohodové. Nenuťte ostatní k tomu, aby se ...
Kartářka píše...

Týdenní horoskop 18.10.-24.10. Úplněk v nebojácném Beranu žene k cíli!

Štíři, doma byste se měli zdržovat co nejvíce. Vaši blízcí vás potřebují. Střelci, bude se vám dařit v práci a díky tomu budete mít hned ...
Kartářka píše...